Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47201) Dottore válasza thesound (#47199) üzenetére


Dottore
addikt

Nem. Root nélkül te vagy a rendszerért. :D

[ Szerkesztve ]

(#47202) bl4ze válasza dobolson (#47195) üzenetére


bl4ze
veterán

Nálam pedig a leírt hibát dobja, nem tudok neki jogosultságot adni. :(

.:. bl4ze .:.

(#47203) thesound válasza Dottore (#47201) üzenetére


thesound
őstag

#&@!# :DDD

Lehet megpróbálom root nélkül és nyitott bootloader-rel, aztán bebootolok egy TWRP-be, csak nem sok kedvem van bootloader-t nyitni a wipe miatt.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#47204) StarKiller89 válasza slice14 (#47179) üzenetére


StarKiller89
senior tag

köszönöm, ez tetszik ;)

| Samsung Galaxy S23 |

(#47205) Fkris válasza thesound (#47203) üzenetére


Fkris
őstag

kell visszazárni!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#47206) thesound válasza thesound (#47203) üzenetére


thesound
őstag

Így sem sikerült. még próbálkozom :D

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#47207) slice14 válasza radicspeter1 (#47191) üzenetére


slice14
veterán

Kicsit hosszú a lista. kéne hozzá 2-3 screenshot. De megnézve érthető a dolog.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#47208) siofok


siofok
őstag

sziasztok!Bocsánat az off-ért,de többször volt már itt téma a One+2.Kérdésem az lenne hogy hogy történik annak a készüléknek a beszerzése?Mit jelent az a meghívós rendszer?segítséget előre is köszönöm!

OnePlus nord 2t

(#47209) szpali válasza siofok (#47208) üzenetére


szpali
addikt

szerintem ezt a kérdést itt vagy itt kellene feltenned :K

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#47210) Scooter74


Scooter74
őstag

Tegnap vissza kellett zárni a telefonom bootloaderét, mert ma el búcsúzom tőle egy időre. Megy szervizbe a kicsike, ugyanis már kettő helyen van elrepedve az oldalkeret. :W A keret mellett ki akarom cseréltetni az akkut meg a bekapcs gombot is mert az meg lötyögős lett. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan állnak hozzá a szervizben. De ami bosszant, hogy nem dobtam le vigyázok rá mint a szemem fényére és így is reped a keret. :(((

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#47211) radicspeter1 válasza Scooter74 (#47210) üzenetére


radicspeter1
őstag

Majd ha megjön írd már meg hogy mennyibe fájt, köszi!

[LG NEXUS 5]

(#47212) cuebler válasza Scooter74 (#47210) üzenetére


cuebler
senior tag

hajrá!!! én meg törött kijelzővel, sérült digitizer-rel és régóta törött oldalkerettel használom a telefonomat :C
ha megjön majd az N5X/N6/G4 (még mindig hezitálok) akkor én is beküldöm megcsináltatni. egy fél telefon ára lesz, de ez az első telefonom, ami tényleg a szívemhez nőtt :R

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#47213) bl4ze


bl4ze
veterán

[link]
Erre valaki? Heeeelp! :F

.:. bl4ze .:.

(#47214) Scooter74 válasza radicspeter1 (#47211) üzenetére


Scooter74
őstag

Garis még 1 évig a telefonom.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#47215) Dottore válasza bl4ze (#47213) üzenetére


Dottore
addikt

Töröld le az Instagramot és telepítsd vissza. Hátha újra kéri az engedélyeket. Vagy a rendszerben kellene defaultra állítani.

Viszont aki képernyő fedvénynek fordította azzal szívesen elbeszélhetnék.

(#47216) TOZ válasza Scooter74 (#47210) üzenetére


TOZ
addikt

Keret repedést nem fogja megcsinálni.

(#47217) ruzsabazsa


ruzsabazsa
aktív tag

Sziasztok.Nekem pár napja frissült OTA-n a 6.0.Az akkuidő tényleg jobb lett viszont a kamerahiba néha előjön.Tehát változatlan.Másnak is megmaradt ?

(#47218) aizen92 válasza TOZ (#47054) üzenetére


aizen92
addikt

Nexus6-tal jelentem nincs az a rohadt idegesítő hiba, hogy "Tmobile-Nexus5-Android5.1.1" kombinációban dobálja el a netet utazás közben.

