Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23501) gery2123 válasza Sn00k (#23498) üzenetére


gery2123
őstag

Ha kell a nagyobb üzemidő és jobban teszik a g2 akkor az. Ha nem vagy kijelző időt mutogató függő 😁 és a nexus jobban bejön akkor ez. Nekem a külső és a vezeték nélküli töltés is sokat dobott a választáskor, és az hogy itt nem olvastam sarguló kijelzőről. No meg a nexus4 - en nagyon megszerettem a stock droidot.

-- PSN_ID: GerY2123

(#23502) csenor


csenor
senior tag

Nekem az döntött, hogy a Nexus 4 valószínűleg még frissülni fog, az Lg G-t pedig már mindenki elfelejtette. Ebből kiindulva én még simán kapom a frissítéseket amikor a G2 már a múlt emléke lesz, főleg, hogy már van G3. Reálisabb választás a Nexus5 habár szerintem ebben a szegmensben már bármelyik telefon jó választás.
Csak az én csőrömet egy kicsit b@ssza, hogy megveszel egy telót 150-ért és 1 év múlva le se szarnak a gyártók. Én ezért lettem Nexus párti. Volt Galaxy Nexus-om, Nexus 4 és most 5-m. Mindet szerettem.

(#23503) Izzé válasza Sn00k (#23498) üzenetére


Izzé
őstag

A kamera egyáltalán nem rossz, 8 vs 13Mpx ide vagy oda, olyan vagy még jobb képeket lövök a nexussal mint a g2-vel. Tudom, mert volt G2-m. Az egyetlen + ami a kijelzőn kívül a g2 mellett szól az az akkumulátor N5-el 4-4,5 SOT van szemben a G2-vel aminél 6 óra körül voltam. Egyébként látom I5s-ről jönnél, akkor szvsz neked csak az N5 tudna droid fronton olyan smoothságot hozni mint a szifon. ;)

szerk: anyaghasználat terén is elmarad a g2. Recsegős műanyag az egész. Az n5 mellett olyan mint egy játéktelefon, bár erre az UI is rátesz egy lapáttal. :D

[ Szerkesztve ]

(#23504) Jadro válasza Sn00k (#23496) üzenetére


Jadro
veterán

Ráadásul N5-re hamarosan jön az új rendszer, G2-re valószínűleg azért még egy jó darabig nem.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#23505) ollie válasza metal01 (#23500) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A G2-ben ugyanaz a SoC van, mint az N5-ben, szóval az sem erősebb (legfeljebb akkuban).

(#23499) errrtu: ez mindenképpen jó üzemidő. Ebből kb mennyi volt a játék?

[ Szerkesztve ]

***

(#23506) Scoobyka


Scoobyka
addikt

A nexus 5 netezessel wifin csak 2-3 orat bir?

(#23507) mm89 válasza Scoobyka (#23506) üzenetére


mm89
őstag

Nekem tegnap 4-et bírt, gyenge wifivel, úgy hogy egyébként egész nap 4g hálózaton volt. (carbon rom, saját kernelével)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#23508) Scooter74


Scooter74
őstag

Na elkapott a harcideg és gyalultam a telefont. Mahdi 09/24-s beta volt fent. Most azon gondolkodom, hogy kipróbálom a stock&franco párost xposed-l. Kiváncsi vagyok mit bír.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#23509) Scoobyka válasza mm89 (#23507) üzenetére


Scoobyka
addikt

Eleg sovany...azt hittem azert bir annyit mint az iPhone 4s 7-8ora kb.

(#23510) Izzé válasza Scoobyka (#23506) üzenetére


Izzé
őstag

A fényerőtől és böngészőtől függ. A chrome alatt max fényerőn lehet hogy csak 2-3 órát bír, Dolphinnal pl valamivel többet. Wifin ~20% fényerővel és dolphinnal inkább 5 órát bír.

(#23511) Just486 válasza Scoobyka (#23506) üzenetére


Just486
senior tag

Inkább 3-4 -et

That unconquered country we call the future.

(#23512) mm89 válasza Scoobyka (#23509) üzenetére


mm89
őstag

Ne mondd már, hogy i4s neked 7-8 órát bír netezéssel... nehezen hiszem el.
Jah és ez reggel 6-21 ig

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#23514) Scoobyka válasza mm89 (#23512) üzenetére


Scoobyka
addikt

Wifis netezessel siman.Mobilnettel 5orat. A fenyero 50%-on.

