Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 14:37:55

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109101) focvis válasza bitpork (#109096) üzenetére


focvis
veterán

Mintha csak a Golfot látnám. :DDD

Más: akkor mindenki jól összekente magát ma szilikonnal 👍👍👍👍👍

(#109102) zsolt19900 válasza tresh (#109061) üzenetére


zsolt19900
őstag

nem szeretnék sokat lovagolni, most egy új tárcsa megvétele kedvességgel 30k kb -asszem- a kevlározás szereléssel együtt megvan bő egy 20asból. Inkább azt próbálom ki, minthogy veszek egy új tárcsát és esetleg azt is megeszi a gép :) ha a kevlárt nem, akkor jól jártam így is úgy is.

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#109103) FrankMonzano válasza tresh (#109094) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Meglepo, de nem rossz a motor karaktere. Ezt videken, illetve hosszabb utakok hasznaltak, a motor egyben van ugy tunik. Hasonloan megy, mint a clio, alul is huz, porgetve fickosabb. Nekem szimpi.

(#109104) harcikoca


harcikoca
senior tag

1.9 pd awx passatban generator csere elott allok, mert behalt. +ba a szijon kivul mit erdemes meg cserelni? Az osszes pd generator ramegy? Esetleg a sima tdi jo ra?

[ Szerkesztve ]

AMD+Ati powee'R

(#109105) Qru válasza ToMmY_hun (#109098) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Szomszédnak van A6 Avant 4,2 benyós autója, 1 éve hajtja nem volt eddig vele gondja (klímát mondjuk rendbe kellett tenni). Dízelben azért több drága alkatrész van. Ha nem gond a fogyasztás akkor én inkább benzinesek nézegetnék. Kevesebb benne a roller faktor.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#109106) Lacess válasza MunezXBK (#109100) üzenetére


Lacess
tag

Tegnapelőtt +1,5-ban (kijelző szerint) ugyanúgy aludt ki a visszajelző mint általában. :(((

Nem viszik az Audit?

Sokan most váltanak Windows 10-re, pedig nekem már a 98 is megvan.

(#109107) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Kozepkonzol jobb oldala nekem is zorog, mert minden ugyes f@szkalap az anyoson ulve odanyomja a 70 kilos labat. Es ahogy zotykolodik az auto, az a resz ugy gyengul folyamatosan. Mindig szolok hogy ne..

Minden esetre azt en is meg akarom nezni majd, hogy mit lehetne kezdeni vele.

A Golf 4 meg hogy hangos belul.. Nalam ezek vannak, sztem egy 17 eves autotol konkretan elvarhato, igy nem irnam fel a negativumok listajara: a vezetooldali ajto karpit, amin konyokolok, meg valami kopogas az anyos oldali ajtonal, valszeg a hatarolo. A kartamaszt nem mondom, mert nem gyari csak azzal megegyezo felfogatasu, de ezt ki is veszem hetfon es keresek helyette bontott gyarit (1 ev alatt elhasznalodott).

A TaaT altal panaszolt keder nyoszorgesek nalam is jelen vannak es szinten olyanok, mint az uj (ajtok es kaszni kozott, valamint az ablakok korul is). Kivancsi vagyok TaaT, hogy neked mi valik majd be, mert ezt en is le akarom tudni az enyemnel.

(#109108) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Kiolvastattam a hibakodot a Golf IV-ben. Lambdaszondat irta, kitorolte a kodot, utana nem irta mar vissza neki a laptopban. Megnezte a lambda szonda mukodik jol, viszont a hatarertekeken kivul kicsit. Az auto jol fogyaszt, es az alapjarat is jo. Csereljem vajon vagy ertelmetlen? Foloslegesen nem akarok erre kolteni, ha mukodik.

(#109109) TaaT válasza ßrainiac (#109107) üzenetére


TaaT
veterán

Haver megvette anno a négyesgolfját, ugyanúgy nyiszogtak a gumi kéderek, erre egy idő után elhallgattak. Kérdezem mit csinált velük, azt mondta semmit. :)

Give them hell Ukraine!

(#109110) ßrainiac válasza TaaT (#109109) üzenetére


ßrainiac
addikt

:DDD

Na hat nalam lassan 3 eve csinalja szorgalmasan a nyiszogast. Ugyhogy az a lehetoseg nem all fenn, hogy magatol abbahagyja. Ahogy a szilentek nyoszorgese sem. Altalaban pont picivel 0-ra fekezes elott csinalja, foleg ha picit el van tekerve a kormany. Osszes szilent cserelve volt, stab. rud, majd felkerultek ujabb szilentek a 2000 (vagy 2002?) utani G4-rol. Egyelore nem hatotta meg semmi :/

(#109111) MunezXBK válasza Lacess (#109106) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Elvileg van utóizzítás is. Bár abban nem tudom van-e?

