Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55951) aleister válasza madgie (#55950) üzenetére


aleister
veterán

Igen, vannak ilyen butusok. Majd 2-3. vírustámadás után körültekintőbben járnak el. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#55952) madgie válasza aleister (#55951) üzenetére


madgie
titán

Azt se tudják, mi az a vírus :(

(#55953) Mercutio_ válasza madgie (#55952) üzenetére


Mercutio_
félisten

HiNi :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55954) aleister válasza madgie (#55952) üzenetére


aleister
veterán

Amikor elveszik 20+ év szörnyű minőségű, de legalább pótolhatatlan családi fotóanyaga Gizike ballagásától kezdve, Béluka első pelenkába fosásáig, akkor majd megtudják. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#55955) fi:zi'k válasza aleister (#55954) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Optimista vagy még így is. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#55956) *Ropi* válasza aleister (#55954) üzenetére


*Ropi*
félisten

Van amikor jobb is, ha az elvész. ;] :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#55957) aleister válasza fi:zi'k (#55955) üzenetére


aleister
veterán

Ezt be is írom a CV-mbe negatív tulajdonságként. :)
Sajna a múltkor túl őszinte voltam. :)

(#55956) *Ropi*
Csak nem a múlt homályából előkerült, "Sanyika első pelenkába fosása" kép mondatja ezt Veled? :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#55958) madgie válasza aleister (#55954) üzenetére


madgie
titán

És akkor majd sipákolnak.

Múlt heti sztori: bejön a zőccségbótos, hogy nem indul a Facebook a mobilján. Elindítom, tölt, kilép. Valami vindózfón Nokia, nosza szétnéztek, látom, hogy frissítene, de megakadt a processz. Rásegítek kézrátétellel, igen, mehet, szorgalmasan kéri a felhasználónévhez a jelszót. Csajszi néz, hátőaztnemtudja. Mondom, hogyhogy nem tudod? Hát Misi fiam csinálta, ő meg Németországban dolgozik. Mondom, ok, kérdezd meg tőle. De hát ő sem tudja. Na mondom, ügyes, reseteljük azt a jelszót oszt csók. Elindítottam a folyamatot asztali PC-n, de amikor elértem ahhoz a részhez, hogy elküldje az ideiglenes bejelentkezőt az emailre, sanda gyanúmat megerősítendő rákérdeztem, hogy ugye tudod az emailhez tartozó jelszót? Hátőaztnemtudja. Mondom, gratula, totózzunk, jó kis freemail, nem lehet az bonyolult. Bejutottunk nagy nehezen, elküldtem a password resetet oda, készíteném a jelszót, persze minden általa ajánlott variáns foglalt volt az utóbbi fél évben (gratula!), nosza, kitalálok valamit, mindent leírunk egy papírra, tedd el, vagy mittudomén. Végül be tudtam jelentkezni abba a nyüves microsoft fiókba, de a facebook app annyira beragadt, hogy az újraindítás sem segített neki (imádkoztam, hogy tudja a pin-t!). Na akkor app törlés, újrarakás, mondd a facebook jelszót. Kitaláljátok: hátőaztnemtudja. Itt már elpattant a harmadik ér az agyamban, amúgy is záróra volt, mondtam neki, holnap folytatjuk, már megoldom akkor is, ha kezenállva hiraganákat sz@rok.
Reggel átmegyek a boltba, nagy elánnal meséli, hogy Misi fiával beszélt, és ők új jelszót csináltak, de nem fogadja el a telefon, most már sehová nem tudnak belépni. Kitaláljàtok, mit b@sztak el: az alap microsoft fiókot. Megvettem a három zsemlémet, a hat szelet parizert és villámgyorsan leléptem.

(#55959) L4mie válasza madgie (#55958) üzenetére


L4mie
veterán

ugyanezt játssza el anyám 2-3 havonta....és még parizel sincs :S
ráadásul felírtam neki minden acc-pass adatot az asztalon lévő bill alátétre...hát ő azt letépte kidobta mert piszkos volt. :W

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#55960) aleister válasza madgie (#55958) üzenetére


aleister
veterán

Egyetlen kérdésem van. Mi az a hiragana? :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#55961) rbalint88 válasza madgie (#55958) üzenetére


rbalint88
addikt

a burzsoá mindenit, ahol két szelet parizer jut egy zsemlébe! :DDD
attól szarsz te hiraganákat! :D

(#55962) athomi


athomi
veterán

Esküvőre szokás vinni ajándékot vagy ne erőltessem? 200-250 fős, régi, hagyományosabb esküvő.