Mai napi hasznalat es ebben van 2ora mobilnetezes. Reggel 1ora es most delutan mig utaztam haza.[link]

[ Szerkesztve ]

(#23515) Sn00k


Sn00k
veterán

Köszi srácok az infót meg a biztatás, gondolom minden elfogultság nélkül mondjátok ezeket:)

(#23505) ollie: Elolvasva a MA-s tesztet N5 és G2-nél is, mindegyikben azt írtátok a tesztben, hogy a G2 jobban teljesít a szintetikus tesztekben , na nem mintha ez annyira érdekelne, mert nem az antututól élvezek el, mindössze csak számomra is fura volt, hogy a G2 ugyan az a SOC és mégis elég rendesen ráver az N5-re jó pár tesztben :U

Jó az N5! Nekem is az a szimpatikusabb igazából kb 4-5 hónapra venném, ameddig nem tudok hozzá jutni majd az N6-hoz, leszámítva, hogy nem 6" lesz, mert akkor tuti kihagyom.

Mondjuk G2 ben tetszik a hátuljára exportált gombok is , lehet majd a B-telnél megtapogatom mind a kettőt, aztán választok...

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#23516) mm89 válasza Scoobyka (#23514) üzenetére


mm89
őstag

Az szép..
Na ilyet androidon nem nagyon fogsz tudni csinálni. Itt jön ki az alma előnye, azért mert ők csak néhány hardverre kell, hogy dolgozzanak. Ezt az egyet irigylem a iOS-ből, az optimalizálást..

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#23517) errrtu válasza ollie (#23505) üzenetére


errrtu
aktív tag

Kicsit féltem hogy megkérdezitek :)

Nem sok az biztos, olyan 40perc cpu használat mellett másfél óra ébrentartást ír ennél a játéknál.
Folyamatosan LTE, melóhelyen és otthon WiFi, négy óra repcsi és háromnegyed óra telefonálás. A többi apróság.

Egy hetes a telefon így nem tudom mihez mérni csak a Motorolához meg a szokásaimhoz. Ha ezt veszem figyelembe akkor én mindenképp elégedett vagyok :)

SnOOk:ha megtapogatod a G2-t tuti nem veszed majd meg, hidd el nekem...

[ Szerkesztve ]

OnePlus3

(#23518) Sn00k válasza errrtu (#23517) üzenetére


Sn00k
veterán

LG ez is meg az is! "Ez is , az is gömbölyű , jöhet a tál bab" :)
Nah jó nem humorizálok. Még a samu S5 , ami csábít egyébként és az, ha jól tudom még idén meg is kapja az L-t, magam sem tudom még, mi lesz a vége...

3njoy the Lif3

(#23519) Scoobyka válasza mm89 (#23516) üzenetére


Scoobyka
addikt

En most akartam venni egy nexus 5ot,mert azt szoktatok mondani,hogy nagyon popec,de az aksi ido elbizonytalanitott. A mostani uzemidomet nem akarnam feladni. A g2 elvileg masszivanb uzemidoben...az sem bir 8orat legalabb wifis nettel?

(#23520) ollie válasza Scoobyka (#23519) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A G2 szerintem kibír annyit, csak ne a Chrome-ot használd, mert az zabálja a legjobban az akkut.

***

(#23521) dnelb válasza Scoobyka (#23519) üzenetére


dnelb
veterán

5-6ot kb. Vegyél xperia z3-at, az bírja a legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#23522) rolcsibácsi válasza Scoobyka (#23514) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

kar hogy az iphone csak azt irja ki hogy a legutobbi teljes feltoltes ota mennyi ido telt el nem pedig azt hogy a legutobbi toltes ota... ettol meg lehetett toltve, el lehet igy erni 20 ora kijelzo idot is es meg mindig van 80szazalek...

(#23523) rolcsibácsi válasza rolcsibácsi (#23522) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Tevedtem, ha be volt dugva akkor kiirja azt, bocs

(#23524) Fkris


Fkris
őstag

Sziasztok!

Mivel tudok belépni a /data/data/ mappába? ES roottal nem lát semmit a /data/-n belül, a számítógépen pedig a fájlkezelő a belső memóriát mutatja csak.

