Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Andris_2 válasza Roland78 (#1095) üzenetére


Andris_2
aktív tag

Hová esett le? Betonra?

(#1102) berek21


berek21
senior tag

Üdvözlet az egybegyülteknek. Tegnap este berendeltem én is egy arany színű példányt az MM online felületéről. Asszonypajtás régi Zenfone kütyüjét váltja. Készleten nincs, úgyhogy várni kell rá. Mellé rendeltem az Aliexpress-ről nillkin csomagot, első-hátsó üveg, plusz egy víztiszta TPU tok. Márcsak türelem kell :) .

[ Szerkesztve ]

Lancia Delta III eladó!

(#1103) Roland78 válasza Andris_2 (#1101) üzenetére


Roland78
tag

igen, beton, kavics...

(#1104) Burgburger válasza nono791 (#1075) üzenetére


Burgburger
tag

Én tegnap voltam a győri edigibe, és azt mondták jövő hét pénteken vehetem át előreláthatólag.

(#1105) patakidr válasza berek21 (#1102) üzenetére


patakidr
aktív tag

Igen, Alin vannak hozzá jó cuccok. 1-2 hónap és már itt is van:) Esetleg tud valaki megoldást a hívás felépülését jelző rezgés kikapcsolására?

(#1106) zunga válasza patakidr (#1105) üzenetére


zunga
tag

Nincs még ilyen telefonom, de gondolom a hívás beállításoknál kellene keresni.
Egyébként sokan szeretik ezt a fícsört, én is használtam a régi Samsungomnál, viszont a mostani Sonym nem tudja és az elején hiányzott is. Ha beruházok erre a telefonra, én biztos hogy használni fogom. :))

(#1107) Fejvadi válasza Ferenczi Áko (#1048) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem mindenki vigyáz rá és mindegy nekik, hogy né ki. Olyanokat látok, csak lesek, ezt meg mi lőtte. Én csak igénytelenségnek hívom. Persze nem a véletlen sérülésre értem, hanem a hozzáállásra.

(#1108) davidovits


davidovits
csendes tag

Tapasztalta már valaki, hogy bármelyik 16:9 arányú kép raszteres lesz? Ha a felbontást akár a 9M (16:9), vagy 6M (16:9) állítom, a kép olyan mintha sötét rasztereket rakna bele. Csak nálam van így? Szenzor hiba lehet, mert más felbontásnál nem jelentkezik.

(#1109) Forestgreen válasza davidovits (#1108) üzenetére


Forestgreen
aktív tag

Én megnéztem, nálam okés a kép.

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#1110) berek21 válasza patakidr (#1105) üzenetére


berek21
senior tag

Általában 3 hét alatt megjön a cucc, de mindegy is, mert most jött az e-mail az MM-tól hogy 1,5-2 hét mire lesz készleten arany színű példány. Még jó hogy akciózzák. :(((

[ Szerkesztve ]

Lancia Delta III eladó!

(#1111) mlaci01


mlaci01
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#1112) nono791 válasza Burgburger (#1104) üzenetére


nono791
csendes tag

Én ma délelőtt mentem érte és el is hoztam. A készülék gyönyörű, viszont elég kényes a porokra és az ujjlenyomatra. Addig viszont óvatosan bánok vele, amíg meg jön hozzá az üveg fólia előre és hátra is.

(#1113) acelos válasza davidovits (#1108) üzenetére


acelos
tag

Én ma vettem át és nekem is ilyen , nem tudom mi lehet a probléma.A gyári téma alkalmazásban miért nem jelennek meg az online témák?

(#1114) mb9 válasza acelos (#1113) üzenetére


mb9
csendes tag

Előbb be kell jelentkezni huawei IDvel (beállításokban megtalálod)

(#1115) acelos válasza mb9 (#1114) üzenetére


acelos
tag

Be vagyok jelentkezve a Huawei-azonositó menüpont alatt ,ha ez az?

(#1116) mb9 válasza acelos (#1115) üzenetére


mb9
csendes tag

Igen, arra gondoltam. Esetleg indítsd újra az appot.

