Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) migabi24 válasza junior11 (#1037) üzenetére


migabi24
nagyúr

Igen picit gyengébb, LTPS vs NEO nézd meg élőbe mielőtt döntesz

(#1052) #86973952 válasza Andris_2 (#1050) üzenetére


#86973952
törölt tag

Sima fólia is problémás. A lényeg, hogy ugye le vannak csapva a kijelző élei. Így vagy nem ér ki a sima fólia, vagy a széleknél el fog állni. Mivel a fólia is egy merevebb anyag a rétegelés és az ellenállás miatt.

Erre lesz majd megoldás az eleve hajlított edzett védőüveg.

(#1058) Soltee válasza Ferenczi Áko (#1048) üzenetére


Soltee
tag

NEM!!!!
Egyáltalán nem így van! Keményen dolgozom és nem vagyok kitömve!
De akkor sem fogok bebugyolálni 1 telefont sem!
Amióta GG védelem van soha nem tettem rá semmit és mindegyik bírta. Nyilván 1 év után nem makulátlan, de sztem ezért vannak, elhasználódnak, csere... :)

(#1059) Nordik


Nordik
őstag

MMnel tényleg el az akció 3 napig! :) Edigitaltol a múltkor nem rendeltem meg, most újra elcsabultam, hogy lecsereljem a lassan 3 éves LG G2-t... Nincs olyan itt aki erről váltott?

(#1060) csokoládé13


csokoládé13
tag

Sziasztok!

Gsmarenan láttam, hogy a Honor 8 üzemideje a P9-hez képest csak a készenléti fogyasztás miatt vérzik el. Ezen javítottak valamit megjelenés óta, vagy hardwares dolog?
Mert igazából csak emiatt venném a P9-et, viszont nem tudom, hogy az megérne-e ekkora felárat.

Előre is köszi a válaszotok!

(#1061) anegytech1 válasza csokoládé13 (#1060) üzenetére


anegytech1
csendes újonc

Nem tudom, a P9-nek mennyi az üzemideje, nem is használtam azt a készüléket. Korábbi telóm Huawei P7 volt, nem tudom, hogy annak milyen volt a megítélése üzemidő tekintetében, de nekem két év után is bírta a másfél napot egy töltéssel. A Honor 8 egyelőre tovább bírja, nekem 2 napig simán. De természetesen hosszú távon ez a felhasználás és a töltés módjától is függ. Nemrég olvastam, hogy nem ajánlott a mai akksikat egész éjjelre töltőn hagyni, mert hamarabb gyengül az erejük, és nem is érdemes fullra feltölteni.

Nem játszom vele, főleg csak netezésre, messengerre és telefonálásra használom, tehát játék, gps mellett nyilván gyorsabban merül. Bár autóban navigálás közben mindig rádugom a telefont a töltőre, így nem okoz gondot a merülés.

A Honor 8-ban és a P9-ben is ugyanakkora, feltételezhetően ugyanaz az akksi van, így nem hiszem, hogy oltári különbség lenne a két telefon üzemidejében. 1-2óra +- pedig nem hiszem, hogy különösebben számítana. Összehasonlításokban is azt olvastam, hogy inkább akkor éri meg a P9-et venni, ha a fém ház jobban bejön a felhasználónak. Nekem egyébként jobban bejönne a fém ház, de nem annyira, hogy plusz 30at adjak érte :).

(#1062) brainticket válasza anegytech1 (#1061) üzenetére


brainticket
aktív tag

viszont a P9-hez lassabb töltő jár, ahogy valaki írta itt a fórumon, a Honor8-at alapból gyors(abb) 9V 2A töltővel szállítják, én pluszban rendeltem egy ilyen töltőt a P9-emhez hátha gyorsabb lesz a töltés.
én meg vagyok elégedve a P9 üzemidejével, pláne a korábbi telefonomhoz képest, persze nagyon használatfüggő.

