Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) dokee78


dokee78
félisten

Media Marktban most egy árban van a 64 GB RAM-os Arany színű a simával.

(#1702) soko70


soko70
aktív tag

Sziasztok, váltottam én is ide S7e--ről. Kellett a két sim. 1 nap után kimerem jelenteni nagyon cool. Üzemidő szenzációs. 40% 2óra 22 sot. És még nem volt töltőn. Az s7 messze van ehhez.

[ Szerkesztve ]

(#1703) dokee78 válasza soko70 (#1702) üzenetére


dokee78
félisten

Én ez és az S7 között vacilálok,de hiába bivaly erős az S7,a sok zavaró dolog inkább ezt veszem szerintem.

(#1704) cirx válasza dokee78 (#1703) üzenetére


cirx
senior tag

Az ár, és a fél év alatt beégni képes kijelző miatt nem is csodálom. Gyorsaságbeni különbség meg nem akkora, hogy foglalkozni kéne vele.

S23 GREEN

(#1705) soko70 válasza dokee78 (#1703) üzenetére


soko70
aktív tag

Valahogy úgy érzem, hogy pattogósabb a rendszer, oké nincs annyi csili vili dolog benne, de szerintem jobban megéri ez az árát. Valahogy már most jobban megkedveltem. Az s7 azért nem volt hibátlan lag szempontjából.

(#1706) soko70 válasza dokee78 (#1703) üzenetére


soko70
aktív tag

(#1707) peanar válasza Shyciii (#1611) üzenetére


peanar
senior tag

Szia.
Sikerült visszarakni a gyári romot? Kiszedjem neked a romból a recoveryt, vagy sikerült megoldanod?
Nem hinném hogy vissza zárna a bl, eddig még nem találkoztam ilyennel, de ha te ezt olvastad, akkor lehet, hogy a h8 már így működik..
Üdv
peanar

[ Szerkesztve ]

(#1708) Dwatti


Dwatti
addikt

Nagyon jól kinéző "bőr" tok Link

(#1709) dokee78


dokee78
félisten

Tudtok valami itthoni webshopot ahol jó áron van USB-C OTG átalakító?

(#1710) Shyciii válasza peanar (#1707) üzenetére


Shyciii
veterán

Ááá. Betonozok egész hétvégén. Most van pár perc szünetem. A teljes B102-es rom ami az enyémhez való, az megvan már. Előkészítettemmindent, már csak s,abadidő kellene.

(#1711) peanar válasza Shyciii (#1710) üzenetére


peanar
senior tag

(#1712) Dwatti


Dwatti
addikt

Sziasztok, zárolt képernyőn megjelenjenek az értesítések azt hol lehet beállítani ?

(#1713) ebelef válasza Dwatti (#1708) üzenetére


ebelef
csendes tag

Köszi, be is rendeltem egy sötétkéket belőle!
Ha megjön, teszek fel róla képet, ha érdekel titeket. :)

(#1714) peanar válasza Dwatti (#1712) üzenetére


peanar
senior tag

Beállítások/Értesítési panel és állapotsáv/Értesítéskezelő.
Itt alkalmazásokra lebontva meg tudod adni, be tudod állítani hogy melyik milyen értesítést jelenítsen meg.

(#1715) Dwatti válasza peanar (#1714) üzenetére


Dwatti
addikt

Köszi, ott megtaláltam és be van állítva mégsem jelenik meg semmi még a hívások sem .
Most néztem, lehet mégis csak elég halovány és a háttérképbe beolvad :)) de minden akkor sem jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

(#1716) Wrathrash


Wrathrash
csendes tag

Sziasztok!

Új készülök vásárlása előtt állok,és a Honor 8as is a kiszemeltek között van, viszont aggódok,hogy Gorilla Glass védelem nélkül hamar karcossá,esetleg pókhálóssá válna a telefon.

Jelenleg egy P7.est használok,egy sima szilikon tokban mindenféle fólia stb, nélkül,és elég gyakran ejtem is el a telefont ,még sincs a kijelzőn sérülés.

Szóval az lenne a kérdésem,hogy mekkora probléma a GG hiánya?

(#1717) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Sziasztok!

S4 samuról váltottam erre a telóra. A problémám az, hogy nem jelez, ha e-mailt kapok.
Se az outlook fiók, se gmail, se szolgáltatós e-mail címek.
Valami beállítás gond lehet, vagy alapból ilyen. Kollégámnak Honor 7 van hasonló gondja van. Azt hittem ebben a szériában már megoldották.
Esetleg ötlet?

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#1718) Dwatti


Dwatti
addikt

Ez az első hiányosság ami nem tetszik, a zárolt képernyőn az értesítések alig látszanak - ha egyáltalán valamelyik megjelenik...
http://imgur.com/a/DDLQ2
kép

[ Szerkesztve ]

(#1719) dokee78 válasza Ace Ventura (#1717) üzenetére


dokee78
félisten

Védett alkalmazásoknál pipáld be,hogy futhasson lezárt képernyőnél is.
Ez nem gond,így van megcsinálva az energiagazdálkodás javítása érdekében.