[ Szerkesztve ]

(#55963) *Ropi* válasza aleister (#55957) üzenetére


*Ropi*
félisten

Olyan kép nem készült rólam, vagy ha készült is már nincs aki meséljen róla. :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#55964) fi:zi'k válasza athomi (#55962) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

:F

Leginkább borítékot szokás most már. Mi pl semmi tárgyi ajándékot nem kaptunk, ami nem is baj.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#55965) aleister válasza athomi (#55962) üzenetére


aleister
veterán

Elég egy színes kis papírdarab Szent Pista fizimiskájával a menyasszonytánc alkalmával. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#55966) *Ropi* válasza athomi (#55962) üzenetére


*Ropi*
félisten

Gyakorlati tapasztalatból mondom, hogy a párok 99%-a jobban örül egy borítéknak, mint az n+1-edik vázának vagy étkészletnek. :)

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#55967) Mercutio_ válasza aleister (#55960) üzenetére


Mercutio_
félisten

Olyan mint a kandzsi de több ezer helyett csak 97 van belőle :D

madgie : Ez mehetne a számtek boltosba, te kis wolfman aspiráns ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55968) athomi válasza fi:zi'k (#55964) üzenetére


athomi
veterán

Asszony azt mondja szerinte lehet, én meg azt mondom nem szoktam látni, így ne égessük már magunkat egyedüliként. Maradt a zöldhasú. :)

[ Szerkesztve ]

(#55969) fi:zi'k válasza athomi (#55968) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mármint mit lehet? Ajándékot? Azt max akkor adnék, ha előtte leegyeztettem a párral. De kb mindenkinek jobb a boríték.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#55970) aleister válasza athomi (#55968) üzenetére


aleister
veterán

Általában beleírják a meghívóba, hogy mit szeretnének. Ahogy Ropi is írja, ez az esetek nagy részében pénzmag szokott lenni. Rendszerint olyan kulturáltan fogalmazzák meg, hogy a "fiatal pár a jókívánságokat és az ajándékokat a menyasszony tánc alatt fogadja".
Mondjuk megnézném, amint a dolgot félreértők táncikálnak a mikrohullámú sütővel! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#55971) Byk01 válasza athomi (#55968) üzenetére


Byk01
senior tag

Ha nem akarsz konkrétan pénzt adni, adhatsz ajándék utalványt, amit aztán szintén arra költenek, amire akarnak, bizonyos keretek között.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#55972) athomi válasza Byk01 (#55971) üzenetére


athomi
veterán

Nem, nem, én pénz párti vagyok, azt arra költik amire akarják. :K Az ajándék is nagyon max. úgy jött volna szóba, hogy pénz + ajándék.

[ Szerkesztve ]

(#55973) Studi válasza Byk01 (#55971) üzenetére


Studi
addikt

"Bizonyos keretek" között... :DDD

(#55974) t_a_m_a_s válasza aleister (#55965) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Inkább 1,5-2, attól függ milyen a rokonsági/barátsági fok... Szvsz.

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#55975) *Ropi* válasza t_a_m_a_s (#55974) üzenetére


*Ropi*
félisten

Akkor jó, ha nagy a rokonság. ;) :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#55976) Byk01 válasza *Ropi* (#55975) üzenetére


Byk01
senior tag

Nem tudom, ilyen jellegűből kellene-e nekem bármekkora is :U

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#55977) *Ropi* válasza Byk01 (#55976) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ennek az eskinek története van (függetlenül attól, hogy a hírekben is szerepelt): páran ismerik a srácok közül, majd megírom vagy személyesen elmondom. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#55978) zolka78


