Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47301) lord.lakli válasza Buster17 (#47297) üzenetére


lord.lakli
őstag

Hivatalosan egybe van az egész képernyővel, érintőképernyővel.

(#47302) zsirfecske válasza Buster17 (#47297) üzenetére


zsirfecske
addikt

"nexus 5 frame" címszó pl, de ezt nem lehet csak úgy cserélni, asszem egyben van a digitizerrel, mintha itt is írta volna valaki hogy nem fogsz találni szervizest aki megcsinálja.

(#47303) Buster17


Buster17
addikt

Ha az akksit kitudtam egyedül cserélni akkor talán ez is menni fog :))
Köszcsi

(#47304) LógaGéza válasza Buster17 (#47303) üzenetére


LógaGéza
addikt

Azért messze nem egy kategória a kettő... Ha így állsz hozzá, akkor a telefonod épségének érdekében ne fogj hozzá...

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#47305) Buster17 válasza LógaGéza (#47304) üzenetére


Buster17
addikt

Videó szerint nem nagy ördőgönség, de azért az aksicserénél is remegett a kezem :))

Belegondolva lehet inkább nem nyúlok hozzá amíg be nem törik a képernyő

(#47306) SteveJobs válasza Buster17 (#47305) üzenetére


SteveJobs
őstag

Melyik az a videó?

(#47307) Scooter74 válasza L.L. (#47296) üzenetére


Scooter74
őstag

Az nagyon jó.
Hol rendelted ennyiért? Expansys?

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#47308) Buster17 válasza SteveJobs (#47306) üzenetére


Buster17
addikt

(#47309) SteveJobs válasza Buster17 (#47308) üzenetére


SteveJobs
őstag

Remélem sikerül!
A videó láttán elég könnyen szétjött.

(#47310) slice14


slice14
veterán

Valaki elmondaná hogy milyen indokból kifolyólag fc-zik a sygic induláskor...?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#47311) YAS-dude válasza slice14 (#47310) üzenetére


YAS-dude
őstag

Nem MM kompatibilis.

(#47312) Mett válasza Buster17 (#47308) üzenetére


Mett
senior tag

az új kijelző 30, az új telefon meg 150 euró aliexpresszen

(#47313) Buster17 válasza Mett (#47312) üzenetére


Buster17
addikt

a keret 17 euro.
viszont a 150 az tényleg nem sok.

(#47314) zsirfecske válasza Buster17 (#47305) üzenetére


zsirfecske
addikt

pár percen belül hárman írtuk ugyanazt, ha ennek ellenére nekiállsz az elég rockos.

ugyanígy a 150 eurós nexus5 aliexpress-ről? legolcsóbb ára is 250 eur volt, akkor mégis hogy ne lenne ez vmi fake cucc?

(#47315) Mtthw válasza bucsupeti (#47294) üzenetére


Mtthw
újonc

Hát ezen most leakadtam. Nekem is megjavult tőle, de idegesít vajon mi lehet a dolog hátterében. Köszönöm a segítséget. :)

(#47316) gabro0 válasza trance89 (#47274) üzenetére


gabro0
őstag

Nem értem miért kellett hozzá factory reset. Én is ugyanúgy img-ből flasheltem fel, szóval minden korábbi dolog nullázva lett. Lehet Chrome bug volt, nem tudom.
Egyébként másnak csinál olyat a Chrome, hogy eltűnik az utolsó begépelt szó a szövegmezőkben? :F lehet ennek is reinstall kell és jó lesz.

