Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115651) koby11h válasza Cs1csó (#115649) üzenetére


koby11h
aktív tag

Nem néz ez ki annyira rosszul, csak nekem nem kéne...

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115652) Alusky válasza scream (#115647) üzenetére


Alusky
aktív tag

Imádom a kommenteket, nem is értem ennyi zsenivel miért nem tűnt már el rég Norvégia a tükörben.

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#115653) homerhamm válasza Alusky (#115636) üzenetére


homerhamm
addikt

A helyesírással mar nagyobb baj van. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#115654) Alg válasza koby11h (#115651) üzenetére


Alg
veterán

Meg kicsit félbe van hagyva... az ötlet nem rossz. Rendesen, több (sok) lépésben megcsiszolva, lekezelve simán el tudom képzelni egy rönkházban az ágy mellett.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#115655) cidalain válasza myckey (#115650) üzenetére


cidalain
veterán

hétvégén voltam egy vulkán kráterében. tényleg nem így nézett ki.

inkább hasonlít egy középen izzó farönkhöz. ja, mert az is.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115656) Cs1csó válasza myckey (#115650) üzenetére


Cs1csó
félisten

Őőőő.. bocsánat... :DDD

(#115657) Alusky


Alusky
aktív tag

Bevittem a szerelőhöz a mama Delonghi-ját, mert csak felmegy a nyomás az egekbe aztán víz sehol nem jön, jófej az a szerelő, szépen dolgozik, mindig oda vittük a gépeket.

Én mondjuk lekötöztem a csomagtartóban, nem úgy mint mások. ;]

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#115658) homerhamm válasza Alusky (#115657) üzenetére


homerhamm
addikt

Kit, a szerelőt vagy a mamát? ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#115659) cidalain válasza homerhamm (#115658) üzenetére


cidalain
veterán

mit nem lehet ezen érteni?

felcseszte az agyát ezért el akarta vinni a mamát megdolgoztatni a szerelőhöz. de az nem akarta, ezért le kellett kötözni és a csomagtartóba dobva vitte át.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115660) myckey válasza cidalain (#115659) üzenetére


myckey
veterán

aztán csodálkoznak az emberek, hogy miféle mozik jönnek, mikor józanul is hasonlókat lehet olvasni...azt nem is szájenszfiksöntrillerhórorkrimi. ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115661) hcl válasza Alusky (#115657) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Miért, aki nem? :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#115662) Alusky válasza hcl (#115661) üzenetére


Alusky
aktív tag

Arról már volt itt sztori évekkel korábban. :DDD

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#115663) KROK640 válasza hcl (#115504) üzenetére


KROK640
veterán

Nekünk volt 2020-ban céges fotózás, csináltak pár fotót a munkaterületről, az egyik képre rákerültem én is. Szerencsére a Covid miatt maszkban, de a szememben tükröződő mély fájdalom az epic volt. Másnak is feltűnhetett mert a képek ugyan kikerültek a céges weboldalra, de pár hét után a képek kb fele - többek között ez is - eltűnt.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#115664) KROK640 válasza BiP (#115510) üzenetére


KROK640
veterán

Ez elgondolkodtató, mert egy nevetség tárgya hirdetés sokkal jobban terjed, belinkelik ilyen topicokba, meg videókba is őket. Az más dolog, hogy aki kicsit is ad magára, az egy iylen elgondolkodik, hogy biztos, hogy ezt a céget akarja ő megbízni?

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#115665) KROK640 válasza Csupingo (#115512) üzenetére


KROK640
veterán

Nem lopott

Bármennyire is szomorú, de a 2000-es években láttam olyan számítógép tulajdonost, aki miután hazahozta vadi új gépét, az összes alkatrészes dobozt driver CD-stől mindenestől kidobta. Aztán mikor Win telepítés után kértem a driver CD-t akkor meg csak lesett, hogy mit akarok én?

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#115666) KROK640 válasza TESCO-Zsömle (#115528) üzenetére


KROK640
veterán

"Az igazság odaát van" ;]

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#115667) hcl válasza Alusky (#115662) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

?

