Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55151) fi:zi'k válasza jjeahh (#55149) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Használt is szóba jöhet?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#55152) Mercutio_ válasza jjeahh (#55149) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hangfalam nincs, de van helyette mosógép, naaaa? :U

:DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55153) rbalint88 válasza TayRol (#55148) üzenetére


rbalint88
addikt

nekem is optikain megy a hang, a hdmi-n butább volt a kép és talán a hang is. vsz csak beállítás kérdése, de így egyszerűbb, tisztább megoldás volt. amúgy meg a "csak optikai" is egy digitális jel, szerintem nem kell túlmisztifikálni. ez a szint* már bőven tudja azt, amire átlag embernek szüksége lehet és bárminemű vudu meg placebo nélkül ki is hall.
* középkat erősítő+középkat hangfal

(#55154) *Ropi* válasza #40935168 (#55145) üzenetére


*Ropi*
félisten

;)

Chesky Records Test & Demonstration Discs Collection [EAC-FLAC]
Cinema Classics [Carl Davis and The Royal Philharmonic Orchestra] [SACD-ISO]
Focal JMlab - The Spirit Of Sound 1-8 [1996-2009]
Late Night Chillout Lounge - Horizont & Friends [2003] [SACD ISO]
MARANTZ High-End Audiophile Test Demo [2013] [15th edition]
Mezzoforte - Forward Motion [2004] [SACD ISO]
RCA Living Stereo 60 CD Collection
Super Audio Surround Collection Vol. 2 SACD Sampler [2006]
TELARC - SACD Sampler I [2002]
The Phantom Of The Opera OST [SACD]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#55155) jjeahh válasza fi:zi'k (#55151) üzenetére


jjeahh
nagyúr

igen

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#55156) Ear001 válasza #40935168 (#55145) üzenetére


Ear001
addikt

Tessék, egy Soundbar ami partiban van 5.1-es rendszerekkel olyan 500-600 000-ig, csak kisebb ügyesebb, okosabb, egyszerűbb elhelyezni.

(#55157) Real_Necro válasza Ear001 (#55156) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jó ára van. Ha nem költöznénk hamarosan elgondolkodnék rajta, hogy szüleimnek megvegyem. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#55158) TayRol válasza Ear001 (#55156) üzenetére


TayRol
veterán

ehhez kell külön erősítő?

(#55159) madgie válasza TayRol (#55158) üzenetére


madgie
titán

Dehogy. Ebbe bedugod a hdmi-t oszt induljonabanzáj.

(#55160) TayRol válasza madgie (#55159) üzenetére


TayRol
veterán

uhh. így nem rossz. pont jó lenne...

(#55161) Balinov


Balinov
félisten

bazz,mi a fasz tortenik Brusszelben???? :Y :Y :W :W Volt fonokom most posztolta ki,hogy a ferje 10perccel a robbanas elott csekkolt be az AA deskjenel.. :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#55162) aleister válasza Balinov (#55161) üzenetére


aleister
veterán

Sajnos lassan azt kell, hogy mondjam, hogy "semmi extra, csak a szokásos". :((

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#55163) Balinov válasza aleister (#55162) üzenetére


Balinov
félisten

sajnos pont igyvan

lassan tenyleg ide jutunk...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#55164) aleister válasza Balinov (#55163) üzenetére


aleister
veterán

Én azért ennél optimistábban fogom fel. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#55165) fi:zi'k válasza aleister (#55164) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hogy, még időben áttérsz? :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#55166) Balinov válasza fi:zi'k (#55165) üzenetére


Balinov
félisten

bazz, ez utott, mint ipari aram:)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#55167) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Ide megy vki?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#55168) Byk01 válasza fi:zi'k (#55167) üzenetére


Byk01
senior tag

A McCurry-n volt valaki, ha már itt tartunk? Esetleg tervezi?

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#55169) TayRol válasza Byk01 (#55168) üzenetére


TayRol
veterán

En megyek, hivatalból. Miénk a Műcsarnok, igy ingyen látogatok ott mindent, kollégákkal meglessük.