(#1063) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Pár user töltene fel sample fotókat? Tudom,már páran raktak fel, de nem mindenki kezében szuperál ugyan úgy a telefon, ha a fényképezésről van szó.. :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1064) Gregorg


Gregorg
tag

MM-ről egy fekete berendelve. Egyedül azt nem tudom, mikor fogják szállítani. Várom.
Tempered glasst és vinyl-t honnan rendeljek? Nem tokot akarok a telefonra, hanem fóliát a hátlapra és a keretre.

Honor 8, Chuwi Hi10 Plus , Ryzen 2600, 16 GB 2666 Mhz DDR4, 1060 6Gb - PUBG nick: ColdGreg

(#1065) patakidr válasza Forestgreen (#1013) üzenetére


patakidr
aktív tag

Vettem a héten én is egy kéket a feleségemnek, s természetesen előtte én is próbáltam megtudni a képernyő védelmét. A face-en az alábbi válaszokat kaptam a gyártótól. Eléggé sután indítottak a részükről, de legalább gyorsak, kedvesek.

(#1066) patakidr


patakidr
aktív tag

Két dolog "zavar" jelenleg a készüléken, mégpedig, hogy amikor telefonálok, amikor felveszi a másik fél és létrejön a beszélgetés, akkor rezeg egyet a készülék.

No ezt a rezgést szeretném kikapcsolni, de sehol sem találok a lehetőségét.

A másik, hogy ki szeretném kapcsolni menüből a gyorstöltés funkciót, hogy ne gyilkolja 9V/2A-ral az akkut.
Az S7-nél ezt ki tudom kapcsolni. Nagyon megrövidíti az akku élettertamát...

(#1067) laci0530


laci0530
senior tag

Sziasztok! Vettem én is egy Honor 8-at feketében, gyönyörű. S7 edge-em már több mint egy hónapja szervizben van, alig emlékszek már rá, milyen, így kellett valami (cseretelefont többszöri kérésre sem kaptam, munkám rengeteg, telefon nélkül nem megy, csak a korlátlan mobilnetes havidíjat fizetem feleslegesen). Eddig tetszik a telefon, az összeszerelési minősége jobb, mint az S7 edge-emé (a sok hibája közül az egyik pont a hátlap pontatlan illesztése, amiért szervizben van).
Nagyon jó, hogy van infra, az ujjlenyomatolvasó köröket ver a Samsungéra. Ami abban jobb (számomra), az a kamera és a kicsit nagyobb kijelző.
USB OTG-re képes a Honor 8? Próbáltam az S7 edge-ével, USB type C adapterrel, de nem ment azzal. A töltést vette kifogástalanul az átalakító adapteren keresztül.

(#1068) Roland78 válasza Ferenczi Áko (#1063) üzenetére


Roland78
tag

Íme néhány áltama készített Sample fotó
Az ötödik kép a gyári panoráma funkció este 7 körül, vagyis a magas iso miatt szemcsés

[ Szerkesztve ]

(#1069) patakidr válasza laci0530 (#1067) üzenetére


patakidr
aktív tag

Azonnal cserét kérnék a Samsungtól!

(#1070) Forestgreen


Forestgreen
aktív tag

Nekem is Gorilla Glass 3-at írtak...

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#1071) brainticket válasza patakidr (#1069) üzenetére


brainticket
aktív tag

nem egészen így működik manapság egy szervizeltetés Magyarországon, hogy akkor te kérsz egy azonnali cserét, pláne ha a Telemaxon keresztül megy...

(#1072) TeriYaki_ válasza Roland78 (#1068) üzenetére


TeriYaki_
csendes újonc

Köszi a fotókat, de... ezek borzalmasak - no offense - . Én is fotózgattam már, nekem nem tűnt fel, hogy ennyire rosszul kezeli, ha kicsit kevesebb a fény. Az első kép (folyosó) hangulatos, de ott a plakátnak nagyon élettelen a színe. Nagyon remélem, hogy valami beállítási hiba rejlik ezek mögött.