Illetve az "álmodozás" mód bekapcsolása mennyire gyilkolja az LCD-t? inkább kapcsoljam ki estére, amikor töltőn van, ne is használjam, vagy az a plusz napi cirka 9 óra nem vészes?

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#23525) slice14 válasza Fkris (#23524) üzenetére


slice14
veterán

Állírsd át r/w-re. Ne kérdezd hol...

Egyébkén én az xplore-t használom, az is tud a /root-ba kapirgálni és szerintem átláthatóbb.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#23526) csenor válasza Sn00k (#23518) üzenetére


csenor
senior tag

Samsungéknál ígérgetésből mindig van elég... :)) :))

(#23527) Madoc válasza csenor (#23526) üzenetére


Madoc
veterán

:C A Samu idén a Nexus meg jövőre kap "L"-t ;] ;]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#23528) gabro0 válasza WolfLenny (#23481) üzenetére


gabro0
őstag

LED értesítés megbízhatatlanságára nincs magyarázat.

(#23461) csipuka Köszönöm! Igaz olvastam, de inkább visszaraktam a régi szolgáltatásokat. Így tökéletesen működik :R

(#23529) csenor válasza Madoc (#23527) üzenetére


csenor
senior tag

Nem a Nexus-ra csak beígérték, de az utólagos tesztelési folyamat fényt derített rá, hogy a hardver nem elég erős így a felhasználói élmény nem lenne kielégítő, így sajnos nem kapja meg a frissítést. :DD

(#23530) gery2123


gery2123
őstag

Na ennyi volt a Franco kernel nálam. Nem az én szokásaimnak lett kitalálva. Vissza is tettem a code blue 398-at. Lehet hétvégén az elementalyX is kipróbálom.

-- PSN_ID: GerY2123

(#23531) Sajtqukac


Sajtqukac
tag

Sziasztok. Kezdek kicsit már megőrülni hogy mindenki az akku idejét mutogatja hogy 3+ óra SOT statisztikát én meg örülök ha ritkán elérem a 3 órát mikor nem megy egész nap a mobilnet csak a wifi. Slimkatet használok code blue #280 kernellel. Szerintetek ez így a képeken látottakkal mennyire elfogadható akku idő? Jó lenne plusz egy órat kihozni mert így épp hogy haza érek 2-3%-kal.

(#23532) Fkris válasza slice14 (#23525) üzenetére


Fkris
őstag

Körbekeresgéltem Google ön, találtam pár leírást, de működni nem működtek.Aztán a Root File explorer megoldotta a gondot!

Azért köszönöm! :)

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#23533) slice14 válasza Fkris (#23532) üzenetére


slice14
veterán

Örülök, de az xplore úgy emlékszem tud r/w-be működni. Mostanában nem nyúlkáltam a root mappához.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#23534) ollie válasza Sajtqukac (#23531) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mennyire van világosra állítva a képernyő?

***

(#23535) tybsen válasza Sajtqukac (#23531) üzenetére


tybsen
addikt

Szerintem vegyél egy külső akksit, mindig jól jön és elég olcsón lehet kapni. Engem például azért nem érdekelnek a kijelző idők mert nagyon sokat használom és így állandóan töltöm amikor szükséges, autóban munkahelyen, otthon. Ettől függetlenül én is vettem egy ilyet valami 2000 Ft körül volt és bőven feltölti legalább egyszer, kicsi és praktikus ha elmegy az ember szórakozni vagy valamilyen egész napos programra.

Ha neked nincs lehetőséged napközben tölteni a telefont akkor mindenképpen jól jön egy izmosabb külső akksi.

(#23536) Scooter74


Scooter74
őstag

Meg lett a ludas, úgy hogy tegnap este ment vissza a Mahdi 09/24-s teszt build a telefonra.
A dirty flash miatt jöttek elő problémák, de én vagyok a hülye mert így csináltam holott nem szoktam.
Ennek ellenére nem keseredek el, mert a factory images-l töröltem mindent és utána tettem fel a Mahdi&Franco párost.
Így legalább teljesen tiszta rendszerre teljesen tiszta telepítés került és ha jó a rom akkor nem lehet bent semmi hiba.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#23537) Sajtqukac válasza ollie (#23534) üzenetére


Sajtqukac
tag

60-80% ritkán ha nagyon világos van 100% egy rövid ideig. A külső akksis megoldást ma kezdem el mert van itthon egy még régebbről csak egyszerűen zavar hogy ennyire nem bírja. Még ma meg nézem mert tegnap este le frissítettem a kernelt és most 100%kal indulok el. Kíváncsi leszek rá hogy mi lesz este 8-ra.

