Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115101) morcosharcos válasza hcl (#115100) üzenetére


morcosharcos
aktív tag

Ja amúgy, egy erősre kevert machtában van kb 50 mg koffein. Sztem az enyémben olyan 20-30 között. Koffeinmentes espressoban asszem olyan 10 mg. Rendes hagyományosban 100-140 között.

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#115102) koby11h válasza myckey (#115099) üzenetére


koby11h
aktív tag

".. hülye diák pihenője..." :) Ki volt írva általánosban a budi falára.
Még külön álló fa budi volt... :O

[ Szerkesztve ]

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115103) hcl válasza morcosharcos (#115101) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A franc tudja, nekem a tea meg a kóla durvább, mint a kávé, pedig abból olyanokat iszok, hogy mások elszaladnak :D
Mindenkire másképp hat.

Mutogatni való hater díszpinty

(#115104) morcosharcos válasza hcl (#115103) üzenetére


morcosharcos
aktív tag

:DDD

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#115105) Astroboy válasza morcosharcos (#115104) üzenetére


Astroboy
őstag

"Mi a titkod?"
...
Szerintem a régi trükk, a banán. Kiválóan és percre pontosan lehet vele szabályozni, vagy megszakítani az ürítést.

Akkor húzod ki amikor akarod. ;] :P

(#115106) cof válasza Astroboy (#115105) üzenetére


cof
veterán

Azért nem akkor. Nem mindegy, kell-e gizsgyerek vagy nem kell. ;]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#115107) koby11h


koby11h
aktív tag

Marketplace mai mérleg: 9 hirdetés, 7 csaló, eddig... mint légy a sz@rra :W
Aki meg nem csaló az jön érte múlt pénteken (nem), meg "adjál számot", adtam "1542", nem tudom mit kezd vele, de azóta sem jelentkezett...
És még szerencsésnek érezhetem magam :)

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115108) Gyuri27 válasza koby11h (#115107) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ebből semmit nem értünk. Akarsz róla beszélni? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#115109) myckey válasza Gyuri27 (#115108) üzenetére


myckey
veterán

Szeretetet érez, mert szívatják, de lehetne rosszabb is, akkor nem érezne szeretetet .
A legyeket és a xart pedig már megbeszélték itt páran, olvass vissza...

Szívesen ! :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115110) morcosharcos válasza Astroboy (#115105) üzenetére


morcosharcos
aktív tag

:O már mikor elkezdtem olvasni ;] ;]

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#115111) koby11h válasza Gyuri27 (#115108) üzenetére


koby11h
aktív tag

Aha. Tegnap egész nap térkövet szedtem felfelé, lepucoltam, utánfutóra raktam, elvittük ismerőshöz, ott lepakoltuk. Ma délelőtt a térkő alatti homokot, majd döngölt kavicsot szedtem felfelé, hordtam ki talicskával. Utána ebédeltem. Délután a homokot átszitáltam, zsákba tettem, szedtem fel tovább a kavicsot és hordtam ki.
Nemrég ránéztem az ebéd közben felrakott hirdetéseimre, és ez fogadott. Most megyek kocsit mosni ha még hűl az idő pár fokot. Holnap elmegyek dolgozni, majd ha hazajöttem akkor vagy füvet nyírok vagy egy újabb kupac földet fogok kihordani, esetleg kavicsot és sódert is. Utána elkezdem bontókalapáccsal felverni a betont a szegők mellett, hogy azt is ki tudjam szedni. És ez lesz egész héten, kivéve pénteken, amikor is ha nem esik, akkor fűkaszával kell levágnom 1400 m2 combközépig érő gazt.
Azoknak a marháknak meg van idejük ezzel szórakoztatni... nincs igazság!
Van még bármi kérdés? :)

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115112) patomi


patomi
őstag
LOGOUT blog

Felnifelújítás egyszerűen.

én meg egy hete küzdök a sajátommal. :D Gondoltam írok itt róla egy blogot, hát kisebbségi megoldotta egy fotóval :D

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#115113) myckey válasza koby11h (#115111) üzenetére


myckey
veterán

hát....

Ez ilyen hobbi, hogy felszeded a lerakott térkövet?
Utána ismét lerakod, majd felszeded?

Testedzésnek egyébként baba lehet.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115114) koby11h válasza myckey (#115113) üzenetére


koby11h
aktív tag

Csak testedzésnek jó, egyébként nem lenne értelme :)

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115115) myckey válasza koby11h (#115114) üzenetére


myckey
veterán

tudtam én hogy huncutság van a dologban, nyaranta kipattintod magad :C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115116) koby11h válasza myckey (#115115) üzenetére


koby11h
aktív tag

20 év után... egyébként meg csak a sör miatt csináljuk :)

