Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68001) patomi válasza qnadam (#68000) üzenetére


patomi
őstag

Pontosan így van. Rögzítési pontok is egyeznek.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#68002) BiP válasza qnadam (#68000) üzenetére


BiP
nagyúr

Ám lehet, nem értek én a lovakhoz.
Azt hittem, a Volvo felirat miatt került a topikba. Mondjuk a hirdető egy fél mondattal beleírhatná, hogy nem tévedés, kompatibilis a kettő. (közben utánanéztem én is)
(aki ért hozzá, az tudja, aki meg laikus, de megoldaná olcsón, az meg nem fogja megvenni, mert nem tudja, hogy jó)

[ Szerkesztve ]

(#68003) qnadam válasza BiP (#68002) üzenetére


qnadam
veterán

nem tudjuk, hol jelent meg a hirdetés :)
plusz ha kiteszel valamit egy hirdetőcsoportba, a fb feldobja a kérdést, hogy más csoportokban meg a marketplace-re is kitenném-e. szóval lehet, hogy eredetileg szakcsoportba szánták.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#68004) TeeBee73 válasza berek21 (#67997) üzenetére


TeeBee73
addikt

Nem volt szeretve. Így csak ezeöccá'. ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#68005) shteer válasza berek21 (#67997) üzenetére


shteer
titán

Cromaxból is csak egy 10-es :)

..szerintem jónak tűnik

(#68006) , válasza , (#66534) üzenetére


,
addikt

Megnyugodtam csomagautomata ügyileg, Budapesten is pont ugyanaz a helyzet, mint Győrben, ha épp úgy van kedve a Posta csomagautomatáknak, akkor épp nem fognak működni, és ugyanazt a hibaüzenetet kapom a sokadig automatánál is:
"A szolgáltatás jelenleg nem működik, kérjük próbálja újra."

(#68007) , válasza , (#66527) üzenetére


,
addikt

Foxpost automatánál is jártam ma, meg tudom erősíteni a korábbi (régebbi) tapasztalataimat ezzel kapcsolatban is, a ma feladott csomagra kb 1 hét kézbesítési időt ír, ahogy eddig is. Ez szerintem vállalhatatlanul sok.

(#68008) Cs1csó válasza , (#68007) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem lenne ez gond, ha extrém olcsó (az amúgy? nem követem az árazását)

[ Szerkesztve ]

(#68009) envagyok válasza , (#68007) üzenetére


envagyok
veterán

Nem tudom mi van, de mostanában 10-ből 8-szor gond van az autonatákkal.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#68010) TeeBee73 válasza envagyok (#68009) üzenetére


TeeBee73
addikt

Be kell nyúlni kézzel a termékért, igaz, lehet, csak Darwin-díj lesz belőle. ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#68011) hcl válasza , (#68007) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Utóbbi hetekben nem potáztam/foxoztam sokat, de nem volt gond automatával előtte. Talán tavaly, vagy tavalyelőtt volt gond fox-szal, postással meg talán tavaly 1x.
A kézbesítési idő Fox esetén mostanában pár nap volt max., 1 hét akkor lehet, ha valami forgalmasabb automata... De nekem simán beleférne, csak ne lenne egy árban a barom drága postával :S

Mutogatni való hater díszpinty

(#68012) , válasza Cs1csó (#68008) üzenetére


,
addikt

Sajnos nem extrém olcsó. A posta csomagautomata kicsivel olcsóbb, és dupla vagy tripla ilyen gyors.

(#68013) , válasza hcl (#68011) üzenetére


,
addikt

Hogyan szoktad feladni a csomagokat? Kóddal, vagy kinyomtatsz előre egy csomagcímkét?
Nekem pont fordítva, évek óta a posta csomagautomata általában 1 nap (nagy ritkán 2 nap). A Foxpost ezzel szemben általában 6-7 nap (nagy ritkán összejön nekik a 4 nap).

(#68014) koby11h


koby11h
aktív tag

Nekem most volt Foxpost és MPL is, mindkettő automata-automata. Mindkettő automata rendben volt.
MPL proci és hétfő reggel feladva, kedd délelőtt átvéve. Foxpost memória szombaton feladva (hétfő délben ürítettek) és ma délután átvéve. Tehát mindkettő 2 nap alatt ott volt.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#68015) , válasza koby11h (#68014) üzenetére


,
addikt

Nem tudom hogyan csináljátok a Foxpost esetében. Én eddig bármit küldtem bárhova szerte az országban, kb 1 hét volt. Nagyon ritkán összejött nekik a 4 nap, de ez csak olyan kevésszer volt az évek alatt, hogy 1 kezemen meg tudnám számolni.
Ma amit föladtam, arra is azt írja, hogy a jövő hétre kapja csak meg a címzett. Pedig még csak kedd van.
Ezzel szemben a posta csomagautomatás az szerintem ott lesz már holnap a címzettnél.

[ Szerkesztve ]

(#68016) TaaT válasza , (#68007) üzenetére


TaaT
veterán

Kevesebb lesz az mint egy hét, átlag 2nap, néha 1. Nekem is ilyen baromi sokat írt amikor feladtam egy csomagot.

