Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47801) TOZ válasza zsirfecske (#47800) üzenetére


TOZ
addikt

Bringán meg ott a dinamós USB kiment? LOL

(#47802) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

látom 6.0 alatt még mindig nem sikerült javítani azt, hogy lezárt képernyőnél ne dobálja a wifit....

| Samsung Galaxy S23 |

(#47803) kislaci válasza kislaci (#47795) üzenetére


kislaci
senior tag

Újraindítás után most már jó. Azt vettem észre, hogy ha töltés után egyből leveszem a kábelt akkor sokkal gyorsabban merül le a telefon, mint akkor hogyha egész éjjel rajta hagyom. Mintha ez a quick charge nem töltené föl teljesen, csak jelezné hogy fel van töltve de valójában nincs is. Más nem tapasztalt ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#47804) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Egyébként a nexus 5-tel nekem már egy 2A-s töltő is nagyon gyors.
Bele se merek gondolni, hogy milyen gyors lesz a töltés a HTC A9-en qc3-as töltővel.

metal01
Kikapcsolt wifinél a Wifi menüben lesz olyan a kijelzőn, hogy Wifi keresési beállítások vagy mi.

kislaci
Megesik. Az óra appban nyomogasd a hangerő gombokat és megjavul.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#47805) metal01 válasza MrPetya19 (#47804) üzenetére


metal01
őstag

Ez megint az alap OS hibája. Miért nem tudja a Google megcsinálni a WIFI használatot rendesen. Vagy ez csak az N5-nél jön elő? :/

(#47806) Tomace91 válasza TOZ (#47799) üzenetére


Tomace91
senior tag

Ha megkérhetlek esetleg válaszolnál erre? :B :R

(#47807) kislaci válasza MrPetya19 (#47804) üzenetére


kislaci
senior tag

Igazából nem azt akarom, hogy nagyon gyorsan töltsön, félek, hogy akkor hamar tönkremegy az akksi. Azt jelzi egy óra után, hogy feltöltött, pedig szerintem nem, csak azt írja. Ha reggelig rajta hagyom akkor sokkal tovább bírja az akksi. Pedig egy óra után is ugyanúgy 100%-ot ír ki.

[ Szerkesztve ]

(#47808) TOZ válasza TOZ (#47791) üzenetére


TOZ
addikt

Nexus 5X hands-on.

Pár órája van meg, települtek a programok, meg jött egy frissítés.
Gondolom a többséget a N5-höz képest érdekli a N5X.

Méret:
Nagyobb, de ez csak magasságban érzékelhető. Ennyi idő után azt mondom, hogy a még használathó kategória. (Borzasztó meglepő egyébként, hogy a Moto X Playt 5.5"-os kijelzovel megoldottak ugyan ekkora méretben, döbbenet.)

Anyag:
Nem érzem olcsó műanyagnak. Aki kedvelte az N5-t anyagát ezt is szeretni fogja. Talán kevésbé "gumis" érzet, ha értitek. Nekem fekete van mindenkét készülékből.

Sebesség:
Mint írtam telepítés, belakás, állítgatás van. Cromemal bögésztem, Nova Launcher nálam alap. Az N5hoz képest nem érzem jobbnak se rosszabbnak. Az N5 is teljesen jó nekem amúgy ebből a szempontból. (Mindkettőn stock 6.0 van, semmi voodoo.)

Ujjlenyomat olvasó:
Ahogy olvasni is a korai teszteken KU..tyafáját tényleg pompás. Gyors, kényelmes feature. Nem kell a bekapcsoló gombhoz érni. Tényleg kényelmes cucc.

Bekapcsoló gomb:
Lentebb került. Szerintem hasznos a méret miatt.

Hangerő gombok:
Furcsa, hogy a másik oldalon vannak. Nyilván szokás kérdése lesz.

Akku/töltés:
Egyelőre erről nem tudok mit mondani, de én karácsonyfa módban használom a készülékeimet. Minden bekapcsolva és Pebble.

GPS:
Itt ülök egy első emeleti panel lakásban az ablakhoz viszonylag közel, gyorsan fogott fixet. Szerintem nem lesz ezzel gond.

Így hirtelen ennyi.

