Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115701) hcl válasza cidalain (#115697) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem, sima magyar :D

@koby11h : Lehet ez egy szolgáltatás :D

@homerhamm : @hobizolinak is ajánlja? :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#115702) koby11h válasza homerhamm (#115699) üzenetére


koby11h
aktív tag

“A ló mindenbe jó” - ezt vajon hogy érti? :Y

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115703) BiP válasza koby11h (#115702) üzenetére


BiP
nagyúr

kolbászba, káromkodásba is bele lehet illeszteni.

(#115704) efemm válasza koby11h (#115702) üzenetére


efemm
tag

"utlevesles" -> hús leves lesz

(#115705) blp85 válasza koby11h (#115702) üzenetére


blp85
aktív tag

Már az Indul a bakterházban is megmondta a Patás:

"- Jaj, Sanyi, Sanyikám, Saaaaaanyi
- Ugorjon le róla!
- Uram teremtőm, hát ez megdöglött! Legalább a bőrit lenyúzhatnám, de nincs nálam a bicskám sem, azt is ellopták tőlem legutóbb mikor úgy berúgtam. Bendegúz, nincs nálad a bicskád?
- Dehogyis van nekem bicskám, mit gondol rólam?
- Itt vagyunk valahol a város határában, eredj fél óra alatt beéred a bakterházat, hát legdrágább dolog a lóbőr, ha el tudom adni, vehetek egy új lovat az árán
- No csak várjon kend - 'akkó lássál te bicskát mikor én hozok neked..."

Soha nem lesz olyan, amilyen volt, de úgy sem marad, ahogy éppen van. Már a jövő sem a régi. (Eginald Schlattner)

(#115706) homerhamm válasza blp85 (#115705) üzenetére


homerhamm
addikt

-Csuklik a ló!
-Adj neki vizet.
-De össze!!!

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#115707) berek21


berek21
senior tag

Jó reggelt.
Aki nem fejti meg, annak ma dupla műszak. ;]

LG Velvet eladó!

(#115708) blp85 válasza berek21 (#115707) üzenetére


blp85
aktív tag

Ezt a nyelvet nem beszélem... :DDD

Soha nem lesz olyan, amilyen volt, de úgy sem marad, ahogy éppen van. Már a jövő sem a régi. (Eginald Schlattner)

(#115709) koby11h válasza berek21 (#115707) üzenetére


koby11h
aktív tag

Legalább a külalak szép, ha már a helyesírás és a tartalom elégtelen :)

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115710) cidalain válasza berek21 (#115707) üzenetére


cidalain
veterán

Ok te kezded, majd 22.00-kor valaki levált ;]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115711) homerhamm válasza berek21 (#115707) üzenetére


homerhamm
addikt

A megfejtés: herbál. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#115712) hotkar válasza berek21 (#115707) üzenetére


hotkar
aktív tag

A megfejtés: minden második sor hiányzik. :D

(#115713) Csupingo válasza berek21 (#115707) üzenetére


Csupingo
veterán

Ha nem azt teszed amit az urad (Dávid esetén talán asszonyod.) mond, akkor: lapát. :) Ez lehet a fő gondolat.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#115714) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#115715) tserrof77 válasza berek21 (#115707) üzenetére


tserrof77
senior tag

Elolvasni sikerült. De én ezen a nyelven meg nem szólalok (a'la Gandalf :C ) ;]

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#115716) TESCO-Zsömle válasza homerhamm (#115714) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Most gonosz dolgot fogok tenni. Aki tudja, tudja, aki nem, nem. :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#115717) tserrof77 válasza TESCO-Zsömle (#115716) üzenetére


tserrof77
senior tag

Számtekboltos topik... hogy te ott mit fogsz ezért kapni :DD :DD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#115718) TESCO-Zsömle válasza tserrof77 (#115717) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Maj' vasárnap dobok a perselybe... :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#115719) gban


gban
Közösségépítő

Helyben:
hangszórója búg valami, vég fog problémája lehet

Erről az indiai kereskedő jut az eszembe aki fel akart vásárolni minden elektronikai hulladékot a mobilszervizből ahol dolgoztam.
Mondta is hogy mi kell, mainboard, empty fire....
Mire rájöttem hogy az a végfok (bocs, vég fog), az amplifier...

