Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Roller90


Roller90
újonc

A Camera MX alkalmazással is megvan a hiba. :(

(#1402) peanar válasza ChrisLowe (#1392) üzenetére


peanar
senior tag

Számítógépen bejelentkezve a gmailbe meg tudod nézni, hogy mit fog vissza szinkronizálni.
Nem tudom, hogy neked hogy van beállítva a nevjegyek megjelenítése, hogy átmásoltad esetleg a telefon memóriájába stb.
Készíthetsz pl. biztonsági mentést a névjegyekről, majd vissza állíthatod, viszont ha ráereszted a szinkronizálást miután vissza állítottad a fiókodat, emlékeim szerint megduplazza a nevjegyeket...szóval itt résen kell lenni, hogy hogy mit állítasz be;) Izgalomra viszont semmi ok, amíg megvan a biztonsági mentésed, illetve a gmailed tartalmazza a nevjegyeket, barmikor vissza állíthatod, szóval lehet kísérletezgetni;)

(#1400) clon
Akkor egy jártas facebookozo írhatna nekik privát üzenetet és megoszthatja velünk a választ;)

(#1403) ChrisLowe válasza ChrisLowe (#1392) üzenetére


ChrisLowe
csendes tag

Na akkor pontot tehetünk a tegnapi értesítéssekkel kapcsolatos hibáimra. (vagy legalábbis egy részére)
Este addig bírkóztam a telefonnal (nem hagyott nyugodni, közben elfogyott 3 sör :C ), hogy töröltem a másodlagos gmail címet a telefonról majd újra bejelentkeztem és ezután az a fiók megjavult. Utána kiléptem a wifiről majd vissza be, hogy megy-e és kísérletképpen küldtem vibert, allo-t, gmail-t mindenhova és láss csodát megjavult! Hogy ez a törölt fiók majd újra belépés miatt vagy a wifi ki-be nem tudom, mert wifi elötte is működött a telefonon.
Ami továbbra is hiba az a viber ami nem jelez leddel(allo amióta megjavult igen) illetve az olvasatlan üzeneteket nem jelzi az ikonon(Nova launchert használok),holott az emui launcher jelezte.

Más :
Kamera nekem is 6.0 és jó a 16:9

Más: Tegnapelött lőttem kis mélységélesség fotót ami nagy királyság, bár túl közeli dolgot eltéveszt viszont ha másfél - két méterre lövünk akkor baromi jól szétválasztja a hátteret. (iphone-ra is most fog jönni frissítéssel profil név alatt).

(#1404) mm89 válasza ChrisLowe (#1403) üzenetére


mm89
őstag

Novához telepítve van a Tesla unread? Beállításokban engedélyezve van?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#1405) peanar válasza ChrisLowe (#1403) üzenetére


peanar
senior tag

Sokmindenre egy apróság a megoldás, na meg a sör:))
A vibernél nem villog a led, az szerintem mindenkinél így van, ami a nova launchert illeti, az nem hiba, hanem beállítás kérdése, vagy a launcher hiányossága! Régebben teszt erejéig használtam pár napig a novát, az akkori verziókban be lehetett állítani, hogy melyik app jelenítse meg az olvasatlan értesítéseket.

(#1406) #86973952 válasza peanar (#1405) üzenetére


#86973952
törölt tag

Igen, ahogy feljebb írták Tesla kell neki. Aztán a Nova beállításokban ebben a menüpontban kell beállítani:

Én is csak tabon használom.

[ Szerkesztve ]

(#1407) Shyciii válasza manokaki (#1399) üzenetére


Shyciii
veterán

Az olasz Honor supporton már utánajártak. Hamarosan jön a javítás rá, tehát szoftveres a gond.

(#1408) Potrien válasza kalmusz (#1360) üzenetére


Potrien
senior tag

Nem semmi kép!
Mintha a tapéta lenne mintás

(#1409) manokaki válasza Shyciii (#1407) üzenetére


manokaki
őstag

Hu de kár mert már lecseréltem :W :W :W , most akkor mit csináljak , anyukám nem fog megint venni egy ujabb telefont :Y

(#1410) Shyciii válasza manokaki (#1409) üzenetére


Shyciii
veterán

Kár volt elsietni :)

(#1411) #86973952 válasza manokaki (#1409) üzenetére


#86973952
törölt tag

Pedig gondolhattad volna, hogy nem fogják így hagyni.

Shyciii:
Akkor sanszos, hogy a szoftverelés során csúszott be valami bibi.