zolka78
senior tag

Most lehet megszóltok, de én ezt az esküvőn való pénz ajándékozást, ritka gusztustalannak tatottam mindig is. Akkor már inkább az ajándék utalvány. Mi konkrétan kikötöttük az esküvőnkön, hogy pénzt nem várunk senkitől. Aki akar, az hozhat ajándékot amit gondol, de nem feltétlenül kell hasznos dolognak lennie, elég valami emlék szerű is. Vagy a legjobb dolog tényleg az ajándék utalvány. Bár nekünk tényleg csak a szűk rokonság, meg a közeli barátok voltak ott, akik ezen nem akadtak fenn. De voltunk esküvőre hivatalosak úgy, hogy a párom barátnője hívott meg minket, és szépen meg volt fogalmazva a meghívóba, hogy ők bizony csak pénzt várnak. Én ezen kivoltam akadva, de párom meggyőzött, hogy azért csak ott a helyünk. Vittem nekik 3 boritékot. Az egyikben egy kifizetett 4 napos wellness volt ami 1/2 évig felhasználható 2 hetes előre egyeztetéssel, a másikban MM-es ajándék utalvány, a harmadikban egy köteg játékpénz. Elmondtam nekik melyikben mi van, persze azt nem, hogy a pénz csak játék. Utána mondtam, hogy csak egyet választhatnak. A csaj az rögtön ugrott volna a lóvéra, de a párja, akit egyébként nem is ismertünk annyira, szerencséjükre leintette időben. Ez van, sosem szerettem a páromnak ezt a barátnőjét.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#55979) fi:zi'k válasza zolka78 (#55978) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Miért tartod gusztustalannak? Miért jobb az utalvány (nem voucher)?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#55980) Novics válasza zolka78 (#55978) üzenetére


Novics
senior tag

Drágámék - Drágabarátom, ha már elfelejtettétek volna :P - esküvőjére nem nagyon tudtam kreatívkodni sajnos - ebben mondjuk az is benne volt szerintem , hogy kicsit korainak tartottuk az egészet -, de pl Maci barátoméknak sikerült egy igen személyre szóló ajándékot kitalálnom. Imádja a túró gombócot, és fogtam, összevadásztam egy csomó receptet a netről, kinyomtattam, lamináltam, lefűztem. Azóta is emlegeti, hogy mennyire telitalálat volt. Persze ehhez jól kell ismerni a célszemélyt, meg egy jó ötlet sem árt. (Persze azért borítékot is kaptak, hogy valami hasznosat is kapjanak.)

Napi szar "zene". :D

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#55981) aleister válasza zolka78 (#55978) üzenetére


aleister
veterán

Szerintem ez tipikusan az új idők jelensége, de Ropi majd kiigazít, hogy régen miként volt. Nekem nagyon az maradt meg, hogy régebben (10+ éve) inkább az ajándék volt az elfogadott. Manapság ellenben szinte csak a borítékos megoldás megy,
Hogy miért? Nem tudom, de ha tipplenem kéne, akkor a fiatalok egyre nehezebb helyzete mellett tenném le a voksom. A gyerekvállalás is sokaknál azért akadozik, mert félnek anyagilag bevállalni +1 embert a családba.

Gusztustalannak én nem tartom a dolgot.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#55982) Mercutio_ válasza zolka78 (#55978) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én meg az ajándékot rühellem, 10-ből 9 meghívott vagy igénytelen sz*rt ad, vagy tovább ad valami szintén sz*rt amit ők is úgy kaptak.

Persze hozzá tartozik a dologhoz, hogy a nagy lagzik eleve taszítanak, szűk család + barátok esetén már talán működik a rájuk bízzuk dolog.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55983) athomi válasza zolka78 (#55978) üzenetére


athomi
veterán

Én nem találom gusztustalannak, bár meghívóba elég nyersen mutathat ha úgy fogalmaznak, hogy csak pénzt várnak. Szépen is körbe lehet azt írni. :U De az ajándék utalvány miért jobb, mint a kp? Kb. ugyanaz, csak az utalvánnyal jól bekorlátozod őket.

Jövő hónapban vagyok esküvőre hivatalos, egyelőre úgy vagyok 1.5 pityut bedobok, annyiból máshol (korlátlanul) nem eszek, iszok, ahol még jól is érzem magam...

[ Szerkesztve ]

(#55984) *Ropi* válasza aleister (#55981) üzenetére


*Ropi*
félisten

Az ajándék (a kelengye, mint népi szokás) nagyon régre vezethető vissza: amikor a szülők kiházasították a fiút / lányt, akkor megvolt, hogy ki mit ad: a lány szülei általában az ágyneműt és konyhafelszerelést, a fiúé pedig a lábasjószágot. A falusi lagzikon, ahol mindenki ismert mindenkit, rendszerint összebeszéltek a rokonok és megvolt, hogy ki mit ad: általában nem voltak átfedések. Aztán az idők múlásával a rendszerben körforgó tárgyak átalakultak IKEÁ-s edénykészletté, mikrosütővé meg ki tudja mivé, viszont ahogy nőtt a család mérete és létszáma, már egyre kevésbé tudták / akarták egyeztetni, hogy ki mit ad, így sokszor lett a párnak 2-3 kenyérpirítója, stb... :D Benne van az is, hogy a párok azért örülnek jobban egy borítéknak, mert a végére kicsit elszaladt velük a paci az esküvő büdzséjével és a menyasszonytáncból gondolják valamennyire befoltozgatni a költségvetési lukat...

