Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 14:37:55

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109951) tresh válasza VR6-Fan (#109950) üzenetére


tresh
addikt

Ja nem akarok én ennyire "elszállni" +felújított adagoló+502 bosio bent van már csak vnt 15 kevéske lesz a helyére akarok egy 1749va-t + coolerezést az kb 200k. 160Le nál több nem kell :))

jah igen szinte füst mentes a cucc (lévén elfogy a kaja neki :DDD ) 1800-4800-ig megy a szekér, elég kellemes egy G2-be.

jó g2 ben az beteg :D Nem vagyok félős de haver g3-ba 170le volt kapaszkodtam csúnyán nem igazán nyugtatott meg a kaszni vastagsága/ súlya :D

[ Szerkesztve ]

(#109952) Brumi˘ válasza VR6-Fan (#109950) üzenetére


Brumi˘
addikt

Azon a GT15-ön milyen változtatások voltak, hogy 170 lovat kifúj? Mert jelen ismereteim szerint az gyári kivitelbe 120 nagyon max 130 lovat tud lélegeztetni. :B

(#109953) VR6-Fan válasza tresh (#109951) üzenetére


VR6-Fan
veterán

itt is ha jól emlékszem VA tengely és kerekek vannak a 15-ös gázba, picit még lehetne portolni a csonkon meg a turbina házon hogy fent jobb legyen ill az emapot kicsit megfogni, EGT is kéne mérni nagyon.

502ből mekkora van?

beszéltük majd ha kész lesz oda adja, hogy kerüljek egyet vele milyen szerintem... fosos amugy haver srác is néha, el jön velem logolni a golfot, szokott pánikolni... multkor is Etyeken hegyre fel, szólt hogy S kanyar lesz majd ésszel, vissza is váltottam emiatt ;]
annyira nem beteg, bár most, hogy nekem alul szar 30-70-en 2.-ba tud adni egy szűk autót, utána meg marad el, de városban már anyósból is érezni hogy nagyon mozgékony, ha nem a kaja lesz a szűk keresztmetszet, megpróbáljuk az értelmes tartományt 5k fölé kitolni, egy ilyen 180le/400nm-vel forgos karakterisztikával szerintem elég jó lesz egy G2-be amég megy legalább is :))

u.i.:azért remélem majd lehet jó gumival 2.-ba gázból gumi csíkot húzgálni !

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#109954) Sz.Riki88 válasza VR6-Fan (#109953) üzenetére


Sz.Riki88
csendes tag

Gt1749VA turbinatengely és compressor kerék van befaragva a GT15 wastegates turbó házaiba, jól értem? Ha igen hol tölti be a csúcs nyomást, és mennyi az? :)

(#109955) VR6-Fan válasza Sz.Riki88 (#109954) üzenetére


VR6-Fan
veterán

igen, egy öreg hibrid ez már, pontosat nem tudok neked mondani (nincs logom), de 2000-2500 közt, olyan 2300 rémlik, 1,6ra van most írva, hogy mi a max peak, azt passzoltam, szerintem 1,6 fölé nem nagyon lesz írva, nagyon max meg boostoltatva 1,7-1,75-re, a lényeg hogy 4000 fölött minél többet tartson ki lehetőleg 1,5 min, most ha jól rémlik 1,4-et még kitart.

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#109956) Mágus2 válasza VR6-Fan (#109955) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Kell rá egy SDI vezérmű tengely, meg egy adagoló valami automatából, és meg is lesznek a lovak. ;)

Az SDI tengelyen magasabbak a bütykök, az automata váltóhoz meg gyárilag 11-es elosztófej járt. :Y Az SDI tengellyel nem kell szarrá forgatni, alul is menni fog, mint a bolond.

Nem úgy pörög fel, mintha a fogát húznák.

[ Szerkesztve ]

(#109957) VR6-Fan válasza Mágus2 (#109956) üzenetére


VR6-Fan
veterán

SDI tengő meg van már, PD sor is, FMIC, bár az rossz helyen van (átépítés alatt), meg a turbo után még a 50-es DP rész van az is épül át 60-ra, meg az egész kipu is átépül mert túl hangos.