(#47809) Dottore válasza SybenX (#47794) üzenetére


Dottore
addikt

Vagy épp ez a kamu videó. :D

(#47810) TOZ válasza TOZ (#47808) üzenetére


TOZ
addikt

Ja még valami.

A seggluknak csúfolt kamera ügy.
Közel sem olyan kirívóan nagy pattanas az ott a hátlapon, mint a képek, videók alapján gondolnánk.

(#47811) MrPetya19 válasza metal01 (#47805) üzenetére


MrPetya19
addikt

Mert akkor alapból nem menne a Wifi pozíciós szolgáltatás.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#47812) Fkris válasza TOZ (#47810) üzenetére


Fkris
őstag

Aztat mindenki mondhassa! ;]

Amúgy köszönjük, még varjuk, hogy hosszabb távon hogy teljesít N5 hét képest!

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#47813) roland091 válasza TOZ (#47810) üzenetére


roland091
senior tag

Nekem is most ért ide az 5x-m szerintem se tré az a kamera mint amennyire lehuzzák

(#47814) metal01 válasza MrPetya19 (#47811) üzenetére


metal01
őstag

És ezért kell 40-50% közötti fogyasztást produkálnia az akku statban a WIFI-nek?! :/

(#47815) montaron


montaron
tag

Sziasztok,

Lehet, hogy már megoldott és ismert problémát írtok, de kb 2 hete automatikus frissítéssel feltelepült a 6.0-ás android a telómra. Utána jöttek a problémák: újraindulások, Wifi hálózatokat nem látja, nem tudok csatlakozni hozzájuk. Próbáltam downgrade-lni, factory resetek, 5.11 fel, le-fel, cache reset, stb, próbáltam mindent. Érdekes mód downgrade-lt rendszeren is jöttek a fenti problémák. Végül visszaraktam a 6.0-át, de problémák jelen vannak. Sőt most már a bluetooth is hasonlóképp viselkedik, mint a Wifi.

Mit tegyek? Valamit rosszul telepítettem volna, rosszul downgrade-ltem? Vagy várjak türelmesen a következő rendszerfrissítésre?

MIt tanácsoltok? Hogyan lehetne újra stabil a telefonom?

Köszönöm segítségeteket!

(#47816) ( V ) válasza Dottore (#47809) üzenetére


( V )
veterán

tessék akkor itt egy másik :P

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#47817) Dottore válasza ( V ) (#47816) üzenetére


Dottore
addikt

Sokkal jobb, egyébként nekem nem kell bebizonyítani semmit.
Az sem érdekel ha elolvad a kézben. ;)

[ Szerkesztve ]

(#47818) gyalu 1 válasza montaron (#47815) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Nálam nincs ilyen probléma, de azt vettem észre, hogy a 6.0 "vállogatós" lett (ezt jól megfogalmaztam :D ) a wifivel kapcsolatban. Elég sokat utazom, ezért kénytelen vagyok használni a free wifiket, és azt vettem észre, hogy 6.0-ra való frissítés után pár olyan wifire nem tudok felcsatlakozni, amire azelőtt gond nélkül. Ja és a laptoppal simán rá tudok csatlakozni. Okát nem tudom, próbáltam már a frekvenciákkal variálni, de nem volt eredménye. Nem tudom ruter függő, vagy esetleg valami más? Ja és, ha bekapcsolom a wifit, akkor néha rá kell nyomnom a frissítésre, hogy kezdjen keresni hálózatot.

[ Szerkesztve ]

(#47819) MrPetya19 válasza metal01 (#47814) üzenetére


MrPetya19
addikt

Mivel akkor is keres, mikor ki van kapcsolva.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#47820) lord.lakli válasza TOZ (#47719) üzenetére


lord.lakli
őstag

+1 teszi a dolgát, tökéletes kis eszköz. Megérte minden forintját. Tényleg stabil és erős.

(#47821) Fkris válasza lord.lakli (#47820) üzenetére


Fkris
őstag

srácok, ne csináljátok, mindenki vált?:D

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#47822) lord.lakli válasza Fkris (#47821) üzenetére


lord.lakli
őstag

Nem tervezem autóstartó váltását a közeljövőben :D N5 meg marad még egy jó darabig.

