Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) DaveJr


DaveJr
őstag

Megmarad az apróknál lévő hozzászólási lehetőség? Mert például nem egyszer segítettek nekem vagy segítettem egy hirdetésnél és sokkal jobb megoldásokat javasoltak/javasoltam mint amit kerestek. Ha ez nem lenne akkor egy unikumát vesztené le a hardverapró

Gondolom a pontokat egy adatbázis mezőben fogjátok tárolni. Akkor ezekbe át lehetne vinni a kivel érdemes topicban található hozzászólások számát. Egy egyszerű PHP-s kód...rákeres a névre és a találatok számát beírja a mezőbe....máris kész az átvitel....oké hogy baromi sok név van de lehetne korlátozni mondjuk egy top200-as szűkítéssel. Vagy nem tudom. Csak egy ötlet amit meg lehetne valósítani. És sztem ez automatikusan lefutna és akár ha monjuk 1 napig szünetel az oldal a skript akár 1000 embert is le tud ellenőrizni. De ti tudjátok a pontos technikai hátteret és lehetőségeket.

Annak örülök hogy lesz saját és automatikus értékelési rendszer mert így "kötelező" lesz az értékelés, így aki elad vagy vesz mindenképpen jól jár.

Ja és tényleg. A legfontosabb...ami szerintem baromi sok erőforrás elvesz. Valahogy meg lesz oldva a halott hirdtések automatikus törlése? Vagy akár az 1 éve inaktív tagok törlése? Nekem még ez hiányzik a legjobban a mostani motorból.

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.