(#23538) ///Krisz\\\


///Krisz\\\
senior tag

Sziasztok!

Tegnap vettem egy ilyen telefont. Annyi lenne a kérdésem, hogy ebbe nincs értesítő led? Mert volt már nem fogadott hívásom és hiába kerestem ezen sehol semmi nem villog.

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#23539) gery2123 válasza ///Krisz\\\ (#23538) üzenetére


gery2123
őstag

Van benne de a nem fogadott hívást nem jelzi. Rakd fel a light flow azzal ha jól emlékszem lehet beállítani. És ha minden igaz root se kell hozzá (remélem jól emlékszem)

-- PSN_ID: GerY2123

(#23540) Krisz79 válasza gery2123 (#23539) üzenetére


Krisz79
őstag

Én Light Maneger app-ot használom.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#23541) ///Krisz\\\


///Krisz\\\
senior tag

király, reméltem h nem kell majd ilyen külső appokkal bohóckodni. azért köszönöm a segítséget, azt nem tudod, hogy ez valami bug vagy direkt ilyen?

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#23542) gery2123 válasza ///Krisz\\\ (#23541) üzenetére


gery2123
őstag

Nem bug. A stock Android nem támogatja ezt. Ennyi. Nem bohóckodás ez, hisz nem minden alkalmazás támogatja a led visszajelzést hisz nem minden készülékben van.

-- PSN_ID: GerY2123

(#23543) siofok válasza gery2123 (#23542) üzenetére


siofok
őstag

Amugy irtó nagy f..ság hogy ilyen alap dolgot nem támogat.
:-(

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#23544) rolcsibácsi válasza siofok (#23543) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Sosem ertettem mi a baj a leddel, nekem megy rendesen igaz hogy nem tulajdonitok neki nagy figyelmet de nekem allandoan villog valami miatt ha tortent vmi, facebook, chat, sms, hivas.. Meg meg egypar app is..

(#23545) lord.lakli válasza rolcsibácsi (#23544) üzenetére


lord.lakli
őstag

sima stock rom, stock kernel, minden féle program (pl.: gravitybox, light manager, stb.) nélkül?

(#23546) Scooter74


Scooter74
őstag

A full Stock rendszer is támogatja a LED-t nem fogadott hívás esetében kb 10mp-n ként villan egyet! Nálam legalábbis így van(volt) Nexus 4-n is meg Nexus 5-n is

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#23547) rolcsibácsi válasza lord.lakli (#23545) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Ja, de mostmar figyelni fogom hogy mindig rendesen megy e, eddig sosem vettem eszre hogy barmi baj lenne vele

(#23548) Robbertho


Robbertho
aktív tag

Kb. egy hete nyúzom a Mahdi romot Code_blue kernellel, viszont tragikus a megbízhatósága :(
Naponta legalább 2x előfordul, hogy nem tudom felébreszteni, system_ui FC-zik, dalvikon ráadásul jobban is merült, mint a stock.

System format és data wipe után raktam fel, kérdés, hogy segítene-e rajta egy sd wipe is mondjuk, a gyári image fileok segítségével? Tetszene a rom, és ART-on valóban nagyon jó az akku idő, de nem értem miért van ennyi gondom vele, amikor többieknek már "unalmasan" stabil :)

(#23549) ollie válasza Sajtqukac (#23537) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor azért, mert ekkora fényerőn használod. Sajnos nem igazán lesz jobb ekkora fényerőn. Én pl. 20% körülre állítom de néha még úgy is túl világosnak találom, és úgy van meg nekem a 4+ óra kijelzőidőm.

***

(#23550) metal01 válasza Robbertho (#23548) üzenetére


metal01
őstag

Én is Mahdi-t használok ElementalX kernellel. Nekem semmi gondom vele. Most tartok 2 nap 5 óránál és 2 és fél óra aktív képernyőnél. A töltöttség 48%. Próbáld ki ezt a kernelt. Wipe cache és Dalvik cache nem árt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.