Hihetetlen, hogy csak N5-nél van ez.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#47219) Scooter74 válasza TOZ (#47216) üzenetére


Scooter74
őstag

Miért nem?
Arra is élni kell a garanciának, vagy a keret nem a telefon tartozéka?
Illetve több embernek már cserélték garanciában.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#47220) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Megéri frissíteni m preview 3-ról végleges M-re?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#47221) huan


huan
őstag

Hogyan lehet a zárképernyőre kirakni mondjuk Chronus-t? (Android 6.0)

(#47222) kislaci


kislaci
senior tag

Tudom, hogy már volt néhányszor de a mikrofont hogy tudom lecserélni telefonra zár képernyőn? Másik : csinálok egy videót horizontálisan hátlapi kamerával és a fotókban információban azt írja hogy 320:240 a felbontás, ha rámegyek megint akkor már 854:valamennyit ír. Összevissza írja a videó adatait. Beállításokban 1920:1080 van megadva. Ez mitől lehet?

(#47223) Dottore válasza kislaci (#47222) üzenetére


Dottore
addikt

(#47224) TOZ válasza Scooter74 (#47219) üzenetére


TOZ
addikt

Engem tavasszal ezzel elzavartak, "a normal hasznalatbol adodik, biztos zsebben hordja es megfeszul az anyag.. stbstb."
Vegul leszartam, orultem, hogy az alaplapcseret vegul megoldottak gariban, azzal is volt kuzdes (ditech 2 ev garancia vs Vaci ut szerinti egy eves garancia)

(#47225) bl4ze válasza Dottore (#47215) üzenetére


bl4ze
veterán

Megtörtént , a hiba után ez volt az első próbám.
Nem segített, továbbra sem tudom elérni a gallery-t, nem ad jogot rá :(

.:. bl4ze .:.

(#47226) Dottore válasza bl4ze (#47225) üzenetére


Dottore
addikt

Sajnálom, nekem is volt ilyen, de nálam megoldotta. Mondjuk én a helyedben simán feltenném (factory image) az egészet újra. Az mindig helyre teszi a problémát.

(#47227) bl4ze válasza Dottore (#47226) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem nem segített az uninstall.

Nem akarnám legyalulni a telefont a sok app-pal, stb. Annyit nem ér az Instagram, de tényleg nem értem ezt a jogosultság dolgot :(

.:. bl4ze .:.

(#47228) arni1


arni1
aktív tag

Ha esetleg valaki visszater meg ebbe a forumba, de mar N6 felhasznalokent.Megeri N6-ra cserelni az N5-ot? A bekapcs gombja 2x lett javittatva, mukodik de nincs kedvem 3jara is megcsinalni. Gari mar nincs,a szokasos repedes megvan illetve hianyoznak hatulrol betuk. Hardveresen kijelzougyileg tokeletes, akksi is jol birja. Imak tok jarna hozza. Mennyit erne igy illetve mennyit kellene rafizetni?

(#47229) dani_maci


dani_maci
csendes tag

Sziasztok. Tudja valaki, hogy fejlesztői verzióról frissül-e ota a 6.0?? (Mert szervízbe úgy adtam le és kipróbálnám mielőtt továbbadok a hőn szeretett nexusomon)

(#47230) TOZ válasza arni1 (#47228) üzenetére


TOZ
addikt

Nezd, az N6 kivalo telefon, jelenleg igen jo aron be is tudod szerezni. De sokan (igy en is) a meretet nem tudjuk megszokni (tele is a HA "nekem tul nagy" N6-okkal).
Ha a merete neked nem gond, akkor nagyon tudom ajanlani, zsenialis es gyonyoru keszulek.

(#47231) dani_maci válasza TOZ (#47230) üzenetére


dani_maci
csendes tag

Ha méretet nem nézzük? Akkor N6 vagy N5X? A ram engem nem zavar.. Bőven elvagyok 2 gigával..Árát csak sejtjük, hogy több lesz mondjuk úgy 25k-val..

(#47232) arni1 válasza TOZ (#47230) üzenetére


arni1
aktív tag

Meg tudnám szokni sztem, hol lehet jó áron beszerezni? link esetleg ha van. Gariztatni lehet? vagy hogy ne offoljam szét a topikot, hol nézzem őket?

(#47233) pXeeT válasza dani_maci (#47229) üzenetére


pXeeT
tag

Nem frissül OTA. Image-ből kell feltenni.