@KROK640 : A többiek is ilyen fejet vágtak? :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#115668) 2544AACD


2544AACD
csendes tag

Én a telefonálós vásárlóktól kapok hülyét bármely élelmiszerboltban. Önfeledten tologatja a bevásárlókocsiját, senkire nem figyel és persze hogy nem tud olyan ütemben haladni, mint ha nem telefonálna. Nagyon örülnék egy mobilblokkolásnak a boltokban. (ez persze vicc, de jó lenne :DD ). A másik állatfaj, a kasszánál a kocsit a seggedbe toló, nyakadba lihegős, futószalagon a cuccaidat már lökdösi előrébb. Na ilyenkor annyira jó lenne egy sűrített levegős légkürttel meglepni hátulról :C

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#115669) Alusky válasza hcl (#115667) üzenetére


Alusky
aktív tag

Kalandornak van egy jó sztorija az optimális kávéfőző szállításról, már írta ide is régebben. Ezért emeltem ki, hogy fontos a rögzítés. :DDD

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#115670) Alusky válasza 2544AACD (#115668) üzenetére


Alusky
aktív tag

Ahhoz telefon se kell, ezek basznak a másikra akkor is ha nem vonja el a figyelmüket semmi. A Lidl jellemzően jobban tömött, mert felkapottabb, na ott csúcsidőben a péksütis részre odajutni lehetetlen, de még csak mögöttük elmenni a kocsival is. Ha meg véletlenül nekimész, mert amúgy meg 4 másik mozgó emberre kell egyszerre figyelni még neki áll feljebb. Nem véletlenül szoktam rá a az idle időpontokon vásárlásra, már aki tud olyankor menni.

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#115671) KROK640 válasza Pikari (#115543) üzenetére


KROK640
veterán

De legalábbis qrwára megválogatják a platformo(ka)t.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#115672) KROK640 válasza Krisztianby (#115581) üzenetére


KROK640
veterán

Anno ezzel a baromsággal Tibi haverom is jött, mikor megvette a DDR4-es gépét, pont 8GBval, hogy ez 16GB DDR3-at ér. Hát bebizonyítottam neki, hogy nem :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#115673) KROK640 válasza tope (#115589) üzenetére


KROK640
veterán

Annyiból van 10th gen I3 10105 (ami I7 7700K-val kb egyenértékű) 16GB DDR4 RAMmal, és szerintem még az 1050Ti is beleférne.
Gondolom az ilyen úgy van velem, hogy drága volt a gépfejlesztés, és ingyen kéne legyen a végén.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#115674) KROK640 válasza hcl (#115667) üzenetére


KROK640
veterán

A fele társaság mosolygott, mert hát mégiscsak fotózzák őket, a másik felén meg - hozzám hasonlóan - látszott, hogy akkor már vagy 20 napja zsinórban szabadnap nélkül 12 óráztunk ... na azok a képek kerültek a weboldalról le.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#115675) homerhamm válasza Alusky (#115669) üzenetére


homerhamm
addikt

Ok-ok, de a mama jól van? ;] ;] ;] ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#115676) hcl válasza KROK640 (#115674) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Pedig kiírhatták volna, hogy a zombihadsereg bármikor bérelhető :D

@Alusky : Áh, azt akkor kikeresem :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#115677) KROK640 válasza 2544AACD (#115668) üzenetére


KROK640
veterán

Igen, mindkettő idegesítő fajta, de van más is :
Általában kifogja az ember azokat akik megveszi a fél tescot, púpos az a bevásárló kocsi. Miután olyan ráérősen kipakol, és szép lassan halad, mint aki munkaidőben órabéren van, eljön a fizetés pillanata : ekkor nagy csodálkozás (pl minap 58ezer ft) : Jajj mennyi??? miután a pénztáros megismétli, halálravált arcát mutataja 10mp-ig, elvégre nem gondolta mikor összeszedte a sok szarját h azt valaha ki kell fizetni... Aztán elkezdi keresni a tárcáját (eddig nem sejtette h fizetni is kell majd a végén), majd előkotorja a táska aljáról. Előveszi és kinyitja, elkezdi keresgetni a pénzt. Eszébe jut h 100ft-os kedvezmény kuponjaiból van vagy 15db, és a cigánykodás ideje pont itt van ... majd mikor a pénzre kerül a sor : "Jájjj így adok két tizesben..." "jajj mégse inkább a huszas..." "jajj nem jó itt a sok ötös inkább attól szabadulnék, jajj nem a 20-ast inkább" variálgat nagyban. Adott esetben számlát is kér a saját vállalkozására, mert az h tömi a majmot meg a lánya új topot kap, neki fontos vállalkozási ktg... Esetleg kártyával fizet, ami PIN-t kér, ekkor hossszas matatás a pénztárcában, hogy hová is tette a pin kódot? Mert egy négyjegyű számot ám nem lehet megjegyezni.
Látszik, hogy kocsival van, mert méltóságteljesen tolja ki a bevásárló kocsit a parkolóba, nem siet sehová, ám elismerő tekinteteket keresi, hogy mekkora zsákmányt visz haza...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#115678) sh4d0w


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog (1)

Csak nektek, csak most, oriasi akcio: 320 gigas SCSI HDD-k alig hetezere' darabja...!

