Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115051) qnadam válasza Trailblazer (#115050) üzenetére


qnadam
veterán

én őszintén és tiszta szívemből lenézem azokat, akik közös profilt használnak.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#115052) myckey válasza qnadam (#115051) üzenetére


myckey
veterán

azigen, aztán miért?
miért baj az, ha van egy pár és mondjuk közös faszbuk profil használnak?

mielőtt jönne az együgyű ténymegállapítás, akárkitől... ne vedd magadra...nincs közös profilom a párommal :D amúgy sem rajongok a faxbukért.

egyébként azt nézel le, akit akarsz, megengedem. :K ;]

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115053) hcl válasza Alusky (#115044) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

:D

@TaaT : Hogy mi

@qnadam : Szerintem mindenki azt csinál, amit akar, csak el ne váljanak, mert akkor meg valakit zaklatni fognak, hogy oldja meg nekik... :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#115054) Alusky válasza hcl (#115053) üzenetére


Alusky
aktív tag

Ez a közös Facebookozás annyira rossz ötlet, mint a közösen vett gugya. Utána meg a sírás-rívás, hogy kihez kerül. Márpedig a kapcsolatok nagyon nagy része nem szokott addig tartani ameddig egy kutya leéli életét.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#115055) Cs1csó válasza qnadam (#115051) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szerintem sem jó ötlet sőt baromság. De ettől még lehet az a pár kedves, rendes emberek. (nem a mentális képességeik alapján kell ítélkezni)

(konkrétan szomszédomban (más néven átírtam) "Béci és Juci"

[ Szerkesztve ]

(#115056) Alusky válasza Cs1csó (#115055) üzenetére


Alusky
aktív tag

A pár az kedves meg szeretik egymást azzal nincs is gond, azért is nyitnak közös profilt. A probléma a kapcsolat végén van, márpedig a kapcsolatok nagyon nagy tésze véget ér és nem kedvesen meg nem halálukkal. Akkor meg jön a gond a profillal.
Vannak dolgok amiket nem szabad csinálni akkor sem ha ezer évig tartó boldogságnak tűnik az adott kapcsolat az elején. Ehhez meg kell egy bizonyos szintű intelligencia meg tapasztalat.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#115057) myckey válasza Alusky (#115056) üzenetére


myckey
veterán

Tehát egy közösségi oldalon egy közös profil, ilyen minőségű problémát jelent ?
Nagyon nagy feneket kerítesz neki, úgy írsz róla, mintha a világ egyik jelentős problémája lenne az ember életében :)
Holott....elhanyagolható, teljesen más minőségű gondokhoz képest.
Ehhez is EQ+IQ kell, meg a probléma megoldásához is.

Aztán meg lenézni embereket, egy ilyen " netes hülyeség " miatt...
Anyám borogass ;] :R

De nem lehetünk egyformák, HÁT engem si el lehet ezért ítélni, mert én nem ítélem el, és nem ítélkezem ez alapján. :K

Az én értékrendemben, a kutyás példád, az sokkal égetőbb dolog. Ott az élőlényt többre tartom, mint ezt a kihalófélben lévő facet. " szerencsétlen " állatnak megszakad a szíve, ha a gazdik úgy viselkednek.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115058) myckey válasza myckey (#115057) üzenetére


myckey
veterán

Egyébként én is hülyeségnek tartom, nem túl bölcs dolog, mert idővel negatívba fordulhat.
De talán túl lehet élni, és lehet is vele élni. Meg is oldható és nem is ez minősít sztm.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115059) morcosharcos válasza berek21 (#115040) üzenetére


morcosharcos
tag

Reneszánsz nélküli szuzuki azjó! Én mindigcsak szecessziósat veszek, feltétel, hogy a motorháztető Rippl-Rónaival legyen bevonva!

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#115060) cidalain válasza Alusky (#115056) üzenetére


cidalain
veterán

A francokat probléma ez. Úgyis minden telefoncserekor új profilokat regisztrál az emberek nagy része, beleértve már a google accountot is, mert nem emlékszik a jelszóra. És azt gondolja ez így egyszerűbb.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115061) szebe válasza Alusky (#115054) üzenetére


szebe
őstag

Ezért lett anyáméknál 30 év házasság után gugya. ;]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#115062) morcosharcos válasza szebe (#115061) üzenetére


morcosharcos
tag

30 évbe 3 gugya is belefér, vagy ha nincs mázlid velük, akkor vagy 5, lehet az elejétől fogva kellett volna gugyázni, és akkor megmenekül a házasság.