Tényleg nagyon szépen folyik a rendszer, az animációk folyamatosak, multitask pedig van. Hiába a sok akku kímélése iránt tett lépés, ott tartok, hogy kevesebb telepített alkalmazással se tudta a Marshmallow hozni a KitKat szintjét.
1+ éves statisztika alapján az átlagos kijelzőidő 4 óra 58 perc KK-en, ehhez képest a MM 3 és fél órája semmi. Ennyivel nem szebb és gyorsabb :(

Várok egy-két frissítést, hátha javul valami, mert tényleg erre már azt mondom jó alap, nem úgy, mint a Lollipop ami elég kusza, bugos valami.
Írta itt Dottore talán, hogy a Marshmallow UI-je sok helyen logikátlan és nincs rá semmi indok miért olyan, de ezeket is hátha módosítják...

Kicsit hosszú lett, sorry :D

[ Szerkesztve ]

(#47317) Mett válasza zsirfecske (#47314) üzenetére


Mett
senior tag

hát, valahogy mégis eladtak belőle perpill 134 darabot és valószínűleg refurbished. 32 gb. de ez csak egy eladó, ezer meg egy van. faket nem igazán vehetsz itt, mert van komoly vásárlóvédelem. ez az oldal már rég ebay szintű, sőt! sokkal nagyobb forgalmat bonyolít le.

[ Szerkesztve ]

(#47318) Kari1 válasza Mett (#47317) üzenetére


Kari1
aktív tag

OFF
Az hogy vmi ebay szintű nem jelent semmit ott is simán bele lehet futni 1-2 átverésbe, ha van vásárlóvédelem ha nincs. Tipikus ilyen példa az androidos smart tv box-ok (amiket ilyen 5-10e Ft-ért árulnak de rendesen 20e Ft fölötti cucc lenne). Beregelnek egy felhasználót akivel 5-6 hónap alatt gyűjtenek 50-100 pozitív értékelést majd meghirdetnek rövid idő alatt 10-20 ilyen smart tv box aukciót és lelépnek.

(#47319) TOZ válasza YAS-dude (#47311) üzenetére


TOZ
addikt

Nekem megy.

(#47320) Mett válasza Kari1 (#47318) üzenetére


Mett
senior tag

profitra gondoltam. egyébként többi jogos. minden aukciós oldalon szögbe léphet az ember.
viszont, ahogy látom náluk (kínai business) elég sok a gyárilag felújított telefon (alaplapon kívül minden új rajta, de lehet az is vagy csak a doboz volt sérült) gondolom azért is lehet ez ill. olcsó ár is, mert mindent alapból kínában gyártanak le és a telefonok is oda kerültek vissza ugyebár az lg-hez felújításra.
amúgy most így elgondolkodtam rajta, hogy a pesti sufni gsm-ek, akik nem adnak gyártói garanciát, csak boltit náluk egy adott jó árú termékre, azok is ily módon szerezhetik be őket. tehát az ember soha nem tudhatja, hogy mennyire új is, az új. érdekes, hogy a gyári garanciás telefonok ezeknél sokkal drágábbak is.

[ Szerkesztve ]

(#47321) bl4ze


bl4ze
veterán

Megoldottam az Instagram hibát 6.0-on : felraktam egy régi 6.x verziós Instagramot, abban nem ugat, hogy nincsen jogosultsága a Gallery-hez... Elég fura megoldás, de ez van :(

[ Szerkesztve ]

.:. bl4ze .:.

(#47322) slice14 válasza TOZ (#47319) üzenetére


slice14
veterán

Akkor várok egy verzió frissítést a sygic-hez és akkor próbálkozom újra.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#47323) bl4ze


bl4ze
veterán

Páran használunk itt Lux Auto Brightness appot, kijött októberben egy friss, új verzió :
Lux Auto Brightness v1.0-2015-10-11
Akit érdekel leszedhető [link]

Nálam ez a verzió szépen fut, nem zárogatja be magát mint azt az előd 1.99 verzió csinálta 5.1.1 frissítés óta.
(6.0 Stock fut)

[ Szerkesztve ]

.:. bl4ze .:.

(#47324) ( V ) válasza bl4ze (#47323) üzenetére


( V )
veterán

ez a Lite vagy a Full?

