Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23601) EnterR válasza EnterR (#23600) üzenetére


EnterR
veterán

Kimaradt az előzőből, hogy olvastam, hogy két Nexus 5 revízió jött ki. A rev.2-es egy hardvergomb és hangszóró ráncfelvarráson esett át, lehet ezt ellenőrizni valahol, hogy hányas a telefon revíziószáma?

PSN ID: marquuard

(#23602) Dzsuri89 válasza Davzone (#23568) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Érdekes, mert az utóbbi 1 hétben nekem is siralmas volt az aksim. Visszatért a camera-daemon is nem egyszer. Ilyen laza 50 perc és 1,5 óra közötti képernyőidőket produkáltam folytonos 3G mellett. Ma legalább 2 ór 20 perc lett, ami elfogadható, de még így is messze van a sokak által írt 3 óra+ -os időktől. :D Egyébként nálam minden gyári, csak rootolva van a készülék.

(#23603) illes0102


illes0102
aktív tag

Cwm el se ment fel a miui... Esetleg van aku hasznalja es tudna egy pontos recovery nevet es verzio szamot mondani amivel sikerult feltennie?

(#23604) Carvus


Carvus
senior tag

Slimkaten hosszú idő után megadta magát, nem reagált navigációs gombokra, rom clean flash után se...úgyh gondoltam adok egy esélyt CM-nek ha már annyian dicséritek, és kezdésnek egyből CM11S próbálom!

alapvetően tetszik bár így fél nap után alatt már negyedjére fogja magát és csak úgy újra indul..ha tartós lesz, akkor jön sima CM, aztán ha ott se lesz minden oké, akkor jöhet Magdi anyus.. :)

(#23605) rjg válasza Dzsuri89 (#23602) üzenetére


rjg
őstag

Nekem is. Greenify-hoz hozzáadtam a Google Services-t, azóta helyreállt a normális akkuidőm. Valószínűleg a G cseszett el valaimt a frissítésénél.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#23606) bucsupeti válasza rjg (#23605) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Ezredszer mondom hogy az Android L itt van a nyakunkon. Ki akarják adni és ez többről szól mint az hogy a készüléken mi fut. Tesztelik ezerrel a Google Cloudot és biztos hogy intenzívebben nyomják a felhőből a requesteket. Két hét mulva kijön az új android és minden helyreáll.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#23607) Viper26 válasza Carvus (#23604) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nálam egyszer sem indult újra, szóval valami nálad nem kerek.
Gyanítom valami app kever be a rendszernek.

iPhone 14 | FR955

(#23608) metal01


metal01
őstag

Nálam ez a helyzet most ;)

(#23609) bigrock válasza EnterR (#23601) üzenetére


bigrock
addikt

Ha bootloader-be bootolsz, akkor kiírja a HW verziót. Az enyém: rev_11 (akármit is jelentsen ez... :DDD )
A hívás közbeni újraindulásra én megpróbálnék egy radio ROM frissítést.

(#23610) metal01 válasza bigrock (#23609) üzenetére


metal01
őstag

Ezek a számok ahogy olvastam a gyártási dátumot jelölik.

rev_10 - 2013 - Október
rev_11 - 2013 - November
rev_12 - 2013 - December

Némi javítással jöttek ki készülékek:

- alul a hangszóró lyukak nagyobbak lettek, ezzel jobb hangzást biztosítva
- a hangerő szabályzó és a bekapcsoló gombok nem zörögnek, nem állnak ki annyira
- a kijelző bezeljén is javítottak?!
- a SIM-kártya tácája kilógott kicsit, most nem

Itt vannak képek a javításokról. Alul a régi, fent az új.

Hogy melyik rev-nél mit javítottak az passz. Nekem rev_11 van. És a fenti javításoknak nyoma sincs. XDA-n írják többen, hogy nekik a rev_11 már a javított verzió. Van akinek már rev_10 is. És van akinek a rev_12 is a régi. Szóval passz, hogy a Google most melyik készüléket hogy dobja piacra.

(#23611) rjg válasza bucsupeti (#23606) üzenetére


rjg
őstag

Ok, de ezt senki nem vitatta vagy cáfolta. Nagy valószínűséggel igazad van, én azt a megoldást írtam le, ami nálam megoldotta az ezzel járó fokozott merülést.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#23612) slice14


slice14
veterán

Vissza raktam a Mahdi-t, mert a CM-el nem vagyok kibékülve. Akár elementálx-el, akár nélküle.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#23613) winbox


winbox
senior tag

Mahdi + code blue párost használok. Flasheltem az UKM-et, utána feltettem a Synapset. A kijelző színösszeállítást szeretném változtatni, de amik alapból a Synapseben vannak nem fogtak meg. Letöltöttem vomer feb 21.-ei pakkját, de ezeket hova másoljam, hogy synapse-ben engedélyezni tudjam?

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#23614) ollie válasza metal01 (#23610) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Érdekes, mert állítólag az S/N mondja meg a gyártás dátumát. Nekem rev_11-es, de az S/N szerint idén áprilisban gyártották a készüléket. Utóbbit alátámasztja az is, hogy gyárilag 4.4.2 volt rajta. És a képek alapján a gombok még nincsenek javítva. Persze ezt csak akkor tudnám 100% kijelenteni, ha lenne mellette a másik fajtából is.