(amúgy fingomnincs, hülyeségeket beszélek, életembe nem volt gugyám)

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#115063) myckey válasza szebe (#115061) üzenetére


myckey
veterán

Biztosra mentek ? :DD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115064) szebe válasza myckey (#115063) üzenetére


szebe
őstag

Ezért is biztos kapni fogok, de amolyan "gyerekpótlék" lett, miután megüresedett nővérem, és utánam a lakás. Szerintem már jobban szeretik, mint minket :DDD ;]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#115065) TaaT válasza szebe (#115064) üzenetére


TaaT
veterán

"Szerintem már jobban szeretik, mint minket"

Eddig a nap beszólása :)) :C

Give them hell Ukraine!

(#115066) myckey válasza szebe (#115064) üzenetére


myckey
veterán

Nincs más hátra, szólni kell a dzsón vikknek... :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115067) hcl válasza szebe (#115064) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Same with macska anyóséknál. És az a mi macskánk :D

@myckey : "Nagyon nagy feneket kerítesz neki, úgy írsz róla, mintha a világ egyik jelentős problémája lenne az ember életében :)"
Tud belőle gond lenni, pl. közös Google fiókkal jelentkeznek be mindenhova is :D Ahogyan nyilván nem ez a világ legnagyobb gondja, azért tud komoly gondokat okozni.

@cidalain : Na ezt érdemes lenézni, mert az előre nem gondolkodás magas fokát jelzi :D
Lazán kapcsolódik :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#115068) morcosharcos válasza hcl (#115067) üzenetére


morcosharcos
tag

kicsit szó szerint vette a felszólításokat

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#115069) myckey válasza hcl (#115067) üzenetére


myckey
veterán

De utána íyrtam is...Persze hogy kellemetlenség van belőle. Én sem örülnék neki, ha akárki miatt, ilyen szarokkal kellene foglalatoskodnom, holott van ettől égetőbb dolog is, amire lehet az időt energiát etc...

Tiszta sor. Ezt el lehet kerülni, meg lehet előzni. Némi ráfordítással. :K

Ez a videjó....megragadta a legeygszerűbbet. :DD Nem kell bonyolítani itt a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115070) hcl válasza myckey (#115069) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát, nem csak kellemetlenség szintű lehet :D Vagy akár pl. egy válás kellemetlenség. :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#115071) qnadam válasza myckey (#115052) üzenetére


qnadam
veterán

jó, a lenézés talán túlzás, de nem tudok valakit önálló, felnőtt, értelmes embernek tekinteni valakit, aki közös profilt használ. olyan, mintha élőben se lennének hajlandóak eltávolodni egymástól egy méternél távolabbra, és minden beszélgetésnél ott lennének mind a ketten.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#115072) qnadam válasza myckey (#115057) üzenetére


qnadam
veterán

nekem nem jelent komoly problémát. csak véleményem van róla :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#115073) koby11h


koby11h
aktív tag

Hát nálunk ez úgy van, hogy feleségemet nem igazán érdekli a mi, miért, csak az, hogy működjön. Így mivel a gyerekek osztálycsoportja miatt kellett Facebook, így én csináltam magamnak, ő meg arra, hogy kb. tucat emberrel tartsa a kapcsolatot már ezt használja.
Ugyan ez email címnél, volt neki talán citromail vagy freemail... de egy idő után fogta és átirányította az enyémre, hogy ha jön valami, akkor szóljak, mert ő nem nézegeti napi szinten (napi 8-10 órát ül gép előtt, van több céges email címe is, az neki bőven "elég" :) ) így a levelezés is közös.
Kb. 10+ éve költségek miatt úgy döntöttünk, hogy megszüntetjük az egyik számlát. Ragaszkodott hozzá, hogy az övét, mert akkor "még egy gonddal kevesebb" (Forest után szabadon) így egy facebook, email, bankszámla (persze arra vigyáztunk, hogy közös tulajdon, külön-külön van aláírási jogunk, elhalálozás esetén sem zárolják...).
Előnyök: Ha bárhová jön üzenet, akkor szólunk a másiknak, hogy ne felejtse el! Csak egy számla költség. Ha egyikünk elfoglalt pl. fiamat műtötték, feleségem volt vele bent 1 hétig a kórházban, én mindent tudtam intézni. Mikor engem műtöttek, ő intézett mindent, és nem kellett semmi egyeztetés, jelszavak...
Hátrányát jelenleg még nem látom.

qnadam: 25+ éve ismerjük egymást, 23 éve együtt lakunk, egy épületben dolgozunk bár más cégnél, de ha tudunk még együtt is ebédelünk :) Sokan kérdezik, hogy nincs még elegünk egymásból? :)

[ Szerkesztve ]

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115074) Alusky válasza hcl (#115067) üzenetére


Alusky
aktív tag

Főleg ha nincs kikapcsolva a Google Drive vagy mi a tököm a neve és az egyik elkezd olyanokat fotózni amit nem kéne a másiknak látnia, mert nem tud róla időben, hogy megosztódnak a képek a Facebookon kívül is. :DDD