Postázást nem vállalok.

(#115720) totron válasza 2544AACD (#115668) üzenetére


totron
addikt

a cuccaidat már lökdösi előrébb
Én simán csak nagy energiázatú, koncentrált piroslézertet indítanék szemeimből, megperzselendő huncut kis nyúlkáló kézfejét. Minek után némi füst és égett emberhússzag mellé 2 pillanat-hosszú, de erős vonyításba kezdene a vásárlótárs. Lezárásként fapofával lenne egy LüL. Nem vagyunk mink pankrátorok, hogy hosszasan beszélgessünk!
A telefonálós esetek egyszerűk, semmiből jövő, meglepő határozottsággal elkéred a készüléket, hogy: "na majd én beszélek vele!". És beszélsz vele: "most nem ér rá!" <hívás vége gomb>. Az embik nem is sejtik, de életmenedzsment kell nekik. Ha meg tapicskvizuál az üzemmód akkor egyszerűen csak mellé állsz és elkezded kommentálni a képernyőn látottakat.

(#115683) KROK640, áh, és én még azt hittem, hogy a legnagyobb baj, mi történhet, hogy a Lidliben nem is akciós a kasszánál az, ami amúgy az előbb még nagyon is annak volt feltüntetve. Kardozni felesleges a pénztárossal (ott).

(#115684) BiP, akkor is 1860Ft tisztán zsebbe
Szörnyű tényleg az a pénzügyi tudatosság hiánya. Aki ennyire nincs képben az minek megy butikba? az a bótot jelenti Ez is ilyen infláció az inflációban jelenség lehet, aminek minden rétege hazugság, a jópolgár meg szórja ki a kezei közül a pénzt, mert hát úgysem lehet mit tenni? Felkészül: uzsora.

(#115686) BiP, ez elkerülhetetlen. Másnak meg te vagy a ballaszt és akadály.

(#115689) qnadam, de honnan tudja a remote otthoni női fél, hogy tárgyidőszakon belülre küldi-e a listaelemeket? Mondhatod, hogy bocs, ez meg ez már túl későn érkezett. Jobb ezt előre lezsírozni.

(#115714) homerhamm, a blessed nincs elírva. Nem az a durva, amikor valaki loszt in transzlét jelleggel a telefonyával szigorúan közösen produktál egy ilyet, hanem amikor az eredő is egy ilyen massza, benn, a fejben.

(#115721) BiP válasza totron (#115720) üzenetére


BiP
nagyúr

(#115686) BiP, ez elkerülhetetlen. Másnak meg te vagy a ballaszt és akadály.
Én nyitott szemmel közlekedem, pont azért, hogy ne legyek másnak akadály, mert tudom, hogy mennyire idegesítő.

(#115722) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#115723) Alusky válasza homerhamm (#115722) üzenetére


Alusky
aktív tag

Szar dolguk van biza az utcán, azért van ilyen tiszta és ápolt teste.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#115724) hcl válasza homerhamm (#115722) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nigen? Vagy miiii? :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#115725) Cs1csó válasza Alusky (#115723) üzenetére


Cs1csó
félisten

Azt értem hogy az ilyen kapja a gázsprét, de szamurájokkal hol találkozik (maximim "rajokkal"akinél bökö van)

(#115726) myckey válasza Alusky (#115723) üzenetére


myckey
veterán

Nem látod, hát ott van az utca mögötte, meg a telek és a pónilow, meg a casttogós tologatós is.
Kemény az élet arrafelé, nem úgy mint itt, okoskodni a monitorból. Kemény utcához kemény test kell !

