Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55101) Balinov


Balinov
félisten

Patrik elso Pady's day paradejan:)

Elvezte a csibesz Apa nyakaba, de a volan moge ules jott be neki a leginkabb :)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#55102) Mercutio_ válasza Balinov (#55101) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mekkora egy naruto-ogre riogatja azt a szegény kölköt :DDD

Én meg a héten először napfényben indultam haza :DD apró szépséghiba, hogy papíron 2-ig vagyunk pénteken :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55103) Balinov válasza Mercutio_ (#55102) üzenetére


Balinov
félisten

😀 anya dolgozott, daddy's day volt kerem szépen

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#55104) aleister válasza Balinov (#55101) üzenetére


aleister
veterán

És még Patrikos rendszámtáblája is van. Nagyon komoly! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#55105) Balinov válasza aleister (#55104) üzenetére


Balinov
félisten

az meg kulon poen, hogy a ceg, ahol dolgozom a tulajdonosa a ClubCar markanak:)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#55106) csuf válasza t_a_m_a_s (#55100) üzenetére


csuf
tag

Szia! Köszönöm a segítséget 😊 csuf

(#55107) Real_Necro válasza Balinov (#55101) üzenetére


Real_Necro
veterán

Utólag is boldog névnapot Patriknak! :)) ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#55108) Balinov válasza Real_Necro (#55107) üzenetére


Balinov
félisten

:R :R koszikoszi! Atadom nyomban!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#55109) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Gondoljátok meg, hova mentek nyaralni! :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#55110) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Ti is leoltjátok? Most kell kimenni csillagfotózni :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#55111) Byk01 válasza jjeahh (#55110) üzenetére


Byk01
senior tag

Én a gyerekeknél lekapcsoltam ... asszony olvas, ő nem örülne neki annyira :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#55112) Larry303 válasza jjeahh (#55110) üzenetére


Larry303
addikt

mindig lenyomom ha megy a projektor ;]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#55113) Real_Necro válasza jjeahh (#55110) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nálunk lesz Paks 2... ;) :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#55114) Byk01


Byk01
senior tag

Keresd a hibát: [link] :))

[ Szerkesztve ]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#55115) Balinov válasza Byk01 (#55114) üzenetére


Balinov
félisten

Az egy fuji

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#55116) fi:zi'k válasza Balinov (#55115) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

:K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#55117) madgie válasza Byk01 (#55114) üzenetére


madgie
titán

Cikinek ciki, de elvileg ez egy szemüveglencse-reklám. A Nikon gyárt olyat is, sok éve.

(#55118) rbalint88 válasza madgie (#55117) üzenetére


rbalint88
addikt

Es szemuvegben is csak kutyat dobalni jok? ;]

(#55119) j.bravo válasza rbalint88 (#55118) üzenetére


j.bravo
addikt

Kutyát nem dobalunk, maximum kajával ;)

Whatever.

(#55120) Mercutio_ válasza j.bravo (#55119) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nini, csikosúr! ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55121) rbalint88 válasza j.bravo (#55119) üzenetére


rbalint88
addikt

Jo, tudod hogy ertettem. Madgienek is van kutyaja, nekem is van, tessek erteni ;) es kajaval se dobaljuk, mert elkanaszodik :P

(#55122) madgie válasza rbalint88 (#55118) üzenetére


madgie
titán

Azt nem tudom :D

(#55123) Larry303 válasza Mercutio_ (#55120) üzenetére


Larry303
addikt

tavaszi videot néztétek már? :DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#55124) atok666 válasza Larry303 (#55123) üzenetére


atok666
őstag

Ez mekkora :DDD

Atok

(#55125) aleister válasza Larry303 (#55123) üzenetére


aleister
veterán

Pics@ba kiszivárgott a videjóm. :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#55126) Balinov


Balinov
félisten

Bassza meg, 6ev utan bedoglott a Krupps Dolce Gusto masina :W :W mar kezdem rohadtul unni ezt a szeriat

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#55127) Real_Necro válasza Balinov (#55126) üzenetére


Real_Necro
veterán

Manuális vagy óttómata? Ki ne dobd!

