Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111451) erdey_a válasza Doki16 (#111433) üzenetére


erdey_a
őstag

csak én nem szappanhoz akarom, hanem mosogatószerhez...
ahhoz meg a dettol nem jó

szerk. persze ahogy írta valaki, veszek egyet, elhasználom a szappant, aztán kifúrom és mehet bele a Pur. Igénytelen, de olcsó :DDD

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#111452) Breki válasza BullZeye (#111450) üzenetére


Breki
veterán

A gearbest facebook-on most reklámoztak ilyesmit, de miért merülne le a Xiaomi Mihály ami szintén lehet szekrénybe is fél -egy évig simán bìrja.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#111453) Dluinet válasza erdey_a (#111451) üzenetére


Dluinet
nagyúr

azt töltesz bele amit akarsz

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#111454) woodworm válasza BullZeye (#111450) üzenetére


woodworm
veterán

A kivetőpántra szerelhetőeket nézted? Abban 12 voltosak vannak, hogy az mennyire járatos, kinek hogyan vált be, arról nincs infóm.

(#111455) BullZeye válasza Breki (#111452) üzenetére


BullZeye
veterán

Mert abban azt hiszem 3 led van, az 1méteres led szalagon meg 30~ :)

(#111454) woodworm
Az meg egy vagyon, hosszú távra szeretnék megoldást, AA vagy 18650 cella ami szóba jöhet, mert abból van bőven.

[ Szerkesztve ]

(#111456) Kernel válasza erdey_a (#111451) üzenetére


Kernel
nagyúr

Kipróbáltat nem tudok, de épp most néztem, sokféle van az Aliexpressen. Keresőszavak:

Automatic Sensor Bathroom Liquid Soap Dispenser Touchless Wall Mounted Kitchen Detergent Bath Shampoo Stainless Steel

Ebből töröld, ami nem kell neked.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#111457) Masooo válasza erdey_a (#111451) üzenetére


Masooo
aktív tag

mosogatóhoz az kicsit más.

de pl ez bolondbiztos, nézz körbe jobban de itt a 2.képen látod hogyan kellene festenie pl.

1x kell feltenni, elemet nem kér, nem fém tehát rozsda pipa, nyomás erősségével a mennyiség is változtatható, legalábbis az enyémnél.

mosogató

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#111458) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Duuti bicikli pumpa
$7 helyett $1.44(szállítással) 80%OFF$1

(#111459) Czimby válasza kurtuzov (#111458) üzenetére


Czimby
addikt

Ennyit is ér kb, tenyérnyi méret, full műanyag, nagyon gyenge eresztés..

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#111460) hunaqua válasza Czimby (#111459) üzenetére


hunaqua
addikt

Rendeltem 1-et labda fújásra.Arra szerintem jó lesz.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#111461) Chris Kiki válasza kurtuzov (#111458) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Köszi, behúzva!

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#111462) bertokl válasza Czimby (#111459) üzenetére


bertokl
tag

Viszont néha "életmentő" lehet. Nekem is van egy ennél kicsit nagyobb pumpám a munkahelyen egy új belsővel.
Nemrég vettem egy ilyen gumijavító szettet, gumileszedővel, elég jó minőség. A jelenlegi árát is megéri, de szokott lenni néha 70%OFF$1 akcióban.

(#111463) haruspex válasza Breki (#111420) üzenetére


haruspex
aktív tag

Igen a jogszabályt tudom. A DHL ügyintézőjével beszéltem, ő mondta ezt. Amúgy annyi a gond, hogy ugye beleszámít a szállítás is, amikor áfázik akkor meg már az ő díja is a végösszeghez. De ha elfogadták akkor jó.

A postával annyi nekem annyi a bajom, hogy elég hektikusan sikerül bedobálni az értesítőket, lábam van a postára felmenni.

(#111465) Czimby


Czimby
addikt

Ok srácok én szóltam, ez egy hulladék szerintem... Ez meg valamiért 2x ment el :))
Adminbácsi törölje!

A mérete amugy még jó lenne, ha használható lenne, de túl rövid a lökethossz, nem is tömít belül rendesen stbstb...