"Nincs a világon olyan probléma, amit ne oldana meg egy csésze kávé!"

(#1073) Burgburger válasza mb9 (#1017) üzenetére


Burgburger
tag

Nekem az edigiben ma rendeltek fehéret.

(#1074) Gregorg válasza TeriYaki_ (#1072) üzenetére


Gregorg
tag

Ennél én is jobb képeket, valamint láttam. Úgy gondolom ennél jobbakat tud.

Honor 8, Chuwi Hi10 Plus , Ryzen 2600, 16 GB 2666 Mhz DDR4, 1060 6Gb - PUBG nick: ColdGreg

(#1075) nono791


nono791
csendes tag

Én is az e-digitaltól rendeltem még múlthét szombaton. Akkor azt írták, hogy szept. 15.-től lesz. Azóta e-mailt se küldtek. Ma pedig már azt írják, hogy várható beérkezés szept. 20.-a. A vége az lesz, hogy lemondom a rendelést és megveszem az MM-ben.
Van aki az ED-ben vette és már meg is érkezett?

(#1076) Hedgehog9780


Hedgehog9780
tag

Most vettem át a futártól az arany színű 64GB-ost.Szerencsére megtudtam venni kuponnal az ediginél. Kézben sokkal jobban tetszik mint a képeken. Hétvégén belakom és majd én is jelzek a tapasztalatokkal kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#1077) krisztian.sc válasza nono791 (#1075) üzenetére


krisztian.sc
csendes tag

Szia!

Nekem még sikerült a feketét akkor megrendelni (pénteken), amikor a szept. 15. volt kiírva. Tegnap este jött is az sms, ma pedig átvettem. (ezek szerint a szerencsések közé tartozok. :) )

A telefon nagyon szép, de sok időm még nem volt kipróbálni.

Ami feltünt, hogy nincs a dobozban a 3 hónapos screen protection grancia.

(#1078) Mazsika válasza nono791 (#1075) üzenetére


Mazsika
őstag

En is az akcioba rendeltem, ma du irtak pont emailt, hogy hamarosan atadjak a futarnak, es kb Hetfon megkapom!

Dáccsika

(#1079) Forestgreen


Forestgreen
aktív tag

Én ilyen tartót vettem hozzá, amíg nem kapni speciálisan Honor 8-ra. A tartó univerzális de a telefon nagyon jól el van benne. Ha fejjel lefelé tartom természetesen a teló kipottyan, azzal számolni kell.

[link]

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#1080) bela876


bela876
újonc

"A legjobb hír, hogy a Honor 8 a P9-nél is több, 4 gigabájtnyi RAM-ot kapott, villámgyors, 32 gigabájtos belső tárolóval, amely microSDXC kártyával bővíthető, arra pedig telepíteni is lehet (adoptive storage)."

A tesztben olvasottakkal ellentétben,én nem találom,hogy lehetne telepíteni Applikációt az sd kártyára....A kártyát felismeri (64 Gb C10) Alapértelemezett helynek is beállítottam,de ugyanúgy a belső tárhelyre megy a telepítés.Valakinek valami ötlet?

(#1081) JamesHun válasza bela876 (#1080) üzenetére


JamesHun
addikt

van olyan app szerintem amit nem lehet SD re tenni
régen votl ilyen droidon, meg WM-en is van ilyen

Bezzeg iphone ;)

SeriesX: JamesSHun

(#1082) bela876 válasza JamesHun (#1081) üzenetére


bela876
újonc

WM-en alapból lehetett Kártyára telepíteni.Már amelyik alkalmazás azt támogatta :)

(#1083) laci0530 válasza patakidr (#1069) üzenetére


laci0530
senior tag

El sem lehet érni őket (csak az elővédvonalnak használt, bocsánatot kérő, nem döntéskompatibilis pufferzónába kirakott ügyfélnyugtatgató emberkéket. Leírtam nekik mindent, ma jár le a panasz elbírálási határideje (30 nap). Tehetetlen az ügyfél, ha nem reagálnak, mehet a fogyasztóvédelemhez. Telefon, csere, pénz vissza meg addig nincs, amíg az le nem zárul. Prémium szolgáltatás, hungarian edition.