Wrathrash Ha gyakran ejted le,akkor ne ezt vedd.
Mivel üveg az elő és hátlap is lehet nem fogja tolerálni.

[ Szerkesztve ]

(#1720) Dwatti válasza Ace Ventura (#1717) üzenetére


Dwatti
addikt

Nekem a "gyári " Email alkalmazás jelez - gmail, freemail fiókkal (meg felraktam a BB HUB-ott is megjelenik csak abban az ikon címkéken nem jelez )

(#1721) ctibor válasza dokee78 (#1719) üzenetére


ctibor
senior tag

Én is ezt akartam írni, de előtte megnéztem a telefont...

Tudod mi az érdekes? Sem az Email, sem pedig a Gmail app NINCS a védetté tehető alkalmazások listájában. Ezt tehát hiába ajánlod Ace Venturának.

Egyet tehet: Beállítások >> Alkalmazások >> Speciális >> Optimalizálás mellőzése >> Itt az Emailt és az Exchange szolgáltatásokat bepipálni. (A Gmail innen is hiányzik)

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#1722) mb9 válasza dokee78 (#1719) üzenetére


mb9
csendes tag

1718-ra ment a válasz:

A téma miatt van. Cseréld ki a gyári, magazin feloldásra, ott normálisan megjelennek, ha minden be van állítva.

Ctibor: a Gmail alapjáraton védett, azaz ha beállítod, hogy szinkronizáljon, akkor nem fog leállni a háttérben.

[ Szerkesztve ]

(#1723) laci0530 válasza dokee78 (#1703) üzenetére


laci0530
senior tag

Én S7 edge-ről váltottam néhány hete. Ha ez segít: egyáltalán nem bántam meg. Ez a telefon még egyszer sem bosszantott fel, teszi, amit kell. Az S7 edge (legalábbis az én példányom) egy betegágy volt, rengeteg bosszantó hibával, nagyon hosszan tartó szervizes procedúrával.
A Honor 8 egy remek, megbízható telefon, saját eddigi tapasztalataim alapján csak ajánlani tudom.

[ Szerkesztve ]

(#1724) Shyciii válasza peanar (#1711) üzenetére


Shyciii
veterán

Rosszul írtam. A teljes B120-as rom megvan, így nem érdekes már a 101-es. Huawei extractorral kiszedtem mindent ami a fastboothoz kell, úgyhogy már 1-2 óra nyugodt szabad idő kell, hogy mindent elmentsek, feltegyem az új romot, majd twrp, root, és újra belakjam :)

[ Szerkesztve ]

(#1725) dokee78 válasza laci0530 (#1723) üzenetére


dokee78
félisten

:R
Már eldőlt. :K

(#1726) Dwatti válasza mb9 (#1722) üzenetére


Dwatti
addikt

Köszi most jól jelenik meg :)

(#1727) peanar válasza Shyciii (#1724) üzenetére


peanar
senior tag

Ok. dload mappába beleteszed az updater.app-ot, majd fastbootban vissza teszed a gyári romból kivett recoveryt. Ellenőrizd le, hogy valóban vissza ment e, ha igen, telefon kikapcs majd 3 gombos módszerrel elindít a rom telepítése.

(#1728) Ace Ventura válasza ctibor (#1721) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Megnéztem, ezek az engedélyezettek között vannak.
Akkor elvileg így lenne jó, mert így sem jön. Vagy tiltsam le?

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#1729) Hedgehog9780 válasza Dwatti (#1708) üzenetére


Hedgehog9780
tag

A barnából rendeltem egyet még a telefon magyar megjelenése előtt. A héten érkezett meg. Anyaga műbőr. Viszont a fehér díszvarrás csak utánzat, de jól néz ki. Az arany színű keret puha gumis anyag. Kicsit vastagabb tőle a telefon, de a védelem érdekében még éppen elmegy kategória. Jack csatlakozó és töltő csatlakoztatását nem akadályozza. A hátoldalon az ujjlenyomat olvasónál kicsit elemelkedik. Valszeg emiatt majd a szennyeződés is alá tud menni (és akár az üveg hátlapot összekarcolja).

(#1730) laci0530 válasza dokee78 (#1725) üzenetére


laci0530
senior tag

Yo. :)

(#1731) ctibor válasza Ace Ventura (#1728) üzenetére


ctibor
senior tag

Így lenne a jó, hiszen az engedélyezés ez esetben azt jelenti, hogy bekerül azon appok közé, amiket nem lő ki a memóriából optimalizálás címén.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#1732) Shyciii válasza peanar (#1727) üzenetére


Shyciii
veterán

Fastbootal is teljesen újrahúzom már, vagyis felteszem ezeket: boot, system, recovery, cache, cust, userdata.
Aztán a hivatalosan mehet fwl a dload mappából a teljes :)

[ Szerkesztve ]

(#1733) Ace Ventura válasza ctibor (#1731) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Akkor sajna ez nem jött be, mert továbbra sem jön a levél, csak ha megnyitom az alkalmazást, és automatikusan ráfrissítek.
Azért ez elég gáz egy ilyen kategóriájú telefonnál. :(

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#1734) Dwatti válasza Ace Ventura (#1733) üzenetére


Dwatti
addikt

Nem értem miért, melyik alkalmazást használod mert nekem megjön a sima gyári email alkalmazással.