Give them hell Ukraine!

(#68017) koby11h válasza , (#68015) üzenetére


koby11h
aktív tag

MPL az tényleg szinte mindig másnap. Még mozgó postás szállítás is volt egy kicsi faluba és az is harmadik napra ott volt.
A Foxpost Nekem 5 nap volt a leghosszabb, az nagy csomag, házhoz. Automatával általában feladom reggel, délben ürítik, másnap raktárban, ha BP akkor be is kerül az automatába, ha más cél akkor harmadnap szinte mindig. 10-ből 8 ilyen 2-3 nap, a maradék kettő ami 4 nap. Ez kb. 95 Foxpost csomag után - idén 14 csomag - mind automata-automata.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#68018) , válasza TaaT (#68016) üzenetére


,
addikt

Nekem olyan kevés még soha nem volt győri feladás esetén (vevők mindig visszajeleztek), budapesti feladás meg ez volt a legelső, szóval itt még akár az is lehet, hogy tényleg rövidebb lesz, mint amit ír a rendszerük. Meglátjuk.

(#68019) hcl válasza , (#68013) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Kóddal. Nincs nyomtatóm.
A posta csomagautomata, de a csomag is 1 napos, max. 2 (annyi pénzért a csomag mondjuk legyen is).

Szerintem nálatok gyenge a begyűjtés. Nem szoktad nyomkövetni, hogy hol áll a cucc?

Mutogatni való hater díszpinty

(#68020) , válasza hcl (#68019) üzenetére


,
addikt

Kóddal szoktam én is, és a kód bepötyögése után amikor rányomok a zöld pipára, akkor szokott lemerevedni az automata, nekiáll "gondolkodni", majd 15-20 mp után közli, hogy:
"A szolgáltatás jelenleg nem működik, kérjük próbálja újra.". 15-20-25 próbálkozás után végül kinyomja a csomagcímkét. Jó esetben. Rossz esetben meg utána sem. (Ez a posta csomagautomata.)

A Foxpost automatáknál nincs ilyen probléma, rögtön, azonnal reagál az érintésekre is, nem lassul be, csak annál meg a kézbesítés tart nagyon sokáig. Győrben volt egy időszak, amikor 2-3 napig bent volt az automatában, és csak utána vették ki, majd pár napot utána a Foxpost raktárban pihent. Utána valamit javítottak a dolgokon, mert amint beraktam, kb 10 perc múlva már szerintük ki is vették onnan (valójában meg nem). De a raktárban szintén bent volt 2-3 napig. Majd most kifigyelem, de ha 1-2 nap alatt tényleg odaér, akkor nem értem miért ilyen pesszimisták, hogy a jövő hétre ígérik előreláthatólag.

(#68021) hcl válasza , (#68020) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Aha... az az automata akkor gány... Bejelentetted már a Pistának?

Néha szoktam látni, amikor kiszedik a cuccot a Foxból. Jó, hogy nyilvános helyen van, legalább nem dobálja a futár :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#68022) , válasza hcl (#68021) üzenetére


,
addikt

Be szoktam jelenteni a hibát, de nem foglalkoznak vele. Szerintem a posta rendszerével lehet olyankor valami gond, pl. túlterheltség, mert eddig mindegyik automatánál találkoztam ezzel a jelenséggel, ahol eddig megfordultam ilyen ügyben (Győr/Budapest), illetve ilyenkor hiába megyek át egy másik automatához, az is ugyanezt csinálja.

(#68023) hcl válasza , (#68022) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Vagy csak a szokásos Posta színvonal :S

Mutogatni való hater díszpinty

(#68024) BiP válasza , (#68015) üzenetére


BiP
nagyúr

Nekem is ez a tapasztalatom. Foxpost 4-7nap, MPL 1-3 nap. (Érden)

[ Szerkesztve ]

(#68025) norbert1998


norbert1998
veterán

(#68026) koko52 válasza BiP (#68024) üzenetére


koko52
veterán

Foxpost valóban 4-7 nap volt, de felénk (Dunaújváros) kbfél éve ha reggel 9-ig feladom másnap ott van. Kb 5 ilyen volt.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#68027) shteer válasza , (#68015) üzenetére


shteer
titán

Én legutóbb nagyon elkaptam, 1 nap alatt átért a csomagom a vidéki foxpost automatába

..szerintem jónak tűnik

(#68028) itldj válasza norbert1998 (#68025) üzenetére


itldj
aktív tag

Aki nem tudja, tanítja. Szigorúan sok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, mert az angolban az olyan gyakori. :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :U :U :U :U :U :U :U

(#68029) gyulaszu válasza norbert1998 (#68025) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Lehet én vagyok láma, de mi a baj az eredeti szöveggel?
beszélgessünk angolul...

gyulaszu

(#68030) Balinov válasza gyulaszu (#68029) üzenetére


Balinov
félisten

Úgy mondanám, Let's talk English,! Hamár felhívás keringore I, izé nyelvtanulasra

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#68031) gyulaszu válasza Balinov (#68030) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Ha így nézzük, akkor a tollal belejavítás is ugyanolyan hibás :R

gyulaszu

(#68032) norbert1998 válasza gyulaszu (#68029) üzenetére


norbert1998
veterán

Én inkább a javítási módszert tartom érdekesnek :D

(#68033) Cs1csó


Cs1csó
félisten

A "budget" konfigot 160k-ért láttátok? :DD 2020 nyarán állította össze, tehát hamar megunhatta.

