Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115301) 5teve válasza hcl (#115300) üzenetére


5teve
senior tag

Neked nem is mutatom meg, hogy mim van! :P

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#115302) myckey válasza hcl (#115300) üzenetére


myckey
veterán

Ez azért felvet bennem bizonyos kérdéseket...
De manapság már semmin nem lepődök meg, és bizony technikailag megoldható, ráadásul beleillik a nagyvilágba.

Egészségedre !

;] ;] ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115303) lugosi válasza 5teve (#115298) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Értem. A negatív értékelést ha törölni lehetne, nem lenne semmi értelme. Az értékeléseknél olvasható a te negatívod és az ő rá adott válasza, hogy miért adott negatívot. Ebből mindenki aki elolvassa, maga dönti el, hogy jogos volt vagy jogtalan. Sokminden függ ilyenkor a részletektől, körülményektől. Szerintem elég jól leírtátok mindketten, az alapján mindenki megítéli a saját véleménye alapján.

[ Szerkesztve ]

(#115304) 5teve válasza lugosi (#115303) üzenetére


5teve
senior tag

Igen, olvasható, de épp ezt írom, hogy sok ember nem veszi erre a fáradságot.
Törlésre nem, de módosításra tudok konkrét példát, de senkiben sem volt annyi jóindulat, hogy rámírjon, hogy hé, te m@rha, ha már így megszívtad, törölni nem lehet, de módosítani igen.
Ha semlegesre lenne módosítva mindkettőnké, nem virítana minden listába. Nekem fontos, neki meg tökmindegy, hisz ki van tiltva.
Ezt sem lehet?

[ Szerkesztve ]

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#115305) Alusky válasza 5teve (#115298) üzenetére


Alusky
aktív tag

Sosem törölték senki negatívját akármilyen tré okból is kapta. Nem jó dolog ha manipulálható a rendszer. A szöveges értékelésbe be tudtad írni a problémádat ugyanúgy a másikkal szemben. Kétlem, hogy emiatt vevőt vesztenél, főleg nem 1200 pozitív mellett.

Mint az ukrán határon a kutya áthurcolás két éve. Ukránoknál nem kötelező a veszettség elleni oltás, ezért amelyik kutyának nem volt nem engedték be az országba. Viszont a versenykutya mint kiskapu működött, akkor beengedhető lett oltás nélkül is. Erre nekiállt egy rakat kutyás szervezet és köztük a nagyok is, Meoesz, ETSZ-ek papírokat pecsételni és aláírni (ez 100%-ban hamisítás) és azzal mosdatták magukat, hogy "szegény kutyák és a megmentésük".
Oké, oké, ez érthető. Csak ne felejtsük el, hogy bármi más esetben is ugyanilyen lazán hamisítanak papírokat, mert miért ne? Ezek után miért nem lep meg, hogy világocsmány kutyák lesznek első helyezettek.

Szóval ezért nem fog a HA negatívokat törölgetni.

(#115306) hcl válasza 5teve (#115301) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mivel nem is érdekel... :D

@myckey : Milyen értékelése. Khm. :P

Mondjuk erre számítottam :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#115307) myckey válasza hcl (#115306) üzenetére


myckey
veterán

:N ;] :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115308) homerhamm


homerhamm
addikt

Na, akkor beszéljük már meg, hogy kinek mije van. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#115309) myckey válasza homerhamm (#115308) üzenetére


myckey
veterán

akkor beszéljünk a ....

;] :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115310) 5teve válasza Alusky (#115305) üzenetére


5teve
senior tag

Jó példa, teljesen hasonló a két eset.
Ja nem.
Végülis a sarokcsiszolót is össze lehet hasonlítani a paprikáskrumplival, csak semmi értelme.
Légyszíves fogadj el néhány tényt.
1. Nem hamisításról van szó, hanem helyreigazításról.
2. Sok embernek lett már törölve/helyreigazítva az értékelése, hisz az a lényege az értékelésnek, hogy valós legyen. Ha valaki hibázik akkor lehessen negatívan értékelni, de CSAKIS AKKOR! Ha ezt valaki bosszúra használja az nem a rendszert erősíti, hanem pont, hogy gyengíti hitelességét, ezért jó, és kell is valamilyen szinten rugalmas legyen. Szerinted miben hibáztam? Hajléktalanokat rugdostam, miközben előreutaltam a vételárat azonnal? Vevőként mit követtem el a negatívért?
3. Sose indultam ukrán kutyaversenyen sem mint tenyésztő, sem mint versenyző.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#115311) qnadam válasza Kalandor (#115272) üzenetére


