Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) malnabokor válasza dokee78 (#1549) üzenetére


malnabokor
senior tag

Nem, itt is az egyik normál, a másik színszűrő nélküli, még a Honor 8 oldalán is kinn van ;) link. Amúgy pedig már dolgoznak a Leica alkalmazás működésén H8-on, szóval előbb-utóbb ez a különbség eltűnik :)

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#1552) dokee78 válasza mb9 (#1550) üzenetére


dokee78
félisten

Jó igaz.
Nekem igazából mindkettő tetszik.
Bár a Honor előnyei megfelelőbbek számomra.
Az a 4 GB RAM jól fog jönni a későbbiekben,amikor az új Android verziók kinövik a 3 GB-ot.
Ahogy írta is a kolléga egyéni preferencia dönt,ami nálam a Honor felé dönti a képzeletbeli mérleg nyelvét.
Elvileg van a PC-ből is 4 GB RAM,de a Telekomnál 3 GB RAM-os van.

[ Szerkesztve ]

(#1553) mb9 válasza dokee78 (#1552) üzenetére


mb9
csendes tag

Sajnos a T csak 3 gigásat árul. Így szerintem is érdemesebb a 4 giga ramot választani a magasabb órajel helyett, még szintetikus tesztekben sem nagyon látszik a különbség, nem hogy a gyakorlatban. Egyetlen dolog ami a P9 felé fordíthatja a mérleg nyelvét az a kijelző. Maximális fényerőben és betekintési szögekben sokkal jobb.

(#1554) dokee78 válasza mb9 (#1553) üzenetére


dokee78
félisten

Hát azért a "Tech2.hu - Honor 8 rövid teszt"-jét elnézve a Honor 8 betekintési szögei sem gyengék.

(#1555) migabi24 válasza dokee78 (#1554) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nézd meg élőbe, nekem nem kéne honor 8 a P9 helyett, a kijelző és az alu ház az fontosabb a ramnál, de ezért írták, hogy egyéni izlés kérdése

(#1556) szendo777


szendo777
tag

Remélem én is hamarosan tulajdonosa leszek egy ilyen vasnak. :DD

Honor 10 kék

(#1557) Karex


Karex
senior tag

Ki mennyire használja a lépésszámláló funkciót? Nekem sem létszükséglet, csak gyanúsan félremér szerintem... A gyári app, és az előző Sony-ról áthozott Lifelog is (az, azon a telefonon hihető adatokat közölt).

(#1558) Forestgreen válasza mb9 (#1553) üzenetére


Forestgreen
aktív tag

Én szolgáltatónál vettem, de 4 GB RAM van benne...

Elolvastam, én a Honor 8-ra értettem, nem a P9-re...

[ Szerkesztve ]

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#1559) espista


espista
senior tag

Rendelt már valaki Type C usb kábelt az ebay-ről, ami jó is lett?

Romani ite domum!

(#1560) berek21 válasza espista (#1559) üzenetére


berek21
senior tag

http://m.banggood.com/Original-Huawei-USB-Type-C-to-Micro-USB-Adapter-For-Huawei-P9-Nexus-5X-6P-HTC-Xiaomi-Elite-X3-p-1058816.html
Esetleg ez. Igaz nem e-bay.
Bocs a linktelenség miatt, de mobilról vagyok. :)

Lancia Delta III eladó!

(#1561) Hedgehog9780 válasza espista (#1559) üzenetére


Hedgehog9780
tag

Én ezt rendeltem és sztem nagyon jó.

(#1562) #86973952


#86973952
törölt tag

Fenti témára visszatérve. HA a B120 nem hoz változást a RAW mentést illetően, akkor lehet rá kellene próbálni a P9 camera apk -ra. Nem biztos, hogy működni fog, de szoftveres korlátai nem valószínű, hogy vannak, meg a szenzorok is azonosak. Amennyiben van is "ütközés", van rá sansz, hogy portolható teljes funkció palettájával.

Szerk.:
Az első szenzor nem tudom milyen, meg most nem nagyon van időm szét böngészni a netet.

[ Szerkesztve ]

(#1563) kicsigal válasza espista (#1559) üzenetére


kicsigal
csendes tag

Én most rendeltem meg ezt.

Itt vannak tesztelve, kimérve a kábelek. Az 5 csillagosok közül válogass.

(#1564) espista


espista
senior tag

Köszönöm mindenkinek a tippeket/segítséget.

Romani ite domum!

(#1565) berek21 válasza espista (#1564) üzenetére


berek21
senior tag

Bocsi elnéztem. Azt hittem átalakítót keresel.

Lancia Delta III eladó!

(#1566) dokee78


dokee78
félisten

Mennyire jó a Honorok supportja?

(#1567) #86973952 válasza dokee78 (#1566) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szoftver támogatás 2 évig biztosan van.