Esküvőn sokféleképpen lehet megoldani az átadás-átvételt: finoman és hangosan is...Van, hogy megbízott rokon(ok) veszi(k) át és küldik a menyasszonnyal táncolni azt, aki "becsengette" a menyasszonytáncra a beugrót, de van olyan is, amikor a vőfély kikiáltja, hogy ki mennyit adott bele (ez valóban erős szerintem, mert senkire sem tartozik az egyes vendégek anyagi helyzete). Bár megvan az az előnye, hogy nem sunnyoghatja el senki. :N Van, amikor már a gratulációkkor megejtik, de volt olyan is, hogy a meghívóban van egy versike, amiben szerepelt, hogy a "juttatásokat" a malacperselybe kell dobni - és kitett a pár egy gigaröfit. :D Kulturált megoldás lehet még, hogy kitesz a pár egy zárt edényt amibe mindenki beledobja - így mások nem láthatják mennyit. De ami a legjobban tetszett: "Elég, ha magadat hozod és a mosolyodat, hogy együtt örülhessünk ennek a napnak!" :))

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#55985) TESCO-Zsömle válasza athomi (#55962) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A kérdés egyszerű: Ti mivel kezdenétek szívesebben a friss házaséletet? Némi pénzzel, vagy egy komplett vasedény bolttal?

(#55983) athomi: Az utalvány kompromisszumos megoldás azoknak, akik ezt kapják melóhelyen.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#55986) Real_Necro válasza TESCO-Zsömle (#55985) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mi vegyesen kaptunk es mindennek orultunk. A problema az, hogy egyesek mar csak azert szerveznek eskuvot hogy begyujtsek rokonsagtol a penzt... aztan vagy szetmennek, vagy elnyaraljak.
Szerintem gusztustalan egy meghivoban kozolni, hogy penz kell. A meghivot ugy is illik szemelyesen atadni, hogy ne az eskuvon talalkozz ujra a reg nem latott rokonnal, barattal. Olyankor el lehet mondani, hogy ha kerdezik minek orulnel, hogy meg van mindenunk, erre meg arra gyujtunk...
Egyebkent vannak otletes megoldasok. Mi pl kaptunk felfujt lufikba csomagolva, uveg csotesztaba bele sodorva is...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#55987) athomi válasza Real_Necro (#55986) üzenetére


athomi
veterán

Megnéztem az elmúlt évek meghívóimat (4 db), még csak utalás sincs egyikbe se hogy bármit is kérnének. :)
Egyébként lehet ebből még biztosra pénz csinálni? Asszony barátnője azt mondta nagyjából annyit kaptak, amennyibe az egész esküvő fájt.

[ Szerkesztve ]

(#55988) Real_Necro válasza athomi (#55987) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez a meghívottak anyagi helyzetétől is függ. Egyébként az még a jobbik eset, ha nullára ki lehet hozni. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#55989) t_a_m_a_s válasza athomi (#55987) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Mi 9 év együttélés után házasodtunk. Mindenünk megvolt/megvan, így mindenkinek elmondtuk a meghívó átadásakor, hogy ne hozzon semmit, jöjjön, legyen velünk, érezzük jól magunkat. Aztán azért egy borítékot mindenki becsempészett ;) De nem kértük.

Anyutól kaptunk azért egy vasár- és ünnepnapi étkészletet a meglévő mellé, így most olyan 20 emberre való késünk, villánk, kanalunk van :) Illetve a DJ-művész barátunktól aki a zenét szolgáltatta, kaptunk egy általa készített képet, ez tök kedves gesztus volt. Most várjuk, hogy ő k*rva híres művész legyen, és baromi sokat érjen az alkotása ;] :DDD

Az anyagi részéről: szerintem - főleg itt vidéken - össze lehet hozni kis plusszal a történetet, de ehhez az kell, hogy a menü meg az extrák ne legyenek különlegesek, drágák, illetve ilyenek, hogy profi fotós stb. nem férnek bele... A miénk kb nullszaldós volt 6 éve, úgy, hogy nem számolom bele a gyűrűket, fotóst. Ez a két dolog ugyanis relatíve nagy része volt a végösszegnek, de mindkettőt így akartuk ahogy.