Ez újdonság számomra, akkor gyakorlatilag bármelyik automata váltós kereszt vagy hossz motoros AFN adagoló jó?
vagy esetleg ugyan ezen paraméterekkel rendelkező AHU is jó lehet?

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#109958) tresh válasza VR6-Fan (#109953) üzenetére


tresh
addikt

0.216 :B

jó a te autód is halálfélelem+1 temetés kategória ;]

(#109959) Mágus2 válasza VR6-Fan (#109957) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

ALH vagy ASV adagoló kell és automatából. Csak kereszt motoros és csak euro 3 motorból + egy pumpa a tankba és meg lesz a kellő üzemanyag a lovakhoz. ;)

[ Szerkesztve ]

(#109960) VR6-Fan válasza Mágus2 (#109959) üzenetére


VR6-Fan
veterán

az alu fedeles adagolóhoz már faragni, azt hittem lemezhez van praktika :B

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#109961) Mágus2 válasza VR6-Fan (#109960) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

:N

(#109962) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Azért örülök, h Ti legalább jól érzitek egymást.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#109963) VR6-Fan válasza Mágus2 (#109961) üzenetére


VR6-Fan
veterán

közbe túrtam pár képet a csigáról.
ez már szerintem V2.0 lesz, anno ami jó pár éve volt a kezembe még öntött komp kerekes volt, ez meg már CNC-s akkor innen eredhet a gyors spoolja, nem találtam hirtelen a gyári 1749VA turbina kerékről képet, de az is "F1"-es lapát dizájnál van, vagy hagyományos? mert akkor ez is változott, innen eredhet az alacsonyról való betöltés is WG-s létére.

képek:


"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#109964) net84


net84
őstag

Jobb estet!
Latom azert itt nem allt meg az elet :DDD .
Szakmai kerdesem lenne...
Adott a Torpedo 5P, 2.0 PD BKD, 6-os manualis valto - igen, meg mindig ez a "szoporoller" :) .
Szombat este elkezdett random ciripelni valami jobb elol. A futomu felol hallom, de ugye ott a valto is.
Ma kicsit jobban odafigyelve, jobbra tekert kormanynal csinalja, a ciripeles fordulatszamtol es sebessegtol fuggetlenul mindig ugyanolyan utemu, ha ramozditok a kormanyra, akkor megszunik, de ha megint arra a pontra forditom, akkor ujra kezdi. Egyelore csak a min. 90 fokos kanyarokban, utkeresztezodesekben tudtam eloidezni es akkor is a kanyarodas feltavjanal kezdi. Illetve akkor sem mindig. Vagy nem sikerul nelem ketszer pont ugyanugy bevennem ugyanazt a kanyart vagy hektikus a tucsok.
Benyomott kuplungnal sokkal erosebben hallani. Ha van fordulat es "bog" a motor, akkor erosen kell koncentralni, hogy hallhato legyen.

Tudom nem egyszeru, de latatlanba valakinek otlete?

Lelazitsam a kerekagy csavart es nezzem meg, hogy megtepte-e a szerelo?
Gondoltam eloszor arra, hogy beleer valamibe az uj bilincs, de a ciripeles fix utemu es atneztem a futomuvet is. Semmin nem latszik, hogy osszerne... Aztan kerekagy csapagyra is gondoltam, de csak kanyarban es fix utemben csinalja. Kormanyszervo? Valami a felfuggesztesen vagy futomuvon? Esetleg a fek? Elvileg nincs elektromos kopasjelzom, mechanikus adhat ki ilyen hangot?

Esetleg fontos lehet, elozmeny:
Mult het hetfon kicsereltettem a 7 honapos feltengely csuklok gumiharangjait, mert katasztrofalis allapotba kerultek (a jobbos eppen csak kinyomott egy kis zsirt, de repedezett szet a harang). A jobb oldalit, ami a rovid tengelyes, azt komolyabb futomu bontas nelkul, tengelyen hagyva a csuklot, a belso oldal felol csereltek ki. Az egesz ki lett veve a helyerol es geppel huztak ra a gumit. A masik oldalon az auton maradt a tengely, de ott is belulrol csereltek, csak kezzel.

u.i.: van rajt casco, "szimulaljak" elektromos zarlator? <bocs, ez csak poen volt, az elkeseredesem szuli>

Read only...