(#1117) acelos válasza mb9 (#1116) üzenetére


acelos
tag

Tettem bele sim kártyát és megy :C . (a régi telómba micro sim volt de most már átvágtam nanóra).Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#1118) patakidr válasza berek21 (#1110) üzenetére


patakidr
aktív tag

3 féle prémium tokot rendeltem az asszonynak:) kiválasztja amelyik tetszik neki, aztán lesz két eladó.

(#1119) #04331520


#04331520
törölt tag

Van valakinek Huawei fiókja? Milyen szolgáltatás érhető el vele ami egy Google fiókkal nem?

(#1120) Fejvadi válasza #04331520 (#1119) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Látod, pl. több téma. Gondolom a saját felhő is.

(#1121) acelos


acelos
tag

Ma lettem tulajdonosa egy feketének, teszteltem egy kicsit a töltést:
15%-ról 100%-ra 1 óra és 25 perc alatt töltött fel
Töltés indulásakor 9V/1.1A~10W-al tölt
A legmagasabb mért hőmérsékleta telefonnál 38 fok (az újlenyomat olvasónál) és 42 fok a töltőnél

(#1122) berek21 válasza patakidr (#1118) üzenetére


berek21
senior tag

Okos ötlet. De szerintem nem lesz eladó, mert a lányok döntésképtelensége legendás tech téren. :D Amúgy meg szeretik cserélgetni.

Lancia Delta III eladó!

(#1123) tothpeter20


tothpeter20
csendes tag

Hogy is van ez a zárolt képernyős értesítés beállítás? Pár lapot visszalapoztam de nem talaltam :(
Es not.leden lehet színeket állítani?

(#1124) mb9 válasza tothpeter20 (#1123) üzenetére


mb9
csendes tag

- Beállítások > képernyőzár és jelszavaknál állítsd be, hogy az értesítéseket mutassa a lockscreenen. (Illetve ha szükség van rá, azt is ott lehet, hogy bekapcsolják a kijelzőt.)
- Telefonkezelő > Értesítő központban nézd meg, hogy az általad kívánt appoknak van-e engedélyük a lockscreenre értesítést küldeni.
- Valamint állítsd be őket védett appnak, hogy ne lője ki őket a rendszer kikapcsolt képernyőnél. Szintén a telefonkezelőben.

Illetve az sem árt, hogyha a Témákban a magazin feloldást állítod be képernyőzárnak. Találkoztam olyan témákkal, ahol nem jelentek meg rendesen, vagy teljesen máshogy, pl nem fogadott hívásnál egy telefon ikon volt csak, de az nem látszott, hogy ki hívott és mikor. Gyári témákkal valószínűleg nincs gond.

Leden gyárilag nem lehet állítani, külső appal lehet próbálkozni.

[ Szerkesztve ]

(#1125) Andrew801


Andrew801
tag

Sziasztok!

Egy probléma merült fel nálam. Beállítás vagy készülék hiba?

Ha telefonálok, akkor előszőr elveszíti a 4g hálózatot egy 10-15 perc után meg a teljes adatforgalom megszűnik. Telefonálás közben nem tudok pl egy weboldalt megnézni. Egyébként ha mozgásban vagyok szinte alig van 4G-n a teló, folyamatosan váltogat H és H+ között.
Budapesten használom, T-mobil.

Pénteken is ugyan ezt csinálta, de olyan szinten, hogy a hálózatról is leesett egy 1-1,5 órás beszégetés közben. Sehogy nem tudtam visszamenni hálózatra, újra kellett indítanom a telót, de akkor azt hittem, szarakszik a T.

(#1126) gretzky77 válasza Andrew801 (#1125) üzenetére


gretzky77
veterán

Pénteken volt valami gebasz a Telekomnál mert mi bent a cégnél szembesültünk ezzel 12 körül hogy senkinek nincs hálózata

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1127) Liliom9


Liliom9
tag

Honor 8 vs. Huawei P9

Full HD-s Antutu teszt

HD-s Antutu teszt

[ Szerkesztve ]

(#1128) DaWehun


DaWehun
tag

Nem tudja valaki, hogy a gyorstöltés funkciót ki lehet e kapcsolni valahol!? Illetve abból mi lehet igaz, hogy ez a gyorstöltéses dolog hosszú távon kinyírja az akksit?

...

