Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#506) Dyno


Dyno
veterán

Rendben fizessünk érte, nem zavar, de az hogy nem viszitek át a korábbi értékeléseket, meg ez a rejtett név lesz a hardverapró alatt mindenkinek, ergo nem lenyomozható prohadrveren hogy ki az, rendben ne vigyétek fel az adatokat hogy kinek milyen értékelései vannak, de ez a rejtett név jó nagy hülyeség, legalább tudnám kitől vásárolok, utána tudnék nézni ahogy most is teszem, az a véleményme hogy akár több lopást/kárt generáltok ezzel az új módszerrel, sajnálom hogy így elkorcsul a hardverapró, nem a fizetés itt a gond, hanem ennek az egész jól működő rendszernek a megborítása.
Az biztos hogy ha ezt így oldjátok emg, ugyis megfogják kerüni azt az emberek, hogy kiderüljön hogy kviel is akar igazándiból üzletelni.

Azért ajánlom figyelmetekbe, hogy ez az erőltetett anonymitás nagyon nagy hiba.....

Én nem sokat üzletelek, évi kb. 10 eladás/vétel, így mindig megválogattam kinek adok el, kitől veszek, íyg majd nem tudom, majd véletlenszerűen megy.....

Rendben fizetünk de miért kell ennyire megkavarni?!(tudom már írtam, de elképesztően aggaszt ez a helyzet....)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.