(#109965) kenwood3


kenwood3
őstag

Sziasztok!

V-ös golf vásárlásán gondolkodom. Benzinest szeretnék 1.6-os motorral. A kérdésem az lenne, higy mire kell odafigyelnem ha netalán ennél a típusnál maradok? Igazából az egyik barátom szülei elvileg el szeretnek adni az oveket, de abba 370k km van már . Viszont ebbe tenyleg valos a km , nem ugy mint a legtobb agyontekert tarsanal. Ebbol a 370-bol az auto minimum 300-at palyan tett meg. Nagyon jo allaptban van ehhez kepest, tobbszor ultem is mar benne es semmi kivetnivalot nem talaltam benne. Mennyire szamit gaznak ennel a tipusnal ennyi km? Vajon mennyit birnak ezek meg menni? A valaszokat elore is koszonom !
:R

Mi az az ekezet dragasag??

(#109966) Magnum_ válasza kenwood3 (#109965) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ha nagyon karban volt tartva és vigyázva volt rá, akkor nem gáz.
anyukám 2007es 1.4-es Polojában 360 van (fele város, fele pálya), de semmi baja nem volt még a kopo alkatrész cseréjén túl, igaz, szakszervizen kivül mást nem látott és 10000ként olajcsere (nem gondolnám amúgy, hogy a szakszervizen mult...).

persze itt fogják írni, hogy ezzel a motorral ne, de szerintem inkább ezzel a motorral, mint dizellel... kevesebb benne az okosság

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#109967) MunezXBK válasza Magnum_ (#109966) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Viszont benzineshez képest nem kevés a méter, eladni nem nagyon kell később.

(#109968) Magnum_ válasza MunezXBK (#109967) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Engem a km ora sosem aggasztott, nem a jo magyar vasarlo fele vagyok, aki elhiszi es akarja, hogy a 2002as golf4-ben 86000km van.

I humbly and respectfully decline™

(#109969) MunezXBK válasza Magnum_ (#109968) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Napi szinten átélem, azért írtam.

1. Ebben sok a km. ( 10 éves autó, 160-170.000 km-rel. )

2. Ebben biztos nem ennyi van, tuti tekerték. :D

(#109970) Magnum_ válasza MunezXBK (#109969) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ennyi. A magyar vasarlok okosak :-)

I humbly and respectfully decline™

(#109971) tresh válasza VR6-Fan (#109963) üzenetére


tresh
addikt

Nincs valami frankó turbó összehasonlító oldal ? :) Konkrétan a 1749va érdekelne illetve hogy a vnt15 helyére mi fér még el hosszmotoron kisebb átalakítás nélkül. Ahogy néztem a meleg oldal ugyan az a 1749va nal csak a hideg oldal gyorscsatis. Néztem hogy ezt egy két emberke le adapterezte valami ilyesmivel

Ez mennyire jó megoldás ?

(#109972) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Nemide

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#109973) K Norbi


K Norbi
addikt

Ma kíváncsiságból levettem LO ra a fűtést mikor beindítottam az autót! kint -3 fok
2-3Km és 90Fokon állt a mutató!
Ha felveszem 23-25 fokra a fűtést 5-6Km az üzemi hőmérsékletig, sokat számít hát nyáron 3Km.
Igaz megfagytam az autóba de az nem számít.. Mindent a motorért!! :D :D

[ Szerkesztve ]

(#109974) Ace owner válasza K Norbi (#109973) üzenetére


Ace owner
addikt

Jár a fejsimi

Galaxy Fold 4

(#109975) Magnum_ válasza Ace owner (#109974) üzenetére


Magnum_
nagyúr

te van-damme posztert reggeliztél, vagy mi van? :D
engem is felrántottak már reggel, de szedem a magnéziumot :D

I humbly and respectfully decline™

(#109976) mmdms válasza Ace owner (#109974) üzenetére


mmdms
addikt

Így éjszakás műszak után feldobtad a napom! :DDD

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#109977) VR6-Fan válasza tresh (#109971) üzenetére


