Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) #86973952 válasza clon (#1599) üzenetére


#86973952
törölt tag

MM -nál előfordul, hogy nem Magyarországra szánt készüléket árulnak, mert szoktak országok között átcsoportosítani. Pl. lengyeleknél előfordul egyedi ROM általános verziókra.

Persze ettől még nem lesz szürke, de előfordulhat ilyen, ami eltérő ROM verziót eredményezhet.

Legutóbb független, dual SIM P8 Lite -nál volt ilyen.

(#1602) ChrisLowe válasza #86973952 (#1596) üzenetére


ChrisLowe
csendes tag

Na erre én is kíváncsi vagyok. Mi a nem beépített tartozék? Pontosabban akkumulátor be van építve de szerintem arra nem vonatkozik a 2 év.

(#1603) #86973952 válasza ChrisLowe (#1602) üzenetére


#86973952
törölt tag

Minden, ami nem a készülék része. Pl. Töltő.

Akksi pedig beépített esetben 2, levehető hátlap esetén pedig 1 év garanciával jár.

(#1604) nono791


nono791
csendes tag

Üdv.
Tudott már valaki olyan fóliát / üvegfóliát a telefon elejére tenni ami rendesen kiér a szélekig? Én rendeltem már, de még nem jött meg és attól tartok, hogy hülyén fog kinézni, ha nem ér el a képernyő széléig.

(#1605) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Sziasztok.

Valaki tud a telefonra kijelző/előlap párost?
Egy 10 perccel ezelőtt leesett egy, és tört az üvegfólia, és az előlap is...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#1606) kalmusz


kalmusz
újonc

Sziasztok, akinek volt raszter hibája, nézze meg a telefonon a frissítéseket, mert jött egy ami kijavítja ezt a hibát is :)

(#1607) Dwatti válasza kakuk.tamas (#1605) üzenetére


Dwatti
addikt

Nem értem a gyártókat, meg magunkat sem mert mi meg megvesszük.. Csinálnak egy csilivili ,szép üveg elő-hátlapú telefont , ha nem akarjuk,hogy sérüljön akkor vagy vitrin mögött nézegetjük vagy veszünk rá valami brutál ronda tokot ami eltakarja. :W

(#1608) ORCA58 válasza Dwatti (#1607) üzenetére


ORCA58
addikt

A vásárlók a hülyék, mert nekik kell a szuper kinézetű telefon. Utána meg sírnak, ha eltörik.
Ha nem lehetne így eladni, nem is gyártanák.

(#1609) berek21 válasza kakuk.tamas (#1605) üzenetére


berek21
senior tag

Aliexpress. Üsd be hogy "honor 8 lcd" a keresőbe. Van egypár, és nem is drága.

Lancia Delta III eladó!

(#1610) #04331520 válasza kalmusz (#1606) üzenetére


#04331520
törölt tag

Kössz a tippet . Megoldotta a dolgot.

(#1611) Shyciii válasza kalmusz (#1606) üzenetére


Shyciii
veterán

OTA-n már elérhető? Akkor hétvégén visszarakom a gyári fw-t, és frissítek. Ahogy olvastam a gyári visszarakásakor bootloader újra zár.

(#1612) kakuk.tamas válasza berek21 (#1609) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Találtunk eBay-en 17ért. :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#1613) Andrew801 válasza kalmusz (#1606) üzenetére


Andrew801
tag

Nekem nem talál frissítést...

(#1614) berek21 válasza Andrew801 (#1613) üzenetére


berek21
senior tag

2-3 nap is beletelhet mire minden készülék jelez majd. Csak türelem. :K

Lancia Delta III eladó!