(#1568) tabletta válasza espista (#1564) üzenetére


tabletta
tag

Némelyik Tescoban van ilyen
1990 Ft. Bépített ellenállással, teljesen rendben van. Van 1m és 15 cm kivitelben is

[ Szerkesztve ]

(#1569) Shyciii


Shyciii
veterán

Találram egy idegesítő funkciót az EMUI-ban. Ha a zsebemben van a telefon, és megcsörgetnek, akkor full hangerőn üvölt a csengőhang. Ezt ki lehet kapcsolni valahogy? Mert egy pocket mode-ot találtam, de azaz érintésre vonatkozik.

(#1570) Georgi156


Georgi156
csendes tag

Sziasztok!
Honor Magyarország ezt írta privátban.
"
Kedves György! Információink szerint a probléma orvosolható szoftverfrissítéssel, amely OTA-n keresztül lesz várható, így még egy kis ideig szíves türelmedet kérjük! Megértésedet és közreműködésedet köszönjük, további szép napot kívánunk!"

(#1571) Luser2000 válasza Shyciii (#1569) üzenetére


Luser2000
addikt

A Tárcsázó / Beállítások / Zsebmód kikapcsolása a megoldás. (Mate8)

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1572) brainticket válasza Shyciii (#1569) üzenetére


brainticket
aktív tag

pedig az az, kapcsold ki a pocket mode-ot.

(#1573) espista válasza tabletta (#1568) üzenetére


espista
senior tag

@berek21: Most, hogy mondod, azt is keresek! :-D
@tabletta: Hát Tesco-ban pont nem néztem, de este beugrok oda is körülnézni. Köszi a tippet.

Romani ite domum!

(#1574) cirx válasza Georgi156 (#1570) üzenetére


cirx
senior tag

Ezt a kamera bugra írták!?
Remélem! :C

S23 GREEN

(#1575) Shyciii válasza Luser2000 (#1571) üzenetére


Shyciii
veterán

Ez az! Köszönöm :)

(#1576) tabletta


tabletta
tag

Felment a frissítés, a fotókon nem látok hibákat, de inkább a hektikus értesítések miatt raktam fel.
Állítólag javítottak az akku időn is, majd meglátjuk.
Akinek fontosabb az akku, ennél is vissza lehet venni a felbontást, mint a hatosnál, csak eldugták.
Beállítások, Speciális beállítások, Akkumulátor kezelő, ROG mód.

(#1577) peanar válasza tabletta (#1576) üzenetére


peanar
senior tag

Frissítés után mi lett/maradt a build szám? (FRD-L09C432?)

(#1578) tabletta válasza peanar (#1577) üzenetére


tabletta
tag

Igen.

(#1579) Trex3399


Trex3399
tag

Sziasztok!

Valaki, akinek már van ilyen telója, tudna véleményt írni róla?

(#1580) Dwatti válasza Trex3399 (#1579) üzenetére


Dwatti
addikt

Csak vissza kell olvasgatnod :)

(#1581) keszi1991


keszi1991
tag

Sziasztol, eredmények app néha jelez néha nem, eléggl idegesitö...van rá valami megoldás? Védett alkalmazas szoval az se lehet a baj!

(#1582) mb9 válasza keszi1991 (#1581) üzenetére


mb9
csendes tag

Próbáld meg az 1520-as hszben leírtakat is beállítani.

Link: https://m.mobilarena.hu/tema/re_honor_8_tisztelet_a_kivitelnek/hsz_1520-1520.html

Bocsi, telóról csak így sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#1583) Andrew801 válasza kicsigal (#1563) üzenetére


Andrew801
tag

Én is ilyet rendeltem, csak érne már ide! Meg egy mágneses autós tartót is.

(#1584) dokee78


dokee78
félisten

Van a készülékből 3 GB RAM-os verzió?
Mert a Media Markt újságban 3 GB-ot írnak,bár náluk állandóan van elírás.

(#1585) mb9 válasza dokee78 (#1584) üzenetére


mb9
csendes tag

Van, de az EUban olyan nem került forgalomba. MMben biztos, hogy 4 gigás van.

(#1586) V@ns válasza dokee78 (#1584) üzenetére


V@ns
aktív tag

Ma voltam az Europark Media Marktban (tettek ki taperolni egy feketét, ez kellemesen érintett :) ) és ezek 4GB RAM-osak. Az online áruházban van nekik előrendelésre a Premium, 64GB tárhely, arany szín, az is 4GB RAM-os. Most lesz pár napig 0% THM akciójuk, de nagyon csóválták a fejüket arra a kombóra, hogy előrendeléses telefont 0% THM akción belül.... Csak a bolti készletre lehet valószínűleg, de erre meg azt mondták, hogy ilyen nagy háttértáras telefonokat nem szoktak készleten tartani (iPhone-ból is 16-osok vannak). Ezek az infók mondjuk ebből a Media Marktból származnak, nem tudom a többiben mi a policy. A 0% THM akció amúgy 50e forint feletti árucikkekre vonatkozik.

(#1587) butyu


butyu
csendes tag

Tudja valaki, hogy a Telekom függetlenül árulja-e a Honor8-at?

Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1588) #86973952 válasza butyu (#1587) üzenetére


#86973952
törölt tag

(#1589) dokee78


dokee78
félisten

Megnéztem ezt a Huawei Honor 8 VS. Zuk Z2 Pro - Camera Comparsion videót.
Slow Motionben elég gyengén muzsikál,viszont a képek meggyőzőek számomra. :K
Slow Motiont nem tartom fontosnak.

Multitasking jó?

[ Szerkesztve ]

(#1590) butyu válasza #86973952 (#1588) üzenetére


butyu
csendes tag

köszi
Irány a T-é :)

[ Szerkesztve ]

Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1591) keszi1991 válasza mb9 (#1582) üzenetére


keszi1991
tag

Köszi

(#1592) clon


clon
aktív tag

Az MM-ban reklámújságban rendszeres az ilyen "félre" írás. A P9Lite esetében 3GB ram-ot írtak holott tudtommal hivatalosan nálunk csak 2GB ram-os lett forgalmazva.
Meg lehetne említeni a Telecom-ot is ahol P9Lite kirakott taperolható változata 3GB ram-os volt - csak nem árulták ezt a változatot csak 2GB ram-al (és ez inkább szándékos megtévesztés - mert az újságban lehet(ne) véletlen elírás).

(#1593) gubisadam


gubisadam
aktív tag

Ma voltam bent az edigitalban a Móriczon és ki van rakva egy kék szinű Honor 8 tapizni.
Megnéztem, az nem produkálta a raszteres kamera problémát.

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#1594) TeriYaki_ válasza Karex (#1557) üzenetére


TeriYaki_
csendes újonc

Én nem használom, de mindig mutatja, hogy szerinte mennyit mentem, ami összevetve a mi band adataival, -2/-3 ezres tévedés. Mentségére szóljon hogy ugye nincs mindig nálam, így elég nehéz lenne pontosnak lenni. Szerintem a telefon nem való lépésszámolásra. Esetleg célzottan futás közben jól jöhet, ha nagyon nincs más.

"Nincs a világon olyan probléma, amit ne oldana meg egy csésze kávé!"

(#1595) curiousp


curiousp
kezdő

Sziasztok! Garancia hogy működik a készüléknél? Vannak hivatalos forgalmazók, ahol ajánlott venni (MediaMarkt, Euronics, ilyesmi9? Köszi! Hamarosan csatlakozom a tulajdonosok táborához :)

(#1596) #86973952 válasza curiousp (#1595) üzenetére


#86973952
törölt tag

TeleMax a gyártói szerviz és 2 év garancia van rá. Kivéve a nem beépített tartozékokra, ami 1 garanciával van ellátva.

Korábban írtam egy hozzászólást a hivatalos partnerekről, de ettől függetlenül még más is árul "tiszta" készüléket.

HA van egy kiszemelted, akkor linkeld be és véleményezik a fórumtársak. Lehet volt már valakinek tapasztalata azzal az üzlettel.

Meg sokszor a weboldal elárulja, ha nem tiszta a készülék. Illetve a garanciáról is érdemes érdeklődni vásárlás előtt. Netes rendelésnél pedig van 14 napos elállási jogod.

[ Szerkesztve ]

(#1597) curiousp válasza #86973952 (#1596) üzenetére


curiousp
kezdő

Köszönöm! Igazából arra gondoltam, hogy megveszem a MediaMarktban, és nem lehet gond. A későbbiekben, ha valami mégis lesz, csak leadom egy megadott ponton, majd 2 évig javítják?
Amúgy mit értesz tiszta készüléken?

[ Szerkesztve ]

(#1598) V@ns válasza butyu (#1590) üzenetére


V@ns
aktív tag

Én az Europark T-ben akartam megtaperolni, kérdezni róla hogy mennyibe kerülne elhozni, és a hölgy azt mondta hogy nem látja a listájában, nem is tud róla nekem mondani semmit. De mondom wtf? Akkor neten hogy hogy meg lehet venni? Ja, hát neten meg lehet, így boltban nem.....
Oszd meg velem kérlek, hogy személyesen meg tudtad-e venni. Köszi! :R

(#1599) clon válasza curiousp (#1595) üzenetére


clon
aktív tag

Hello! A Honor honlapján fent van a "vásárlás" gomb megnyomásával elő is jön a hivatalos forgalmazók listája (honor8.hu) - edigi, MM, emag, speedshop, notebok.hu, FirstPhone.
Nekem edigis de MM-ben is voltam és mindketten ugyanoda küldik vissza a telefont ha szervizeltetésről lenne szó. Ezek nagyobb üzletek (hálózatok) így a szervizeltetés könnyebben szokott menni, vagyis az átvétel mert az üzletek "csak" postások szoktak lenni.
Ezen üzletekben tudtommal magyarországra szánt készülékek vannak, máshol szürkeimportosak ezért szokott náluk más lenni akár a garancia akár az ár.

(#1600) Andrew801 válasza kicsigal (#1563) üzenetére


Andrew801
tag

Nekem megjött a kábel. Jól néz ki, normális csomagolásban.
Meg a mágneses autós tartó is, de azt még nem raktam fel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.