(#55170) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#55167) üzenetére


Mercutio_
félisten

"A tárlat – a tervek szerint –Debrecenben, Kisvárdán, Gödöllőn és Szegeden is látható lesz az év során."

madgie-nek ebben is benne van a keze :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55171) madgie válasza Mercutio_ (#55170) üzenetére


madgie
titán

Dikk! :))

(#55172) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Höhö :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#55173) *Ropi* válasza Balinov (#55161) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ha valaki szimpátiából Belgásra szeretné retusálni a FB profilképét, itt megteheti. ;)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#55174) athomi válasza Larry303 (#55044) üzenetére


athomi
veterán

Elvileg 60-ért ment el, már ha a vevő átvette az utánvétes postát (1-2 nap és kiderül). De vadi új dobozos objektív volt, 1 év garival. :)

[ Szerkesztve ]

(#55175) athomi


athomi
veterán

Közben már azt is leírom, hogy nagyon felcseszett este a 2. emeleti vénasszony. Már egyszer kérdezte a páromtól, hogy este mi dübögünk e a 4. emeleten. Mondta neki nem, mi is szoktuk tompán hallani, de valahonnan alólunk jön.

Valamelyik nap este 10-kor annak tudatában hogy babánk született becsengetett azzal, hogy mi dübögünk e már megint éjszaka. Mondtam nem, örülünk hogy elalszik a kicsi, nemhogy bármivel is dübögjek. Kétkedve lesétált...

Erre ma este az ajtón jól hallhatóan kopognak. Kérdem ki az?! A válasz az, hogy valaki, nyissam kifele. Mondom nem nyitom ki, hagyjon békén. Erre beszólt, hogy ne dübögjek, mert bajok lesznek. Ajtót kinyitom, mondom nem mi dübögünk, a pici alszik, párom alszik, én meg ülök a gép előtt, nézzen szét ha nem hiszi. Szétnézni nem hajlandó, de oszt hogy folyamatosan kalapálok és szaladgálok a lakásban. Hát persze, 30 évesen ez a hobbim éjszaka, amikor a picit nagy nehezen elaltatjuk. Közöltem vele, hogy többet este 10-kor be ne kopogjon, csengessen, a dübögés meg a 3. emeletről jön, ahova baszik behallgatni, becsengetni. Állítása szerint a 3.-ról nem jöhetnek a zajok, mert nincsenek otthon. Majd elment azzal fenyegetve, hogy legközelebb már nem ő fog kopogtatni...
Lementem a 3.-ra, persze hogy otthon voltak, jöttek ki a zajok az ajtón. Lementem a nyanyához a 2.-ra és közöltem, hogy a 3.-on otthon vannak, úgyhogy ne engem cseszegessen a 4.-en. Erre be akarta adni, hogy most jöttek haza nemrég és tényleg ők dübögnek, ne haragudjak. Mondom du. 5-kor jöttek haza, ne kamuzgasson. Aztán eljöttem...

szerk.: bocs, csak ki kellett adnom magamból :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55176) copass válasza athomi (#55175) üzenetére


copass
veterán

panelba mindíg fúr valaki!:D
én megértettem mindíg az aktuális bérlőkkel alattunk hogy kuss legyen este10kor. de általában elég a "nézésem". a fenti lakó is nehezen fogta fel hogy kvára nem akarok 6kor felkelni amikor ő indul munkába és előtte 5 percig körbetipegi a lakást a tűsarkújában hogy mit felejtett el. mert én is tudok ám én falat furni mindennap legálisan úgy hogy meggárgyul!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#55177) athomi válasza copass (#55176) üzenetére


athomi
veterán

Reggel már bocsánatért esdekelt, meg rájött hogy az 1. emeleten vasaznak éjszakánként... mondjuk nehéz elhinni hogy a 70 éves néni vasazik. :DDD

Ezért jó a 4., fölöttem senki nem kopogtat. :P Mondjuk a költözést keményem meg kell szenvedni... :D

[ Szerkesztve ]

(#55178) Studi válasza athomi (#55175) üzenetére


Studi
addikt

Hozzám anno feljött az alattam lakó drogos srác este 10 körül, hogy hagyjam abba a mosást, és a gyerek se ugráljon este 10-kor. Nem volt hajlandó bejönni a lakásba, hogy megnézze, hogy tök száraz és üres a mosógép, nem is ment aznap, ráadásul gyerek biztos nem járt abban a lakásban, mialatt én ott laktam. :Y :U