A samuraj kard benne van a boxerben, nem is értem ... ezt mindenki tudja. Ráadásul azzal nem mutatkoznak, azt rejtik ! Nem láttátok a filmekben? El van dugva, zsebben.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115727) homerhamm válasza Cs1csó (#115725) üzenetére


homerhamm
addikt

Inkább szamuRAJ. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#115728) myckey válasza homerhamm (#115727) üzenetére


myckey
veterán

Samuraj az, nem érteni? :K :N

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115729) cidalain válasza myckey (#115728) üzenetére


cidalain
veterán

Én csak 3 samurajról tudok, de a bicepsz ott nem segít:
Suzuki Samuraj: simán átmegy rajta mint a szar.
Szomorú szamuráj: ha nem egy nőt szerettek, akkor nem fog harcolni
Buszos samuraj: az asszem most pihen még pár évig, nem kell fosni tőle

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115730) koby11h


koby11h
aktív tag

Holnap lomtalanítás lesz. A kevésbé értelmesebbje és a reggel későn kelő lustája elkezdte már ma kipakolni. Mit nekik "Kérjük, hogy csak a szállítás napján reggel 6 órakor helyezzék ki!".
Ezek meg csak úgy rajzanak, mint légy a...

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115731) szebe válasza koby11h (#115730) üzenetére


szebe
őstag

Nálunk pár éve már az a meta, hogy kijön egy kukásautó személyzettel, kint állnak a parkolóban 10-18-ig, aztán nekik lehet vinni a szemetet.
-kérhetnek lakcímkártyát, így az sincs, hogy más odahordja a szemetét
-nincs halmozódó szemétkupac, amit aztán a "recycling-matadorok" széttúrnak, és nem veszekednek rikácsolva hajnalig
-ténylegesen csak azt vesznek át, amit lehet. A klasszikus módszernél rengeteg nem odavaló dolog is kikerült (elektronikai hulladék, akksi, olaj, stb)

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#115732) myckey válasza koby11h (#115730) üzenetére


myckey
veterán

majd ha széthordják, itt is örültek a népeknek... :))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115733) Cs1csó válasza szebe (#115731) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nincs tökéletes megoldás:
- amit írsz ott meg az a gond, hogy nagyobb, nehezebb dolgot akarna leadni de idős/beteg/gyenge vagy simán nem akar megszakadni, megsérülni
- sokan a kukával sem fognak bíbelődni "hajnali" 6-kor (aki pl. kocsival 9-re jár dolgozni annak biztos az) lom pedig több darabból áll tehát épp kikelve az ágyból nekiállni a hidegben (reggel 6-kor általában minimum hűvös van) pakolni az utcára nem biztos, hogy a legjobb napindító program
- azt sem akarja kockáztatni, hogy "átalussza" és így lemarad róla, főleg ha már összekészítette a "lomot" és akkor azt nézze még 1 évig. Emberi tulajdonság a "belexarok" de érthető: neki mindegy ki viszi el csak elvigye.
- az is gond, hogy iszonyat sok cuccot nem visznek el ami totál agyfax, érthetetlen. Mit gondolnak, hogy amit nem visznek el azt majd a delikvens egy SPECIÁLIS megsemmisítő telepig elviszi? Hát nem.
Ez egy naív elgondolás. A lakossági hulladéklerakást minden tekintetben ingyenessé kellene tenni egy két kivételtől pl. építkezésnél a SITT elvitele.

(#115734) szebe válasza Cs1csó (#115733) üzenetére


szebe
őstag

-A nagyobb nehezebb dolgot amúgy is le kell vinnie valahogy. Amúgy sem törvényszerűen a lépcsőház előtt szokott lenni a kupac, tehát odáig is el kell jutni. A "személyzet" egyébként segít ha szólsz.
-Huh? A kupac esetén előtte nap este pakolt mindenki (reggel jöttek konténerrel és dobáltak bele mindent), az új rendszerben meg napközben lehet vinni az autóhoz a lomot. Én is irodai rendben dolgozom, hazaértem, és utána vittem le a kidobandó cuccokat.
-Adott egy x órás ablak, ehhez kell alkalmazkodni. Nagyjából csak a nappal 12 órásnak nem jó, azt aláírom hogy szívás.
-Előtte se lettek volna kötelesek elvinni a tv-t, fáradt olajat, stb-t, így most legalább be van tartva.