Holnap majd jól beletépünk...

(#55990) Mercutio_ válasza Real_Necro (#55988) üzenetére


Mercutio_
félisten

Azt azért érzed, hogy ez picit üti ezt az okot: "egyesek mar csak azert szerveznek eskuvot hogy begyujtsek rokonsagtol a penzt" :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55991) aleister válasza Mercutio_ (#55990) üzenetére


aleister
veterán

Ez szerintem is butaság, de nem akartam szóvá tenni. :)

Ettől eltekintve több házas ismerősömmel való beszélgetés után nekem az jött le, hogy rendszerint pluszos szokott lenni a dolog. Szóval nem tartom kizártnak, hogy van olyan elvetemült, aki csak emiatt esküszik.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#55992) Byk01 válasza aleister (#55991) üzenetére


Byk01
senior tag

Ha nem is emiatt esküszik, de a meghívottak számát már befolyásolhatja.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#55993) Studi válasza Byk01 (#55992) üzenetére


Studi
addikt

És főleg összetételét. :DDD

Köszi srácok, tovább erősítettétek bennem az esküvő, mint esemény gyűlöletét, jó az esély, hogy én sose jutok el eddig. :K Jó, persze, nincs is olyan szerencsétlen nő, aki hozzám jönne. :DDD

(#55994) fi:zi'k válasza aleister (#55991) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nekünk nagyon sokat kellett volna leadni az igényekből, ha azt nullszaldóra akartuk volna.

Szóval anyagilag erős vendégség kell ahhoz, hogy ma egy átlagos esküvő után pluszos legyen.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#55995) |AP| válasza Studi (#55993) üzenetére


|AP|
veterán

Nekünk nem volt nagy lagzi, a rokonság sem túl pénzes, de kérés nélkül a legtöbb helyről kaptunk borítékot.
Nagyjából így jött ki nullszaldósra, ha szigorúan, mint üzleti eseményt nézem :)
Viszont nagyon jól jött, pont akkor melóm sem volt, és bár igyekeztük olcsón kihozni a lagzit, azért nem volt olcsó, na :)
Még a szűk baráti körben is teljesen természetes nálunk, hogy a személyre szóló, kedves apróság mellett(!) megy a boríték is. Szomorú vagy nem, ez a leghasznosabb dolog, amire egy induló párnak szüksége van (kivéve ha enélkül is megvan mindenük).

A menyasszonyt viszont nem pénzért adtuk, sorsjegyeket lehetett a kalapba dobálni (meghívóban leírtuk), aztán persze nem nyertünk szart sem :)

(#55996) t_a_m_a_s válasza Studi (#55993) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

De mit kell azon gyűlölni? A mi korunkban - tegyük fel hogy nagyjából egykorú itt a díszes társulat - ezt már magadnak, magatoknak csinálod, csináljátok. Mi nem kötöttünk kompromisszumokat... Mi fizettünk mindent, de mi is találtunk ki mindent: a helyet, az időpontot, a menüt, a díszítést, a zenét, hogy kit hívunk meg stb... Nincs ezen gyűlölnivaló, valahol a kölcsönös szeretet, tisztelet, közös élet ünnepe ez.

És kicsit hülyén veszi ki magát, hogy ennyire elvittük az anyagiak irányába, de persze ez volt a kezdő felvetés...

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#55997) aleister


aleister
veterán

Uh...Flickr-en keressetek rá a "group" szóra. Nálam a 3. sor közepén lévő találat valami botrányos. :Y
Miért kell ez? :F

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#55998) Studi válasza aleister (#55997) üzenetére


Studi
addikt

Most méretezd át a böngészőablakod szélességét. Melyik is flickr-en a harmadik sor közepe? :P

Amúgy meg látod, van aki direkt keresi az ilyesmit! :P :DDD

(#55999) aleister válasza Studi (#55998) üzenetére


aleister
veterán

Szerintem rögtön megtaláltad amire gondoltam. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#56000) Lassú Víz válasza aleister (#55999) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Szerintem a találati lista valamennyire személyre szabott lehet. Nálam:

3. sor: 4 sárga virág, 50 ember UWA obival, sziluett kezekből szívek, fekete pingvin grafika

Egyik sem hűha, olyan átlag FB színvonal, de gondolom nem ettől akadtál ki. :D Szóval fingom nincs mire gondolhattál.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.