qnadam
veterán

valóban, és ez az én hibám volt. viszont:
- egyrészt az akkori rendszer szerint ötöt kaptam, pl a termék állapotára, a leírás pontosságára stb, ami már akkor se lett volna jogos, ha amúgy értékelhető lett volna az adásvétel.
- másrészt a válaszban (ami azóta nem látszik) leírtam, hogy három órát biztos nem várt rám, és amint tudtam, felajánlottam, hogy negyedóra múlva házhoz viszem a cuccot, de az már nem kellett neki - ehhez persze joga van). de ez mindegy is, mert
- harmadrészt már akkor is az volt az aprón a szabály, hogy a meg nem valósult üzletet nem lehet értékelni. ezt tőletek tudom, mert amikor az én vevőm nem jött el a találkozóra, és soha többet nem volt elérhető, közöltétek, hogy erre nem lehet negatívat adni.

szóval se a mostani, se az akkori szabályok szerint nem kaphattam volna negatívot, és érdekes módon amikor hasonló helyzetben én szerettem volna adni, azt nem is engedtétek. így továbbra is fenntartom, hogy nem korrekt az eljárásotok.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#115312) qnadam válasza lugosi (#115282) üzenetére


qnadam
veterán

csak azt írtam, hogy ha a foglaló miatt lenne egy vitás eset, amire negatívot kapnék, az is örökre a nevem mellett maradna.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#115313) KROK640 válasza Alusky (#115293) üzenetére


KROK640
veterán

Csak azt leszámítva, hogy ide nem pesti f*szok jönnek, hanem annál sokkal tájidegenebbek. 10+ éve elkezdtek szálingózni a gazdag arabok, elsősorban az egyetem környékén, meg a belváros drágább részein mégjobban felverve az ingatlan árakat, és a város csendjét a G Mercijeikkel, meg Mustangjaikkal, BMWikkel száguldozva. Aztán van egy csomó afrikai, akinek a fele a büdös életben nem fog hazamenni, de a nyelvet sem fogja megtanulni, ők hordában járnak, és a város egyes részeit kolonizálják. Aztán van most a legújabb szegmens, ezek a koreai/filippinó kinézetűek akik egy ideig el voltak dugva a szemünk elől (már ha voltak egyáltalán) de manapság egyre nagyobb csoportokban jelennek meg. Jellemzően középkorú férfiak és sokkal kisebb részben nők, szakadtabbak, még egyel sem találkoztam aki minimálisan is beszélné legalább az angolt, nemhogy a magyart. Újabban kedvenc hangulatkarbantartómat is megszállják, előbb bejön 4-5, aztán utánuk szállingózik még 40. Totál zárt társaság. Erről a legutóbbi bagázsról fogalmam sincs, hogy hol élnek csak előtűnnek és eltűnnek, de állítólag rejt párezer törököt is a város, akik most a BMW-t építik (ennyit arról, hogy 100%-ban a helyi vállalkozások fogják építeni a gyárat) ő róluk még csak hírből hallottam, meg ismerek kettőt, de azok nem építőmunkások.
Persze megvan ennek a multikultinak is a varázsa, pl nyelvtanulási szempontból, csak akkor ne köpködjön az aktuális nagyvezír, hogy így meg úgy a bevándorlók, mikor ő hozzák ide őket, legálisan, és újabban már nagyon nem is bújtatják őket.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#115314) KROK640 válasza hcl (#115295) üzenetére


KROK640
veterán

Igazából felnőtt már egy generáció, akiktől szerintem elvárható legalább egy gyenge társalgási szint angolul. (eleve angolt tanultak, de jó eséllyel már a szüleik is, meg számítógép meg ilyesmi). Az más kérdés, hogy sokszor úgy érzem, hogy túl bnagy igény, mert a a szövegértés még magyarul sem megy, a beszélgetés meg kimerül a half inglisben.
Szóval végülis igazad van : "Lassan magyarul se :D "

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#115315) hcl válasza homerhamm (#115308) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

118 + :D
(értékelés. :P )

@KROK640 : Egy nagyobb városban azért ez nem annyira megepő, max. a dolog gyorsasága. Hollandok nincsenek? Még az gyakori sok helyen, arrafelé is.
Amúgy fura, Pécsett is sok arab tanul az orvosin, mégsem volt ez az izomautós-gumifüstölős réteg.
Itt Fehérváron viszont van pár (magyar) hülyegyerek, aki rendszeresen a belvárosi körforgókban csikorog éjjel.