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#115075) koby11h válasza Alusky (#115074) üzenetére


koby11h
aktív tag

"Ha nem akarod, hogy mások "olyan" fotókat lássanak rólad, akkor ne csinálj "olyan" fotókat. Ha csináltál, akkor már késő!" :K

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115076) qnadam válasza koby11h (#115073) üzenetére


qnadam
veterán

pl egy szülinapi meglepetést nem lehet normálisan megoldani közös facebookkal, csak egy példa. de az se normális, ha ismerem mindkettőt, akkor külön egyeztetést igényel, hogy kivel beszélek épp.
meg az esetek nagy részében csak mondják, hogy ez a hatalmas szeretetről szól, valójában egymás ellenőrizgetéséről.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#115077) koby11h válasza qnadam (#115076) üzenetére


koby11h
aktív tag

Nem ellenőrizzük egymást, és pl. facebook-on nem nagyon vannak közös ismerőseink - én nem használom kapcsolattartásra, csak a 2 osztálycsoport és marketplace. Így nincs keveredés sem :) Én mindent emailezek.
A fióknevek mind az enyémen vannak, ő ha ír, akkor a saját nevét írja alá és kész.
Szülinapot telefonon, személyesen szervezzük, de mivel utáljuk mindketten a meglepetéseket így az csak a torta, vagy néha virág... a többit együtt készülünk elő. Nagy ajándékozást sem szoktunk egymásnak, ha valami kell, akkor megbeszéljük és megvesszük. Mi értelme várni valami alkalomra ha úgyis kell...

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115078) myckey


myckey
veterán

Sokfélék az emberek! Az egyiknek ez a baja, a másiknak le sem esik, a harmadik le sem szarja... láttam már karón varjút! 🤣

Mindenkinek szíve joga, saját belátása...mit mi alapján.
De egyébként meg is erdemlik egymást azok, akiknél ez gondot okoz. Gyönyörű kapcsolat lehet, ahol ezen alapulnak dolgok...vagy csak az én jellemem nem passzol a mai trendekhez.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115079) hcl válasza koby11h (#115073) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

LOL, jól rád tolta :D Nekem se nagyon hajlandó ilyesmivel foglalkozni (szintén infós), de én meg az övével nem :D Tehát kénytelen.

@Alusky : Jaja :D
Az egyik legkorábbi ilyen cucc :D

@qnadam : :K
Volt ismerős csaj, akinek mindig macera volt, hogy hogyan vegyen valamit a férjének, mert közös számla, közös értesítő... :D
Nekem pl. asszony tudja a jelszavaimat, de pl. én is az övét, mert csomó helyen elkezdte az enyémeket használni :D
Csak a francot érdekelnek a cuccai... :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#115080) koby11h válasza hcl (#115079) üzenetére


koby11h
aktív tag

Én napi 16-18 órát online vagyok, 9 órában user support, mostani lassan 200+ főnél 1 fő ide vagy oda már olyan mindegy :D
Ráadásul a gyerekeknek szinte mindent ő intéz, ő főz, ő takarít, amit én nem tudok/szeretek. Az, hogy én intézek online és pénzügyileg (számlák, megbeszélt vásárlások, hitelkártya...) az kevésbé megterhelő, szerintem. Közben rendszerint dolgozom vagy filmet nézek úgyis :)
Volt már olyan 1-2 alkalom, pl. késében voltunk, hogy diktálta mit írjak a barátnőjének messengeren :) de kb. ennyi a közös online életünk...

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115081) hcl válasza koby11h (#115080) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

OK, de nemtom, szerintem a személyes kommunikáció nem jó, ha máson keresztül megy; szóval az embernek ha ennyire nincs ideje a saját dolgaira, akkor ott nem az a megoldás, hogy át kell tolni másra :S Mondjuk férfiak előbb mondják azt, hogy leszarja a melóhelyet, és foglalkozik a saját dolgával.

Mutogatni való hater díszpinty

(#115082) koby11h válasza hcl (#115081) üzenetére


koby11h
aktív tag

Nem megy máson keresztül, simán telefon vagy messenger hívást szoktunk. Email csak hivatalos ügyben vagy a kb. fél tucat ismerős, akivel levelezek, évi pár levél..., ő 3 távolba szakadt barátnőjével, az is csak évi 10-15 levél.
Család és közeli ismerősök 99%-ban csak telefon vagy személyesen. Mondjuk az én családom 4 fő, távolabbiakkal évi 1-2 kontakt van, szóval nem nagy kunszt.
Szóval csak annyi, hogy élőszóban szeretünk... én eleget írok főrumokon, ő meg melóhelyen :)

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115083) hcl válasza koby11h (#115082) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én meg pont telefonon nem. 100%-ban lefoglal, szövegesen meg több dolgot tudok egyszerre csinálni.
De pont hogy nem sok idő, meg tudná oldani ő is.

