Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#54301) rbalint88 válasza Mercutio_ (#54300) üzenetére


rbalint88
addikt

kár, hogy az ősemberen ezt nem nagyon lehetett kitesztelni, mert előbb zabálta fel a naaaagymedve meg a vérmamut, mint gerincpanaszai lettek volna a lapos talptól ;)
hogy segítsek is a csíki csókának, nike roshe
btw szerintem ahol ing mellé elfér a farmer, ott egy full fekete roshe vagy airmax se gáz hozzá.

(#54302) Mercutio_


Mercutio_
félisten

E

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#54303) jjeahh válasza Mercutio_ (#54300) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nem tudtam :B Akkor sem ha a betét ezt kompenzálja? Mert pl. a pro-keds betétje saroknál vastagabb.

rbalint88: De ez nájki, modern, nem való egy ilyen gombász szakállas erdei mumusnak mint én és az orrát is magasan hordja... :DDD No mindegy, ha a jelenlegiekhez hasonló stílusút nem nem tudtok, valszeg veszek megint egy keds-et, mert végülis bevált, jó minőségű... meguntam már a neten kutatni.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#54304) Mercutio_ válasza jjeahh (#54303) üzenetére


Mercutio_
félisten

Valamennyit segít a betét, de a lapos talp gyakran együtt jár az ütéscsillapitas hiányával, ezért jó a futócipő.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#54305) PitLee válasza jjeahh (#54303) üzenetére


PitLee
őstag

(#54306) jjeahh válasza Mercutio_ (#54304) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Jó tudni, hogy mitől fogok tönkremenni :D

PitLee: Kösz, itt ugyan nem találtam semmit ami tetszene, de hasonló oldalakon nekiálltam keresgélni és találtam pár márkát ami bejön.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#54307) spanyoll válasza Novics (#54168) üzenetére


spanyoll
addikt

Semmi időm fórumozni, bocsinkó, lemaradtam a történetről. Most is csak benéztem, rákerestem a nickemre, hogy valaki írt vagy sem, aztán ennyi. Fennforgás van a köbön, úgyhogy szerencsétekre nem fórumozok mostanában sokat.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#54308) Larry303


Larry303
addikt

uraim kérem tegyék meg tétjeiket...
akik emlékeznek esetleg a tavalyira...ha jól emlékszek itt tárgyaltuk ki őket :DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#54309) t_a_m_a_s válasza Larry303 (#54308) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Vannak benne azért egész jók is. Én ennek az egésznek az elvét, lelkületét nem értem... Ez a fotóval (legyen az esküvői, gyerek, stb) benevezősdi...

Holnap majd jól beletépünk...

(#54310) Larry303 válasza t_a_m_a_s (#54309) üzenetére


Larry303
addikt

jaja van bent jó is, de az egész úgy egyben...ehhh

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#54311) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#54309) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez a BMW-s meg Mustang-os flancolás nekem nem gyere be. Legalább az Alfa megfelelő szerephez jutott. :DDD ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54312) Novics válasza spanyoll (#54307) üzenetére


Novics
senior tag

Nem sokról maradtál le, mert érdeklődés hiányában elmaradt. De legalább el tudtam menni a túra megbeszélésre.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#54313) rbalint88 válasza Real_Necro (#54311) üzenetére


rbalint88
addikt

az Alfát legalább még akkor is lehet szeretni, ha épp megadja magát, de egy GAsztrát vagy Mondeot még úgy is lehet szívből gyűlölni, ha soha nincs semmi baja :DDD

nekem retusálás szempontjából egyik kép se tetszik igazán. az egyik az, hogy némelyik igencsak amatőr módon van megcincálva, de ezt hagyjuk is. de és ellenben, az engem mérhetetlenül bosszant, hogy mindegyik csöpögősre, negédesre van retusálva. nem tudom jobban megfogalmazni, de gondolom értitek úgyis.