VR6-Fan
veterán

amég nem ész nélküli nyomásba gondolkozol jó lehet szerintem.
amugy meg ha mákod van egy ügyes turbos csinál neked a vnt15 komp házból olyat ami fel cuppan a 17-esre, vagy átpakolja 17-re a 15-öt.

náluk keresgélj asszem valahol van egy táblázatuk hogy adott turboból mi a max [link]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#109978) kk831228 válasza Ace owner (#109974) üzenetére


kk831228
addikt

;] :DD

"Okos kutya"... ;] [link]

[link] :D

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#109979) csiben1


csiben1
tag

Sziasztok!

Audi A4 1.8benzin 98-as évjáratban (motorkód:ADR) milyen időközönként kell vezérlést cserélni? Most van benne 90ezer km és 4éves.

[ Szerkesztve ]

You can walk straight through hell with a smile

(#109980) vargalex


vargalex
félisten

Sziasztok!

Anno írtam, hogy 7 személyes autók irányába nézelődöm. Most egy nagyon segítőkész kereskedőnek hála egy teljes hétvégén át tesztelhettem egy Seat Alhambra 2.0 TDI (150 LE) DSG S&S Style Advanced modellt. Így ezzel kapcsolatban írnék egy kis szösszenetet, hátha valakinek érdekes lehet.

Természetesen az autó minden földi jóval fel volt szerelve (navi, tolatókamera, radarok, sávkövetés, start-stop rendszer, gombos indítás, tempomat, bőr kárpit, elektromos mozgatású tolóajtók és csomagtér ajtó, stb.), így ebben nem volt hiány. A helykínálat teljesen rendben van, a leghátsó üléssor még hosszabb távon is megfelelő felnőttnek is. Igaz, ezt nem én állítom, hanem a feleségem. :) 6-an ültünk benne (3 felnőtt és 3 gyerek) és senki nem panaszkodott. A 6 személy mellett még bőven van hely a csomagoknak is. Úgyhogy hely szempontjából, ha valakinek nagy a család, csak ajánlani tudom.

A DSG váltót mindenki dícséri (legalábbis, akivel eddig beszéltem), de nekem nem igazán jött be. Mondjuk ez volt az első automata váltós autó, amit vezettem. De hiányzott a kuplung :), és nagyon sokszor én teljesen máshogy/máskor váltottam volna, mint ahogy a DSG tette. Engem kicsit zavart.
A 2.0 CR TDI papíron másfélszer olyan erős, mint a jelenlegi Superb-m 1,9 PDTDI-je (150 LE vs. 101 LE). Viszont (gondolom a teljesen más karakterisztika miatt) erőtlenebbnek tűnt a PDTDI-től. Pedig "csak" 300 KG-al nehezebb az Alhambra. És ezt nem csak a motorhang alapján mondom. :)
A Superb első ülése sokkal kényelmesebb. Nem csak az ülés pozíciója miatt, hanem a kialakítása. A Superb-ben sokkal jobb az oldaltartás, és maga az ulés komfortja.

Röviden ennyi. Valószínűleg előbb-utóbb váltani fogok, de biztos, hogy nem új, hanem 3-5 éves példányra. Az új eléggé túl van árazva szerintem (bár nem néztem a konkurenciát, de pl. a tesztelt példányért nem adnék 14 M Ft-ot, amennyi az ára).

Sajnos képet nem csináltam az Alhambra-ról, de ugye az nem is az enyém. :) Viszont a sajátomról most ronda lemezfelnivel (majd tavasszal ha visszakerül az alufelni fotózok még párat) csináltam mobillal néhány nem HD képet (és nem is 40-et).

Tehát a saját járgány: Skoda Superb 1.9 PDTDI (74 KW) AVB, 2005/06 (ennek legalább minden egyes megtett km-eréről tudok, ami ahogy láthatjátok az utolsó képen a korához képest nem túl sok):













[ Szerkesztve ]

Alex

(#109981) tresh válasza VR6-Fan (#109977) üzenetére


tresh
addikt

Thx, Végignyálazom. :R

(#109980) vargalex: f*szé kell ilyen képeket be tenni főleg egy Superb-ről:DDD Ilyenkor mindig el akarom adni az ódit , de csak ilyenkor ;]

[ Szerkesztve ]

(#109982) Mágus2 válasza csiben1 (#109979) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Megérett a cserére.