"Igazából felnőtt már egy generáció, akiktől szerintem elvárható legalább egy gyenge társalgási szint angolul."
Evárható... jó sokáig lehet rá várni :O

Mutogatni való hater díszpinty

(#115316) Cs1csó válasza KROK640 (#115314) üzenetére


Cs1csó
félisten

:DDD dehogy várható el. Ahhoz rendes idegennyelv oktatás kellene. Plusz sokak számára a "fiatal" (akitől elvárható a nyelvtudás) jellemzően "elit" gimnáziumok, magán iskolák stb. diákjai. De egy adott korosztály talán ha 10%-át kiteszik. A többség akik "radar" alatt vannak: kistelepüléseken, vagy ilyen-olyan oktatási rendazerben vesznek részt.

Ami biztos: egy brit diáktól elvárható, hogy tudjon angolul. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#115317) Trailblazer válasza KROK640 (#115313) üzenetére


Trailblazer
addikt

A törökökkel biztos nem fogsz összefutni a hangulatkarbantartódban felesezés közben... :N

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#115318) cidalain válasza hcl (#115315) üzenetére


cidalain
veterán

A csikorgós, pörgös nálunk is megvan.
Új állatfaj a turbóval, megszakított gyújtással baszakodós: olyan hangokat ad ki a kocsi mikor tüzijáték van, rohadhangos kis pukkogások egymás után 15-20. Meg az egy-egy nagy durranás amikor szerintem a kipufban robban az el nem égetett benya a gyújtás megszakítás miatt. Vagy nemtom. Legszívesebben belecseszném a balatonba autóval együtt mindegyiket.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115319) Alusky válasza Trailblazer (#115317) üzenetére


Alusky
aktív tag

Nálunk voltak még mikor ment az étterem. Annyit mondott az öreg, hogy Allah ide nem lát el, már emelték is a poharat, mint a huzat.
Olyan mint a pedáns német aki otthon megmozdulni nem mer az agyonszabályozott besúgó országában, itt meg tombol, mert kiadja amit ott nem tud/mer.

(#115320) BiP válasza Alusky (#115319) üzenetére


BiP
nagyúr

Ezt akartam írni, hogy isznak azok is.
Általában az a szöveg, hogy este Allah nem látja, lehet inni. És isznak is.

(#115321) Kalandor válasza qnadam (#115311) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

Ezt 9 éve volt, akkor még lehetett értékelni ilyesmiért. Azóta már nem lehet.

(#115322) Trailblazer válasza BiP (#115320) üzenetére


Trailblazer
addikt

De azért felteszem, ez nem a többség.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#115323) Alusky válasza KROK640 (#115313) üzenetére


Alusky
aktív tag

Majd rákérdezek debreceni ismerősnél ő mit lát, második legnagyobb városunk, nagyon nem mindegy ki melyik részén él, hova jár.
Én is szerencsére a település legtávolibb, jelentéktelenebb részén élek így a mocskos turizmusból majdnem semmit nem tapasztalok, míg a fő utcán élők meg menekülnének.

Hülyegyerek autós az eddig is volt, engem sokkal jobban felb.sz a 60-nal nézelődő turista. Mivel egymást utolérik lehetetlen megelőzni a 10-es kocsisorokat a sok kanyar miatt, ha nincs alattam 300 lóerő, márpedig nincs. És engem mondjuk eléggé felhúz, hogy dupla annyi ideig tart eljutnom ahova szoktam, ezért is megyek mindenhova nyitásra vagy zárásra mikor ezek még vagy már döglenek. Sajnos nem hajlandó felfogni, hogy attól mert ők nyaralnak hónapokat vagy mert home officeban vannak, még a helyiek klasszikus életet élnek és őket korlátozzák, aki ide született generációk óta.
Mikor a nyomorult házukat építik (épülik :o ) most is 5 készül egyszerre, akkor nem számít, hogy 6-18 között zörgés és kamiondübörgés van, de ha nekem hármat ugat a kutya a macskára akkor már kinyitja a száját. Szerencsére ez ritka, mert távol vagyok tőlük, de azért megesik. Erre a részre inkább a fix lakosok költöznek akik inkább beilleszkednek, mert tudja, hogy a saját életét teszi tönkre és költözhet tovább, ha nincs jóban a helyiekkel, de vannak 1 hónapig itt lévők utána meg 11 hónapig üres a ház (szerencsére nem adják ki senkinek), ők hajlamosak a mindenbe beleugatásra, meg a világra rácsodálkozásra mintha egy másik dimenzióból jöttek volna, pedig csak 250 Km... Ha a gócpontban laknék már nem első alkalommal lennék az örsön testi sértés miatt, eléggé hajlamos vagyok rá ha felhúznak hülyeségekkel.