(#54314) Real_Necro válasza rbalint88 (#54313) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ok, de akkor inkább gyűlölködve célba érek. :D

Jut eszembe, j.bravo gépezete rendbe jött már?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54315) rbalint88 válasza Real_Necro (#54314) üzenetére


rbalint88
addikt

van egy gasztra a családban, soha nem romlott el, de ezen kívül nem tudok rá jót mondani :B
nekem az Alfa a 8. a sorban, egyik autóm se rohadt le még út közben szerencsére, le is kopogom, az überwagen vw-kel is annyi gondom volt, hogy csak na, de azok a maguk módján szerethetők voltak, meg jó autók amúgy. a toyotát sem bírtam szeretni, két előnye volt: a helykínálat és a lepukkantsága, nem kellett már félteni. de nagyon-nagyon örültem annak, hogy racionális okok alapján is azt mondhattam, hogy el kell adni, mert már nagyon viszkettem két és fél év után egy szerethető és leginkább a vezetési élményért szerethető autóért.

j.bravo autója már a célegyenesben van.

(#54316) Real_Necro válasza rbalint88 (#54315) üzenetére


Real_Necro
veterán

Engem a vezetési élmény annyiban érdekel, hogy nagyobb és erősebb családi kocsira vágyom, aminek nem kell pörgetni a motort ha felgurulok Rózsadombra vagy nem zavar autópályán a motorzaj, elfér benne kényelmesen a család és jól néz ki. Tetszenek a 6-os Mazdák is, de azt mondják abból csak benzinest érdemes.

Aztán második, elsősorban városi kocsinak meg jöhet majd egy új Fiesta.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54317) rbalint88 válasza Real_Necro (#54316) üzenetére


rbalint88
addikt

az nem vezetési élmény amiről te beszélsz, hanem az alulmotorizáltság megszüntetése :) a vezetési élménynek a futóműhöz, kormányzáshoz és a súlyhoz van köze. a 156 kb azt a helykínálatot tudja, mint egy 4 vagy 5 ajtós gasztra. babakocsis üzemre korlátozottan alkalmas, egyébként szerintem az átlagemberek átlagfelhasználásához elégséges a helykínálata. nekem a 140 lovas 1.9jtd van, eszik 6 litert, pályán 140-nél normál hangerővel lehet benne beszélgetni (akkor a kategória egyik legcsendesebbje volt mondjuk. az avensis meg tuti a legzajosabbak között volt). nekem egyelőre ennél nem kell több és most a nagyon átfogó kötelező körös szerviz után áll 1millában. (vezérlés, vízpumpa, motorolaj, váltóolaj, fagyálló, összes szűrő, izzítógyertyák, fényszórójavítás, új xenonizzók+halogének a refibe+helyzetjelzők, komplett állapotfelmérés és motordiagnosztika ~200k)

(#54318) TayRol válasza rbalint88 (#54317) üzenetére


TayRol
veterán

a mondi sem rossz kormány-futómű terén, más kérdés, hogy kurv@nehéz. de én szeretem, nagyon kényelmes, és megbízható, bár egy T6-os xc60 a múltkor úgy ott hagyott a pályán 180 felett, hogy annak a nyoma máig bennem van. következő kocsi 200+ lóerő lesz.:)

asszonynak most vettünk egy 2007-es clio II campust, odáig van érte.

(#54319) Real_Necro válasza TayRol (#54318) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem nem celom a szaguldas gyerekekkel a hatam mogott. 140 boven eleg inkabb fel oraval kesobb erek oda. Es trafi miatt sem kell tartanom. Persze aki draga kocsival megy gondolom annak ez nem problema.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54320) aleister válasza TayRol (#54318) üzenetére


aleister
veterán

Érdekes dolog ez a lóerő. Ahogy öregszem, annál inkább háttérbe kerül. :)
Nemrég cseréltük le a 96 lovas Ignist, egy 65 lovas Aveo-ra. Nem fogunk vele gumit égetni, ellenben alig fogyaszt valamit, és vezetési élményben nagyon szimpatikus.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54321) Studi válasza aleister (#54320) üzenetére


Studi
addikt

Az Ignishez képest nem csodálom. :) A magas üléspozíció szerintem kiöl minden vezetési élményt, és ez ma már az alap kompakt autókra is jellemző. Most futó előtti generációs Focusban, Golf 5-ben sem értem mi a nyavajának ülök ilyen magasan. Én a Swiftben érzem jól magam. :) Persze az enyémbe most belement egy kisebb vagyon, az első futómű nem bírta a jó magyar utakat, de ettől eltekintve semmi bajom a Suzukival még mindig. :) Aveo hasonló kategória: tankolod és megy, és tankolod, és megy... :R

