Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115551) Trailblazer válasza hcl (#115550) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nagyon sok az irreleváns reklám is. Meg önjelölt facsés megmondóemberek oldalait ajánlgatja, ez azért eléggé a kontra oldal.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#115552) TESCO-Zsömle válasza hcl (#115550) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem nem sikerült. Egy ideig én is jelentgettem, aztán több helyen is láttam, hogy a téves információ definíciójában benne van, hogy a koviddal kapcsolatos, ergó semmi más téves infóhoz nem nyúlnak, az mind jóvanazúgy.

Twatter-en legalább ott a közösségi felülbírálás, ami kikúrja alulra felkiáltójellel, hogy ez hazugság. (nem mintha lenne Twatter-em, csak láttam videókban)

#115549 Alusky Hirdetések ellen semmit nem ér a blokkolás. Írtam, 50+ politikai profil volt tiltólistán, nem láttam a bejegyzéseiket, de a hirdetések ugyanúgy átjöttek a lista bármelyik profiljáról, hiába nem volt érdeklődési köröm a politika. Megkérdeztem a facsét, hogy "Miért lkátom ezt?" a válasz pedig az volt, hogy mert szavazókorú magyar állampolgár vagyok, az adott hirdetés pedig ezeket célozza...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#115553) hcl válasza Trailblazer (#115551) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Átgörgetem a francba... :D

@TESCO-Zsömle : Másra is lehet jelenteni :D Nyilván nem csinálnak vele semmit, de legalább van visszajelzés :D
Amúgy átírhatod a lakhelyed/állampolgárságod máshova, és akkor az fog jönni. De különben engem pont nem érdekel, mit tol elém hirdetésből, reklámból.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#115554) BiP válasza hcl (#115553) üzenetére


BiP
nagyúr

Csak amikor a facebookozás nagy része abból telik, hogy átgörgeted az irreleváns tartalmakat, hirdetéseket, és egyre kevesebb a téged érdeklő dolog vagy az ismerősök cucca, akkor az egyre bosszantóbb.

(#115555) Trailblazer válasza BiP (#115554) üzenetére


Trailblazer
addikt

És márpedig többnyire így van.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#115556) morcosharcos válasza TESCO-Zsömle (#115548) üzenetére


morcosharcos
tag

Ja, ez még a közösségi médiás AI-k "hajnaláról" való, azóta se sokat fejlődtek, de legalább már valamelyest releváns rövidkommentekkel spammelik tele a jól fizető kliens posztjait.

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#115557) morcosharcos válasza BiP (#115554) üzenetére


morcosharcos
tag

Nem is ér szamócát se :)

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#115558) hcl válasza BiP (#115554) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Bosszantja a fenét. Nem olyan fontos dolog a Face.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#115559) Cs1csó válasza BiP (#115554) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nyilván az embert az ismerősei posztja, az általa követett oldalak posztja érdekli és esetleg 5%-ban lehetne a "téged esetleg érdeklő" és 5%-ban reklám. De ahogy nézem ez az arány durván eltolódott, sőt egyes ismerőseid megosztásai el sem jutnak már hozzád.
Asztali böngészőben esetleg egy jól beállított F.B Purity segíthet akár a kiegészítő akár a script. Nekem javított (telefonon is megoldható, hogy böngészőben fusson a script és az így megnyitott és görgetett Facebook egy-két fokkal jobb mint a Facebook app.
Sajnos egyre inkább úgy tűnik ezekről a "közösségi" dolgokról is érdemes leszokni.

(#115560) hcl válasza Cs1csó (#115559) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Kinyitod a jobb felső sarokban a profilképeden a Settings-t, és Feed. Ott azért lehet állítgatni, hogy mit akarsz látni.

Mutogatni való hater díszpinty

(#115561) morcosharcos


morcosharcos
tag

"Kinyitod a jobb felső sarokban a profilképeden a Settings-t, és Feed. Ott azért lehet állítgatni, hogy mit akarsz látni."

Jaja, én akkora balfasz vagyok, hogy évekbe telt, mire rájöttem, addig egyesével állítgattam a "kéretlen" feed-es tartalmak alatt. XD

[ Szerkesztve ]

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#115562) Alusky válasza TESCO-Zsömle (#115552) üzenetére


Alusky
aktív tag

Akkor gondolom telefonos applikáció, mert a PC böngészőben semmi reklám nincs, az alapvető blokkolók meg a purity cuccok telepítése után. A telefonos appban nekem se szűri ki rendesen azokat, azért se használom, csak akkor ha muszáj, mert a böngészős lehal. Pl hetek óta nem jelenik meg minden videó, akkor kénytelen vagyok appban megnézni.

Jelenteni politikai tartalom kategóriával érdemes akkor is ha nem az, mert azzal nem mindig dobja vissza elsőre, hanem van mikor órák múlva és írja is, hogy átnézték manuálisan, de nem találtak hibát. Nyilván... De legalább megnézte ember is, nem csak egy bot fél percen belül.