1 hét alatt 724 megtekintés, 0 érdeklődő. Pedig 12db HD kép van, biztos szeretnek nézelődni.

(#109112) TaaT válasza ßrainiac (#109110) üzenetére


TaaT
veterán

Az is nyöszörgött havernak (a szilent) de csak hidegben, csere után megszűnt.

Elgondolkoztam a (gumikéder) cserén de az újat nem fizetném meg szerintem, a használt meg ki tudja milyen.

Give them hell Ukraine!

(#109113) focvis


focvis
veterán

Szeretnék egy kicsit pimpelni 👹

A Golfban az összes izzó LED kívül-belül. kivéve:
- tolatólámpa -> ez jó is így;
- első index -> szeretnék LED-et helyette.

A gépkönyv csak annyit ír, hogy a kiszerelt izzónak megfelelő cseredarabot tegyek a helyére :F
Annyit sikerült kiguglizni, hogy vélhetően H21W típus van benne. YOUTUBE

Kérdés:
- sárga kell bele vagy fehér izzó?
- milyen LED-et rendeljek?
- honnan?

Köszönöm!

Írtam, hogy a belső is LED, na az jó fosch, míndenkit lebeszélnék róla.

Más: megjött tegnap a gyári gumiszőnyeg, fasza :)

(nagyon-nagyon közel járok a 40 HD képhez)

[ Szerkesztve ]

(#109114) MunezXBK válasza focvis (#109113) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Milyen színű az index búrája?

(#109115) focvis válasza MunezXBK (#109114) üzenetére


focvis
veterán

Jó kérdés!

Lementem fotózni: Messziről nem látszik, csak a külső polikarbonát, de ha közelről belevakuzok, akkor úgy tűnik, hogy a lámpán belül van egy narancssárga borostyánsárga "doboz".

(szvsz megvan a 40 db HD)

[ Szerkesztve ]

(#109116) bitpork válasza focvis (#109115) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha megengeded a 40HD-t majd mi eldöntjük ;) Ami ugye különben is 80 volt ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#109117) MunezXBK válasza focvis (#109115) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Akkor fehér kell. Amúgy mi a baj a belső ledekkel?

(#109118) focvis válasza MunezXBK (#109117) üzenetére


focvis
veterán

Köszi!
Ha valaki tud tuti forrást, típust, lécci írjon! Aliexpress is jöhet.

Belső LED: röviden zavaró. Talán gyenge volna? de nem igazán, túl hideg, nincs szórt fény. Nagyon pontszerű a fényforrás.
(Szerk: fotó alapján a tiéd jobb, majd lövök én is fotót.)

@ bitpork: Tudtam, hogy Rád számíthatok! :D

[ Szerkesztve ]

(#109119) net84


net84
őstag

Jobb napot!
Nem tud valaki elado Nokian 225/45 ZR17 94Y XL nyari
gumit?
1db-ra lenne szuksegem, aminek a futofelulete 5-6mm kozott van.
Illetve erdekelne, hogy volt-e valakinek "szerencseje" onkormanyzati katyu kontra auto esethez es ugyintezeshez... Elsore nem tunt veszesnek a talalkozas, de most 1 gumi kuka, a felnibol pedig dec-jan kornyeken lesz valami. Gorgozni biztosan kell, a belso fele ut rendesen :(((

Read only...

(#109120) ßrainiac válasza focvis (#109113) üzenetére


ßrainiac
addikt

Na, orulok, hogy egy szamomra nagy dilemmat megoldottal nekem.

Ugye ezt mar emlitettem, hogy a napellenzo alatt LED-ek vannak, es tetszik hogy feher, meg fenyes stb. de nem mertem az egesz belso vilagitast lecserelni.

Na ez a fenti kep segitett a dontesben. Meg az is amit irsz. Valahogy nem illik az autoba ez a hideg arnyalat :/ (es meg a te urtechnologias GTI-dbe sem)

(#109121) focvis válasza ßrainiac (#109120) üzenetére


focvis
veterán

Mondom én és a fotón (HDR+, vaku nélkül készült) látszik, hogy még rá is játszottak a hideg fényre. Minek??! :F Lakásba se vesz senki hideg fényű ledet, a nazik direkt belerakták (szériaban jött).

Más kérdésben is örömmel! :R

;]

[ Szerkesztve ]

(#109122) Lacess válasza MunezXBK (#109111) üzenetére


Lacess
tag

Nem tudom hogy van-e utóizzítás, csak ajánlani tudom ennek a sz@rnak hogy ne most szop@sson meg...