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115117) homerhamm


homerhamm
addikt

Most ezt a hozzászólast is a budiról írom. :P

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#115118) cidalain válasza patomi (#115112) üzenetére


cidalain
veterán

Te sem láttál még DIY videót erről?
Körberakod kártyapaklival, azt ráküldöd a festékszóróval az új színt, azt kész.
Meg levágod a kólásflakon tetejét, és alját, rárakod a csavarra a kupak felőli végét (kerék a helyén felszerelve), aztán belefújsz, voilá, új lett a csavar is.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115119) hcl válasza koby11h (#115107) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nekem most 1 hirdetésre a szokásos csaló, más nem :D Tök halott minden.
@Térkő : Szerintem te a főnököm vagy

@patomi : Totalcaron volt a "kártyatrükk" c. cikk vagy 10 éve erről :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#115120) patomi válasza cidalain (#115118) üzenetére


patomi
őstag
LOGOUT blog

Ohh dehogy nem. Sajnos van ami a kártyatrükkel nem tűnik el.[kép]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#115121) patomi válasza hcl (#115119) üzenetére


patomi
őstag
LOGOUT blog

Igen, még videó is van ilyen, na de így árulni felnit.. Durva.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#115122) koby11h válasza hcl (#115119) üzenetére


koby11h
aktív tag

Az az igazság, hogy az asszony "rábeszélt", hogy a járdát, kocsibeállót fel kellene újítani. Kb. 20 év alatt tényleg megsüllyedt néhol, rossz havat túrni is, van ahol megáll a víz... meg a bejárati lépcső csempére is ráférne.
De ugye a bontás sem olcsó, és most úgy vagyok vele, hogy ok, akkor csinálom én a bontást, válogatást, hulladék elszállítást... mert én fele annyi órabért kapok, mint a bontó munkások, ha rájuk bízom... :U
Illetve én szétválogatom és elajándékozom ami nekem nem kell, majd elviszem és leadom utánfutóval ami már nem kell senkinek és nem is használom újra. A vállalkozók meg rendelnek egy 8 m3 konténert és abba bele minden, majd 70e+áfa az elszállítás/leadás. Simán megspórolom a saját munkámmal fél havi fizumat... + beachbody :D

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115123) morcosharcos válasza homerhamm (#115117) üzenetére


morcosharcos
aktív tag

Imádunk is érte, hombre

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#115124) morcosharcos válasza koby11h (#115122) üzenetére


morcosharcos
aktív tag

Nem akarok nagyon (csakkicsit) beleokoskodni, de az a fránya térkő nálunk is állandóan süllyedezett, ilyen 5évente, addig, amíg egyszer alá nem betonoztuk bevasalva, 8 centi vastagon az egész térkövezett udvarrészt. Arra ment a homok + térkő. Azóta áll, mint Katiban a ..

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#115125) koby11h válasza morcosharcos (#115124) üzenetére


koby11h
aktív tag

Az lesz itt is pontosan. Mikor a most bontásra kerülőt megcsináltattuk, akkor azt mondták, hogy "nem kell az alá, mitől süllyedne meg...", hát de kell alá! Ennek a levét iszom most...
Csak amíg régen pl. a bontásra találtam volna 1000 Ft/óra munkást, most 4000 Ft/óra... és csak a nap végén látnám meg, hogy mit csinált a 32000 Ft-ért :U

[ Szerkesztve ]

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115126) envagyok válasza koby11h (#115122) üzenetére


envagyok
veterán

Sajnos kevés munkahely van, ahol jobb az órabér, mint amit egy térköves, kőműves, asztalos, tetőfedő, autószerelő, gázkazán szerelő elkér :(

(#115127) koby11h válasza envagyok (#115126) üzenetére


koby11h
aktív tag

:K

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115128) morcosharcos válasza koby11h (#115125) üzenetére


morcosharcos
aktív tag

Sajnálom :( Mostani építőanyagárak mellett, meg amúgy a beleölt munkára gondolva is, nem kis vállalás.

Mi anno apámmal ketten stablonoztuk meg öntöttük ki a betonkockákat. Keverőautó kiöntötte, mi lapáttal le,betétvas be a helyére, és nyomatni rá a lapáttal. Nem panaszkodtam akkoriban az unalomra :D

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#115129) Cs1csó válasza morcosharcos (#115085) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ma voltam pergetni (méhészkedés) egy hölgy panaszkodott, hogy amikor csörög a telefon nehéz felvenni és már csupa méz.
Pont emiatt nem viszem "be" a telefont hanem a kocsiban hagyom, amikor van egy kis szünet (kaja, pisi, ivás stb.) akkor esetleg megnézem és ha fontos visszahívom.

(#115130) koby11h válasza morcosharcos (#115128) üzenetére


koby11h
aktív tag

Még van erőm hozzá, 10 év múlva már nem fognék bele... így most vagy soha alapon :)

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115131) hcl válasza Cs1csó (#115129) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Lemosni...?

@koby11h : Mondom, főni is ezt nyomja... :D Csak ő már előrébb tart :) Kitartás :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#115132) BiP válasza morcosharcos (#115124) üzenetére


BiP
nagyúr

Mi is térkövezni akartunk az udvaron, és arra jutottunk, hogy jobb lenne alábetonozni, ha nem akarunk szívni vele később. Több meló, de fixebb.
(Aztán szerencsére teljesen más lesz a terv)

Katiban a gyerek. Itt a kati az nem Katalin, hanem egy régi, járóka-szerű cucc, aminek az volt a neve, hogy kati.