(#54322) Real_Necro válasza TayRol (#54318) üzenetére


Real_Necro
veterán

Közben rákerestem hahun. 15 milla egy T6-os? Hát az már nem egy kategória mondival. :)

Studi:

Persze van egy feelingje annak mikor bele esel az ülésbe, de nekem pl 3-as bömösnél ez nem annyira volt szimpatikus. Német pályán 210-el haladni az mondjuk az volt. :D De ott az utak is jobbak voltak.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54323) m3ss válasza Real_Necro (#54319) üzenetére


m3ss
veterán

wazet nem hasznaltok? en ugy raszoktam, hogy azota 2 km-re se megyek el nelkule, kb minden trafi, rendor jelolve van, egyre tobben hasznaljak szerencsere. persze ez nem azt jelenti, hogy 200-at kell menni autopalyan, tayrol hmm :DDD
kocsi tema, nekem meg szilenteket kellene vennem, komplett szettet. meg egy 24 1.4-et is. nem is tudom melyikkel kezdjem. :)

(#54316) Real_Necro te akkor nyomatekra vagysz sztem, dizel kocsi kell. minden benzinest porgetni kell, hogy menjen.

(#54317) rbalint88 hogyhogy nincs megcsippelve? :)

kis zene? ez is fincsi.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#54324) Real_Necro válasza m3ss (#54323) üzenetére


Real_Necro
veterán

De használom egy ideje, de az előnye szerintem főként városban jön elő. Pl Örsről lejutni Kosztolányi térre fél óra alatt munka után. Na ezt wazeval meg tudtam oldani. :)

Egyébként nem lenne benzinessel gondom, az 1,4-es Astrát munkába járásra szerintem teljesen kihasználom. Igaz engem nem nagyon érdekel, hogy 2-3000-re kell pörgetni. Ha már többen vagyunk kocsiban meg cuccunk is van és mondjuk Rózsadombon keresztül vagy pályán kell haladni, ott már kevés sajnos. 99-es az Astra, így ebben még nincs sok hangszigetelés, pályán zúg rendesen.
Max 1 év múlva szeretnék majd cserélni.

Pl ez tetszene. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54325) m3ss válasza Real_Necro (#54324) üzenetére


m3ss
veterán

2-3000-re felporgetni? ugy erted az ala nem szabad engedni? :DDD
hat igen. ujabb, meg foleg premium autok hangszigetelesben sokat fejlodtek. viszlek egy kort mx5tel autopalyan, utana egy ideig halknak talalod majd az astrat is :DD

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#54326) Real_Necro válasza m3ss (#54325) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ja abból indultam ki, hogy sokan úgymond úgy kímélik a benzinest, hogy jajj nehogy x érték fölé pörögjön...

Mx5-tel mehetünk, de akkor had vezessek én... Biztosításod van? ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54327) rbalint88 válasza m3ss (#54323) üzenetére


rbalint88
addikt

MX-5-be minek szilent? :DDD rakj powerflexet, az drága, de örök élet.

azért nincs még megcsippelve, mert nem csak csipcsirip lesz, hanem annál picit több, kb ilyesmi :B :DDD persze ez majd csak nagyon sokára, addig még legyen asszonynak egy v70 vagy xc70, aztán majd utána felújítom az Alfát utolsó csavarig és közben belekerül a varázslat is :P

Necro: nekem a dízel is le van forgatva, mert van értelme. pdtdi-t tényleg nem kell 3e fölé küldeni. nagynénikém a splash-t vezeti eléggé dízelesen, de szerencsére évi 1-2 alkalommal kikormolom, így pl tudom azt is, hogy kettesben 90-et megy :DDD egyébként ez már használható menetteljesítményeket produkál, a szűk egy tonnájához van 86 ló, ez így épp elég.