(#1084) anegytech1


anegytech1
csendes újonc

Két db fotót tudok mutatni én is, egyelőre csak ennyit csináltam vele (ami értékelhető). A mobil kijelzőjén egyébként sokkal szebb a kép, mint a monitoron, ahol most épp nézem, de ez ugye monitor-függő. A lényeg, hogy a mobil szép élethű színeket mutat :). 100-as ISO-n lőttem a képet (ha jól emlékszem), automata módban lehet, hogy feljebb vitte volna, ezért pl nekem nagyon tetszik a profi mód, ahol be tudom állítani a paramétereket. Ez egy nagyon jó funkció és jól is működik :).

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1085) balewi válasza nono791 (#1075) üzenetére


balewi
aktív tag

Én múlt héten csütörtökön délután fél 4-kor kaptam az email-t az Extreme Digital-tól, fél 6-kor megrendeltem egy kéket, hétfőn hozta a futár.

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#1086) voros89


voros89
tag

Jöhetne már nekem is aza bizonyos sms szombat óta türelmetlenkedek 😃 Térerő hívás minőséggel mi a helyzet?

(#1087) JamesHun válasza voros89 (#1086) üzenetére


JamesHun
addikt

ez engem is érdekelne

dual sim kezelése mennyire jó
be lehet tenni fixen számokhoz, hogy sim1 vagy sim2 ről hívnám?

SeriesX: JamesSHun

(#1088) nono791


nono791
csendes tag

Most jött meg az e-mail az edigitől, de nem arról hogy mostantól átvehetem, hanem arról hogy már egy napja át tudnám venni. És persze mikor küldik a zárás előtt 15 perccel. Csak azt nem értem, hogy miért nem tudtak előbb szólni vagy e-mailt küldeni.

(#1089) Andrew801


Andrew801
tag

Ebben tudnátok segíteni mit csináltam, hogy ilyen lett és hogy tudnám vissza állítani? :)

A tárcsázó "össze ment" és vagy jobbra vagy balra tudom rakni...

[/ L]

(#1090) mb9 válasza Andrew801 (#1089) üzenetére


mb9
csendes tag

Settings > Smart Assistance > One hand UI > Shifting Keyboard
(remélem ebből megtalálod, de ha nem, akkor megnézem, hogy van magyarul :)) )

[ Szerkesztve ]

(#1091) Andrew801 válasza mb9 (#1090) üzenetére


Andrew801
tag

Köszi! Bár fogalmam sincs hogy kapcsoltam be. :)

(#1092) listi


listi
tag

sziasztok,
van vmilyen előnye az onscreen gomboknak?

(#1093) mb9 válasza listi (#1092) üzenetére


mb9
csendes tag

Sorrendet, kinézetet lehet rajtuk állítani, változtatni. Amikor pedig nincs rá szükség, eltűnik úgyis (filmnézés, játék stb)

(#1094) migabi24 válasza listi (#1092) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem kattog nem ferde mint a samsungokon😁

(#1095) Roland78


Roland78
tag

Naccerü... 2 nap használat után (mivel a kínából rendelt kijelzővédő és szilikon-tok úton van)
teló leesett, kijelző berepedt... :( :W
Működik, de sajnos ez most gatya.
Remélem mindenki vigyáz a telóra, mert egyelőre azt se tudom hova/kihez forduljak egy kijelző csere miatt
Esetleg valakinek ötlet?
Net-en nem nagyon találni leírást (DIY vagy hasonló)