(#109983) vargalex válasza tresh (#109981) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Miért, milyen képek ezek? :)

Alex

(#109984) tresh válasza vargalex (#109983) üzenetére


tresh
addikt

Szépek :) Semmi extra csak gyenge pontom az mk1-es superb :B

(#109985) vargalex válasza tresh (#109984) üzenetére


vargalex
félisten

Így már értem. Mondjuk a 2-es Superb nekem sem tetszett...

Alex

(#109986) tresh válasza vargalex (#109985) üzenetére


tresh
addikt

Az nekem csak kombiba tetszik :))

(#109987) Cheesy


Cheesy
őstag

Ma dokinál van az autó, márkaszervizben történő teljes átvizsgálás, múltlekérdezés (már ha van egyáltalán...), kompressziómérés.
Kíváncsi vagyok találnak-e valamit (egyáltalán megtalálják-e azokat amikről tudok :P ) vagy csak lehúzás az egész és csak naív vagyok. :U

www.vakbelmutet.hu

(#109988) g4bb3r


g4bb3r
tag

Hétvégén kigyulladt a motor elektronika visszajelző lámpácska így idejét láttam letesztelni a VAG kábelt (aliexpress).

Két hibakódot dobott a vcds :

Address 01: Engine Labels: Redir Fail!
Part No: 036 906 034 DS
Component: MARELLI 4MV 4568
Coding: 00031
Shop #: WSC 06402
VCID: 66C350130292162E0EF-4A3A
VSSZZZ1MZ3R040277 SEZ7Z0B1731547

1 Fault Found:
17588 - Linear O2 Sensor; Pump Current
P1180 - 35-10 - Short to Plus - Intermittent
Readiness: 0000 0000

google szerint ez lambdaszonda - vagy a kábel tört el vagy a szonda csereérett..

Másik:

Address 46: Central Conv. Labels: 1C0-959-799.lbl
Part No: 1C0 959 799 F
Component: AY Komfortgerát HLO 0003
Coding: 00259
Shop #: WSC 49037
VCID: 3A7BD46326AA42CE9A7-4A3A

Subsystem 1 - Part No: 1C1959801A
Component: 3K Tőrsteuer.FS KLO 0004

Subsystem 2 - Part No: 1C1959802A
Component: 3K Tőrsteuer.BF KLO 0004

Subsystem 3 - Part No: 1C0959811A
Component: 3K Tőrsteuer.HL KLO 0004

Subsystem 4 - Part No: 1C0959812A
Component: 3K Tőrsteuer.HR KLO 0004

1 Fault Found:
00931 - Locking Module for Central Locking; Rear Right (F223)
27-00 - Implausible Signal

Google szerint nem zár a központi a jobb hátsó ajtón... kipróbáltam zár... :F

Kitöröltem a kódokat ha visszajön akkor gondolom szerelő..

(#109989) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Ma érdekes hibát produkált a Golf. A jobb oldali (villanyos) tükör folyamatosan kifelé állítódik, levett gyújtással is, a többi irányban rendesen reagál, illetve állítódik szépen a bal oldalival együtt. Mi lehet a hiba forrása? Töltőn az akku; ajtókárpitot leszedtem, és a vezetéket széthúztam.

(#109990) K Norbi válasza molnarpeter (#109989) üzenetére


K Norbi
addikt

Ajtókba vezeték szakadás nincs? Mondjuk érdekes hogy levett gyújtásnál is csinálja! Még az állító pöcökre tippeltem volna.
Valami zárlatot okoz.
Gépre kell tenni hogy mit mond, meg egy jó villamossági szerelővel beszélj.

[ Szerkesztve ]

(#109991) FrankMonzano válasza Magnum_ (#109968) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Hat igen. Az en 2004-es 4-es Golfomban is 190e km van. Latok sok 100-120, 140e km-es hirdetest. Neha elgondolkodom, hogy en vettem e sok km-rel, vagy az enyem legalabb valos?! Apropo, egy normalisan karbantartott/hasznalt 1.6 golf mennyit bir ki? 200e km felett is van neki elet?