[ Szerkesztve ]

(#1412) manokaki válasza manokaki (#1409) üzenetére


manokaki
őstag

valahogy elleszek ezzel a Samu C5-tel most már ;)

(#1413) Roller90


Roller90
újonc

Hivatalos infója van valakinek a kamera szoftveres javításáról?
Mert ma még ki tudom cseréltetni... :)

(#1414) manokaki


manokaki
őstag

Az Europark Media Markt -ba legalább 5 doboz Honor 8 van az üvegszekrényben az Iphone 7 mellett bezárva ,kitéve persze egy sincs...

(#1415) DaWehun válasza ronar (#1384) üzenetére


DaWehun
tag

Valóban! Mi raktuk fel rá itthon. Ezért írtam, hogy a biztosabb kezű embereknek szebben fog sikerülni, viszont az is látszik, hogy ha tökéletesen lenne fent a fólia akkor sem érne ki a szélére a kerekített kijelző miatt.

...

(#1416) elin


elin
tag

PartNeroGSM-nél 12 hós garanciával most 113.....lesz ez még olcsóbb :C

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#1417) tomboy84 válasza manokaki (#1414) üzenetére


tomboy84
tag

És ha kéred, se veszik ki megmutatni, mert le van matricázva a doboz.

(#1418) #86973952 válasza elin (#1416) üzenetére


#86973952
törölt tag

Valóban 12 hónap garancia van rá, akkor az nem jó ajánlat. Bolti.

(#1419) Apacs88


Apacs88
újonc

Sziasztok

Én is beruháztam egy kékségre mert alapvetően pozitív képet szűrtem a 8-asról az itt elhangzottak alapján, egyedül az OIS hiányzik.
Ez az első EMUI-s telefonom ezért egy kis segítséget kérnék.

Hogyan kell beállítani, hogy a Playről letöltött alkalmazásokat a memóriakártyára tegye. Tudom hogy a gyári appokat nem lehet oda rakni de játékokat, vibert, doulingo és egyéb esetleg fizetős appokat hogyan lehet áttenni az SD-re, vagy eredetileg oda letölteni? azt már beállítottam hogy a képeket, videókat az sd-re tegye.

Illetve lefuttattam egy Antutu-t és 91836 pont lett, és ezzel a P9-et is megelőzte! Hogy lehetséges, hogy más eredmények születnek a különböző honor 8asok között?

(#1420) arkone válasza manokaki (#1285) üzenetére


arkone
aktív tag

Az fasza! Barátnőmnek feketét vettem.

(#1421) malnabokor válasza arkone (#1420) üzenetére


malnabokor
senior tag

Nem csak a feketékkel, itt a fórumon is van tulaj, akinek fehérrel van ilyen panasza.

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#1422) ronar válasza tomboy84 (#1417) üzenetére


ronar
tag

A Megapark MM-ben(M5 kivezető) kint van 1 kék példány lehet tapogatni.
Lőttem vele minden felbontásban képet azon nem látom a raszter hibát.

(#1423) manokaki


manokaki
őstag

Erről nen irt senki ,de nekem nem volt tökéletes a nav.bar érintkezése se , nem tudom ,hogy csak nekem jött ez elő de volt ,hogy 2-3x megkellett érintenem ,hogy érzékelje...

(#1424) #86973952 válasza manokaki (#1423) üzenetére


#86973952
törölt tag

Az szerintem szoftveres hiba lesz. P9 -nél is volt néhány telefonnál érintési probléma, aztán egész gyorsan jött rá javítás, ami orvosolta. Pl. nehéz volt megnyomni a gyári kamera app -ban a vaku gombot is.

Nagy valószínűséggel abból ered a probléma, hogy a grafikához nem volt jól beállítva az érzékelési felület.

Szóval szerintem nem OFF hozzászólás, tök hasznos megjegyzés. Hátha másnál is előfordul.

(#1425) berek21


berek21
senior tag

Megjött az arany színű példány hozzánk is. Nagyon szép, bár kicsit csúszós. Raszteres hiba nincs. MM beszerzés. Hölgy tulaja lesz egy első generációs asus zenfone utódja lesz.

Lancia Delta III eladó!

(#1426) Lci515


Lci515
csendes tag

Edigitalos kék, szintén raszteres nálam. Remélem valamit kitalálnak rá..

[ Szerkesztve ]

(#1427) Melanor


Melanor
tag

Sziasztok!

Tehát, ha jól értem ez a kamera hiba akkor jön csak elő, ha 16:9 képarányban fotózunk a készülékkel, illetve ha a telefonon zoomolunk a témára maximálisan?
Tehát, ha nem használjuk a digitális zoomot, akkor nincs ilyen raszteres kép?
Köszönöm.

Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

(#1428) #04331520 válasza Melanor (#1427) üzenetére


#04331520
törölt tag

Zoom nélkül is van. Nem tudom miért, amikor először próbáltam nem vettem észre. Akár egy azóta telepített alkalmazás is okozhatja, vagy tényleg csak figyelmetlen voltam.

(#1429) malnabokor


malnabokor
senior tag

Olasz hírek szerint (forrás 1, forrás 2) a Honor Nyugat-Európában elkezdte kiadni OTA a B120 firmware-t, ami úgy tűnik javítja a kamera problémákat (illetve a frissítés után már hozzá lehet adni a Shazam-ot a dupla gombnyomáshoz, javítja lett az UI itt-ott, és a Google biztonsági frissítései érkeztek.)

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#1430) peanar válasza malnabokor (#1429) üzenetére


peanar
senior tag

Köszi sz infót.
Kíváncsi leszek, hogy nálunk mikor lesz elérhető...

(#1431) Shyciii


Shyciii
veterán

No pár nap elteltével máris lett sérülés a telón. A sarkán lepattant a fém részről egy kis darabon a festék. De olyan lehetetlen helyzetben történt ez az egész...Ülök az ebédlőasztalnál, és csak egy nagy csattanás: kicsúszott a zsebemből a telefon...soha semmilyen körülmények között, semmilyen telefon nem csúszott még ki, pedig volt már csúszósnak titulált telefon a zsebemben, de ez a Honor 8-as...Ezt borzalmasan elbaxták. Ez az üveg hátlap egyszerűen borzalmas lett így. Még egy sima felületre se merem rárakni őrizetlenül, mert egyik nap azt vettem észre, hogy a durva(!) szövet anyagú kanapán is szemmel láthatóan elkezd csúszni. Látni nem lehet, hogy leejt a felület, semmi sem mozdul meg rajta, ez a Honor meg magától megindul. Ez egy hatalmas baki a gyártó részéről.

(#1432) peanar válasza Shyciii (#1431) üzenetére


peanar
senior tag

Valóban nagyon csúszós...de ezt már forgalomba kerülése előtt lehetett tudni, majdnem mindegyik teszt megemlítette e negatív, vagy inkább sajátos tulajdonságát.
Nekem nem tűnik/tűnt fel annyira, mert az elődje (nálam) h6+ szintén üveg hátlappal rendelkezett, így már belém rögződött hogy (főleg az autóban) kiveszem a zsebemből ;)
Mindent nem lehet, szép is legyen, jól is nézzen ki és még ne is csússzon :D

(#1433) Shyciii válasza peanar (#1432) üzenetére


Shyciii
veterán

Nem azért szép ez a telefon, mert üveg a hátlapja :) Lehet szép telefont gyártani, ami normális anyagból van, vagy csak minimálisan csúszik. Azt tudom, hogy sokan írták, hogy csúszós, meg volt is már csúszós telefonom, de ez nem csúszós, ez maga a csúszás. Kibírhatta volna még a csúszkálást, mert 27-én jön meg a víztiszta szilikon tokom. Jah igen, ez a másik bajom. Ha szép telefont akar a gyártó, akkor miért is úgy csinálja, hogy muszáj tokba rakni, ami pont elrejti a szépségét? Kicsit ez így ellentmondásos. Amúgy szívesebben megvettem volna a P9-et mikor mindkettő kezemben volt, de egyszerűen a P9 nem éri meg a felárat.

(#1434) mantequilla válasza Shyciii (#1433) üzenetére


mantequilla
aktív tag

miért nem? mondjuk attól is függ milyen árakkal kalkulálunk

(#1435) peanar válasza Shyciii (#1433) üzenetére


peanar
senior tag

Én is a h8 és a p9 között vaciláltam, de nálam (is) egyértelmű győztes volt a h8, egyrészt az (mint sokaknál) ára miatt, másrészt a 4GB ram több mint a 3GB, és nem utolsó sorban, ami egyértelműen meghatározta a választást, az az (tanitható) IR funkció (nálam már nem telefon a telefon IR nélkül, 4 távirányítót vált ki itthon, amit már nagyon megszoktam :) ).