(#1096) anegytech1 válasza Roland78 (#1095) üzenetére


anegytech1
csendes újonc

Nagyon sajnalom a tortenteket :(. Tudom, hogy rajtad mar nem segit, de mindenkinek azt tanacsolom, hogy mielott Kinabol rendelne cuccot, valamit rakasson ra addig is. Tapasztalatom szerint mar a legtobb hazai webshopban lehet kapni tokot es foliat/uveget is, tobbnyire ezek is Kinabol jonnek, igy ha meg jobbat is talalunk kulfoldi webshopban, akkor is erdemes addig itthonrol beszerezni vedelmet. Hazai webshopbol par nap alatt megerkezik, de ha van kozelben gsm bolt, valoszinu ott helyben rarakjak. Ha nincs mas, egy univerzalis tokot kb barhol kapni. Kinabol legjobb esetben is tobb het, mire ide er.

Bar neked sikerult ket nap utan eldobni, ennyi ido alatt hazai webshopbol sem kapod meg a cuccot. A legbiztosabb egyebkent, ha addig nem is hasznalja az ember, amig nincs ra vedelem. Legjobb, ha ugyanott, ahol a mobilt vesszuk, van folia es tok is, de pl edigitalban sem volt. :/

Kijelzo csere ugyeben a forgalmazohoz fordulnek, esetemben Edigitalhoz, de nem tudom, te hol vetted.

(#1097) Roland78 válasza anegytech1 (#1096) üzenetére


Roland78
tag

Igazából az a gond, hogy én is akartam Edigital-ból rendelni, de az a fajta "sarkon" vastagabb szilikon-tok nekem nem annyira jött be (szerintem semmit nem ér), ezért gyors rendeltem...
de hát, így alakult.
mindenesetre elkezdtem utánajárni, hol-ki-hogyan-mennyiért tudná esetleg orvosolni.
Ha lesz valami fejlemény, majd megírom - hátha (ne adj Isten) más is hasonló gondba kerül...

(#1098) jeni válasza Roland78 (#1095) üzenetére


jeni
félisten

A hivatalos márkaszervizbe vidd be sajnos nem OLCSÓ de akkor a garanciád is megmarad!
Rosszabb esetben így ahogy van eladod olcsóóért.Ezzel nem tudsz mit tenni. Az érintős telók gyengesége az ütésállóság!!!

Sajnos ezzel meg is nő a telóra kiadott összeg! Akár a teljes kiadás a Honor 8 + gyári szerviz javítás = 170-180e.Ft is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#1099) anegytech1 válasza Roland78 (#1097) üzenetére


anegytech1
csendes újonc

Igen, Edigitalban én sem talaltam hasznalhato tokot, de ugy voltam vele, hogy ha par nap alatt nem lesz tok, akkor egy univerzalisat veszek. De abbol meg kicsuszhat. Hat nem egyszeru. Raadasul az sem biztos, hogy egy esesnel megvedi a tok, szoval 100 szazalekos vedelem nincs.

Mindenkepp hivatalos szervizt kene keresni, de nem lesz leanyalom. Egyreszt varhatsz ra jo darabig, masreszt ugye nem is olcso. Sajnalom, remelem, hogy sikerul megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#1100) ORCA58 válasza Roland78 (#1095) üzenetére


ORCA58
addikt

Tényleg sajnálatos. Ettől én is nagyon félek, így mikor megjött a P9 lite aznap körbetekertem a várost, hogy valamilyen rugalmas tokot vegyek rá. Amit kaptam marad is mert fekete telefeonra kaptam feketét. Ha nem lett volna, akkor mást teszek rá, akár ideiglenesen is. Ejtettem le kőre G6-ost hasonló (magyar viszonylatban olcsó 900 Ft) tokban és semmi baja sem lett. 2 éve rajta van, megérdemelte a bizalmat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.