[ Szerkesztve ]

(#54328) Mercutio_ válasza Real_Necro (#54326) üzenetére


Mercutio_
félisten

Fosol, hogy odavered aztán fizetni kell? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#54329) m3ss válasza Real_Necro (#54326) üzenetére


m3ss
veterán

hat a 2000-3000 eleg kimelo. nem talalok most astra dynot, de lehet ott kb 40 loerod, es sztem nyomatek se tul sok.

van, bar amit kapnek erte a biztositotol nem jarnek vele tul jol :D mondjuk miataval annyira nem akarok balesetezni...haverom latott most egy mx5 nbflt, 40-nel elkapott egy 50-nel szembejovot, nem nezett ki jol.
lehet nem is kellene turbositani mx5ot..pedig bassza a csorom, nekem adottak a korulmenyek...bar normal kozlekedesre mostani is jo. de ha beulok a haverom kocsijaba, mindig elkap a gepszij. funny az amikor harmadikban ellenkormanyozni kell egyenesben gyorsitaskor. 300le, 950kg, 15 colos gumi, se szervo se semmi. beteg nagyon. nem veletlen nem csinalnak ilyen autot a gyartok. eleg konnyu meghalni vele :U
ja es kb. annyit eszik mint az enyem...

(#54327) rbalint88 jok ezek a gtak, de en nem vennek ilyen eros elso kerekes autot.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#54330) m3ss válasza rbalint88 (#54327) üzenetére


m3ss
veterán

(#54327) rbalint88 ultel mar powerflexes kocsiban? szetrazza mindened. bar nem mintha most tul kenyelmes lenne a kocsi...de azert teljesen nem akarom agyonvagni a komforterzetet. na meg dragabb a powerflex, mint a gumi. kinai polyt meg inkabb hagyjuk, flo flexbol vettem stabpalcaba szilentet...par het utan semmit sem tartott, osszesett.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#54331) TayRol válasza Real_Necro (#54319) üzenetére


TayRol
veterán

nem titkolom, néha szeretek gyorsan menni, de csak egyedül, mert a feleségem úgy is szólna. meg olyan helyen, ahol tudom, hogy nem mérnek. eddig 15 év alatt két csekket kaptam, 50-es táblánál 68-cal mentem illetve a hatoso 130-cal, csak közben volt egy 100-as tábla.
200+ le meg a nyomaték a gyorsulás miatt kell, a volvo is úgy ment el, hogy addig szépen jött mögöttem, de onnét én már nem ugrottam olyan intenzitással.

amúgy az 1.2-es clioval is vígan elvagyok, 120-at simán tartja a nulláson, több meg nem kell.

ja, waze mindig aktív nálam. és a 180-as incidens Németországban történt.

[ Szerkesztve ]

(#54332) rbalint88 válasza m3ss (#54329) üzenetére


rbalint88
addikt

ebben pont az a poén, hogy NEM GTA. hanem egy 1.9JTD alaposan megcsinálva. biztos azért nézted GTA-nak, mert a szarolasz fosdízel nem füstölt :D Amúgy nem gáz az ereje első keréken, mert sperres (Q2). Ennyire erősre egyébként nem feltétlenül csinálnám meg, ha füst nélkül tud 220-240 ló között, én már boldog vagyok :DDD sima chiptuninggal 170 lóig lehet elmenni, afölött megeszi a kuplungot. Ha meg már bele kell nyúlni, akkor legyen nagyobb turbó, nagyobb cooler, kipuff is.

ültem powerflexes autóban, az nyilván nem utcára való :) legalábbis nem a magyar utcákra...

(#54333) Real_Necro válasza TayRol (#54331) üzenetére


Real_Necro
veterán

Láttam hahun egy 2.2-es mondit is. Kicsit elgondolkodtatott. :D De én a dinamikussag miatt keresek erősebb kocsit, száguldozni nem szoktam.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54334) Real_Necro


Real_Necro
veterán

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54335) aleister válasza Studi (#54321) üzenetére


aleister
veterán

A váltójáról azt írták a totálkáros arcok, hogy a legjobb váltási érzetet adja, amivel életükben találkoztak. Szóval legalább váltóilag elértük a csúcsot. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#54336) Lassú Víz


