Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115601) hcl válasza cidalain (#115585) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

:D

BTW hibás nyomtatókat villanymotor árban szoktam elszórni... 1000 körül.

@tope : Én meg árulom 15-ért az AMD A6 gépet, azt' nem viszik. Ha Intellel 100k, akkor ezt 50-ért kéne, és akkor tuti siker lenne :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#115602) Alusky válasza cidalain (#115571) üzenetére


Alusky
aktív tag

Kevés az ismerős, azok egy része le van állítva követéssel, a többit meg blokkolja a sok kiegészítő közül valamelyik.

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#115603) Alusky válasza cidalain (#115584) üzenetére


Alusky
aktív tag

Csak ABS volt bennük és csak extraként kérve, 99-től a facelifttel. A többi biztosan nincs benne. Ezért nem lehet a tulaj leírása alapján specifikációt nézni, mert azt se tudják miben ülnek.

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#115604) Pikari válasza hcl (#115601) üzenetére


Pikari
addikt

Olyat próbáltam venni, ami újratölthető + kétoldalasan tud nyomtatni. Ebből adódik a probléma. Valamikor - ki tudja mikor - felment ezeknek is az árcéduljára 1-2 db nulla.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#115605) cidalain válasza Alusky (#115602) üzenetére


cidalain
veterán

Igazából az ismerős követés letiltása nem a legjobb szűrés. sajnos van egy-két olyan ismerősöm aki mindent is lereagál lájkokkal. és sajnos ez visszaköszön az ajánlott tartalmaknál, hátha engem is érdekel, ha már az ismerősömet érdekli...
Persze lehet hogy le kéne húznom az ismerőseim közül, de ez sem jelent semmit, mert a Facebook tudja, hogy most ugyan nem az, de korábban ismerősöm volt, és ugyanúgy fogja tenni az ajánlottak közé az ő dolgait.

(Polo IV-ben már volt ESP (szerintem rendelhető extraként, nem alapból), és a GTI sport verzióba ASR is, utánanéztem. Igaz ezekben semmiképp sem az 1.4 8 szelepes 60 LE motor volt)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115606) koby11h válasza cidalain (#115605) üzenetére


koby11h
aktív tag

Én az ilyen túlbuzgó ismerőseim követését állítottam le először, saját húgomét is. És olyan jól ment, hogy mostanra mindenkiét :) Megszokták...

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115607) myckey válasza koby11h (#115606) üzenetére


myckey
veterán

Jah, volt követés? :D :))
nyasgem a faxbuknak.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115608) hcl válasza Pikari (#115604) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Többek között ezért nincs nyomtatóm :D
Ezer évente nyomtatok.

Mutogatni való hater díszpinty

(#115609) Alusky válasza cidalain (#115605) üzenetére


Alusky
aktív tag

Ez két külön autó, a 4 a fiatalabb abban már lehetett ESP, általában bepipálandó extraként, mert a kisautókba nem gyakran tette be a gyártó jószívűségből. Ezt már nem szerelték 1.4 8 szeleppel.

Amit hirdet az egy 3-as lesz pont a motor miatt, abba még csak ABS-t tudott kérni, mást nem. Az EBD/EBV/EDL amit el szoktak nézni ESP-nek, vagy az SRS-t, de a korai ABS-es kétlépcsős fékrásegítőnek is valami E betűs rövidítése van azt is benézik sokan és ezeket a legtöbb ABS tudta már akkoriban is. Valószínű van ABS a Poloban és mellé volt sorolva a többi kiegészítő ABS funkció és az ESP maradt neki fejben ismerős, de az biztosan nincs a 3-asban.
Így lesz minden automatából tiptronic meg DSG.

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#115610) Pikari válasza hcl (#115608) üzenetére


Pikari
addikt

Nem rossz dolog a nyomtató, csak 1000 modellből 999 átverés. Főleg azok, amik nem tűnnek annak.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#115611) Alusky válasza Pikari (#115610) üzenetére


Alusky
aktív tag

Nekem egy ezer éves HP van melóba ami egybeszekker, az a lila, még ma is kapni. A gyári HP patronokat kapta egy ideig hogy jó legyen a világ, aztán meguntam a pénzt rá költeni, vettem valami noname fos XL feketét neki és mindent feketébe nyomtatok azóta. Az van benne már vagy 4 éve, se kifogyni nem hajlandó, se beszáradni, se csíkosan nyomtatni.
Vagy 20x jobb a minősége meg a strapabírósága, mint az eredeti patronoknak, hogy dugnák a valagukba fel. Ezek még szerencsére nem visítoznak a 3rd party patronok miatt.