https://www.coreinfinity.tech

(#115679) KROK640


KROK640
veterán

Nemrég jól át akartak verni a kis boltba. A pénztárhoz értem, és akkor elkezdték beütni a dolgaim, jajj közben tegyem már arrébb a kenyeres ládákat. OK, megteszem, látom, hogy 3332 ft a végeredmény. Mondom WTF, mikor odamentem is ennyi állt a pénztárgépen, nyilván az előző vevő fizetett anynit, szóltam is a nőnek, hogy akkor is ennyi volt rajta mikor ideértem és még semmit sem ütött be, ez így nem OK. Erre elkezdte beírni a kártyás fizetőbe, hogy 1930ft. Mondtam neki, hogy nem, nem ez kevesebb. 1470ft-et írt be, erre mondtam, hogy én is így számoltam :)
Erre a válasz : jajj bocs, látod, hogy ezer felé van a fejem.
Nos, én technikailag csak azt láttam, hogy ezerrel igyekezett elterelni a figyelmemet. Meg arra alapozni, hogy fogalmam sincs, hogy mekkora értékben vásároltam, pedig nem így volt. Ez az a hely ahol már többször átvertek, meg többször próbálkoztak.
Aztán ha az ember egyet fizet, kettőt vihet akciót tartana önhatalmúlag, akkor meg felháborodnának.
(egyébként a tulajt nem sajnálom, egy S osztályos bálna Mercivel jár, évente 2-3 nyaralás, de Balin, Dubajban meg ilyen helyeken. Amikor a Covid volt akkor nyolc számjegyű összeget locsolt a házára felújítás címén -- ehhez képest húsz éve sír, hogy nem megy a bolt, 1-2 hónap és mostmár tényleg bezár)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#115680) hcl válasza sh4d0w (#115678) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Négyet kérek!
Egy áráért :D

@KROK640 : "Erre a válasz : jajj bocs, látod, hogy ezer felé van a fejem."
Aha... :D Amatőrök :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#115681) sh4d0w válasza KROK640 (#115679) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog (1)

Egyet nem ertek: ha mar tobbszor atvertek ott - minek mesz oda?

https://www.coreinfinity.tech

(#115682) sh4d0w válasza hcl (#115680) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog (1)

3 van elado, ha elviszed mindet, akkor a 3. csak egy ezres :DDD
Bombauzlet.

https://www.coreinfinity.tech

(#115683) KROK640 válasza hcl (#115680) üzenetére


KROK640
veterán

Jaja, pedig már profi módon a kenyeres ládákkal is elterelte a figyelmemet, tehát fejlődtek a legutóbbhoz képest. De az lenne az igazi fejlődés, ha felhagynának ezzel. Legalább velem szemben.
Amúgy azt nem tudom, hogy a főnök tud-e erről, vagy az alkalmazottak magánakciója, de sokadjára figyelem, hogy gyakran tévednek, de kivétel nélkül a saját javukra.
Elhiszem, hogy sok embernél bejön, mert nem figyelnek oda stb. Meg van a sok "felírós" vásárló, aki egész hónapban odajár, írják fel neki a füzetbe, aztán fizetésnapon meg szörnyülködve kifizeti. Egyrészt az emberek így még kevésbé figyelnek, hogy mikor mennyit vesznek és költenek, másrészt már csak azért sem merném, mert mi gátolja meg őket, hogy ne írjanak ezt-azt a tartozásomhoz? Ki a franc emlékezne rá, hogy 3 hete mennyit is költöttem a boltban? A legtöbb ember 3 nappal ezelőttre se tudja megmondani (de ezt még én sem).

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#115684) BiP válasza homerhamm (#115675) üzenetére


BiP
nagyúr

Miután a szerelő megdolgozta, azóta vigyorog :)

#115683 KROK640 : de ez mi, hogy a vevőt dolgoztatja? (ok, hogy csak elterelésnek kell).
Meg még át is basz. Tényleg valid a kérdés,hogy minek mész be oda egyáltalán. Ennyire nincs más bolt a környéken?
Mert akkor nem csoda, hogy ennyire megy nekik.

Amúgy azt nem tudom, hogy a főnök tud-e erről, vagy az alkalmazottak magánakciója,
Előző vevő összegét fizettette volna. Szóval a tiédből nem ütött volna be semmit. Ha 3332-ből levonom az 1470 értékű árut, akkor is 1860Ft tisztán zsebbe.

[ Szerkesztve ]

(#115685) hotkar válasza 2544AACD (#115668) üzenetére


hotkar
aktív tag

A fél bevásárlólistát telefonon küldi utánam a párom. Rosszabb esetben akkor szól, amikor éppen a kasszánál fizetek :U

(#115686) BiP válasza hotkar (#115685) üzenetére


BiP
nagyúr

Én is mobilozok közben, mert sokszor ott a lista, meg a kuponok mindenhol appban vannak. És néha én is kapok közben +elemet a listára.
Ettől függetlenül a tötyörgőktől, az utat elállóktól, a bámészkodóktól, a kitakarja a pultot ácsorgóktól, a pénztárnál vakon lévőktől, a 100 cuccal önkiszolgáló kasszához menőktől, a KP-s kasszára hosszú sorban várakozóktól én is agyfaszt kapok.