Nyilván a munkám egy jelentős részét is ezek adják, ha nem vásárolgatna itt területeket, nem volna mit gondoznom. De ez nem azt jelenti, hogy nélkülük éhenhalnék, előttük is ment itt az élet és volt mindenkinek munkája.
Meg nyilván az ingatlanárakat ugyanúgy fellövik és a helyi szolgáltatások árait is. Már nem 4500-ért dolgozik egy autószerelő, mikor a p*stinek 10-ért is tud, a helyi meg le van szarva, szerelje meg magának. A p*sti meg örül a fejének, mert pesten 20 ezerért szerelnek. Meg persze mivel fullon vannak nem másnapra készül el az autó, hanem három hét múlva. Annyi ideig autó nélkül éhen halsz vidéken, nem jókedvében van minden családnak két autója, de inkább három.

[ Szerkesztve ]

(#115324) Kalandor válasza 5teve (#115279) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

Anno jelentetted, ott válaszoltunk.

(#115325) BiP válasza Alusky (#115323) üzenetére


BiP
nagyúr

Mikor a nyomorult házukat építik (épülik :o ) most is 5 készül egyszerre,
Ettől az épülik-től falnak tudok menni. De "vazs" megyében is így mondják.

Velünk szemben 3 ház készül, kb. párhuzamosan, ugyanaz a vállalkozó, márciusban volt 2 éve, hogy hallgatjuk reggeltől egész nap, hogy zúg a bobcat, szól a flex, visít a fűrész, jön a markoló, pittyeg a tolató a billencsen, stb.stb.

(#115326) Alusky válasza BiP (#115325) üzenetére


Alusky
aktív tag

Ez meg a másik ami borzasztó, hogy egy hülye házat 3 évig épülnek és itt a gyorsházakat is ennyi ideig tákolják. De ez is már olyan dolog, hogy eggyé vált az építkezés kultuszával, hogy ennek ennyi ideig kell tartania, pedig alapvetően nem normális dolog.

Engem nem zavar a zajongás, a dráma az viszont igen. Én elviselem, hogy ők építkeznek és ideköltöznek, ő meg viselje el ha a kutya naponta fél órát ugat, mert én meg kutyát tatok, ő meg építkezik. Aztán valahogy férjünk el. Én még sose szóltam senkire meg nem is néztem rondán, mert zajongott valamivel, mert tudom hogy mi is zajongunk, az élet része. Kivéve azt az 1-2 esetet mikor fellőttek 1-2 doboz tűzijátékot szezonján kívül éjfélkor, mert születésnapot ünnepelnek hulla részegen. Azt azért nem engedem.

[ Szerkesztve ]

(#115327) lugosi válasza 5teve (#115304) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nézd, 1157-ből 1 negatív, 1156 pozitív jelenleg a mérleged. Valószínű sok kereskedő örülne egy ilyen elégedettségi aránynak. Nem vagyok erős matekból de ez 0.08%-os elégedetlenségi aránynak jön ki nálam, de ha elszámoltam javítsatok ki.
Sőt, szinte gyanús is lenne ennyi pozitív egy negatív nélkül. ;)

(#115328) myckey válasza lugosi (#115327) üzenetére


myckey
veterán

én már tuti nem vásárolok nála, köszönöm hogy kiszámoltad...
:R

;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115329) Alusky válasza lugosi (#115327) üzenetére


Alusky
aktív tag

Ezért probléma ha valakivel kivételeznek egy ekkora fórumnál, mert rögtön az az érv, hogy másnak át lett szerkesztve. Ezért is hajlik rá mindig a vezetőség, hogy ne legyen belenyúlva. Nem tudom azok az esetek ami szerkesztve lett milyen volt, de jobb lett volna azokhoz sem hozzányúlni.