[ Szerkesztve ]

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#115612) koby11h válasza Pikari (#115610) üzenetére


koby11h
aktív tag

Én vettem egy kicsi használt lézert 5000-ért, fél tonerrel - kb. toner árban, azóta sincs semmi baja, 2 éve évi 20-30 oldal. Ennyi belefér.

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115613) hcl válasza Pikari (#115610) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Meg nincs rá szükségem. Tehát minek :D

@Alusky : Mákod van :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#115614) Pikari válasza Alusky (#115611) üzenetére


Pikari
addikt

Én ritkán nyomtatok, de ha kell, akkor általában rohadt sokat, ezért akarok egy olyat, ami mindenhez is jó, nem csak 1-1 dologra használható speciálisan, mert akkor az egész házat nyomtatókkal fogom telerakni, és minden sarokban lesz egy. Na ezt meg is találtam, csak sajnos az utolsót márciusban adták el, most meg május van.

Ezért lejjebb adtam az igényeket, és végülis egy hibás, megjavítandó nyomtatót vettem, meg hozzá ezt-azt, kb 30 ezrem ment rá, és lehet, hogy nem tudom megjavítani, tehát pénzkidobás volt az egész.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#115615) Pikari válasza koby11h (#115612) üzenetére


Pikari
addikt

Ezek az 5ezer forintért elvihető nyomtatók tényleg arra jók, amire használod, hogy évi 20-30 oldalt kinyomtass vele, az élettartamuk is erre van belőve. Van olyan év, hogy én is csak ennyit nyomtatok, de van, hogy lazán 2 ezer fölött. De már megbarátkoztam a gondolattal, hogy egy laza 200ast ezért ki kell majd adnom jövőre.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#115616) cidalain válasza Alusky (#115609) üzenetére


cidalain
veterán

Tudom, de a hirdetés nem írta melyik, csak azt, hogy 2001. 2001-ben volt még III is és már IV is. Az extrák a IV-re utalnak, a motor típusa meg a III-ra. Döntsd el. Na de nem azért raktam ki, hogy vitázzunk rajta, hanem mert csak hülyétkapokazapróktól :D

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115617) Alusky válasza cidalain (#115616) üzenetére


Alusky
aktív tag

A motort nehezebben tévesztik el, mint a felszereltség listát, így biztosan a hármas lesz.

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#115618) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#115619) hcl válasza homerhamm (#115618) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Ez a Zuzuki valami japán zeneszerző? Írt szvitet?

Ja sry, javítottam a nevet :D

@BiP : Csomó mindenre jó táv nélkül, de nyilván olcsóbban, mintha megvan :D A kérdés az, hogy a vevő felfogja-e, hogy nincs meg :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#115620) myckey válasza homerhamm (#115618) üzenetére


myckey
veterán

Engem érdekelne ;]

HCL
Szvitóniát írt :))

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115621) BiP válasza homerhamm (#115618) üzenetére


BiP
nagyúr

Nincs távirányító, de nem befolyasoja a működésben. Biztos kényelmes lehet használni.

Előkerülnek a 80-as években használt partvisok távkapcsoló gyanánt :)

(#115622) homerhamm válasza hcl (#115619) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem tudom hol van Suzuki, én csak Zuzukit látok, gondolom valami afrikai zeneszerző. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#115623) gyulaszu válasza homerhamm (#115622) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Zuzu ki?
Hát ő:

Eszem f@xom megáll
(Hogy még ezt sem tudjuk ;] )

[ Szerkesztve ]

gyulaszu

(#115624) myckey válasza gyulaszu (#115623) üzenetére


myckey
veterán

na most akkor szégyejjük magunkata ? :((( :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115625) gyulaszu válasza myckey (#115624) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Hát egy veterántól méginkább elvárná az ember :K

gyulaszu

(#115626) homerhamm válasza gyulaszu (#115623) üzenetére


homerhamm
addikt

Te jó ég, miért csücsörít a hölgy így ezen a képen? :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#115627) hcl válasza gyulaszu (#115623) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Jó megfejtés :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#115628) gyulaszu válasza homerhamm (#115626) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Sokat rágózik és állandóan buborékokat fúj belőle.
Ez annak előkészítő mozdulata.
Hát már tényleg ilyen kevesen ismerik ezt az alapművet
Franc egye meg hogy már ilyen öreg vagyok :O

gyulaszu

(#115629) myckey válasza gyulaszu (#115625) üzenetére


myckey
veterán

Delhusa Gjon - Nika Se Perimeno

Nika se perimeno,
Ahogy te ölelsz, nem felejtem el,
Maradj velem mindig,te hozzám tartozol.
Nika se perimeno,
Ígérd meg, hogy elviszel magaddal
Olyan tájra, hol ZuZuki hangja szól!