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#55128) Balinov válasza Real_Necro (#55127) üzenetére


Balinov
félisten

manual, Dolce Gusto Melody 2. a futo resze az ok, muxik, de a 15baros pici pumpa konyokolt le

me? kijossz erte?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#55129) j.bravo válasza Balinov (#55126) üzenetére


j.bravo
addikt

Tudom, nem vigasztal, de 6 évért a mai elcseszett tervezett avulásos világban már hálásnak lehet lenni :(

Whatever.

(#55130) fi:zi'k válasza Balinov (#55128) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Biztos távgyógyít. Érzed már az energiákat? :D

(#55129) j.bravo
Én is 2x olvastam el, hogy jól értem-e, hogy 6 év miatt van kiakadva. :DDD

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#55131) Balinov válasza j.bravo (#55129) üzenetére


Balinov
félisten

felig, de vigasztal...csak kicsit sok mar a jobol. novemberben a nas, elotte a nexus7, aztan februarba a tv, most meg a kvfozo....igaz,utobbi 1 centbe nem kerult, cegnel nyertem a havi sport& social klubbos sorsolason anno

fi:zi'k: a kavefozonk..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#55132) #40935168


#40935168
törölt tag

Hifis Urak ! Erre vki ? Gondoltam, bedobom. Ma megyek meghallgatni a Lurdy-ban..

(#55133) Studi válasza j.bravo (#55129) üzenetére


Studi
addikt

Nekem egy csomó cuccom van otthon, aminek a tervezett avulásról senki nem szólt... :B

(#55134) Real_Necro válasza Balinov (#55128) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ja, azt szervizben anno nekünk mondták, hogy kb az vagy a tű döglik meg először rajta. Szivattyú cserével újra jó lesz. Esetleg eladod alkatrésznek. Pl kollégámnak Piccolo van és elrepedt a víztartálya... persze ahhoz meg nem jó.

Nekünk Genio van, az automata egérgörgővel meg nyomógombbal:

Nagyon bírom. Mindig ugyanolyan minőséget produkál. Pár év után most kellett először vízkőteleníteni mert bedugult.

Kutyus:

Ennyiért meg tv hangszórónál biztosan mérföldekkel jobb lesz. ;) Valamikor én is akarok venni anyáméknak egy hangcuccost tévéjükhöz, de én "sound bar"-ban gondolkodom.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#55135) #40935168 válasza Real_Necro (#55134) üzenetére


#40935168
törölt tag

Vízkövön segít a Brita vízszűrő kancsó. Abból iszunk csapvizet (én pl. nem vásárolok ásványvizet). Nem a világ csodája, de azért érezni, hogy jobb.. teát, kávét, mindent ezzel főzünk, mert ugye megisszuk azt is, ahogy átfő a gépeken. Egy próbát megér.

A Genio jó kis cucc, a szomszédban lévő Nestlé mintaboltba járunk ki néha kávézni, klassz ez az erősség-kódolós megoldás, hogy a kis kávés kapszulán jelezve van, mire állítsd a gépet.

[ Szerkesztve ]

(#55136) Real_Necro válasza #40935168 (#55135) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha jól emlékszem háztartási gépes totyikban van egy vízben szaki fórumtárs. Érdemes kikeresni a véleményét a vízszűrős kancsókról. ;) :D

Egyébként a torkod nem lesz vízköves. :DDD

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#55137) fi:zi'k válasza Balinov (#55131) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Értem, hogy szarul érint, de úgy adtad elő a 6 évet, mintha 6 hét lett volna és már legalább 3 ilyen gépen túl lennél. :D Ja és azt is értem, hogy kávéfőző.

(#55133) Studi
Örülj neki. ;)

(#55134) Real_Necro
Vízkőteleníteni nem csak hobbiból szoktak a népek konyhai gépeket. Vagy ennyire lágy a víz nálatok? :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#55138) Balinov válasza Real_Necro (#55134) üzenetére


Balinov
félisten

a tu az jo, reggel meg kora delutan tegnap meg mindketten ittunk (en Barista-t, Vera Latte-t ami ugye 2x kapszula). Amugy epp az Aventes kajamelegitot meg fertotlenitot vizkotlenitettem, gondoltam teszek a Melody2-be is ugy 1l vizkoldos vizet azt atfozom, jott is a cuccos viz, majd egyszercsak elkezdett alul folyatni, aztan meg nem nyomta a vizpumpa egyaltalan.