(#1436) ChrisLowe


ChrisLowe
csendes tag

Sziasztok.
Megoldódott a Nova launcher olvasatlan probléma, mert ugyan a teslát letöltödtem csak épp nem jelöltem be melyik programoknál használja. Im idiot. :W

Tényleg csúszós de azért nekem még önálló életet nem élt, pedig volt olyan polcon ami icipicit lejtős.
Semmilyen tokot fóliát nem tettem még telefonra erre sem teszek, 3 hetes egyenlőre karcmentes, pedig olvastam itt, hogy mindenki vigyázzon mert hajszálkarc már 1-2 nap után jelentkezik. Persze aki 1-2 telefont már elejtett annak nem ez az ideális az tuti.

(#1437) laci0530 válasza Lci515 (#1426) üzenetére


laci0530
senior tag

Nálam is edigitalos vásárlás, fekete, valóban raszteres 16:9-ben.

(#1438) Potrien válasza Shyciii (#1431) üzenetére


Potrien
senior tag

Ilyen az iphone 4s-em is!
Gyári vízmértékek,mert tuti elkezdenek csúszni valamerre mindíg!

(#1439) Dwatti


Dwatti
addikt

Ilyen tokot fogok hozzá rendelni és nem lesz gond a csuszás LINK
vagy
LINK2

[ Szerkesztve ]

(#1440) Shyciii válasza mantequilla (#1434) üzenetére


Shyciii
veterán

Azért nem éri meg, mert a külsején, és a Leica cooperáció a képfeldolgozásban nem éri meg 20-30eFt pluszt, pláne hogy kevesebb memóriája is van.

[ Szerkesztve ]

(#1441) Shyciii válasza peanar (#1435) üzenetére


Shyciii
veterán

Ha ugyanannyiba kerülne, mint a H8, akkor én a P9-et választottam volna. Még akkor is, hogy kevesebb memóriája van.

(#1442) kiszu


kiszu
senior tag

Nekem fehér volt és egy hét alatt 2x csúszott ki egy plüss tokból,aszfaltra. A fém horzsolódott,de érdekes módon az üveg sehol. Még mikrokarc sem.
Életemben soha semmilyen telefon nem esett le nálam. Mivel esztétikailag maximalista vagyok a telefonok tekintetében,ezért jelentős (-33e) bukással ma eladtam.
Tehát,az üveg elő és hátlap karcmentes maradt,de az alu rész nem bírta.
Pedig tetszett,szerettem nagyon durván csodás készulék,de nálam el volt átkozva,de nagyon.
Nillkin nature szilikon 0.6mm tok (sajnos utólag) szinte semmit nem ront a kinézetén. Speedshopban 1790ft

(#1443) Exoon válasza Dwatti (#1439) üzenetére


Exoon
csendes tag

Hello!

A második linken lévő tok nagyon tetszik :) de az a keret nem árnyékolja le nagyon majd az antennákat? wifi jel mobilnet?

(#1444) Shyciii válasza kiszu (#1442) üzenetére


Shyciii
veterán

Mit vettél helyette?

(#1445) Dwatti válasza Exoon (#1443) üzenetére


Dwatti
addikt

Biztos ,hogy nem mert műanyag.

(#1446) kiszu válasza Shyciii (#1444) üzenetére


kiszu
senior tag

Ma délután vitték el. Még semmit
Mivel dual simtől nem térhetek el,ezért nem egyszerű.
LG V10-et sehol se kapni ami nem fehér vagy bézs,még használtan sem.
Mate 8 volt és túl széles. Lenovo X3-at imádtam a sztereo hangszórója miatt és amúgy is,de most vegyek ugyanazt?
Lenovo vibe z2 pro-t imádtam,de vegyek ugynazt? :)
Nem fontos a legújjabb hardver,elég nekem 2gb ram is akár,de a szép kijelző és a normális kamera és a normálistól jobb vagyis nem rosszabb audió képességeket kihasználom.
Stock android nem tetszik,tehát Nexus és One plus kilőve

(#1447) mantequilla válasza Shyciii (#1440) üzenetére


mantequilla
aktív tag

Én szerintem megeri akkor ha a h8 120 a p9 meg 145 kb mint a kuponos akcional.
180 azert mar sok.
P9-hez van valami durva garancia is meg az akksi is jobb.

(#1448) malnabokor


malnabokor
senior tag

Akinek van kedve, és raszteres a 16:9-es kép a telefonján, kipróbalhatja az új frissítést: [link.] Elvileg ez javítja a problémát.

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#1449) Luser2000 válasza kiszu (#1446) üzenetére


Luser2000
addikt

Mi van a P9plus-al?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1450) kiszu válasza Luser2000 (#1449) üzenetére


kiszu
senior tag

Még nem sikerult ráálni ,hogy 200e-t kiadjak egy dualos p9 plusra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.