(#1615) tiszalee4 válasza nono791 (#1604) üzenetére


tiszalee4
csendes tag

Ha valaki találna olyan fóliát ami (majdnem) teljes szélességében körbe éri a kijelzőt az ne tartsa magában a forrást ;) Jelenleg a gyorsbolt-ban vásárolt van fent: nem ér ki a kijelző széléig, valamint a hajlítástól már levegős alatta

(#1616) DaWehun válasza kalmusz (#1606) üzenetére


DaWehun
tag

Mit javít még a kamerán kívül ez a frissítés, valami infót lehet róla tudni?

...

(#1617) Mazsika


Mazsika
őstag

Több mint 600megás frissítés!? Nem piti... :Y

Dáccsika

(#1618) #04331520 válasza DaWehun (#1616) üzenetére


#04331520
törölt tag

Shazamot lehet gyorsgombra állítani, meg google biztonsági frissítés. A kamerára ráfért egy optimalizálás mert a raszter bugon kívül én kézből nem csináltam még vele éles képet csak ha letámasztottam valahova. Ez megoldódott bár láttam már jobb képeket így is.

[ Szerkesztve ]

(#1619) #04331520


#04331520
törölt tag

http://i.imgur.com/TB0umlS.png

(#1620) mantequilla


mantequilla
aktív tag

mall.hu-n most 120k a honor8 ha valakit érdekel.

(#1621) ChristmasTom válasza V@ns (#1598) üzenetére


ChristmasTom
újonc

Nekem az az utolsó infóm, hogy az októberi készülék listán már rajta lesz. Magyarul októberben már személyesen is megveheted, nem csak neten. Legalábbis nekem ez jött le belőle :)

(#1622) Dwatti válasza mantequilla (#1620) üzenetére


Dwatti
addikt

Pontosabban 123 e, én tegnapelőtt rendeltem meg akkor még (akciósan 125 volt az ára ) :F

(#1623) V@ns


V@ns
aktív tag

ChristmasTom: Köszönöm szépen az infót :R
Lehet elcsábulok, és beslattyogok egy 32GB-os modellért most a Media Markt akcióban. Mondjuk ott engem csak a 64GB-os érdekelne, ha nem lehet ebben a 0% THM akcióban elhozni egy arany 64-est, akkor megyek a T-hez. :)

[ Szerkesztve ]

(#1624) dokee78 válasza V@ns (#1623) üzenetére


dokee78
félisten

Telekomnál nincs arany 64

(#1625) Nordik válasza mantequilla (#1620) üzenetére


Nordik
őstag

Rendes gyári garanciával árulják a készüléket itt?

(#1626) laci0530 válasza DaWehun (#1616) üzenetére


laci0530
senior tag

(#1627) berek21 válasza V@ns (#1623) üzenetére


berek21
senior tag

Az MM-ben most minden változat 140k. Hogy hol lehet 0% thm, azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Lancia Delta III eladó!

(#1628) tsgkmr


tsgkmr
csendes tag

No és a mall.hu megbízható eladónak számít? Garancia probléma nem lehet rajtuk keresztül? Nem tiszta készülék, ilyesmi?

(#1629) Vitya103


Vitya103
tag

Üdv társak frissítés után nektek is jobban merül a telefon?

(#1630) Soltee


Soltee
tag

Aki rootolta a telót, mindenkinek lett az elején betöltéskor figyelmeztető képernyő?
Azt nem lehet kikapcsolni?

(#1631) berek21 válasza Vitya103 (#1629) üzenetére


berek21
senior tag

Wipe volt előtte utána? Lehet hogy kellene.

Lancia Delta III eladó!

(#1632) Vitya103 válasza berek21 (#1631) üzenetére


Vitya103
tag

Nem volt mert nem otthon voltam mikor frissitet. És nem szerettem volna ha el tűnne minden. Amúgy nem sokkal merül jobban de érezhető kissé a merülés :/

(#1633) tsgkmr válasza tsgkmr (#1628) üzenetére


tsgkmr
csendes tag

Illetve ÁFA visszaigénylés működik, ha tőlük vásárolok?