[ Szerkesztve ]

(#115133) BiP válasza koby11h (#115125) üzenetére


BiP
nagyúr

Sajna. Ezért csinálok meg én is sokmindent itthon (pedig nem értek hozzá, csak józan paraszti ész meg youtube vagy telefonos segítség), vagy csináljuk meg apóssal családilag. K sokat elkér bármilyen szaki.
Ráadásul ugyanúgy elmegy az én időm is, mert ellenőrizni kell, hogy sok pénzért azt csinálja-e, amit kértem, meg jól csinálja-e.

Maúgy a homokot milyen zsákba tudod tenni, hogy ne szakadjon el a súlyától?

(#115134) qnadam válasza myckey (#115113) üzenetére


qnadam
veterán

ha kellő ideig csinálod, utána fantasztikus érzés abbahagyni.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#115135) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#115136) morcosharcos válasza Cs1csó (#115129) üzenetére


morcosharcos
aktív tag

ott sokat kell tekerni :D de méhviaszom mindig volt, amikor rokonok kalákába hívtak mézezni

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#115137) morcosharcos válasza BiP (#115132) üzenetére


morcosharcos
aktív tag

jaja, nemtom mér nagybetűztem :(

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#115138) myckey válasza qnadam (#115134) üzenetére


myckey
veterán

Azért már megéri, igaz? ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115139) cidalain


cidalain
veterán

ismerősnek megmakkant a FB Marketplace. nem találja a hirdetéseit, nincs ilyen marketplace profil, meg alapértelmezetten átáll neki a keresési övezet Párizs környékére.
hasonlóval találkozott már valaki? (mobil app, és PC böngésző ugyanez - a FB profilja és a Messenger rendben lévőnek tűnik)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115140) cidalain válasza cidalain (#115139) üzenetére


cidalain
veterán

ok meglett: Adathasználat a Facebook élményekhez-nél a Marketplace a Facebook-adataid használata nélkül blokkban volt. Átraktam a másik blokkba, most oké. De a korábbi hirdetések leválasztódtak a usertől úgy tűnik.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115141) BiP válasza cidalain (#115139) üzenetére


BiP
nagyúr

Ezzel én is szívtam. Kikapcsoltam az egyedi adatgyűjtést, és olyankor hiába állítottam át, mindig visszaugrott Párizsra. Rohadt bosszantó volt.
Így viszont nem sok választási lehetőség van, sajnos.

(#115142) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#115143) myckey válasza homerhamm (#115142) üzenetére


myckey
veterán

nemdohányzó megkímélt garázsban tartott szervizkönyvvel rendszeresen szakszervizben friss műszakival alig használt keveset futott újszerű állapotban

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115144) cidalain válasza homerhamm (#115142) üzenetére


cidalain
veterán

30 milláért elég erős az asztra.

myckey
nem jó a szórend:
nemdohányzó megkímélt garázsban tartott, szakszervizben rendszeresen jól karbantartott keveset futott svájci idős orvos hölgytől eladó.
extrák: kopanás menetes futómű, és zörenés mentes motor. jó váltó, jéghideg klíma, napi használatra alkalmas.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115145) homerhamm válasza myckey (#115143) üzenetére


homerhamm
addikt

Német orvos idős nemdohányzó tulajdonostól.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#115146) myckey válasza homerhamm (#115145) üzenetére


myckey
veterán

Ez magától értetődő !

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115147) morcosharcos válasza cidalain (#115144) üzenetére


morcosharcos
aktív tag

nekem egyszer leírta üzenetbe, mikor kiraktam, hogy egy speckó méretben érdekelne használtan téli/4évszakos gumi, hogy "lopásmentes gumi", gndolom kopásmentes akart az lenni, Freud-i elszólás lehetett :)

szerk: ráadásul a k-l egymás mellett vannak billzeten

[ Szerkesztve ]

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#115148) cidalain válasza homerhamm (#115142) üzenetére


cidalain
veterán

bakker most nézem csak hogy a 370000-ret írta le úgy ahogy mondjuk: 300 70 ezer. Mondjuk jó hogy nem úgy írta, hogy 300 70 1000, mert úgy egy T-mobilos telefonszám is lehetne...

morcosharcos
de az is milyen szöveg már. ha kopásmentes, akkor új. akkor miért nem azt írta. ha volt már fent autón, akkor már tulajdonképpen nem lehet kopásmentes.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115149) koby11h válasza cidalain (#115144) üzenetére


koby11h
aktív tag

a tiédben sem jó a szórend, valójában:

"idős, megkímélt nemdohányzó svájci szakszervizben tartott, garázsban keveset futott, rendszeresen jól karbantartott orvos hölgytől eladó"

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115150) hotkar válasza homerhamm (#115142) üzenetére


hotkar
aktív tag

Esetleg lehetett volna 300 70 1000 ezer is. Csak visszafogta magát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.