Ilyen sok pozitívra meg teljesen jó arány és eleve elkerülhetetlen, hogy ennyi vevőből valaki ne adjon negatívat. Ha át is lenne szerkesztve, jövő hónapban kap egy másik negatívat akkor az is legyen? És ezzel be is indul a nem jó keringés.
Aztán lehet csak a moderátor beszél belőlem, nem tudom. Engem úgyse kedvelnek itt, úgyhogy olyan mindegy, mondjuk teszek is érte. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#115330) hcl válasza Cs1csó (#115316) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Igen :(((

@cidalain : Kb. Mondjuk én szeretem az erős autók hangját, de nem biztos, hogy éjjel a városban a legjobb. Engem nem zavar, de sztem mindenki mást :((

@Alusky : Azért egy normális egymás mellett élés is lehetséges, tehát hogy lehet, hogy valaki valami miatt megy lassabban, vagy akár betartja a sebességkorlátot... és ha nem folyamat ez van, akkor csak ki lehet bírni, hogy lassabban kell menni.

Az az éhen halás autó nélkül is érdekes, elég sokakat ismerek, akinek "vidéken" csak 1 van.

@F.E.K.: Nekem most 40+ és 29 nap. De mondjuk nem nagyon megyek szabadságra.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#115331) F.E.K.. válasza hcl (#115239) üzenetére


F.E.K..
senior tag

"40 körül már majdnem egy hónap szabid van..."

Olyan kevés? Há' mire elég az? :DDD

"@F.E.K.: Nekem most 40+ és 29 nap. De mondjuk nem nagyon megyek szabadságra."

Akkor a 38 szabadnapommal ebben az évben csendben maradok...

[ Szerkesztve ]

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#115332) lugosi válasza Alusky (#115329) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Magának az értékelésnek a törlésére a lehetőséget technikailag biztosítani kell, mert például olyan eset is előfordulhat, hogy az értékelő utólag visszavonja a negatív értékelést.

(#115333) koby11h


koby11h
aktív tag

Négy évnyi Marketplace eladás után tegnaptól:
"A Marketplace nem érhető el számodra." :)
(Nem, nem az élményt kapcsoltam ki... az "élmény" töretlen volt :) )

Ha nem tojnám le ennyire azért kíváncsi lennék, hogy miért lettem tiltva. Megunta a sok csaló, hogy mindig beszólogatok és jelentem őket vagy a 975000 dollárt rám hagyni szándékozó vallásos néni nyomott fel, mert azt írtam neki, hogy "Jöhet a zsé, én vallásos vagyok, igaz Cthulhu hívő, de ígérem, hogy nem fogom az egészet emberáldozatokra és a világvége elősegítésére költeni!"...
Sosem fogom megtudni :U

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115334) koby11h válasza lugosi (#115332) üzenetére


koby11h
aktív tag

Miért vonja vissza? "Rábeszélik"?

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115335) lugosi válasza koby11h (#115334) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Például rendeződik az eladó és a vevő között a vita egy kompromisszummal?

(#115336) koby11h válasza lugosi (#115335) üzenetére


koby11h
aktív tag

A jó végül elnyeri jutalmát... mint egy mesében :)
Azért jó látni, hogy ilyen is van, nem gondoltam volna. Mondjuk lehet egyszerűbb lett volna először beszélgetni és utána értékelni.

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115337) lugosi válasza koby11h (#115336) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Volt már paypal dispute-od? Amíg nem indítottam hivatalos eljárást, addig az eladó nem is válaszolt. Ahogy szólt neki a paypal hogy esemény van, egyből tudta, hogy válaszolni kell.

(#115338) F.E.K.. válasza lugosi (#115337) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Gondolom a többség nem megy el idáig sem, így azokkal nem is kell foglalkoznia.. (mármint kéne etikailag, de az macera és esetleg elmaradt haszon)..

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#115339) koby11h válasza lugosi (#115337) üzenetére


koby11h
aktív tag

Nincs paypalom, de el szoktam olvasni amit írnak :)

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115340) 5teve válasza lugosi (#115327) üzenetére


5teve
senior tag

Annak örülnék, ha igazságosan működne az értékelési rendszer!
Nagyon szánalmas félremagyarázások ezek, és egyszerűen nem értem, és nem tudok vele azonosulni.
Ez gyakorlatilag hivatalos beismerése annak, hogy az üzemeltető támogatja a bosszúból adott kamu értékelések létezését.

"Az üzlet két fél között zajlik mi nem vagyunk ott csak a felületet adjuk.Az értékelés szintén a 2 fél között zajlik le.Ha mindenki tudná töröltetni a negatívot akkor volna igazán értelmetlen a rendszer.Nem vagyunk bíróság,és kapacitás sem volna rá hogy két fél elmondása alapján itéletet hozzunk.Sajnálom marad." - ez volt a válasz.
Az íráskép alapján nem volt nehéz kitalálni ki írta, de talán nem is lényeg.