(#109992) K Norbi válasza FrankMonzano (#109991) üzenetére


K Norbi
addikt

Én nagyon remélem hogy van :) Mert 10 évig tuti megtartom, hacsak nem nyerek a lottón.
Én má csak elektromost veszek majd. ;]

[ Szerkesztve ]

(#109993) Magnum_ válasza FrankMonzano (#109991) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Boven van. Meg egyszer ennyi siman, persze hibak elofordulhatnak, de semmi fatalis. Ha tenyleg karbantartott. Es vezerlest sem felejtesz el cserelni.

Lasd anyukam polojat.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#109994) TaaT válasza molnarpeter (#109989) üzenetére


TaaT
veterán

Faterék 3BG passatjanal is pont ugyanez volt, aszem valami testhiba volt a megoldás.

Give them hell Ukraine!

(#109995) Qru válasza K Norbi (#109992) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

[link] :F :Y ;]

#nincsbennetarcsi

(#109996) K Norbi válasza Qru (#109995) üzenetére


K Norbi
addikt

óójééé látom magam ahogy hasítok vele a naplementében és közbe kifogy a kraft :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#109997) molnarpeter válasza K Norbi (#109990) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

&TaaT: Köszi! Szakadás olyan szempontból nem tűnik logikusnak, hogy lehúzva a tükörhöz legközelebbi csatlakozót (az utas oldali kárpit alatt) nem csinálja egyáltalán. A kapcsolót nem néztem még, remélem nem komolyabb gond van :R

(#109998) Qru válasza K Norbi (#109996) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Egyébként most amikor hétvégén mentem fel a Mátrába láttam a hegyen egy Leaf-et. Néztem is, ezt itt az erdő közepén hol tölti fel? Aztán lehet a csomi tele volt powerbank-okkal. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#109999) Cheesy


Cheesy
őstag

Nos túlvagyunk egy nagyvizsgálaton, a kompressziómérésre csak nem jutott idő, mert állítólag túl sokáig tartott volna szétszedni és a vizsgálat után összelegózni a motrot. Hengerenként 2,5k lett volna a díja. Így kutatom tovább milyen szaki lehet a környéken, akinek van ehhez műszere...

Néhány tétel szerepel csak a hibalistán, de ez a legbosszantóbb:

1. Simos befecskendező- és gyújtórendszer

00282 044
Fojtószelep állító - V60
rövidzár
véletlenszerű hiba

00525 005
lambda-szonda - G39

A fojtószelepet asszem tavasszal takarítottuk ki arany tisztára, de utána derült ki, hogy a flexibilis szívócsövek értek el a motor mögött ami az akkori fals levegő szívást okozta. Az ki lett javítva.
De most azt csinálja, hogy motorfék utáni kikuplungolásnál leesik a fordulatszám 300-500 rpm-re mielőtt alapjáratra visszaállna.

Amit még felírtak:
- alsó motorvédő hiányzik (tudom, hogy hiányzik, mert nincs rajta :) )
- elsö J+B "kutyacsont" cserés (végre kiderült hogy nem a kormány végén lévő gömbfej kotyog, mint amit az előző szerelő mondott, ezt ki fogom cserélni, javaslatot kérek honnan és milyet rendeljek)
- hátsó teleszkóp porvédő tropa (tudom, ez engem is zavar, hogy tavaly kicseréltük és ilyen gyorsan elért, de majd veszek bele gyárit)
- bal-hátsó kerékcsapágy kúpgörgőjén állítani kell, mert "lóg" (ehhez kell futómű specialistához vinnem? Vagy elég a szakim?)

Ja és lehet keresnem új fényszórókat :(

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#110000) kenwood3 válasza Magnum_ (#109966) üzenetére


kenwood3
őstag

Köszönöm a válaszokat ! Marmint 1.6- os változatot nem ajánlanák, vagy csak ezt amibe 370k km van?

Mi az az ekezet dragasag??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.