[ Szerkesztve ]

(#115687) szebe válasza BiP (#115686) üzenetére


szebe
őstag

Kedvencem amikor hazatelefonálok valamiért (miből melyik hogyan mennyi), ehhez keresek egy elhagyatatott sarkot a boltban, de természetesen akkor fog odajönni mindenki megnézni az ottlévő cuccokat :U :D

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#115688) myckey válasza szebe (#115687) üzenetére


myckey
veterán

ezentúl direkt keresni fogom, a félrehúzódó telefonosokat, hogy jól odamehessek hozzájuk...hátha :C ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115689) qnadam válasza hotkar (#115685) üzenetére


qnadam
veterán

legjobb a megosztott google keep. elindulok a listával, aztán mire elérek a boltig, meglepetés! kissé meghízott a lista

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#115690) hcl válasza sh4d0w (#115682) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

:D

ON : Megyek a cuccért, két kistelepüléssel arrébb. Telefon, nem veszi fel. Megadott címen a ház töküres, ablakok befóliázva, felújítás lehet.
Anyázva ülök be az autóba, jön egy csóka, hogy hozzám jössz?
Mondom ja, ha te árulsz *****
Kezembe adja, kifizetem.
De hogy miért nem vette fel + miért nem azt a címet adta, ahol lakik...?

@KROK640 : Az tuti hogy sok idősnél bejön. Undor.

@hotkar : Azaz :D Nincs valami, írok neki, hogy akkor mit helyette? Megyek tovább, mire válaszol, 3 másik cuccot összeszedtem :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#115691) cidalain válasza KROK640 (#115683) üzenetére


cidalain
veterán

"A legtöbb ember 3 nappal ezelőttre se tudja megmondani (de ezt még én sem)"

Most kicsit csalódtam, bár ha azt mondod, hogy 5 év múlva emlékezni fogsz rá, akkor oké

#115690 hcl
biztos ment oda füvet nyírni, vagy folytatni a felújítást. tudta hogy ott lesz, ezért hívott oda. azért nem vette fel a telót, mert tudta, hogy 1 perc és ott lesz.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115692) hcl válasza cidalain (#115691) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Nem onnan jött ki :D
Szerintem direkt a szomszéd üres ház címét adta.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#115693) BiP válasza cidalain (#115691) üzenetére


BiP
nagyúr

azért nem vette fel a telót, mert tudta, hogy 1 perc és ott lesz.
Én a kajafutárnak nem szoktam felvenni. Tudom, hogy azért hív, hogy 1 perc és itt van. (ami általában inkább több). Egyszerűen elindulok, és kint megvárom.

#115692 hcl :
Szerintem direkt a szomszéd üres ház címét adta.
Én is erre gondoltam. Ez biztonságosabb neki. Ha gázos a vevő, akkor egyszerűen nem megy oda.

(#115694) hcl válasza BiP (#115693) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Ha gázos a vevő, nem is válaszol... :D Mondjuk ez HA volt, sok pozitívos eladó, nekem is van pár +...

Mutogatni való hater díszpinty

(#115695) cidalain válasza hcl (#115692) üzenetére


cidalain
veterán

mert oda ment. átadta neked a cuccot, és akkor ment oda be.
ha nem akarom a lakóhelyemet reklámozni, akkor sem a szomszéd címét adom meg, hanem inkább benzinkút, pláza, vagy valami bolt parkolóban szoktam biznszelni...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115696) hcl válasza cidalain (#115695) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Ahol nem laksz láthatóan, ott nem papucsban mászkálsz :D Láthatóan csak simán otthon héderezett :D
Csak fura volt az egész.

Mutogatni való hater díszpinty

(#115697) cidalain válasza hcl (#115696) üzenetére


cidalain
veterán

jó, hát ilyen részleteket nem árultál el
(bár lehet hogy filippínó volt, azok papucsban csinálnak mindent is. fűkaszálás, építkezés, lábtól 2 centire flexelés/heggesztés :)) )

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115698) koby11h válasza BiP (#115693) üzenetére


koby11h
aktív tag

Itt van egy futár, aki ha felveszed le is b@sz, hogy nem ingyen van a telefonja... mindenkinek úgy van a mobiljában, hogy NEVEDDFEL! :)

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115699) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#115700) qnadam válasza cidalain (#115697) üzenetére


qnadam
veterán

ne becsüld le a munkavédelmi flipflopot!

istálló? gazemberség? hupákolás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.