Google Nexus 5 >> Google Nexus 5X >> OnePlus 3 >> OnePlus 3t >> OnePlus 5 >> OnePlus 5t >> Poco F3

(#47234) dani_maci válasza pXeeT (#47233) üzenetére


dani_maci
csendes tag

Köszi. Gondoltam, hogy nem úszom meg :D

(#47235) Dottore válasza arni1 (#47232) üzenetére


Dottore
addikt

Biztos? Mert az nem egy telefon, hanem egy phablet.

(#47236) zsirfecske válasza arni1 (#47228) üzenetére


zsirfecske
addikt

bőven megéri ha bírod kezelni a tepsi méretet. n5-öt ha nem szervizelteted, tutira nyomott áron tudod csak eladni (sztem 50 körül), bár így is elég kapós használtan mert rohadt jó teló és nincs már újonnan.

(#47237) roland091 válasza arni1 (#47232) üzenetére


roland091
senior tag

én a a mérete miatt döntöttem az 5x mellett expansysról mind2 beszerezhető :) (nekem már meg is van rendelve az 5x)

[ Szerkesztve ]

(#47238) L.L. válasza roland091 (#47237) üzenetére


L.L.
senior tag

Kis kitérő után, visszatérve a nexus vonalhoz, én is az 5X-et rendeltem, remélem pár nap múlva már a kezembe lesz.

(#47239) Fkris válasza L.L. (#47238) üzenetére


Fkris
őstag

roland091, beszámolót kérünk a cuccról!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#47240) focvis válasza MrPetya19 (#47220) üzenetére


focvis
veterán

Vasárnap én frissítettem M3-ról. Nem vettem észre különbséget. Talán a további frissítések miatt van értelme.
Gyalulni kellett, mert user data megtartásával crashelt egy rakás app.

(#47241) dani_maci válasza TOZ (#47216) üzenetére


dani_maci
csendes tag

nekem most jött vissza másodszor szervizből.. Mindkétszer keretrepedés volt, mindkétszer gariba cserélték a keretet, csak most hozzácsaptak egy hátlapot is gariba!! Ja és most utoljára, már gari sem volt a telóra, csak leleveleztem az LG ügyfélszolgálattal és megírták, hogy gariba cserélik mivel fél éve volt már gariba cserélve!!!(Nem zavart volna csak gondoltam eladás előtt dob rajta, ha sérülésmentes, így meg makulátlan :D)

(#47242) slice14


slice14
veterán

Srácok, másnál se megy a sygic, 6.0 alatt?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#47243) arni1 válasza Dottore (#47235) üzenetére


arni1
aktív tag

Eleg nagy kezem van, ezt egy kezzel kezelem. Tetszenek a nagyobb telok.

@zsirfecske: nem tudom mar szervizeltetni mert nincs gari, lejjebb irta valaki h gari nelkul is megcsinaltak neki a keretet, nekem visszakuldtek,hogy bocs de nem garis..
Most faszan mukodik a bekapcs, de nem akarom megvarni amig ismet elromlik.

@roland091: a huzo dolog az 5x fele az ujjlenyomatolvaso lett volna ha nem lenne ilyen b*szott draga. Telefonert annyit nem. Ha az N5-re sokat kell rafizetni akkor 6 se lesz. :(

(#47244) coves8 válasza slice14 (#47242) üzenetére


coves8
tag

Én most néztem,nálam ok!

(#47245) Fkris válasza slice14 (#47242) üzenetére


Fkris
őstag

nálam is megy, lehet csak utál téged ;]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#47246) slice14 válasza Fkris (#47245) üzenetére


slice14
veterán

:DDD

Nemtom mi lehet akkor, mert image flash-el tettem fel. Wipe-t meg nem tolnék mégegyszer, míg nem jön ki valami használható custom rom.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#47247) ruzsabazsa


ruzsabazsa
aktív tag

Nalatok is szokott vakuhiba lenni? Van h par mp vagy perc mulva kikapcsol utana meg ujrainditasig nem is kapcsol be.

(#47248) zsirfecske válasza arni1 (#47243) üzenetére


zsirfecske
addikt

fizetős szervizre gondoltam, de biztos kell ráfizetned amúgyis n6-ra kb. az új ár felényit. nekem megérte, legtöbbet használt tárgyam és 1-2 évig biztos kitart, szóval nem kérdés.

(#47249) huan válasza huan (#47221) üzenetére


huan
őstag

Zárképernyőre csak értesítéseket lehet kitenni? Az órát le lehet cserélni másra?

(#47250) TOZ válasza L.L. (#47238) üzenetére


TOZ
addikt

Na jo bevallom en is varom a az 5x-emet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.