Egyébként biztos én vagyok a kivétel, de ha valami olyanunk van/jön össze, akkor elfáradok a legközelebbi hulladékudvarba, és leadom ott.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#115735) Cs1csó válasza szebe (#115734) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K a normális ez lenne. De az emberek nem azok. Nálunk melóhelyen a dohányzónál (ami hivatalosan nem is a dohányzó de ez a hely van közelebb a bejárathoz) a hamutartótól 1 méterre van hébe-hóba eldobva egy-két csikk. Szerintem ez sem normális, az emberek ilyenek lehet úgy kellene velük bánni mint az ovisokkal: kamerázni, visszanézni és valami büntetést.

(#115736) cidalain válasza Cs1csó (#115735) üzenetére


cidalain
veterán

Majd amikor lesznek a mohu hulladékudvarok, megszűnik majd a lomizás. Fogod, beviszed, ingyen leadod. Majd kíváncsi leszek.
1-2 csikket kifújhat a szél is a hamuzóból, az még nem olyan tragédia. De persze vannak idióta dohányosok is...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115737) Cs1csó válasza cidalain (#115736) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tuti nem szél. Sajnos. Van egy virágláda abban is szokott lenni. Ez van.

Könnyebb ingyenes hulladékleadást csinálni mint pl. minden fa mellé kamerát, vagy rendőrt állítani.

(#115738) cidalain válasza Cs1csó (#115737) üzenetére


cidalain
veterán

Így van, én ezt mondom már évek óta. Rég megszűnt volna az erdőszéli szemetelés, ha ugyanazzal a fuvarral ugyanúgy ingyen leszórhatja egy depóban is.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115739) KROK640 válasza BiP (#115684) üzenetére


KROK640
veterán

Ez, hogy megkér, hogy rakjak arrébb három ládát nekem még belefért volna jófejségi alapon is, nem úgy tekintek rá, hogy a vevő dolgoztatja.
A helyzet az, hogy két bolt van, de a másik pl hétvégén nincs nyitva. Ezenfelül bizonyos dolgokat az egyikben bizonyos dolgokat meg a másikban érdemes venni, ha nem akarsz bemenni városba, akkor ez ilyen. Főleg hogy az árukészletük is csak részben van átfedésben.

"Előző vevő összegét fizettette volna. Szóval a tiédből nem ütött volna be semmit. Ha 3332-ből levonom az 1470 értékű árut, akkor is 1860Ft tisztán zsebbe." - így van, pontosan. Ezért kellett az 1930ft-ot is a kártyás fizető gépbe beütni, megkockáztatom, hogy az sem volt kiszámolva, csak saccra bedobott valami felfelé kerekített összeget. Az 1860ft tisztán zsebbénél meg képzeld el azt, hogy egy nap vajon hány emberrel játszák el? Ha csak öttel eltudja, már nem is feltétlenül a fizetéséért jár be dolgozni.

Mikor még Zánkai voltam, akkor a Balaton parton egy büfében is dolgoztam többek között. A büfében papíron nem tehettük el a borravalót, mert az 100%-ban a főnököt illeti. Na egyik nap mikor szemrebbenés nélkül elvitte a 16 ezres pluszt a főnök (akkor kerestem napi 5 ezret, napi 10 órában), úgy, hogy természetesen senki nem kapott belőle, akkor kidolgoztam, hogy hogyan menekítsek ki pénzt magamnak is. Ennek részleteibe most nem mennék bele, a lényeg, hogy onnantól napi 7-8 ezrek mentek zsebbe, úgy, hogy mindennap maradt a kasszában 4-6 ezer plusz is, mint borravaló, amit természetesen a főnök továbbra is kérdés és szemrebbenés nélkül zsebre rakott. Onnantól nem is igazából a napi 5 ezer ft-ért jártam be, hanem a lehetőségért, hogy bezsebelhessem a borravalót.
Lehet, hogy itt a kisboltban is rég ez megy már. Csak azt kéne megtanulni, hogy kinél nem érdemes próbálkozni.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#115740) KROK640 válasza BiP (#115686) üzenetére