:C :C :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115630) koby11h válasza homerhamm (#115618) üzenetére


koby11h
aktív tag

Lehet úgy érti, hogy a TV nem működik, és távirányítóval sem működne... :)

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115631) koby11h válasza myckey (#115629) üzenetére


koby11h
aktív tag

Majdnem, az bouzuki, de nem baj :)

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115632) myckey válasza koby11h (#115631) üzenetére


myckey
veterán

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115633) koby11h válasza myckey (#115632) üzenetére


koby11h
aktív tag

A poént értékeltem, legyen elég ennyi :)
Engem is mindig kijavítanak minden pontos ly miatt :D

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115634) myckey válasza koby11h (#115633) üzenetére


myckey
veterán

;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115635) Pikari válasza koby11h (#115633) üzenetére


Pikari
addikt

kilyavít

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#115636) Alusky válasza homerhamm (#115618) üzenetére


Alusky
aktív tag

Tetőcsomagtartó illeszkedik az említett autók általános állapotához, nincs miért belekötni.
A TV még oké is lehet bizonyos esetekben, ha nincs rákötve ezer cucc akkor csak a bekapcs gomb lényeges, a többi egyszer be van állítva utána hozzá se kell nyúlni.

[ Szerkesztve ]

Megcsinálta! Megcsináltaaa!!! Starship IFT-4 *WD40-es plazmacsúsztatás*

(#115637) koby11h válasza Pikari (#115635) üzenetére


koby11h
aktív tag

:R

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115638) cidalain válasza koby11h (#115633) üzenetére


cidalain
veterán

A pontos j az j nem ly! ;]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115639) qnadam válasza BiP (#115621) üzenetére


qnadam
veterán

a távirányító dolga, hogy a működést befolyásolja. ha nincs, akkor nyilván nem befolyásolja a működést.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#115640) koby11h válasza cidalain (#115638) üzenetére


koby11h
aktív tag

Attól függ… Facebookon de… :)

[ Szerkesztve ]

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#115641) cidalain válasza qnadam (#115639) üzenetére


cidalain
veterán

Sok tévébox távja tudja kezelni a tévét is. Amikor még volt boxom, nem is kellett a tv távja.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115642) hcl válasza cidalain (#115641) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

+ ha van a telefonodban IR blaster. És okostévék sokszor mennek hálózatos távval is (telefon).

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#115643) myckey


myckey
veterán

ezt már Delhusa dzsoni sem érti ;] :))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#115644) qnadam válasza cidalain (#115641) üzenetére


qnadam
veterán

sőt a legtöbb tévén van is pár kezelőszerv. de a tévét a hiányzó távirányító egész biztosan nem befolyásolja :))

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#115645) BiP válasza qnadam (#115639) üzenetére


BiP
nagyúr

Ott a pont!

(#115646) cidalain válasza qnadam (#115644) üzenetére


cidalain
veterán

Értem én a poén részét is, csak próbáltam úgy megközelíteni, hogy a saját távján kívül azért lehetséges mással is befolyásolni a működését.
Persze ez csak akkor érdekes, ha valaki befolyásolni akarja. Ha csak az LCD kell belőle, akkor tökmindegy a távirányító megléte. Sőt, anélkül olcsóbb is.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#115647) scream válasza Faterkam (#113834) üzenetére


scream
veterán

Kiszámolós subreddit/Kiszámoló is lehozott egy ilyen témájú írást, reddit commentek között látni HA-s tapasztaltokat is, ahol vevőt megkerestek az eladó vizsgálata után.

[ Szerkesztve ]

(#115648) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#115649) Cs1csó válasza homerhamm (#115648) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ilyen vulkánt még nem láttam.

(#115650) myckey válasza Cs1csó (#115649) üzenetére


myckey
veterán

de az nem számít mit láttál, ez vulkán. pont. ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.