(#47823) slice14 válasza Fkris (#47821) üzenetére


slice14
veterán

Én is erősen gondolkodom, de sokallom azt a 160k-t.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#47824) Fkris válasza lord.lakli (#47822) üzenetére


Fkris
őstag

ez van, ha nem nézem, hogy mire válaszolsz, csak azt, hogy kinek! :DD

@slice, igen, ezzel nagyon így vagyok...
Szóval marad, bár ha rajtam múlik, akkor a kezemben esik szét!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#47825) metal01 válasza MrPetya19 (#47819) üzenetére


metal01
őstag

Le van lőve a keresés és mégis...

(#47826) Fkris válasza slice14 (#47823) üzenetére


Fkris
őstag

Grat a kinevezéshez! :C
Mostantól szankcionáljuk a fárasztó poénjaidat! ;]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#47827) WolfLenny válasza Fkris (#47824) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Szintén! Szerintem marad addig amíg szét nem esik a kezemben.
Elég sok telefont kipróbáltam, de nem találtam más alternatívát. Talán 5x majd ha olcsóbb lesz. De nem hiszem, hogy a többet tudna mint amire szükségem lenne. Ráadásul kb. 100 ropi különbséget pláne nem éri..

(#47828) slice14 válasza Fkris (#47826) üzenetére


slice14
veterán

Köszi ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#47829) SybenX válasza WolfLenny (#47827) üzenetére


SybenX
őstag

Szintén szétesésik fogom hajtani a nexus 5-öt :) Úgy látszik ennek a telefonnak ez a sorsa.A terv az,hogy megvárom a jövő évi nexust/nexusokat,de megvenni csak akkor fogom amikor normalizálódnak az áruk.Vagy ha jövő év is ilyen lesz mint ez akkor egy nexus 6p lesz az utód,ha lemegy az ára 100k közelébe.

[ Szerkesztve ]

(#47830) StarKiller89 válasza gyalu 1 (#47818) üzenetére


StarKiller89
senior tag

nálam is 10-20 mp kell, hogy az itthoni wifire csatalkozzon, eddig elég volt neki 2 mp... elég sok idegesítő hiba került bele a 6.0-ba... a lezárt képernyőnél való wifi dobálásról már ne is beszéljünk, bár ez lolli alatt is jelen volt már... most jelenleg a Facebook/Messenger páros egy kalap szar, persze ez nem a rendszer hibája gondolom én, késve jönnek az értesítések, vagy csak akkor mikor feloldom a telefont, Messengert megnyitva se látni néha az új üzeneteket... másnál is előjönnek ezek a hibák?

[ Szerkesztve ]

| Samsung Galaxy S23 |

(#47831) EnterR


EnterR
veterán

Rootolás rendszermódosítás nélkül
Chainfire újabb találmánya, rendszerfájlok módosítása/hozzáadása nélkül lehet rootolni az M-et. ZIP flashelés helyett a boot.img-ben történnek olyan módosítások, amitől elérhető lesz a rendszerszintű hozzáférés. Legnagyobb előnye az N5-re nézve, hogy szimpla stock boot.img flasheléssel eltüntethető a teljes root, és fel lehet rakni az OTA frissítéseket, majd vissza lehet rakni a moddolt boot.img-t mindenféle buhera nélkül. Legtöbb custom ROM-mal (még) nem működik, mert azok előre rootoltak.

PSN ID: marquuard

(#47832) Just_Reboot válasza EnterR (#47831) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Respect érte Chainfire-nek! :R

N6-hoz is van?

(#47833) EnterR válasza Just_Reboot (#47832) üzenetére


EnterR
veterán

Itt a letöltést tartalmazó poszt. Shamu lesz az.

PSN ID: marquuard

(#47834) Just_Reboot válasza EnterR (#47833) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Köszi.