KROK640
veterán

Én belenézek itthon a hűtőbe összerakom fejbe, hogy mi kell. Lista nélkül állítok be vásárolni, és a fejemben számolom, hogy mennyinél tartok, illetve mi kell még. A telefont max akkor szoktam elővenni ha valami furát látok és lefényképezném, vagy amikor a sorban állok, megírni barátnőmnek, hogy kár, hogy nem hoztam pizsamát/sátrat (vagy hasonló szellemességet) megint akkora sor van a pénztárhoz.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#115741) KROK640 válasza cidalain (#115691) üzenetére


KROK640
veterán

Jó, jobb a memóriám mint az átlagnak, gyorsabban is számolok, de azért én sem vagyok számítógép :D
(sőt, a túrázást is eléggé jól bírom, tegnap elugrottunk haverrel urbexezni egy kicsit, 14km-s gyalogtúra volt, odafelé 90%-nál haver már elkezdett jajgatni, visszafelé minden baja volt, hogy milyen sokat kell jönni, én meg csak kellemesen elfáradtam. Pedig az én táskám sokkal nehezebb volt mint az övé. Tavaly előtt az Alpokban ennél nagyobbakat mentem, sokszor hegynek felfelé is).
Arra emlékezzek 5 év múlva, hogy most csalódtál bennem? :D

#115690 hcl :
Szerintem csak nem akarta, hogy megtudd, hogy pontosan hol lakik, esetleg megakart nézni előre, hogyha olyan vagy, akkor oda se megy.

Biztos vagyok benne, hogy időseket is átvernek. Még azt is eltudom képzelni, hogy van a az réteg aki középkorú jobban megy neki és észre sem veszi. Meg mint mondtam sokan "felíratnak" aztán ahhoz is annyit csapnak hozzá amennyit akarnak.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#115742) KROK640 válasza Alusky (#115723) üzenetére


KROK640
veterán

jajj a legtöbb ilyen utcanevelte tróger anyuci pici fiacskája :D
Na meg szamurájkard meg gázspray? Ki a franc rohangál manapság szamurájkarddal? Némelyik szamurájkard annyiba kerül mint egy autó. vagy ez a bökő szinonímája lenne?

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#115743) KROK640 válasza koby11h (#115730) üzenetére


KROK640
veterán

Én is kipakoltam előző este, de a következő okokból :
1. Az egész utca már reggel elkezdte kipakolni, így este 6-kor én is
2. ha az arra járó cintényér tud valamit hasznosítani a cuccokból, akkor vigye, azzal sem a landfill-t töltöm (mondjuk vagy 2 éve egy kitett PC házat utólag megbántam)
3. Másnap reggel még 7 előtt elvittek mindent, és uram bocsá, de szombaton nemhogy 7, de 9 előtt sem kelek fel, vagy ha igen, akkor azt meg kell fizetni.

Mondjuk este 10-kor még egy hat fős (apa, anya, és négy gyerek) elem kiscsalád szétbarmolgatta a cuccokat, zajongva az ablakom alatt.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#115744) koko52 válasza KROK640 (#115743) üzenetére


koko52
veterán

Felénk ugyan ez. Mint a dögkeselyűk/hiénák/köpőlégy a természetfilmben. Először kerülgeti a lomot egy lidérc, majd telefon és egymás után jelennek meg egyre többen. A "legjobb" falatokért megy a harc. Aztán kezdenek ritkulni, fogy a rakás majd csak 1-2 arra lézengő turkál arra és megy tovább csalódottan.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#115745) koby11h válasza koko52 (#115744) üzenetére


koby11h
aktív tag

Itt már este lerabolták a "javát", mégis 2 órája hallgatom a cicaharcot a kupacok maradéka fölött... most végre jött a teherautó és viszi el...

Volt aki kirakott fém ablakokat biztonsági üveggel. Kiverték az üveget, elvitték a fémet, most söprögeti össze a tulaj az üveget, mert nem mer kiállni kocsival. Hát kellett ez?