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#115563) hcl válasza Alusky (#115562) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Nekem sincs telefonon app :D Látom eleget PC-n.
Vöngászőben nyitva van telefonon is háttérben elvan, értesítést kapok üzenetekről, ha valaki rám ír (hátha venni akar valamit) (de nem akar :(( ).

Mutogatni való hater díszpinty

(#115564) koby11h


koby11h
aktív tag

Nálam minden követés le van tiltva, ha valakire kíváncsi vagyok, azt megnézem. Nem érdekel ki mit evett vagy milyen gyufásdoboz kiállítást kedvel...

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115565) Trailblazer válasza koby11h (#115564) üzenetére


Trailblazer
addikt

Én csak az általam hülyeségmegosztónak titulált ismerősökről iratkoztam le, akik tényleg nap nap után, tízesével osztják meg a Hahota-szintű, általuk viccesnek gondolt képeket.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#115566) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#115567) BiP válasza homerhamm (#115566) üzenetére


BiP
nagyúr

Mótvá (#115533).
Túl sok a hülye, már összezavarja az embert, mi?!

(#115568) Alusky


Alusky
aktív tag

Mér nem irtok má?

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#115569) itldj válasza Alusky (#115568) üzenetére


itldj
aktív tag

Elfoygot a zinternet. :DDD
Google Operating System: The End of This Internet

[ Szerkesztve ]

(#115570) Alusky válasza itldj (#115569) üzenetére


Alusky
aktív tag

Nekem a Facebook írja ki elég gyakran, hogy a végére értem a hírfolyamnak, ami nem csoda.

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#115571) cidalain válasza Alusky (#115570) üzenetére


cidalain
veterán

azt hogy csinálod?
a "hírfolyam" az nálam is egy rövid vacak kb 2-3 bejegyzés ismerősöktől, viszont tele van végtelen mennyiségű ajánlott tartalommal, és hirdetéssel. ja és reels videóval. nincs az az isten, hogy annak a végéig el lehet görgetni

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115572) koby11h válasza cidalain (#115571) üzenetére


koby11h
aktív tag

:D

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115573) myckey válasza Alusky (#115568) üzenetére


myckey
veterán

elfogyott a klavin a bötű... :O :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115574) BiP válasza myckey (#115573) üzenetére


BiP
nagyúr

I cannot find the ANY key.

(#115575) cidalain válasza koby11h (#115572) üzenetére


cidalain
veterán

van egy kamuprofilom (is). nincs egy darab ismerőse sem. mégis van hírfolyama :)

Autós hirdetés:
Eladó korához képest megkímélt állapotban lévő Volkswagen póló 1.4 8v. Erős füst mentes motorral , zörenès mentes futóművel pontos 5 sebességes váltóval, szakadás mentes utastér . Nagyon sok minden cserélve benne gondos tulajdonostól. Valós km !Műszaki:2024.07.20Extrák: jéghideg klima, elektromos ablak, elektromos tükör szervó, központi zár ,ABS ASR, ESP ,stb

"pontos" váltó (miért mit várunk?), füst mentes motor = azazhogy elektromos akkor?, elektromos tükör szervó? 2001-es póló: ASR, ESP, na persze. A klíma alapból nem jéghideg, csak ha hűtésre van állítva :)

Még beírandó ötletek:
kör alakú kiválóan gördülő kerekek, jól fogó fékek, tekerhető kormány, működő indexkapcsoló, világító lámpák, kitekerhető kerékcsavarok, egységes fényezés,

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115576) homerhamm válasza itldj (#115569) üzenetére


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#115577) Cs1csó válasza cidalain (#115575) üzenetére


Cs1csó
félisten

+ "pöcc-röff" meg "jön-megy" (mint egy automata porszívó)

(#115578) hotkar válasza cidalain (#115575) üzenetére


hotkar
aktív tag

Azt nem tudom, hogy a Polo milyen volt 2001-ben, de a konszerntestvér Skoda Fabia 2004-ben már mindegyik felsorolt extrával rendelkezett (és 20 évesen még minden működik rajta).

(#115579) myckey válasza cidalain (#115575) üzenetére


myckey
veterán

Villogó irányjelző bátya, ki ne hagyd már ! Nem mindegy hogy világít vagy villog ! oppá :Y
Nyáron be nem fagyó kézifék, oppácska ! :Y
Jól látható visszapillanytó tükör, naugye ! :Y

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115580) BiP válasza cidalain (#115575) üzenetére


BiP
nagyúr

"Eladó korához képest megkímélt állapotban lévő Volkswagen póló "
Hány éves a kapitány? Miért fontos, hogy az eladó milyen idős?!