Amíg a monitor előtt szeretnek nézelődni az a jobbik. Amikor egy rakat gyökér élőben akar nézelődni üres zsebbel, az a rosszabbik.

Sokan most váltanak Windows 10-re, pedig nekem már a 98 is megvan.

(#109123) TaaT válasza focvis (#109113) üzenetére


TaaT
veterán

"- tolatólámpa -> ez jó is így;"

Az enyém ilyen volt (lehet már mutattam): [link] [link] [link]

"- első index -> szeretnék LED-et helyette."

Legyen pl cree vagy creevel kombinált SMD [link] és hiába van színes plexi a lámpában, legyen színes a led (vagy melegfehér). Piros plexi mögé ha raksz jégfehér ledet akkor az halvány rózsaszín lesz.

Ja és a canbus, lehet kelleni fog elé ellenállás [link]

"Írtam, hogy a belső is LED, na az jó fosch, míndenkit lebeszélnék róla."

Lehet kapni meleg fehér ledeket [link]

Give them hell Ukraine!

(#109124) MunezXBK válasza focvis (#109121) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Lakásba is hideg fényűt vettem. :D

Lacess: az nekem nem új, kereskedésben dolgozom. :))

(#109125) Mágus2 válasza Lacess (#109122) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Akár 15 foktól is izzíthat. Beállítás kérdése. Nem a levegő hőmérséklet a mérvadó,hanem a hűtővízé. Alap progran szerint fagypont alatt izzít. Utánizzítás nyáron is van az első kilométeren.

(#109126) ßrainiac válasza TaaT (#109123) üzenetére


ßrainiac
addikt

Wow.

A tolato az eleg infarktus (mar a hatad mogotti arcnak, gondolom :D)

De olyan meleg feheret linkelhetnel, ha nem para (vmi megbizhato, tartosat). Komplett belso vilagitast kicserelnem arra szivesen.

:R

(#109127) rihi1 válasza TaaT (#109123) üzenetére


rihi1
tag

irányjelzőbe nem tehetsz ledet, mert ellenállás hiányában gyorsan fog villogni mintha kiégett volna!

(#109128) FrankMonzano válasza FrankMonzano (#109108) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Erre tud valaki valaszt?

(#109129) Lacess válasza MunezXBK (#109124) üzenetére


Lacess
tag

Ez esetben érted miről beszélek. Melóban meg próbálj "jó helyre" parkolni :) , hátha...

Mágus:Nagyon köszönöm a felvilágosítást! :R

Sokan most váltanak Windows 10-re, pedig nekem már a 98 is megvan.

(#109130) focvis válasza TaaT (#109123) üzenetére


focvis
veterán

+Munez

Köszi szépen, a linkeket is!

Elmentettem az eBay linket, kicsit elbizonytalanodtam, hogy akkor sárgát vagy fehéret keressek bele. Amúgy azt írja, hogy CAN-bus barát,tehét elvileg benne van már az ellenállás.

A tolatólámpát nem piszkálom :N neccesnek érzem. Sötétítettek a hátsó üvegek (erről is lebeszélek mindenkit), este alig látok ki tolatáskor, meg a kamerát sem tudom, mennyire értékelné a ledet.

A nappali csillárban és a fürdőszoba-tükör mellett LED van itthon, meleg fehérek, azok egész jók (G9-esek).

@rihi1: azt olvastam, hogy ezért kell bele ellenállás, hogy ne legyen hibakód és normálisan villogjon. De csak olvastam, ugye...

[ Szerkesztve ]

(#109131) MunezXBK válasza focvis (#109130) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

3%-os a hátsó fóliám, 120 ledes a tolatós ledem. A legvaksötétebb helyen is vígan tolatok.

Nálam sárga búra-sárga led kombónál majdnem belém durrantottak. Napfényben alig látszott, hogy indexelek. Csere 120 ledes, fehérre és máris minden oké.

Lacess: jövő hétig robertonak tartva, ha szerez casht, Suzuki tulaj leszek. :(

(#109132) focvis válasza MunezXBK (#109131) üzenetére


focvis
veterán

Paszmek, öregSZEM, nem látok. 🤓
Amúgy mi ez a 120 LED-es LED? 120 fokos?

Jó kis stift... majd lecseréled, ha rendeződnek a dolgaid. 👍

[ Szerkesztve ]

(#109133) kk831228 válasza MunezXBK (#109124) üzenetére


kk831228
addikt

Uhh, nem zavar a hideg fehér?? :) Megbolondulnék a szobába... Esetleg úgy ha van mellette meleg fényű pl spot lámpánál, akkor nem annyira zavaró, elkeveredik... :D

A tolatóba milyen van neked?? :))

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#109134) MunezXBK válasza focvis (#109132) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

120 darabos. :D

Kk: én a meleg fehértől vagyok rosszul. Ott is 120 darabos, hideg fehér.