(#1634) V@ns válasza dokee78 (#1624) üzenetére


V@ns
aktív tag

dokee78: bocsl, jogos, összecsaptam az irományomat. Nem ragaszkodom a Media Markthoz, kizárólag az arany 64-es érdekel ott. Abban az esetben, ha nem tudom megszerezni úgy, ahogy én azt kigondoltam, akkor elmegyek (szomorkodva) a T-hez, és benevezek a sima 32-es modellre.

berek21: nem akarok butaságokat terjeszteni, személyesen nekem ezt mondta az MM-ben az infopultos, hogy bármi, ami készleten van és 50k feletti, lehet ilyet bejátszani. Neten pedig ennyit találtam erről: [link]
Van még ez mellé valami blokkos akció is, minél régebbi olvasható MM blokkot viszel magaddal, annál több százalék kedvezményt adnak.

[ Szerkesztve ]

(#1635) V@ns


V@ns
aktív tag

Srácok, bocsánat ezért, millió alkalommal lett ez a kérdés (is) feltéve, de most hogy már olvastam egy véletlen törésről, érdekelne, hogy ki milyen tokot használ? Ilyen hybrid (tudom, hogy nincs Honor 8-ra, de mint pl. Spigen Neo-Hybrid) tokot valaki használ, vagy valami über dobás-esés-úszás-futás-golyóálló-bombavédő tokja van valakinek? Netán tapasztalata is az adott tokkal?
Láttam valahol (talán alin, nem üveg) fóliát, körbe az egész telefonra is lehet kapni, olyannal valaki találkozott már, használ is?

(#1636) gubisadam válasza V@ns (#1635) üzenetére


gubisadam
aktív tag

Szia,

Én ezt vettem: tok

Erősebb gumiféle, hátul recés felülettel. Végre nem csúszik ki, szépen körbe is veszi.
Nem is vettem észre a rendelésnél, de egy előlapi fólia is a pakk része volt.

Eddig tetszik.

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#1637) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Volta szerencsém megtapizni egy Honor 8-at..Sajnos semmi különleges nem volt benne a külsejét leszámítva(Gyönyörű).. Vibe Z2 Pro-m van, de gyorsabb, szebb a kijelzője.. Kár, pedig nagyon szerettem volna egy ilyen telefont.. (Szerintem a P9 jobb és szebb telefon, bár ez szubjektív) Nem trollkodni akartam..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1638) DaWehun válasza berek21 (#1631) üzenetére


DaWehun
tag

ez a wipe ez mit takar? mit kellene csinálni? én is tervezem, hogy frissítsek, de nem minden áron, ha annyira még sem jó az update akkor nem érdekel. azt meg nem akarom, hogy merítse jobban a telefont. hozzáteszem nincs kamera gondom szóval igazából nincs is miért feltenni a frissítést.

...

(#1639) #04331520 válasza Ferenczi Áko (#1637) üzenetére


#04331520
törölt tag

Kamera terén biztos 100 jobb telefon van, de ha Android rendszerről van szó és ennél jobb kéne maximum a HTC 10-et próbálnám ki. Iphone 7 meg Galaxy S7 teszteket elnézve szinte minden alkalmazás gyorsabban indul a Honoron, soha nem tapasztaltam, hogy melegszik pedig napi 5 órát játszok, youtubeozok, netezek rajta. A felhasználó felület nekem nagyon tetszik. Hasonlítanak az effektek az ios-re ami szerintem a design csúcsa mobil oprendszerek között. Szerintem nekik van a legkifinomultabb ízlésük ami a megjelenést illeti. Úgyhogy amíg nem kerül a kezembe egy HTC 10 addig (és még akkor sem biztos) le nem cserélném semmire.