(#1735) kiszu válasza Wrathrash (#1716) üzenetére


kiszu
senior tag

Én sajnos egy hét alatt 3x ejtettem le. Egyszer viacolor kőre,másodikra márvány padlóra,harmadszor pedig az utcán a járdára. Mindegyik cca 1m magasról. Kicsúszott a plûss tokból. Ha nem szorítok a tokra,csak úgy kisiklik a tokból.Az alu keret horzsolódott,de az üveg elő és hátlapn még egy mikrokarc se lett,pedig még csúszott is miután leesett.
Eladtam ,mert már féltem tőle. A negyedik leesés már képernyő törés lett volna nagy eséllyel.
Pedig életem minden telefonja patika volt,soha semmit nem ejtettem le.
Tervezek újra venni,de addig be se kapcsolom amíg nem kerűl rá víztiszta szilikon tok.

[ Szerkesztve ]

(#1736) Ace Ventura válasza Dwatti (#1734) üzenetére


Ace Ventura
addikt

outlook app, céges exchange fiók.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#1737) peanar válasza Ace Ventura (#1733) üzenetére


peanar
senior tag

A telefon egyáltalán nem gáz, pusztán beállítás kérdése. Ha egyszer jól beállítja az ember, nem ész nélkül nyomkodja, megadja ott, azoknak az alkalmazásoknak a jogokat, amire szüksége van, akkor semmi baja! A családban két h8 telefon van, mindkettő hibátlanul értesít bármilyen üzenet, email, értesítés beérkezésekor.
Nekem 2 gmail fiókom van hozzá adva, a gyári email kliens szintén két fiókkal rendelkezik (két hete 4 fiók volt hozzá rendelve), viber (a led villogás hiányán kívül semmi baja), whatsapp, hangouts-hoz szintén két fiók, feleségemnél + fb meg tudom is én még mik és semmi probléma az értesítésekkel!
Olvasgass vissza, többször szóba került ez a "probléma" a fórumon, felesleges minden oldalra kiírni, hogy ki mivel próbálkozott, kinél mi volt a megoldás. Sokszor az adott alkalmazás beállításain belül is van az értesítések megjelenítésére, értesítésére (lásd Gmail) beállítási opció.
Az ilyen alkalmazásokat hagyd a háttérben futni (4GB RAM-nál bőven belefér), ha kilövöd azokat a mályvacukornak köszönhetően (az aksi kímélés véget) nagy eséllyel bealtatja és értesítés nuku, csak ha megnyitod az adott alkalmazást.

(#1738) Dwatti válasza Ace Ventura (#1736) üzenetére


Dwatti
addikt

Próbáld a gyári email alkalmazást beállítani
Nekem most jók az értesítések kép

(#1739) ChrisLowe válasza Ace Ventura (#1733) üzenetére


ChrisLowe
csendes tag

Nekem is volt ilyen. Próbáld meg, hogy kilépsz az email fiókból aztán újra be. De elötte azt is próbáld meg, hogy a netről ki majd belépsz. Én egy este ezen kínlódtam aztán a két verzióból valamelyik rendbe tette, azóta jó.

(#1740) soko70


soko70
aktív tag

Most levagyok nyűgözve.

(#1741) nrg_52 válasza Wrathrash (#1716) üzenetére


nrg_52
addikt

Nem hianyzik a vedelem, azt hiszem GG3.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1742) dokee78 válasza nrg_52 (#1741) üzenetére


dokee78
félisten

Remélem igaz és nem tévedésből van oda írva.

(#1743) Dwatti válasza dokee78 (#1742) üzenetére


Dwatti
addikt

Végül is tök mindegy ha esik akkor törik úgy is . Kijelző üveg + tok kell hozzá :)

(#1744) nrg_52 válasza Dwatti (#1743) üzenetére


nrg_52
addikt

Ebben is van valami, az alphamon is hiaba van GG4, nem volt kedvem tesztelni: uvegfolia + protective tok figyel rajta.☺

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#1745) dokee78 válasza Dwatti (#1743) üzenetére


dokee78
félisten

Végül is majdnem mindegy..
Inkább legyen,mint ne.

(#1746) Dwatti


Dwatti
addikt

Most rendeltem elvileg típusnál választható az edge változat . link

[ Szerkesztve ]

(#1747) garrotter válasza Dwatti (#1746) üzenetére


garrotter
tag

Erre kíváncsi leszek. Kár, hogy hátra nincs edge.

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#1748) Dwatti válasza garrotter (#1747) üzenetére


Dwatti
addikt

kb 20 nap múlva kiderül :)

(#1749) #04331520


#04331520
törölt tag

(#1750) dokee78 válasza #04331520 (#1749) üzenetére


dokee78
félisten

Elég életlen. :O
Lehet ezzel jobbat is szerintem.
Macro?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.