Volkswagen póló:

[ Szerkesztve ]

(#115581) Krisztianby


Krisztianby
tag
LOGOUT blog

:))

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#115582) koby11h válasza Krisztianby (#115581) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ez valami Apple hirdetés ;]

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115583) hcl válasza Krisztianby (#115581) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

DDRn+1=DDRn*2? :D :D :D :D :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#115584) cidalain válasza hotkar (#115578) üzenetére


cidalain
veterán

azt írja 1.4 8V. Namost ebből ez egy 1.4 benzines 8 szelepes motor. az csak a Polo III-ban volt, mert Polo IV már 16 szelepes. 2001-ben mindegyik lehetett akkor volt a modellváltás.
Szóval a 8 szelepes 1.4 az kereken 60LE (mondjuk a 16V is csak 75). Kell bele a kipörgésgátló, biztos azért tették bele, hogy ne lefogja, hanem rásegítsen :)
Viccet félre: Polo III-ban nem volt ESP, és ASR sem. Polo IV-ben is csak max ESP. Szerintem bizonyos teljesítmény alatt nem is raknak ASR-t.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115585) cidalain válasza hcl (#115583) üzenetére


cidalain
veterán

DDRn+1=DDRn*2
az egyenletet megoldva DDRn = 1
tehát ez amit felírtál igaz lehet, de csak akkor ha a 16 GB DDR3 és a 8 GB DDR4 is csak 1 modul! Ekkor megegyeznek. (...darabra...)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115586) Cs1csó válasza Krisztianby (#115581) üzenetére


Cs1csó
félisten

:O :C
Ez teljesen értelmezhetetlen. Ilyen baromságot.

(#115587) Pikari válasza Cs1csó (#115586) üzenetére


Pikari
addikt

2024 május

Sikerrel eljutottunk oda, hogy a hibás termék az aprón drágább, mint az új 1 év garival.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#115588) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#115589) tope válasza Pikari (#115587) üzenetére


tope
addikt

Egy ideje már elborult árak vannak...
4. generációs procis intel gép valami GTX 1050 Ti-al kb, és 100.000 Ft, aha, az is hülye aki megveszi, és nem 1 ilyen hirdetés van.
100-ból már új gépet össze lehet rakni kártya nélkül...

(#115590) qnadam válasza tope (#115589) üzenetére


qnadam
veterán

pedig pont van egy eladó dell workstationöm, benne egy 1050ti-vel!

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#115591) Pikari válasza tope (#115589) üzenetére


Pikari
addikt

Ez egy nyomtató volt, most épp azokat nézegettem. Az elborult szó talán még nem is elég erős a helyzet kifejezésére.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#115592) qnadam válasza Pikari (#115587) üzenetére


qnadam
veterán

mert szeretet és meg vigyázot

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#115593) tope válasza qnadam (#115590) üzenetére


tope
addikt

Nincs azokkal a gépekkel baj, pláne ha DDR4 memóriával van már, de egy 10 éves gép ne kerüljön már 100-ba...
Brand gépek, mint a tiéd is meg más tészta. Mondjuk kérdés hogy 32 GB DDR3 vagy 16 GB DDR4 van benne, ami végülis 1-1? :D

myckey: Jogos :DDD

Pikari: valamikor drágán vette, és próbálja kevés bukóval eladni, azt meg nem nézi hogy ma meg már olcsóbb az új... (kb mint a számítógép). Amit ma láttam reggel, i5 7. genes i5 + 1060 6 GB és 150-be próbálkozik, hát persze :Y )

[ Szerkesztve ]

(#115594) myckey válasza tope (#115593) üzenetére


myckey
veterán

vagy 64 ddr2 ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115595) Alg válasza Krisztianby (#115581) üzenetére


Alg
veterán

8Gb @ 3200MHz (DDR4) = 16Gb @ 1600MHz (DDR3) ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#115596) Krisztianby válasza Cs1csó (#115586) üzenetére


Krisztianby
tag
LOGOUT blog

Első látásra teljesen igényesen összerakott hirdetésnek tűnt, jó minőségű képekkel kiegészítve. Nem tudom hogy marketing fogás akart e lenni ez a leírás vagy eladó gondolta azt hogy ez valamiért így működik passz.
Nem Apple féle gépről van szó.

Csak szemet szúrt ez a leírás :) picit megmosolyogtatott.

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#115597) cidalain válasza tope (#115593) üzenetére


cidalain
veterán

4th gen i5 brand gép alap 20k + memória + ssd, ez kb a reális
7th gen i5 dell lapost vettem nemrég ismerősnek 80-ért. ok az integrált videós volt. de olyan volt kívülről, mint az új, magyar világítós bill ráadásul

régebbi nyomtatóm elromlott, valami műanyag elfáradt, eltört, és nem ment a kocsi benne. szkennelni lehetett vele, ezért megtartottam. aztán egyszer szembejött valami tech akció az emagnál, és 11000 Ft-ért ingyen postával vettem egy wifis multifunkciós tintás nyomit. otthonra bőven jó. bár nem szkennel olyan szépen mint a 15 éves Photosmart (mondjuk nyomtatni sem nyomtat olyan szépen, de nem is cél a fotóprint)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115598) tope válasza cidalain (#115597) üzenetére


tope
addikt

Asztali gépek, de a laposok ára is ami nem támogatja a Win 11-et, nagyon leestek az elmúlt időben.

(#115599) qnadam válasza tope (#115593) üzenetére


qnadam
veterán

16 gb ddr3 van benne. de quad channel, tehát 64.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#115600) Cs1csó válasza Krisztianby (#115596) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tipikus grafomán, túlfejlett (rossz irányba) marketinges öntudat, a hasadba lyukat beszélő hozzáállás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.