(#1640) ChristmasTom válasza gubisadam (#1636) üzenetére


ChristmasTom
újonc

Helló!
A Nillkin tokhoz kapott fólia teljes szélességben takarja a kijelzőt? Mennyire nehéz buborékmentesen felrakni?
Úton van egy ilyen tok Kínából egy üvegfóliával együtt, de ha ez az ajándék fólia is használható, akkor elteszem az üveget tartalékba. :)

(#1641) Ferenczi Áko válasza #04331520 (#1639) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Távesz baktalo fater! ;)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1642) #04331520


#04331520
törölt tag

Itt egy teszt Note 4 kamera vs Honor 8. A front a több képpont miatt jobb de a dinamikatartománya szörnyű a Note4-hez képest. A Honor hátsónak talán jobb a dinamika tartománya de ott meg a képpont miatt bukik el.
[link]

(#1643) berek21 válasza DaWehun (#1638) üzenetére


berek21
senior tag

Tulajdonképpen egy teljes rendszer visszaállítást csinálsz, és még mielőtt bármit is telepítenél, felrakod a frissítést és csinálsz mégegy visszaállítást. Ez töröl mindent a készülékről amit elötte rátettél(képek, videók, fiókok). Így viszont kapsz egy szinte tiszta telepítést.
Nem csak a kamera bug van benne javítva, hanem a google aktuális biztonsági frissítései is benne vannak. Ezért nem kérdés hogy fel kell tenni.

Lancia Delta III eladó!

(#1644) gubisadam válasza ChristmasTom (#1640) üzenetére


gubisadam
aktív tag

Hi,

nem fedi teljesen. A szélén marad ki hely. Nekem meglepően szépen felment egyből. Egy helyen maradt rajta buborék, elkezdtem maszírozni és kiment. Tetszik. Nekem is jön egy HD+ pro üveg, de lehet amíg a fólia bírja nem bántom

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#1645) DaWehun válasza berek21 (#1643) üzenetére


DaWehun
tag

tehát ha csinálok egy gyári visszaállítást akkor magyarul az jó a frissítés előtt ugye jól értem?

...

(#1646) berek21 válasza DaWehun (#1645) üzenetére


berek21
senior tag

Pontosan. Most nincs itt a honor, de ha jól tudom akkor van benne factory mód. Power+hang le vagy fel. Ott kell lennie a wipe menünek is.

Lancia Delta III eladó!

(#1647) dokee78


dokee78
félisten

Egy ráérős tulaj tudna egy ilyen Screenshotot mutatni?
Sensor Box for Android

kép

[ Szerkesztve ]

(#1648) DaWehun válasza berek21 (#1646) üzenetére


DaWehun
tag

köszi a helpet, sikeresen felraktam a frissítést! :)

...

(#1649) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Bp XI. kerület Móricz Extreme Digitalban van kirakva kék H8 ami szerintem is gyönyörű mobil de a hátulján is ki van kötve az újjlenyomat olvasó alatt és ezért nem lehet rendesen megfogni érezni hogy valójában mennyire csúszós. Nagyon tetszik de még egy telefon se esett ki a kezemből és nem is szeretném de mindenki ezt mondja hogy életveszélyes pedig nem tünik annak igaz nem tudtam rendesen megfogni de ha ez így igaz nekem nagyon sajnos nem érné meg a 120 ezret ez a szépség hogy állandóan izguljak tokot még pláne nem raknék rá lehet megvárom a Huawei G9 ami elvileg októberber november környékén jön méretileg is megfelelne az 5.5 a fém hátlap is de azért H8 jobban bejön csak tartok tőle amúgy nem váltogatok sűrűn min 1 évente.

(#1650) rozsi71


rozsi71
tag

Üdv mindenkinek!

Én is csatlakoztam a klubhoz egy kékkel. Viber led villogtatás megy rendesen nektek? Leszedtem a light manager free verziót, de elég rapszodikusan villogtat. Van, hogy nem villog, van hogy akkor is villogha már elolvastam az üzenetet. Ez viber hiba, vagy valamit én csinálok rosszul?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.