Ugy 1 oraig kajtattam a netet, valahol - mar nem emlekszem hol talaltam is potalkatresz vizpumpat, de olyan aron, hogy inkabb vettunk a teszkoba egy akcios Oblo-t, meg epp volt 8-10€-nyi klubkartya kuponunk szoval eleg olcson megusztuk a valtast, de rohadjon meg, akkor is!

az egyetlen kinom a Dolce Gusto rendszerrel,hogy kb evekig olyan 4-4.50 korul volt a 16/2x8-as kapszula, iztol fuggetlenul, de ugy 1 eve szepen elkezdett eloszor 5 korulre, majd 5.50-5.70-es savba mozogni, most meg mar volt,hogy (igaz nem olyan helyen, ahol rendszeresen vasarolunk) hogy 6-ert lattam...

Nameg ahogy nezem, nincs hozza 3rd party kapszula, az egyetlen epkezlab, igaz eleg ganyolos modszer, amit talaltam a delelott az ez a mutetsorozat

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#55139) Real_Necro válasza fi:zi'k (#55137) üzenetére


Real_Necro
veterán

Annyira ritkán főzünk otthon kávét... :D

No meg van közben a vízszűrős kancsóval kapcsolatos info. Röviden csak annyi, hogy a szűrő mindig vízben áll vagy nedves, ezért megtelepszenek rajta a bacik. Forralás a tuti. Ennyit találtam a srác írásaiban most rövid idő alatt.

Bali:

Itthon is voltak régen akciók, hogy 990 körül volt darabja ha 4 csomaggal vettél. Én mostanában piacon veszem 1300-ért. Boltban 1700, van hogy akciósan...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#55140) madgie válasza #40935168 (#55132) üzenetére


madgie
titán

Valami jobb hangproji esetleg?

(#55141) gorgo válasza #40935168 (#55132) üzenetére


gorgo
őstag

Ha főleg zenére használná, akkor miért 5.1? Miért nem 2.0?
Amúgy a soundbar tényleg jó megoldás lehet, bár sosem hallottam olyat, de más több helyen nagyon jókat olvasok róla, már ha ez meggyőző :)

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#55142) Mercutio_ válasza #40935168 (#55132) üzenetére


Mercutio_
félisten

Inkább denon mint onkyo, vagy ha low budget, akkor pioneer Yamaha, de abban madgie az expert ;]

szerk. : mazsi, és így? ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55143) madgie válasza Mercutio_ (#55142) üzenetére


madgie
titán

Én? Sose volt Pioneerem :)

Yamahám van, ja, régebbi alapmodell, de egész jó a hangja (Onkyo-m volt előtte, az nekem túl búgós, rossz-mozis volt). De mai eszemmel lehet egy jó soundbart néznék én is. Pár hónapja akciós volt a Canton DM50, na az tuti dűt-borít :D

[ Szerkesztve ]

(#55144) Mercutio_ válasza madgie (#55143) üzenetére


Mercutio_
félisten

Töröld meg a szemüveget :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55145) #40935168 válasza gorgo (#55141) üzenetére


#40935168
törölt tag

Igazából a kinézett szett 2.0-áját fogom meghallgatni, a két frontot. A hátsókkal együtt hogy mit alkot 5.1-ben, az már "lényegtelen" de annyira durván szar nem lesz szerintem (sőt, viszonylag jót várok), meg hát a mostani tv-hez képest tényleg ez is hiperűr lesz kb. :)

Az 5.1-et azért, hogy akkor le van tudva ez is, ebben az árkategóriában élvezze már akkor normálisan a filmeket is, szülinapja is lesz meg minden ilyen, meglepem. Igazából amúgy ez 5.0, tehát a sub-al sem számolunk (két front lemegy viszonylag mélyre, zenére kiváló lehet akár, mozira meg nem kell, hogy a kanapé is rezegjen).

Inkább az érdekelne, hallott-e már vki Közületek ilyen Magnat, Heco és társai ma kapható álló szetteket. Korábban a Wharfedale motyók pörögtek nagyon (most nem tudom, mennyire mennek), anyám 3-4 éve két nagyobb Orion ládát kukázott ki (aprón eladta) a régi erősítőjével együtt, szóval .. Dali és ilyenek már drága.