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#111466) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#111036) üzenetére


Soulfly842
addikt

Erre esetleg valaki? Van ötletetek hogy Magyarországon vagy egyéb gyorsabb helyről hol lehet ilyet kifogni? (xiaomi Yi Dash cam)

[ Szerkesztve ]

(#111467) martillo


martillo
tag

Ezt a zuhanyzohoz valo vizhofokmerot ismeri vki, mennyire pontos?
Babafurdto vizhez gondoltam venni egyet, ha tenyleg ertelmes termek.

Esetleg kupont tudtok hozza, ha vasarlasra erdemes a termek?

(#111468) bazsimano válasza martillo (#111467) üzenetére


bazsimano
őstag

tapasztalatom ilyen kutyuvel nincsen, de 3 gyerkoc igen :P lehet par szaz forintert venni ilyen vizhomerot...ha nem bizol meg a kezedbe :D :K :U

(#111469) vince válasza martillo (#111467) üzenetére


vince
őstag

Babafürdetéshez én pont nem használnám, mert ez az átfolyó víz hőmérsékletét méri, a kádban meg az összes víz hőmérsékletére vagyunk kiváncsiak. Nem lenne szívem elpazarolni a kívánt hőfok eléréséig elfolyó vizet :(

(#111468) bazsimano
ez meg a másik ellenérv, az első gyereknél az elején használtuk a hőmérőt, utána alkarral tesztelve szépen be tudtuk lőni, hogy ne legyen se hideg, se meleg. Szintén 3 gyerek tapasztalata :D

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#111470) sambenez válasza Soulfly842 (#111466) üzenetére


sambenez
addikt

Kérdezd meg tőle.

(#111471) Breki válasza haruspex (#111463) üzenetére


Breki
veterán

Ezt posta kézbesìti és azért kell 40 dollár, mert így ingyenes a posta

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#111472) Soulfly842 válasza sambenez (#111470) üzenetére


Soulfly842
addikt

Köszi!

A kicsit lötyög kicsit rosszul hangzik bár a leírás mikéntjével próbál rajta enyhíteni.

(#111473) sambenez válasza Soulfly842 (#111472) üzenetére


sambenez
addikt

Itthon nehezen kapsz tapadókorongosat, mert az a kínai kiadáshoz van. Én tennék vele egy próbát, valamit oda kell szorítani a résbe és nem lötyög. :)

[ Szerkesztve ]

(#111474) Zeki válasza erdey_a (#111427) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az emagon szokott akciós lenni a Dettol, gyárilag csomagolva 1db-bal, + 5 másik utántöltő.
Van itthon már 2 ilyen csomag. :)

(#111475) haruspex válasza Breki (#111471) üzenetére


haruspex
aktív tag

Akkor bocsánat, én azt hittem DHL-ről van szó.

(#111476) Soulfly842 válasza sambenez (#111473) üzenetére


Soulfly842
addikt

Persze, nekem is az lesz a vege, s rendelek azért az aliról is hátha addig megjön :) Úgysem baj ha van tartalék is.

Köszönöm mégegyszer :)

(#111477) qqzs válasza Masooo (#111438) üzenetére


qqzs
őstag

Mi az elegans mod furas helyett?

Eladó: GTS450

(#111478) shield válasza martillo (#111467) üzenetére


shield
őstag

Baba fürdetéshez nem hőmérő kell, hanem a kezed. Ezt nem is értem. :O

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#111479) qqzs válasza shield (#111478) üzenetére


qqzs
őstag

Elsobabhoz mindenkell. Negyediknel meg mar a siras hangszinehez kepest tekerik a csapot

Eladó: GTS450

(#111480) elszabi válasza qqzs (#111477) üzenetére


elszabi
tag

(#111481) nimfas


nimfas
addikt

SINCERITY már nem ad kedvezményt a "SAVE5" kuponra?

Nekem mindenesetre: "Looks like that's the wrong code. Please double-check and try again."-t dob ha a check out-nál beírom a kódot....

Kéne rendeltem 2+1 pendrive-ot.