Lassú Víz
őstag

Na, ha már autó téma... Előttem kb. 200 m-rel kezdett el oktatni a JTD-987 -es rendszámú kocsi vezetője valakit 130-nál satufékkel az M5-ösön. Kívánom a rohadék bunkónak, hogy egyszer akadjon emberére és lökjék le a picsába az útról! Aztán verjék a fejébe, hogy miként kell ezt az össznépi játékot játszani... :U

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#54337) spanyoll válasza Lassú Víz (#54336) üzenetére


spanyoll
addikt

Ne is mondd. Leesett két csepp eső (na jó, néhol tényleg rendesen esett), és mindenki meg akar halni. Mentem ma Siófokra délelőtt és mindenki a belső sávban húzogatta a cerkáját 110-120-szal rágyógyulva a kormányra. Nem mondom, hogy sietni kell a temetőbe, de akkor is ne már. Még azt sem mondom, hogy kulturáltan kicsit közelebb megyek hozzá (nem szokásom levillogni senkit, úgyis észreveszi magát ha útban van), mert úgysem néz a visszapillantóba, csak bámul előre, másrészt az eső+felvert esőfüggöny kombót már nem bírja az ablaktörlő, látni meg azért szeretnék.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#54338) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#54339) Chapel válasza *Ropi* (#54338) üzenetére


Chapel
addikt

Na de Mr. Ropogós Sós rúd...SPOILER :))

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#54340) madgie válasza Lassú Víz (#54336) üzenetére


madgie
titán

A JTD-nél lefagytam, de nekem 078 :D

Tegnap míg végigmentünk egy nyüves utcán, hárman akartak meghalni, komolyan annyi hülye van az utakon, hogy az hihetetlen :(

(#54341) t_a_m_a_s válasza spanyoll (#54337) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Itt az M6-oson kicsit más a szitu. Mostanában az a sztenderd, hogy tökmindegy milyen idő van, a BMW-sek, Audisok és a Skodások (céges Octavia - a legnagyobb türhő parasztok autója lett sajnos) 160-al tolják a belsőben. Biztos átlátnak a tejködön.. Persze néha letakarodnak ők is, mert jön egy A8L legalább 180-al... Hihetetlen hogy nincs az emberekben semmi túlélési ösztön. OK, tudom, egy fasza erős 5erben úgy mész 150-160-al mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga, de azért a tizentonnás kamion gondolom azt is meggyűri kicsinység.

Holnap majd jól beletépünk...

(#54342) *Ropi* válasza Chapel (#54339) üzenetére


*Ropi*
félisten

Azt hittem ez már lejárt történet. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#54343) L4mie válasza *Ropi* (#54342) üzenetére


L4mie
veterán

valaki be tudja linkelni ezt a mónika idegállaputban vótam videót, mert tegnap kerestem, de nem találtam csak az idegbajos Gabit aki pasi vagy csaj de gyökér az fix

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#54344) *Ropi* válasza L4mie (#54343) üzenetére


*Ropi*
félisten

Passzolom...

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#54345) Real_Necro válasza madgie (#54340) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ma 2 nyugger setalt bekesen az utca kozepen hosszaban mikor elindultunk kocsival. Szepen mogejuk ertem, gondoltam lehuzodnak. Hat nem, nekem kellett nagy ivben forgalommal szemben kikerulnom oket. Persze ha haturol rajuk dudalok en vagyok a baromallat. De a 3 meterre levo jardan kozlekedni smafu.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#54346) madgie válasza L4mie (#54343) üzenetére


madgie
titán

Google, első találatból kimásolva a link, eza, nem?

(#54347) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Szakik php oldalba ágyazott flash videókat le tudok valamivel menteni? :R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#54348) Studi


Studi
addikt

Láttatok már macskát apportírozni? :D Óriási figura az újoncunk, lelkesen hozza vissza a szájában az alufólia golyót. :R :)

(#54349) *Ropi* válasza Mercutio_ (#54347) üzenetére


*Ropi*
félisten

Firefox Video Download Helper?

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#54350) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Előre is elnézést kérek:

Hogy ugat a fotós kutyája???
-Vaku, vaku!

:D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.