***

(#23615) lord.lakli válasza ollie (#23614) üzenetére


lord.lakli
őstag

Így van az S/N mutatja a gyártás idejét.

(#23616) metal01 válasza ollie (#23614) üzenetére


metal01
őstag

Feladom :) 100 oldalt megnéztem ezzel kapcsolatban, de mindenki csak találgat.

Nekem ez tűnik a leginkább hihetőnek.

[ Szerkesztve ]

(#23617) lord.lakli válasza metal01 (#23616) üzenetére


lord.lakli
őstag

A linken is az van, hogy S/N a gyártás idejét tartalmazza, míg rev-nek semmi köze hozzá.

(#23618) metal01 válasza lord.lakli (#23617) üzenetére


metal01
őstag

Pontosan. Ezért is korrigáltam. A linkben írottak szerint nincs semmilyen tudatos javítás, csak nincs két egyforma telefon ami lejön a gyártószalagtól. Ezért lehetnek kisebb eltérések. Passz, nem tudom. De már nem foglalkozom vele. Használom oszt' jóvan :)

(#23619) lord.lakli válasza metal01 (#23618) üzenetére


lord.lakli
őstag

Ráadásul egész szép üzemidővel :C

(#23620) EnterR válasza ollie (#23614) üzenetére


EnterR
veterán

Nekem is rev_11-es, most lesz egy hónapja, hogy megvan a telefon.

PSN ID: marquuard

(#23621) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Jó hírrel szolgálhatok! Ma megrendeltem a PartneroGSM-től az N5-öt 16GB fekete változatban.... Kedden érkezik... :R

Nekem alighanem millió kérdésem lesz majd... :)

Amúgy nekem a GSM-es faszi azt mondta hogy az új javított modelt kapom nem tudom mennyire igaz ez (visszaolvasás alapján kérdeztem meg tőle)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#23622) metal01 válasza lord.lakli (#23619) üzenetére


metal01
őstag

Stock-on egy nap után töltőn volt a telefon. Most Mahdi+ElementalX párossal bírja 3 napot is átlagos használat mellett.

(#23623) metal01 válasza Carasc0 (#23621) üzenetére


metal01
őstag

Erre mindenképp kíváncsi lennék. Írd majd be ide plz. hogy milyen a készülék. Esetleg fotókat az érintett változtatásokról.

(#23624) mm89 válasza Carasc0 (#23621) üzenetére


mm89
őstag

Külső jelek alapján nekem régebbi van (kis lyukú hangszórók, kiálló gombok)
Csak azért írtam, mert én is tőlük vettem.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#23625) Carasc0 válasza mm89 (#23624) üzenetére


Carasc0
őstag

Végülis mind1... Nem mérvadó... A minőség marad. Én szeretnék rá tokot is venni hogy védjem. Pár évig hűséges társamnak szeretném nyílvánítani és szeretnék programozni is rá.
De egyenlőre szétnyomkodom mint ahogy a legtöbben szoktuk, utána jöhetnek ezek a root izék amikről is nap mint nap beszéltem mert az még nekem kínai.. :)

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#23626) EnterR válasza mm89 (#23624) üzenetére


EnterR
veterán

Nekem is rev_11 és minden maradt ugyanaz, mint a rev_10-nél.

PSN ID: marquuard

(#23627) Carvus válasza Viper26 (#23607) üzenetére


Carvus
senior tag

ma délelőtt is volt 2... :(

ötlet a hunyó kiderítésére azon kívül, h egyesével törölgetem őket? :U

(#23628) bigrock válasza Carvus (#23627) üzenetére


bigrock
addikt

Nem kell törölni, elég, ha lefagyasztod Titanium Backup-pal, és egyenként felengeded. Így tudod tesztelni.
De egy logcat is sok mindenről árulkodhat...

(#23629) Viper26 válasza Carvus (#23627) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nálam kb egy hete van fent talán, semmi restart nem volt...hááát más ötletem nem nagyon van, esetleg egy logcat, hátha kiderít valamit.

iPhone 14 | FR955

(#23630) Scooter74 válasza ollie (#23614) üzenetére


Scooter74
őstag

Nekem is rev1.1-s és az S/N406!
Akkor most az enyém 2014.06. hóban gyártották?

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#23631) lord.lakli válasza Scooter74 (#23630) üzenetére


lord.lakli
őstag

igen

(#23632) glspeter1 válasza lord.lakli (#23631) üzenetére


glspeter1
őstag

Az jó, mert ezek szerint az enyém Augusztus havi gyártás. :DDD

[ Szerkesztve ]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#23633) vacs


vacs
Topikgazda

Sziasztok.

Hogyan lehet NFC-vel fáljt küldeni.
Sony xperia P-ről akartam pár dolgot átküldeni N5-re, de nem sikerült.
Mindkettőn bekapcsoltam az NFC-t és utána mit kell csinálni (összeérintettem a két telefon hátulját is)??