(#111482) Terentius


Terentius
őstag

Tudtok valami jó megoldást hangszigetelésre panelban? Főleg a központi csövekhez hozzáférést biztosító ajtóra gondoltam.

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#111484) erzol válasza Terentius (#111482) üzenetére


erzol
őstag

isotex, danosa
Minimális mennyiséget is lehet vásárolni.

[ Szerkesztve ]

(#111485) erdey_a válasza Masooo (#111457) üzenetére


erdey_a
őstag

pultot nem akarom szétfúrni...

amúgy most azon az egyszerű megoldáson gondolkozom, hogy veszek valami ipari folyékonyszappant 600 forintért, aminek 600 ml a flakonja és pumpás. Ha kifogy, megy bele a mosogatószer.
Ennél olcsóbban nem lehet megoldani, hogy ne kelljen a flakont emelgetni...

Vérboci

(#111486) beci válasza bertokl (#111448) üzenetére


beci
őstag

Köszönöm.
Ez tényleg nem sok.😊
Kár hogy mellette nem enged pontozni.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#111487) cidalain válasza nimfas (#111481) üzenetére


cidalain
veterán

Az csak a weboldalon jatszik, ebayes vasarlasnal nem.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#111488) SZIGMA válasza nimfas (#111481) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Szia!

Szerintem az csak a saját honlapján működik.

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#111489) farkas-j válasza erdey_a (#111427) üzenetére


farkas-j
őstag

Nekünk már két ilyen szappanadagoló tönkre ment. Nem sokáig bírták. Gyakorlatilag pénzkidpbás volt. :(((

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#111490) NORBl


NORBl
aktív tag

Gearbest egy ticket keretein belül a fiókom jelszavát kéri, hogy meg tudják oldani a problémát. Nem tré ez egy kicsit ? :D

(Nem akarja elfogadni a rendszer az értékelést.)

[ Szerkesztve ]

(#111491) Masooo válasza NORBl (#111490) üzenetére


Masooo
aktív tag

Ha lesz eredmény közöld légyszi, én is indítottam e miatt már de eddig válasz semmi.

ki milyen videomegosztóra tölti fel a videokat?

erdey_a: az is megoldás lehet, amúgy dettolt, bár oda neked nem tökéletes, bár a mosogatószer is kijönne belőle, nem kell megfúrni, csupán a saját lyukán feltölteni, amihez meg elég egy hajfesték tubusa melyet asszony v fodrász ad neked és kb 2 perc alatt megvagy a töltéssel, igényes kivitelezésben egyedi szappannal.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#111492) farkas-j válasza martillo (#111467) üzenetére


farkas-j
őstag

Nekünk van ilyen hőmérőnk és egészen pontosan mér.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#111493) Emperor_ válasza bertokl (#111462) üzenetére


Emperor_
addikt

A leszedő használható?

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#111494) szetcsuszott válasza KTU (#110987) üzenetére


szetcsuszott
aktív tag

Én Redmi Note4-hez ilyen mágneses telefontartót használok, elfér zsebben, táskában akárhol, megbírja a note-ot, még nem esett le. Pont az iylen gyors levétel-felrakások, meg a hordozhatóság miatt vettem

Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

(#111495) Breki válasza haruspex (#111475) üzenetére


Breki
veterán

Semmi gond, jó ezeket tudni. Köszönöm. :R :R :C

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#111496) fcbarca válasza bertokl (#111483) üzenetére


fcbarca
őstag

Meecol m8s-re hogy hogy nincs eu expressz?

(#111498) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Van most akcióban USB type c töltőkábel? Kellene pár darab jó minőségű. Köszönöm.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#111499) bertokl válasza Emperor_ (#111493) üzenetére


bertokl
tag

Szerintem igen, már kétszer voltam kénytelen használni.

(#111496) fcbarca:
Telefonokra, tabletekre, TV Boxokra nincs most EU Expressz. De itt nincs is szükség rá, ezt vígan átengedik akkor is, ha vámeljárás alá kerül.

[ Szerkesztve ]

(#111500) Doki16


Doki16
addikt

Ilyen sarokfuró cuccra van valakinek tippje, hogy hogyan kellene rákeresni ebayen vagy alin? :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.