(#47835) csipuka válasza StarKiller89 (#47830) üzenetére


csipuka
senior tag

Nalam, ha van kapcsolat akkor nem veszti el kikapcsolt kepernyonel sem.
De.
A cegnel szoktunk orankent setalni az epulet korul, es akkor ha elveszti a kapcsolatot, akkor kesobb sem kapcsolodik, amig a kepernyot fel nem elesztem.
A Doze felelos ezert, mert a wifi scan-t kikapcsolja.
Vagyis nalam akkor van wifi drop, ha kikerulok a wifi lefedettsegbol

(#47836) randras_83


randras_83
addikt

nálam minden szép és jó, mert én szteroiddal etetem a telefont. :DD

https://www.flickr.com/randras83/

(#47837) TTTotya válasza radicspeter1 (#47732) üzenetére


TTTotya
senior tag

Küldtem PÜ-t. :)

(#47838) StarKiller89 válasza csipuka (#47835) üzenetére


StarKiller89
senior tag

nálam a szobámban van a router és a telefon is, kb 50 centi van köztük és úgy eldobja a kapcsolatot, nem a doze miatt van ez, mert lolli alatt is jelentkezett ez, ott még nem volt doze

| Samsung Galaxy S23 |

(#47839) twine válasza Just_Reboot (#47832) üzenetére


twine
addikt

Irtó sokat köszönhetünk Chainfire-nek droid fronton...
Nekem legutóbb lecsekkolták az összes eszközöm mac címét a rendszer gizdák...szuszogtam is, hogy fogok így xxx poreszt nézni :DDD
Aztán ismét Chainfire mentett meg...Pry-Fi amivel módosíthatom a wifi mac címemet ;]
Chainfire for president :R

[ Szerkesztve ]

(#47840) Just_Reboot válasza twine (#47839) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Bizony-bizony. :K Még emlékszem samsungos időkből a Mobile Odinra meg arra az izére amivel azt a buzi sárga haromszöget lehetett eltüntetni.

[ Szerkesztve ]

(#47841) metal01


metal01
őstag

Másnál nem száll az egekbe a WIFI az akku statban? (Természetesen 6.0 alatt.)

(#47842) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Vagyok ám csak most tudtam helyre hozni a telefont.Addig elkalandoztam más márkákba.Meg most új gyári akkut használok.Azt néztem a Sony akkuknak ugyan olyan a csatlakozójuk.

(#47843) Sogi74 válasza TOZ (#47808) üzenetére


Sogi74
tag

Szia!
Elnézést ha volt már téma de sehol nem találom, honnan van az új nexus, lehet Magyarországon is kapni megbízható helyről?
Köszi és Üdv

(#47844) SybenX válasza Sogi74 (#47843) üzenetére


SybenX
őstag

(#47845) Sogi74 válasza SybenX (#47844) üzenetére


Sogi74
tag

köszönöm

(#47846) radicspeter1 válasza SteveJobs (#47842) üzenetére


radicspeter1
őstag

Mikori gyártásút vettél?

[LG NEXUS 5]

(#47847) johnsmithnex válasza EnterR (#47833) üzenetére


johnsmithnex
tag

Bocsi, de a shamu az nem az N6? Tudtommal az N5 az a hammerhead.

Közbe visszaolvastam, így tárgytalan :D

[ Szerkesztve ]

(#47848) siofok válasza LógaGéza (#47660) üzenetére


siofok
őstag

Szia! Szval 2. Napja van meg a készülék,de imádom.Röviden: szép-jó.Tényleg más világ,bár a exussal sem volt bajom.de ez vhogy veszettül gyors. :D a kameráról nem is beszélve.Sajna az én felhasználói szokásommal sosem sikerült 3-4 óra kijelzöidőt elérni,max 1x 2x,ennél az első töltés után 4:45 percem volt,auto fényerőn,tele mindenféle felesleges háttérben futó google alkalmazással.2 dolig zavar picit,eggy kézzel vezetés közben nuku rendesen kezelni,(dehát tilos is :D ),a másik h gyárilag ritkán villan fel a led ha nemfogadott hívásom van. :)
Rengeteg apró állítási lehetőség,akár rezgés erősségén,mintáján át,a tárcsázót átlehet kapcsolni 1 kezes módba,hogy könnyen elérhetőek legyenek,stb... SZUPER kis kütyü! ; )

Más:köszönöm a factory image-es segítséget,sikerült visszaállítanom,már új tulajnál a nexus. :)

OnePlus nord 2t

(#47849) ( V ) válasza Dottore (#47817) üzenetére


( V )
veterán

csak a szádban olvad nem a kezedben! :DDD

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#47850) TOZ válasza SybenX (#47844) üzenetére


TOZ
addikt

Úgy úgy.
Elvileg magyar lg is köteles javítani, ha esetleg...
De ha köcsögök akkor meg ingyen futár oda-vissza.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.