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#47325) kislaci


kislaci
senior tag

Létezik olyan töltőfej és kábel amivel a gyárinál gyorsabban tudom tölteni a telót? Persze nem ártana, ha nem menne tönkre az akksi amiatt, hogy túl nagy áramot kap. Vagy hogy működik ez? köszi

(#47326) randras_83 válasza kislaci (#47325) üzenetére


randras_83
addikt

igen olyan, amelyiknek magasabb az A-értéke. Nekem a G-Tab töltőfejével és kábelével gyorsabban tölt.

https://www.flickr.com/randras83/

(#47327) kislaci válasza randras_83 (#47326) üzenetére


kislaci
senior tag

És az nem károsítja az akksit, ha nagyobb árammal töltöm?

(#47328) Dottore válasza kislaci (#47327) üzenetére


Dottore
addikt

Minél gyorsabban töltesz fel egy akksit, annál inkább csökkented az élettartalmát. Nem véletlen, hogy a gyártók is ebbe az irányba terelnek.

[ Szerkesztve ]

(#47329) bl4ze válasza ( V ) (#47324) üzenetére


bl4ze
veterán

Full.

.:. bl4ze .:.

(#47330) radicspeter1 válasza gabro0 (#47316) üzenetére


radicspeter1
őstag

Csak a Lolli

:D :DD :DDD

[LG NEXUS 5]

(#47331) thesound


thesound
őstag

Ha valakinek olyan baja van, hogy 6.0 alatt nem ébred fel az app (nem ébreszt, tasker nem csinál valamit kikapcsolt képernyőnél..stb.), akkor érdemes avval kisérletezgetni, hogy a doze módot kikapcsolod az adott app-ra. Apps / fogaskerék (cog, ha már angol :D) / Battery optimization / All apps

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#47332) bl4ze válasza thesound (#47331) üzenetére


bl4ze
veterán

Kösz a tippet.

Nálam is előjött ma az, hogy csörög a telefon : teljes fekete képernyő azt sem látom ki hív, fel sem tudtam venni :(
"ExDialer" tárcsázót használom, le is töröltem most és újra engedélyeztem a google féle bumszli "tárcsázó"-t.

Más hogyan oldotta ezt meg? Azért ez nagyon nem vicces, hogy hívnak és full fekete screen és semmit nem tudok csinálni :(

Valami jó, működő tárcsázót örömmel veszek, ez a default google tárcsázó nagyon nem tetszik.

.:. bl4ze .:.

(#47333) adamka1313


adamka1313
tag

Hát nagyon bejövős nekem az 5x és hát szeretnék beszerezni egyet.Nézegettem expansyst de hát a 32GBsért 160 ropi nagyon sok :/.Annak idején az 5öst Ausztriában vettem MM-ban(majdnem 40eft volt az ottani és az itthoni MM ár között). Lehet megint így lenne érdemesebb? Akik már előrendelték ők hol és menyiért ? :)

[ Szerkesztve ]

S22Ultra / Google Nexus 7 2012

(#47334) dkovizoli válasza bl4ze (#47332) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ez még nem fordult elő, csak a végén volt fekete.

(#47335) bl4ze válasza dkovizoli (#47334) üzenetére


bl4ze
veterán

Végén meg nekem nem volt még, de ez, hogy cseng és totál fekete a képernyő azért elég horror :(

Másnak volt ilyen ? :F :F

.:. bl4ze .:.

(#47336) dobolson válasza bl4ze (#47335) üzenetére


dobolson
senior tag

Nekem is csak a végén, kb 10 hívásból 3-4 alkalommal csinálja.

(#47337) bl4ze válasza dobolson (#47336) üzenetére


bl4ze
veterán

akkor lehet ez az ExDialer nem volt még Marashmallow kompatilibis, és ezért csinálta ezt....

ki mit használ ami nem google tárcsázó és megy szépen 6.0 alatt ? ez a google tárcsázó nem tetszik... :(

.:. bl4ze .:.