(#1129) berek21 válasza DaWehun (#1128) üzenetére


berek21
senior tag

Urban legend. Keress egy oppo find 7 tulajt, és kérdezd meg ahogy én is tettem. 4-5 éves készülékek, és semmi bajuk. A lényeg hogy gyári kábelt, és töltőt használj. Ha mégis zavar, akkor régebbi minőségi készülékek 500-800 milliamperes töltőfejeivel is kipróbálhatod. Viszont a az idő olyankor 3-4 óra is lehet mire megtelik.

Lancia Delta III eladó!

(#1130) kiszu


kiszu
senior tag

nos, hát én is beléptem a táborba. Nem semmi, hogy a Huawei hova küzdötte fel magát, hogy az almárka is ennyire minőségi. Fehéret vettem. Pár napig volt Mate 8,de az már kényelmetlenül nagy volt. . Media Markt akcióban vettem tegnap

(#1131) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Aki gondolkozik ilyen telóban ma még akciósan 123200,- az ára az MM-ben! Online is!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1132) zunga


zunga
tag

A tok témához jól jöhet pl: [link]
Kijelzővédő,TG, stb, pedig mivel a kijelző 2,5D kialakítású, így abból nincs normális és nem is lesz szerintem egy darabig. Szerintem érdemes elgondolkozni a nanoshine-ban és barátaiban.

[ Szerkesztve ]

(#1133) manokaki válasza Quqesz (#1131) üzenetére


manokaki
őstag

csak 6-10 napon belül van raktáron

[ Szerkesztve ]

(#1134) berek21 válasza manokaki (#1133) üzenetére


berek21
senior tag

Nekem 1.5-2 hetet mondtak. Boldog vagyok. :((

Lancia Delta III eladó!

(#1135) zunga válasza berek21 (#1134) üzenetére


zunga
tag

Szinte mindenhol ennyi a rendelési idő, eléggé gyengék a raktárkeszletek.

(#1136) patakidr válasza davidovits (#1108) üzenetére


patakidr
aktív tag

Nálam sincsen gond a képpel.

De sajnos van a wi-fi-vel. Van itthon egy TP Link 1043 ND routerem. Eddig semmi gond nem volt vele, havonta 1x-2x újra kellett indítani, ha a wi-fi része kiesett és a mobilok nem látták, vagy nem volt adatforgalom.

Mióta megvettük a Honort-t azóta abban a pillanatban, hogy a Honor fellép a hálózatra, megszűnik a wi-fi adatforgalom, s a telefonok átmennek 4G-re.

Ilyenkor újra kell indítani a routert, s addig megint lesz wi-fi, amíg a Honor fel nem kapcsolódik. Ekkor ugyanis előről kezdődik az egész.

Láttatok már hasonlót? Mi lehet az oka?

Köszi!

DaWehun:
Ezt a kérdést már én is feltettem vagy 2x:) Mint modellező elmondhatom neked tapasztalatból, hogy a nagyobb feszültséggel/áramerősséggel való töltés minden esetben megviseli a Li-Po akkukat, amelyek amúgy is nagyon kényes darabok. A gyorstöltés kb. 1/4-edére csökkentheti az élettartamot, súlyosabb esetben akár a 1/10-edére.

Berek21:
kérlek, legalább valótlanságot ne írj. Hogy lenne városi legenda? Kérlek olvass már utána, ha már Li-po tapasztalatod nincsen.

[ Szerkesztve ]

(#1137) berek21 válasza patakidr (#1136) üzenetére


berek21
senior tag

Én olvastam. Neked is kellett volna. Nem Li-po, hanem Li-ion.

Lancia Delta III eladó!

(#1138) patakidr válasza berek21 (#1137) üzenetére


patakidr
aktív tag

Nyilvánvaló elírás a Li-Ion. Már hosszú évek óta nemigen használják, ugyanis kevéssé alakítható, különösen a kemény burkolata miatt.

3000 mAh kapacitású Li-Po akku van benne. Ennek persze csak elméleti jelentősége van, a Lipo és a LiIon ugyanolyan kényesek a töltés/merítés ciklusokra.

Amúgy pusztán logikai alapon is világos:

- magasabb töltőfeszültség és áramerősség-->rövidebb töltési idő-->erőteljesen melegedő (erre a gyártó is felhívja a figyelmet) akkumulátor a megnövekedett terhelés miatt (mert ugyebár az akku belső ellenállása változatlan) -->rövidebb élettartam.