[ Szerkesztve ]

(#109135) kk831228 válasza MunezXBK (#109134) üzenetére


kk831228
addikt

120db - os, az meg milyen? :F Van egy linked? :))

Led panel??

Ja megvan : [link]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#109136) MunezXBK válasza kk831228 (#109135) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem panel, izzó.

(#109137) TaaT válasza ßrainiac (#109126) üzenetére


TaaT
veterán

Igazából megnézed milyen foglalatú led kell a kocsidba, felcsapod az ebay-t, odaírod még mellé hogy warm, és özönleni fognak a találatok. :)

rihi1: Vannak relék amik ezt is tudják kezelni, de ha nem akkor a canbus-t kicselező ellenállás ide is jó. :)

focvis: "Amúgy azt írja, hogy CAN-bus barát"

Kínai ledeknél ebben nem nagyon bíznék, szeretnek füllenteni. :B

szerk.: G6 1.4 TSI :Y

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#109138) focvis válasza TaaT (#109137) üzenetére


focvis
veterán

Köszi!

"G6 1.4 TSI"
Biztos vagy benne? Azt látom, hogy G6 kombi, de az 1.4 TSI az szvsz dupla kipus. Hahu

Szerk. Reméljük, hogy inkább dízel - nekem a TSI-k lefelé kormoltak csak, mind3 példány.

Szerk2: 1.2 az más ;]

[ Szerkesztve ]

(#109139) TaaT válasza focvis (#109138) üzenetére


TaaT
veterán

Bocsánat, 1.2TSI :B

Give them hell Ukraine!

(#109140) tomcsi23 válasza focvis (#109115) üzenetére


tomcsi23
veterán

(szvsz megvan a 40 db HD)
Az lehet, csak ugye a kamat... ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#109141) Morris


Morris
veterán

Felnyitom a csomagtartót, majd 5 másodperc múlva a csomagtér világításom erőssége a felére esik vissza. Korábban sokkal több ideig világított erősebben. Ez mitől van? :F:F

(#109142) kk831228 válasza Morris (#109141) üzenetére


kk831228
addikt

Indul még az autód?? ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#109143) Morris válasza kk831228 (#109142) üzenetére


Morris
veterán

Persze! Pöccröff! :))
Az akkuval nincs gond, ha erre irányult volna a gonosz kis kérdésed ;] :DDD

Én valami időrelére tippelek, vagy kezd meghalni a ledes szofita cucc.
De ha kinyitom valamelyik ajtót akkor megint visszaerősödik. majd 5 mp múlva ismét felére esik a fényerő.

[ Szerkesztve ]

(#109144) harcikoca


harcikoca
senior tag

Hosszmotoros AWX passatban a generátor szénkefét le lehet szedni autón, vagy neki se álljak?

AMD+Ati powee'R

(#109145) Mágus2 válasza FrankMonzano (#109108) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Cseréld ki a lambda szondát. ;)

Harcikoca:olyan könnyű levenni a generátort, hogy fölösleges az autón kínlódni vele.

[ Szerkesztve ]

(#109146) FrankMonzano válasza Mágus2 (#109145) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Foloslegesen nem szeretnem, mert mukodik a szonda. Meg szerintem varok vele, mert most nem produkal hibat, illetve a checkengine sem villant fel ujra a hibakod torles ota.

[ Szerkesztve ]

(#109147) Mágus2 válasza FrankMonzano (#109146) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Ha tolerancián kívül mér, akkor az rosszul működik, többlet fogyasztást okoz és teljesítmény csökkenést, de várj nyugodtan vele. ;)

[ Szerkesztve ]

(#109148) tomcsi23 válasza FrankMonzano (#109146) üzenetére


tomcsi23
veterán

Minek kérsz tanácsot, ha szerinted felesleges kicserélni :F

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#109149) Mágus2 válasza tomcsi23 (#109148) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Most nem produkál hibát, de már rég kicseréltem volna ha már egyszer produkált, de ha kitörölték a hibát, biztos megjavult magától. :D Lambda szonda nélkül is elmenne, még lehet kevesebbet is fogyasztana, mint a rossz szondával. :U

[ Szerkesztve ]

(#109150) tomcsi23 válasza Mágus2 (#109149) üzenetére


tomcsi23
veterán

Tele van felesleges alkatrésszel, amikre nincs is szükség. Csak a súlyt növelik.
Ezzel is csaltak a gyárban. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.