(#47338) WolfLenny válasza bl4ze (#47337) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Én az exdialer-t használom 6.0 alatt. Tökéletesen megy.
Igaz én falsh-eltem az img-t, majd utána egy factory reset is volt.

(#47339) TOZ válasza bl4ze (#47337) üzenetére


TOZ
addikt

exDialerrel nekem semmi bajom. (Ha hivas utani feketeseg neha nekem is van).

(#47340) bl4ze válasza TOZ (#47339) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem ez a cseng a telefon, de full fekete a kijelző eddig sosem volt.... Nem is értem.
Most feltettem a pixelpro tárcsázót, meglátjuk :)

.:. bl4ze .:.

(#47341) lafaty80


lafaty80
őstag

Valaki segítsen :O

Nem tudom hogy 6 bug/feature, de lezárt képernyőnél nem kapom a gmail-es értesítéseket... Olvasgatva itt és máshol próbáltam beállítani az app értesítéseit prioritást élvezőre, de így sem megy. Annyi még hogy WiFi-nél csinálja, ha a wifi-t kikapcsolom, megkapom... akkor most hova nyúlja? :D :((( :F

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#47342) WolfLenny válasza bl4ze (#47340) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Szerintem nem sok köze van az exdialer-hez. Az exdialer nem írja felül a bejövő és a kimenő hívások felületét.
Más telefonokon is használtam az exdialert és minden esetben a gyári (pl. Samsung, HTC) hívás kezelője jött fel.

(#47343) fx34us


fx34us
csendes tag

Sziasztok!

Ebay-ről rendeltem Nexus 5-be kijelzőt, és négyből négy hibás volt. Mind különböző eladótól volt. 3 Angliából jött, egy meg Kínából. Régebben már rendeltem olyat is, ami jó volt, de ez az eladó eltűnt ebayről. Valaki tudna ajánlani eladót ebay-ről, mondjuk aki rendelt tőle és jó volt a kijelző. Akár privátban is megköszönném. Tudom van hardveraprón is 25k-ért, én annyit már nem költök erre a telefonra. Legtöbb pozitív értékelésű ebay eladót én is kitudom választani. Ha valakinek lenne tapasztalata megköszönném. Üdv

(#47344) Molylepkeee válasza fx34us (#47343) üzenetére


Molylepkeee
csendes tag

Szia!

Én egy éve rendeltem ettől az eladótól, magam szereltem be, és a mai napig tökéletes.
Az az aukció már lezárult, de nézd meg, hátha van még neki.

(#47345) fx34us válasza Molylepkeee (#47344) üzenetére


fx34us
csendes tag

:R

(#47346) Tomace91


Tomace91
senior tag

Cataclysm milyen 6.0án? Tudom csak béta még.

[ Szerkesztve ]

(#47347) YAS-dude válasza Tomace91 (#47346) üzenetére


YAS-dude
őstag

A tegnapelőtti beta már teljesen jó, az alap 6.0 hibákat leszámítva (néha sötét képernyő hívás végén, vannak akiknek wifi akkuzabálás, ilyesmi). A berakott plusz funkciók már rendesen működnek, a rendszer stabil.

(#47348) Tomace91 válasza YAS-dude (#47347) üzenetére


Tomace91
senior tag

:R

(#47349) slice14 válasza slice14 (#47322) üzenetére


slice14
veterán

Végre müxik. :C

TWRP-be töröltem az Android mappát és dobtam egy full wipe-t.

Most telepítem újra az appokat. :))

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#47350) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

zenét szeretnék másolni a telefonra, rádugom a gépre fel is ismeri a telefont, de azt írja, hogy 0 elem található rajta, valamint másolni se enged semmit rá
ez megint a 6.0 hibája? eddig jó volt...

[ Szerkesztve ]

| Samsung Galaxy S23 |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.