Ezzel a procival: Ryzen 3 3200G, a monitor külön +30k, és egy Kolink PSU van hozzá, a gépházat volt idő amikor 11k-ért árulták. :C :R

Hab a tortán: 22 napja regelt és ugye minden NULLA.

[ Szerkesztve ]

(#68034) gban válasza Cs1csó (#68033) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nekem ma az 5 napos A41 tetszett, újlenyomatolvasóval, 2 év garral de nem tudni hová, függő-e, miért döntött az eladás mellett már 5 nap után, stb.

Postázást nem vállalok.

(#68035) Cs1csó válasza gban (#68034) üzenetére


Cs1csó
félisten

Remélem legalább a "szeretett" jelző lemaradt, ilyen rövid idő alatt nehezen tud kialakulni komoly kötődés, persze lehet szerelem első látásra.

(#68036) gban válasza Cs1csó (#68035) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nem olvastam végig mert amúgy botrányos az egész szerkezete a hirdetésnek :DDD

Postázást nem vállalok.

(#68037) KROK640 válasza gyulaszu (#68031) üzenetére


KROK640
veterán

Nekem az tetszik, ahogy lazán emelt az órabéren.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#68038) KROK640 válasza gban (#68034) üzenetére


KROK640
veterán

Vajon új az a lenyomat olvasó? :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#68039) BiP válasza KROK640 (#68037) üzenetére


BiP
nagyúr

Még mindig jobb, mintha az óra után derül ki, hogy a régen 1000példányban kinyomtatott és megmaradt szórólapon szereplő ár már nem aktuális.

(#68040) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

- Szia! Érdekelne a proci! Megvan még??????
- Szia! Jelenleg még nálam van ,de jönnek érte, ha minden igaz a holnapi napon.
- Tehát, akkor én ma elmehetek érte?
- Nem fogom tudni még ma odaadni. Csak abban az esetben, ha nem viszik el a holnapi napon.
- Jó figyelj. Én ma elviszem 35-ért és azonnal el is indulok érte. (A processzor 50k-ért lett meghirdetve.)
- Tehát ahogy írtam. Jönnek érte holnap és alku nélkül viszik el. Egyébként sem adom oda 35k-ért.
- Mekkora egy ********* vagy ba*****. Elmondtam, hogy megyek érte nem???? Te b**i. Ezért utálok ezen az oldalon vásárolni. Mindig ilyen nyom*****akba futok bele!
- Neked i további szép napot!

A történet "kitalált" és "fiktív". [I]Bármilyen egyezés a privát beszélgetésekben csupán a véletlen műve.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#68041) Cs1csó válasza Carlytoo (#68040) üzenetére


Cs1csó
félisten

Erre csak annyit tudok: "a feléből mennyit engedsz tesa?"

(#68042) Carlytoo válasza Cs1csó (#68041) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

"Mennyit fizetsz érte, hogy elvigyem tőled?"

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#68043) davenport válasza Carlytoo (#68040) üzenetére


davenport
aktív tag

Ezek az értetlen, agyilag zoknik hogyan képesek megugrani az itteni regisztráció folyamatát?

No money, no honey.

(#68044) Erdei88 válasza Carlytoo (#68040) üzenetére


Erdei88
veterán

HA ezt hamarabb tudom, hogy ennyire alkuképesek az áraid, akkor a Pokoli erőt elvittem volna 90 ezerért :DDD

(#68045) koby11h válasza Carlytoo (#68040) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ennyiért már belefért volna, hogy házhoz viszed ;]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#68046) koko52 válasza Carlytoo (#68040) üzenetére


koko52
veterán

Te voltál a vevő?

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#68047) hcl válasza Carlytoo (#68040) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Tehát még az eladó a b****
De milyen értelmesen ír.

Mutogatni való hater díszpinty

(#68048) Erdei88 válasza koko52 (#68046) üzenetére


Erdei88
veterán

A hirdetése alatti kommentek alapján nem tudni mikor kit képvisel :D

(#68049) norbert1998 válasza hcl (#68047) üzenetére


norbert1998
veterán

Lehet, hogy leforditotta orkról :D

(#68050) Carlytoo válasza koko52 (#68046) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Én. Ráadásul, hogy a 2060-as kártyádat nem adtad oda 40-ért mélységesen felháborít. Már az ötödik jelentésemet küldöm rólad a modiknak, hátha kidobnak innen. Mi az, hogy nem adod el a kártyádat, még ha nem is kerestem. Azért figyelj oda magadra. ;]

norbert1998 : Igen. Ez már javított verzió. Mondhatni, hogy a rev 1.1.

Erdei88 : Most köss belém, vagy kössön belém bárki. Beugatok magamnak a saját hirdetésem alatt. Nem rontom más üzletét. :U "Önüzletrontás" pedig nem értelmezhető.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.