Persze az sosem fog kiderülni, hogy mennyit rövidít az élettartamon. 1500 ciklus helyett csak 300 lesz, vagy 2000 helyett 900. ki tudja? mindenesetre - ha csökkenő készenléti idő mellett is - de vélhetően a 24 hónapos garanciális ciklust többnyire ki fogják húzni:)

[ Szerkesztve ]

(#1139) Lajbi05


Lajbi05
csendes újonc

Szeretném a 4G/3G foglalatot váltani, de a következő üzenetet írja ki. Kérdésem, hogy, ha igen válaszra kattintok, az okoz e valami problémát, kárt?

[ Szerkesztve ]

(#1140) #86973952 válasza Lajbi05 (#1139) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem, csak amíg vált. Meg fel van kapcsolva egyiken a net 4G -n.

patakidr:
Szerintem nem kell ennyire "túl babusgatni". :) 2 év garancia van rá.

Ez még nem olyan durva töltés. 10-18W -ot kap, a vége felé meg ez is beáll csepegtető töltésre.

Nekem máshol a QC 2 -vel nem volt gondon, és tervezem a QC 3 beszerzést is, meg majd a Huawei -en az SC -t. Bár utóbbiakat már én sem fogom aktívan, állandóan használni. Viszont nem ritkán jön nálam jól.

[ Szerkesztve ]

(#1141) manokaki


manokaki
őstag

én még tegnap reggel rászántam magam egy online rendelésre , a Polusba az MM-ben volt egy fekete legalább is azt irta rá ,hogy van , na gyorsan megrendeltem , még tegnap délelőtt megjött a 2 db email is ( hogy 2 napon belül átvehető ) ma betelefonáltam és azt mondták mehetek érte , itt van a kezemben , HÁT ez a Fekete tényleg nagyon szép , gyönyörü , igazat irtak a tesztben ! :R

Most azt mondta a hölgy hogy egy darab sincs mert megkérdeztem azért 1 órával ezelött.. :((

[ Szerkesztve ]

(#1142) patakidr válasza #86973952 (#1140) üzenetére


patakidr
aktív tag

A routeres dologra van valami 5leted, hogy mitől lehet?

(#1143) acelos válasza acelos (#1121) üzenetére


acelos
tag

Kipróbáltam Nilkin 5V/2A -es töltővel,eredmény
15%->100℅-ra 1 óra 42 perc 5V/1.5A ennek a gyorstölésnek nem sok értelme van,max annyi hogy az elején kicsit gyorsabban tölt.Igy sem volt sokkal hűvösebb a telefon.A Nilkin töltő viszont 42-46 fokra melegedett.Mind a két esetben a gyári kábelt használtam.

(#1144) acelos válasza manokaki (#1141) üzenetére


acelos
tag

Megnéznéd , hogy 16:9-es fotóknál van-e raszteresedés mint a #1108-as hozzászólásnál.

(#1145) #86973952 válasza patakidr (#1142) üzenetére


#86973952
törölt tag

Még életemben nem láttam ilyet. :D

Próbáltad a router témájában? Gondolom ez az, elég aktívnak tűnik.

Szerk.:
Meg van itt még pár téma, ami esetleg jól jöhet. Bár használok router -t, de én ehhez a részéhez annyira nem értek.

Nálam minden eszköz gond nélkül szokott menni router újraindítások nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#1146) acelos válasza davidovits (#1108) üzenetére


acelos
tag

Honnan vetted és milyen színű?

(#1147) #04331520 válasza acelos (#1144) üzenetére


#04331520
törölt tag

Nálam nincs. Se 9 se 6 megapixelen.

(#1148) Luser2000 válasza kiszu (#1130) üzenetére


Luser2000
addikt

Hajrá! :)

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1149) akkerfeld válasza patakidr (#1136) üzenetére


akkerfeld
csendes tag

Szia, ugyanilyen routerem van, nálam nincs ilyen hiba.
Esetleg egy firmware frissítést megpróbálhatsz, nálam ez a verzió van fent: 3.13.15 Build 140319 Rel.41339n.

(#1150) acelos válasza #04331520 (#1147) üzenetére


acelos
tag

Köszi.Factory reset után is ilyen úgyhogy viszem vissza :W .Kár mert jó kis teló volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.