(^)(>.<)(^)

(#23634) torrente91


torrente91
tag

Hali ! Mi ez az mm-qcamera-daemon ? Csak mert élen jár az akksi használatba most...

(#23635) slice14 válasza vacs (#23633) üzenetére


slice14
veterán

Az Andtroid Beam be van kapcsolva mindkettőnél? Ajánlom az Xplore-t, mint fájlkezelőt.

Össze kell érínteni a két készüléket és csippanás után meg kell érinteni a küldő kijelzőjét.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#23636) slice14 válasza vacs (#23633) üzenetére


slice14
veterán

Ja még annyit hozzátennék, hogy én még csak Nexus vs Nexus között prbáltam.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#23637) szpali válasza vacs (#23633) üzenetére


szpali
addikt

kapcsold be előtte mindkettőnél a Bluetooth-ot is (az android beam mellett)

nekem N5 és Xperia Sola között ment

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#23638) arty válasza vacs (#23633) üzenetére


arty
veterán

android beam legyen kapcsolva, állsz a fotót nézve az egyik telón (gyári alkalmazás! az tuti támogatja nfc küldést!), majd a telók háltuljának összeérintése, zizzennek egyet a készülékek, rányomsz a küldőnél a képre, h "küldés" és átmegy (bluetoothon, lassan)

VAGY

superbeam app mindkét telóra
ezután az app saját filemanagerében tudsz fájlokat (akár többet is!) kijelölni, küldeni, wifin - ez sokkal-sokkal gyorsabb, mint a bluetoothos!)
a menet kb ugyanaz: hátsók összeérintése... de az app írja, h melyik készüléken (adó-vevő) mit tegyél.

szpali: nem kell BT-nek bekapcsolva lennie, az android beam azt intézi (ki/bekapcsolja)

egyébként szomoru, h a gyári android beam nem támogatja, h wifin küldje át a cuccokat :(

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#23639) Sajtqukac


Sajtqukac
tag

Ma jött meg a Nilkin Tempered Glass képernyővédőm amit eBay-ről rendeltem valami leárazás keretében. 5 perc alatt fent volt, ebből 4 perc és 50 másodperc volt a tisztítás, meg a portalanítás. Felhelyezve a védőt a tapintása nagyon nagyon jó, mint a védtelen képernyőjé vagy még jobb. Az eddigi sima fóliák ehhez képest labdába sem rúghatnak. Nagyon nagyon tudom ajánlani mindenkinek. Remélem így talán meg spórolok egy újabb 35000Ftos képernyőcserét ha valami történne.

(#23640) Carvus válasza bigrock (#23628) üzenetére


Carvus
senior tag

amióta felraktam ezeket azóta még nem volt(kopkop)...logcat egyébként mit kell nézni? gondolom a piros E-ket nem? :B

(#23641) TOZ válasza Sajtqukac (#23639) üzenetére


TOZ
addikt

Pókháló van már rajta?

(#23642) Madoc válasza TOZ (#23641) üzenetére


Madoc
veterán

Majd lesz. ;]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#23643) tybsen válasza Madoc (#23642) üzenetére


tybsen
addikt

Használja valaki egyébként mindenféle fólia vagy védelem nélkül? Mikrokarcok?

(#23644) Sajtqukac válasza TOZ (#23641) üzenetére


Sajtqukac
tag

Volt! :D Aztán jó erősen le nyomtam ott és el tűnt. Azóta sem jött elő (kb 5-6 óra háló nélkül). Ha meg vissza jön akkor ki próbálom a hajszárítós trükköt majd de eddig minden okés.

(#23645) Madoc válasza Sajtqukac (#23644) üzenetére


Madoc
veterán

Nekem 2hétig birta,utánna csinálhattam bármit a szélein teljes hosszába bepókhálósodott:kuka. Glass4m- van most rajta a 0,15mm-es,de több mint 2honapja semmi baja!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#23646) bzs73


bzs73
őstag

Nekem meg semmi nincs rajta, és így sincs semmi baja. :D

If a second or you are the first to lose.

(#23647) Viper26 válasza bzs73 (#23646) üzenetére


Viper26
nagyúr

Eddig az enyémnek sem, de nem fogom megvárni, kap valamilyen matt fóliát 'oszt jónapot. :)

iPhone 14 | FR955

(#23648) torrente91 válasza torrente91 (#23634) üzenetére


torrente91
tag

[link]

Erre valaki ??

[ Szerkesztve ]

(#23649) bigrock válasza torrente91 (#23648) üzenetére


bigrock
addikt

Nem engedi deep sleep-be menni a telefont. Az újraindítás csak átmeneti megoldás, mert utána újra jelentkezik. Hard reset vagy custom ROM a legjobb orvosság rá. (egyébként nem N5 specifikus hiba, XDA-n is sokan panaszkodnak rá, S4, Sony tulajok)

(#23650) gabro0


gabro0
őstag

Na várjunk csak. Akkor az NFC mihez kell, ha amúgy bluetoothon megy az adat? Valaki próbált már Windows Phone - Android közt küldeni? (itt fájlküldésre gondolok)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.