Denon: kollégának Denonja van, ő javasolta az Onkyo-t. Én hallottam már őket egymás mellett, ugyanabban a rendszerben, ugyanabból az árkategóriából, vagy 4-5 éve az akkori modelleket - kb. Onkyo - Yamaha - Denon - Marantz lett a sorrendem.

A mai és akkori modellek között is lehet óriási különbség hangzásban, szóval ehhez megint egy jó nagy teszt kellene, amúgy meg bármit lehet rá mondani. Az erősítő Onkyo marad, a legkritikusabb pont még mindig a hangfal - feltételezve egy jó jelforrást, pl. FLAC-ban fog megkapni mindent egy külső USB vinyóra.

(#55146) Balinov válasza gorgo (#55141) üzenetére


Balinov
félisten

+1 a soundbarra, amikor Tv-t neztunk volt kirakva egy 100 valahany €-s alap LG es mar az is olyat szolt, hogy sztem egy nappaliban boven tobb mint eleg.. Jo, latom, Kutyus 5.1 melletti erveit, vitatkozni nem lehet azzal sem, teljesen ertheto.

Viszont az webos-es eldzsi mar van olyan okos, hogy raduva a regi 2.1-es Creative Inspire szettet mar rendesen ki tudom valasztnai, hogy tv speaker+ headphone igy meg mar teljesen jo hangja lenne, ha egynemely tv adonak nem lenne elegge kulonbozo a default hangereje

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#55147) rbalint88 válasza #40935168 (#55132) üzenetére


rbalint88
addikt

onkyo erősítő van nálam is (tx-sr608, 6 éves lassan), két 30 éves Canton hangszóróval, olyat szól beszarsz (minőségre és hangerőre is). hangszórók kerültek 50ezer Ft-ba, KEF C7-et váltott és ég és föld a Canton javára :) és nem tudom mekkora anyud szobája, meg mennyire van rápörögve a témára, nekünk a 29nm nappaliban a sztereó is teljesen jó térhangzást ad, ebben mondjuk nagy szerepe van a bemérőmikrofonos beállításnak. ha teheted, olyan erősítőt vegyél, ami tudja - nem néztem utána a konkrét típusnak.

(#55148) TayRol válasza rbalint88 (#55147) üzenetére


TayRol
veterán

13 éves H/K 2550-esem van (teljesen fóliás!) Infinity frontokkal, Dali centerrel és hátsókkal, Heco méllyel, és én is meg merem mutatni egy kis Diana Krall mellett. De sajnálatomra hdmi és ilyen úri huncutságok nincsenek rajta, még optikain megy a hang.:)

(#55149) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Hangfalas topikokban nem tudtak anno nekem segíteni, mert senki nem hallotta még szólni az én szettemet :DDD De ha már itt h/k-ról meg Diana Krallról van szó a jelenlegi soundsticks III helyett tudnátok valami jobbat ajánlani pc-hez max 60k-ig jazz, folk stb. zenére (Diana Krall, Avishai Cohen, egyebek)? Normális hangkártyám egyelőre nincs, de majd külön az is tervben van, előbb valami hangszóró kéne erősítővel, aktív, passzív bármi jöhet akár használtan is. Már régen érik bennem a gondolat, hogy váltani kéne és nemrég alaposan meghallgattam a haverom zsír új jbl lsr305-ösét, na azóta már egyáltalán nem esik jól zenét hallgatni a kis soundsticks-ben, pedig az sem egy felső kategóriás cucc :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#55150) Real_Necro válasza TayRol (#55148) üzenetére


Real_Necro
veterán

A sztereo Marantzomon még optikai sincs, van ellenben 3 darab gyári villás dugó csati, ami az erősítő bekapcsolásával kap áramot. No ezekre raktam 1-1 optikai-analóg átalakítót és tádááám. :D Ellenben az erőlködőm meg A osztályba kapcsolható. Én is meg tudom (majd) mutatni a kis Dali Concept 6-os hangfalaimon mi jön ki. Ezekbe eredeti Hivox tuning is került. :B

A hanganyagot meg egy EMU stúdió kari szolgáltatja PC-ről.

Szóval nekem panelba tökéletes, még sok is. Majd új kecóba azért kíváncsi leszek rájuk. :B

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.