[ Szerkesztve ]

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115746) hcl válasza Cs1csó (#115733) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ez a bajom nekem is, hogy akkor lomtalanítás, vagy mi? Mert ha az, akkor vigyenek mindent, max. olyan feltétellel, hogy mutasd meg a szemétszállítási díj számláidat.
Itt is alig visznek már el valamit.

@cidalain : Megszűnni a lomizás attól tuti nem fog :D Főleg amíg full működő cuccokat dobálnak ki az emberek. Az erdőszélen meg lustaságból szórja le, meg mert nem fizet szemétszállítási díjat... :D

@KROK640 : Ennyi... az idősek átverésére is :(

Mutogatni való hater díszpinty

(#115747) szebe válasza Cs1csó (#115735) üzenetére


szebe
őstag

Jobb időben az erkélyre teregetett ruhán látok cigiből származó hamut (nem beteríti, csak látszik valami huncutság). Valamelyik felettünk lakó kedves szomszéd nem használ hamutálat, csak bele a világba (vagy használ, de a huzat elviszi, erre is van megoldás, üres konzervdoboz félig vízzel).
Padok alatt sokszor még a játszótéren is halomban állnak a csikkek… :(

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#115748) BiP válasza szebe (#115734) üzenetére


BiP
nagyúr

Én is elviszem a hulladékudvarba. Pár dologra meg azt mondták, nem veszik át, mert bontott háztartási gép. Hát Kösz.
Ha itt nem, akkor hova adhatom le? Érdeklődjek a mohu-nál. Szóval most 2 db porszívómotor (ami nem is az enyém volt) miatt kereshetek spéci lerakót.
Vittem régi falfestéket is, (mégse akarom a csapba önteni) azt mondták, abból napi 20kilót vihetek. Szóval forduljak többet, mert nem tudom, miért, nem 2tonnát adnék le. Nem baj, megoldom. Csak fura.

Anyáméknál volt most lomtalanítás, 8ker, nem véletlen hozták az új szabályokat, de a matadorok így is kijátsszák.

(#115749) BiP válasza KROK640 (#115740) üzenetére


BiP
nagyúr

Nagyrészt én is így csinálom, a napi bevásárlást legalábbis. Csak van, amikor ő találja ki, hogy kell pár ritkábban vásárolt dolog is, akkor jobb a lista, mert azokat az elemeket, amiket nem én gondoltam ki, úgyis elfelejteném.

#115742 KROK640 : ez a cigó pózol szamurájkarddal dolog már lecsengett? Egy időben nagy divat volt.

#115743 KROK640 :
ha az arra járó cintényér tud valamit hasznosítani a cuccokból, akkor vigye,
Ezzel az a baj, hogy 2deka rézért szétver egy tévét, hűtőt, bármit, javíthatatlanná téve azt, meg csomó roncsot hagyva maga után az utcán.
Meg a keselyűk, lefoglalják a kupacot, kiválogatják (talán), és PÉNZÉRT árulják azoknak, akik keresgélnének valami hasznosat. Amit ingyen is megtaláltak volna, ha a keselyűk nem lennének.

[ Szerkesztve ]

(#115750) morcosharcos válasza hcl (#115746) üzenetére


morcosharcos
tag

Miskolcon szokott lenni 4 alkalom is egy évben (Bp-n a IX-ben, ahol laktam, emlékeim szerint 1 vagy 2 volt max). Ha épp Miskolcon vagyok lomizáskor, és elég bátor vagyok ahhoz, hogy korán reggel vagy késő este gyalog induljak neki valahova, szinte mindig látok verekedő kokerókat a lomis holmik felett. Érdekes, hogy a IX-ben meg a "kiültetős" módszer megy köreikben, ami megtetszik, az elé odaültetik a nagymamit-nagypapit/huszadik uncsitesót, és az zavargatja a többit, hogy ne vigyék el a "befoglalt" cuccost. De ott verekedést nem láttam emiatt.

[ Szerkesztve ]

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.