Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

ASUS O!Play és moServices összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1904) sebgutkopf válasza Degeczi (#1884) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Máshogy rendezzük a filmeket, meg nyilván a felhasználás és egyéni preferencia is eltér.

Én a filmet eleve saját mappába rakom és akkor gyors a lapozás, mert nem akarja a fájl adatait kiolvasni. Külön főmappákat tartok a filmeknek, soriknak, gyerkőcnek való filmeknek stb... eleve kategorizálva teszem a vinyóra.
Nem vagyok az a nagy archiválós típus. Régen a jobb filmeket mind írtam dvd-re, aztán beláttam, hogy úgyse nézem újra őket, akkor meg minek. Szintén minek nézzed meg egy pár éves dvd-t, amikor ma megnézhetem ugyanazt 720, vagy 1080p-ben. Megnézem a filmet és utána szépen delete. Úgyse fogom megnézni még egyszer. Ha egy film olyan jó, hogy megérdemel még egy nézést 2 év múlva, akkor annak emlékezni fogok a címére és ha nagyon hiányozna újra megszerzem majd olyan felbontásban és minőségben, ami 2 év múlva divatos lesz. Ha ennyi idő után elfelejtem a címét, akkor meg nem lehetett annyira ütős a film, tehát úgyse nézem meg.

Lehet, hogy lökött vagyok, de én a soha nem használt adatok tárolására nem fogok terrabájtokat költeni. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.