@koby11h : Ja, a tiéd. Az enyém se szeret telefonálni. Főleg ha valamit intézni kéne, arra képtelen :D Az inkább nincs megcsinálva :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#115084) koby11h válasza hcl (#115083) üzenetére


koby11h
aktív tag

:D De nem egy nőt...
Telefon beleállítva bögrébe, messenger hívás, közben főz, vasal, mászkál a házban, összepakol. De láttam már hajmosás közben is telefonálni a húgával... :K

És ez mind kijönne belőle amúgy is, de így én megúszom ;]

[ Szerkesztve ]

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115085) morcosharcos válasza koby11h (#115084) üzenetére


morcosharcos
tag

Legviccesebb, hogy WC-re valami tanulmány szerint ma már az emberek 60-70%-a magával viszi "alkalmanként" az okostelefont. Gondolom a kullantásra gondoltak az "alkalmanként" alatt, én erről mondjuk leszoktam, miután láttam a "mi tenyészik az okosteló kijelzőjén" c. örökzöldet.

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#115086) koby11h válasza morcosharcos (#115085) üzenetére


koby11h
aktív tag

Na az pl. nagy butaság, pont amiért írod, én is olvastam ilyen cikket, de én előtte sem vittem magammal...

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115087) morcosharcos válasza koby11h (#115086) üzenetére


morcosharcos
tag

Áh, én se már vagy 10 éve, ez a 70%-os tanulmány viszont egész friss, pár hónapja olvastam. Ráadásul brit, szal nem is az amcsi viszonyokat mutatja be...

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#115088) Aljasvip válasza morcosharcos (#115085) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Én ezt a WC-n, telefonról olvasva: tragédia ez a mai fiatalság! ;]
//még jöhet ide egyéb hasonló puffogás

(#115089) morcosharcos válasza Aljasvip (#115088) üzenetére


morcosharcos
tag

;] ;] ;)

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#115090) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#115091) Alusky


Alusky
aktív tag

A szarás közben telefon nyomkodást se tudom megérteni. Normális ember siet ki a szagból meg a baktériumokból, nem áll neki egy kütyüt nyomkodni benne amit utána a képéhez is emel.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#115092) TaaT válasza Alusky (#115091) üzenetére


TaaT
veterán

Gondolom leülnek a budira, várnak fél órát míg megjön az ihlet, aztán már mennek is tovább, nem utána nyomkodják hanem előtte. :)

Give them hell Ukraine!

(#115093) Alusky válasza TaaT (#115092) üzenetére


Alusky
aktív tag

Az is undi. Bár nekem jó az emésztésem, nincsenek időbeli gondjaim. A bemenetel és kijövetel között van 3 perc kb. És parkoltatni is tudom ha akkor nincs árnyékszék a közelben, majd ugyanolyan könnyen elindítani ha lesz.

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#115094) morcosharcos válasza TaaT (#115092) üzenetére


morcosharcos
tag

Na, én pontosan ezér vittem anno magammal. Az is igaz, hogy szakvizsgázni kissé stresszes volt, olyankor a hasmenés/szorulás egymást váltogatva kb garantált :P

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#115095) morcosharcos válasza Alusky (#115093) üzenetére


morcosharcos
tag

Mi a titkod?

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#115096) hcl válasza morcosharcos (#115085) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Unatkoznak. :) Ne csodálkozzunk.

@morcosharcos : A kávé pl. víz- és egyéb hajtó... :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#115097) morcosharcos válasza hcl (#115096) üzenetére


morcosharcos
tag

:N :O koffeinmentesre vagyok ítélve egy enyhébb billentyűprobléma miatt, kb életem végéig :U

Egyáltalán nem iszom amúgy, zöldteázni szoktam helyette rendes machta-porból keverve, de egyszer már kipróbálok valami minőségibb koffeinmenteset, hátha van némi hatása koffein nélkül is az anyagcserére, jobban belegondolva nem létezik, hogy kizárólag az az egy alkaloida felelős a víz/hashajtó hatásáért a kávénak.

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#115098) koby11h válasza Alusky (#115093) üzenetére


koby11h
aktív tag

Pontosan, AZON kívül mindenre van jobb hely, mint a budi, akkor miért ott csináljam?

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115099) myckey válasza koby11h (#115098) üzenetére


myckey
veterán

Van aki ott lel nyugalomra... ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115100) hcl válasza morcosharcos (#115097) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Tea az durvább 8-O Nem csak a koffein felelős, de a kávéban az kb.

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.