Nyílván nem mindenki tud módosítani értékelést (hisz akkor tényleg teljesen értelmetlen lenne az egész), ebbe a helyzetbe csak ti vagytok, a "NAGYBETŰSÖK".
Nektek kellene logikával/bölcsességgel eldönteni hogy egy panasz megalapozott vagy sem.

[ Szerkesztve ]

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#115341) hcl válasza koby11h (#115333) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Akartam mondani, hogy az adatvédelmi beállításaid...
De WTF. Mondjuk a Face akármiért tilt.

Mutogatni való hater díszpinty

(#115342) 5teve válasza lugosi (#115335) üzenetére


5teve
senior tag

Légyszíves mondd meg nekem, hogy kössek kompromisszumot, egy szélhámos, azóta kitiltott taggal?
Nagyon szívesen megtenném!
Kérem töröljétek a kitiltott tag és az én értékelésemet is. Vagy módosítsátok semlegesre.

[ Szerkesztve ]

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#115343) myckey válasza 5teve (#115342) üzenetére


myckey
veterán

Nagyon zavar ez az egész, egyes darab negatív. :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115344) TESCO-Zsömle válasza myckey (#115343) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Régen egyetlen folt is elég volt a becsületen, hogy megízlelje a pisztolyt az ember...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#115345) 5teve válasza myckey (#115343) üzenetére


5teve
senior tag

Főleg az igazságtalanság zavar.
Mindenáron meg akarják magyarázni, hogy ez így helyes.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#115346) myckey válasza TESCO-Zsömle (#115344) üzenetére


myckey
veterán

Persze persze ;] azért most ne vegyük egymás vérét, majd máshol megteszik, valamilyen címszó alatt. :D

5teve
Azt meg tudom érteni, ha valami nem korrekt, és az téged zavar.Velem is történt már itt pár dolog, jellemtelenség. Nem minden demokrácián alapul, vagy egyenjogúságon.

Ezt az egy értékelést, önmagában nézve, simán le is szarhatnád. Az inkorrektségre persze nem kell bólogatni. Én sem tettem.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115347) qnadam válasza Kalandor (#115321) üzenetére


qnadam
veterán

nem lehetett.
vagyis láthatóan valakinek igen, valakinek meg nem.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#115348) koby11h válasza 5teve (#115342) üzenetére


koby11h
aktív tag

Most már sajnos semmit nem tudsz tenni. Eladóként én is ezért tesztelem agyonra és rakok fel a tesztről képeket, illetve csomagolom alaposan, ha küldeni kell, hogy ne járjak így. Gondolom te is. Vásárolni nem szoktam, így arra nem akarok általánosságokat írni.

Vádoltak már csalással, végig kedvesen kommunikáltam a vevőjelölttel, amíg 9 nap után végre kiderült, hogy akit megbíztak, az a vevő saját számlaszámára fizette be a bankban a "vételárat" nem az enyémre. Visszavonták a feljelentést. Bocsánatot nem kértek, de nem is vártam. Örültem, hogy végre megértette, hogy nem én akartam becsapni és vége van...

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115349) 5teve válasza myckey (#115346) üzenetére


5teve
senior tag

Mivel lassacskán közelebb vagyok a 60-hoz mint az 50-hez, nincsenek illúzióim a demokráciáról meg az egyenjogúságról.
Soha sehol nem volt és nem is lesz. :)
Nem tudom leszarni azt az értékelést, mert anyagi kárt okoz. (Mondtam már hogy ráadásul teljesen jogtalanul?)

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#115350) cidalain válasza hcl (#115330) üzenetére


cidalain
veterán

én is szeretem a jó autóhangot.
az megvan, amikor a rallykocsi megy nyélgázon, és a kanyar előtt elveszi a gázt és pattog a hangja. na az hang este 200 méterenként minden kanyarodás előtt a városban ultragáz, és parasztság. meg amikor 22-23 óra körül gondolja, hogy a mustanggal 0-50méteres gyorsulást kell csinálni a parkolóba, és csikorog, bőgeti.
a turbófütyülésre már immunis vagyok, bár továbbra sem értem, hogy a 30-as táblás utcába bekanyarodva, miért kell 1-esben annyira megtolni hogy halljam a turbót, hogy 58 méter után meg lefékezzen a jobbkéz miatt. tök fölösleges, meg mivel erre lakik mindenki tudja hogy nem szar az a megpiszkált lexus, nem kell minden másnap este bemutatni, hogy jöttem haza köcsögök, wrumm.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.