(#55179) copass válasza Studi (#55178) üzenetére


copass
veterán

hallucinált egy pöttyet, veszélyesek a drogosok.haluznak összevissza.
irodában egy nénike jött fel rendszeresen hogy este bulizunk, mondom csókolom 16 után itt senki nincs. de tudok egy jó fülész orvost!:D
mondjuk vmik nap kiosztottam a "lakóságot": kitalálták hogy bezárják a bejárati ajtót kulcsra mert a comcéd lépcsőházba az egyik albérletbe odaszoktak vmi drogosok és átjárnak...mondtam hogy a tulajt felnyomni navnál aztán megoldódik a probléma. de mondtam hogy ha vki mégegyszer bezárja az ajtót a kezit a hátába szúrom, mert ha egyszer tűz üt és pánik van, ott döglik meg mindenki rakásra az ajtó előtt.
tűzoltó haverom mondta hogy lakástűznél ahol haláleset van, nem egyszer találják meg az ajtó előtt kulcsal a kezében az áldozatot...ajtóban ott a kulcs. kész. bajvan nyitom megyek, nem az hogy keresgetem.
villanyórával ugyanez a církusz, hogy nem zárhatom le, mert a tűzoltó nem fér hozzá. hát mondom az nem fog kulcsot keresni, levágja a picsába. de ha valami hülyegyerek megpiszkálja a plombát akkor azért én fizetek, szóval zárva lesz!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#55180) athomi válasza copass (#55179) üzenetére


athomi
veterán

ezt én is osztom, én is mindig benne hagyom a zárba a kulcsokat hasonló megfontolásból :K ráadásul vészfunkciós zárbetétet használok, ha belül a zárban marad a kulcs, kívülről kulccsal nyitható a zárbetét, így az asszony is benne hagyhatja a kulcsot nap közben.

[ Szerkesztve ]

(#55181) copass válasza athomi (#55180) üzenetére


copass
veterán

építész rajzoló vagyok...van rálátásom a dolgokra. megyei tűzoltó parancsnok csak forgatta a fejét amikor mondtam neki!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#55182) Real_Necro válasza copass (#55176) üzenetére


Real_Necro
veterán

Sajnos igen... de már csak 1 hónap és elköltözünk... soha többet társasház.

Évek óta hallgatjuk a felettünk lakót meg a neveletlen gyerekeit. Megy a hiszti, az üvöltés, ordítás... éjszakai tévé bömböltetés... Most a szomszédunkba is költözött egy hasonszőrű... ott kergetik egymást a lakásban minden nap. Közben most is 2 lakást felújítanak, de már öröm és ujjongás van ha 1-1 hónapban nem újít senki. Ja meg hamarosan elzárják 1 hétre a gázt nyomáspróbázás miatt. Na addigra már talán finishben leszünk a felújítással.

Jut eszembe, Maglód környékén ismer valaki konténerest vegyes hulladék elszállítására? :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#55183) spanyoll válasza Real_Necro (#55182) üzenetére


spanyoll
addikt

Itt is nemsoká költözés. Szép volt a belváros, jó volt a belváros, de a külvárosibb belváros jobban vonz (értsd nem kálvin, deák, nyugati). Unom a zajt, unom, hogy nem hagyhatom nyitva az ablakot huzamosabb ideig mert jön be a mocsok benzinszag, unom a szomszédokat, a részegeket éjjel..
és unom a rádiót unom a tévét... :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#55184) zool1


zool1
őstag

Urak! Van egy beragadt privát üzenetem Ropi kollégától, amit elolvastam és töröltem mégis olvasatlannak jelzi állandóan. Valaki moderátor rá tudna esetleg nézni, vs hova forduljak? :F

(#55185) TayRol válasza zool1 (#55184) üzenetére


TayRol
veterán

privátokra nincs rálátás.

(#55186) Real_Necro válasza zool1 (#55184) üzenetére


Real_Necro
veterán

Tiltsd le Ropit. ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#55187) zool1 válasza Real_Necro (#55186) üzenetére


zool1
őstag

Innen is...?! :P

TayRol: a profilommal lehet valami, mert a hirdetési részről belépve ott nem jelzi.

[ Szerkesztve ]

(#55188) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#55182) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Tudod jól, hogy a családi házas övezetnek is megvannak a maguk ütvefúrós emberei, csak ott flexelős, rotációs kapázós, motorfűrézelős, mindigbarkácsolós, közben rádiót bömböltetős embereknek hívjuk őket...

Holnap majd jól beletépünk...

(#55189) j.bravo válasza t_a_m_a_s (#55188) üzenetére


j.bravo
addikt

Fél nyolckor láncfűrészelős szomszéd akad itt is Erzsébeten, ma is aktív volt...
De amikor fejszével hasogat fát, az se sokkal jobb.

Whatever.

(#55190) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#55188) üzenetére


Real_Necro
veterán

Igen, de ha becsukom az ablakot, akkor nem rezonálnak a falak. Valamint a kappagépes este 11kor már részegen fekszik valahol, nemhogy melózik... Persze környéke válogatja.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#55191) athomi válasza t_a_m_a_s (#55188) üzenetére


athomi
veterán

Azért összehasonlíthatatlan egy családi ház zajai, egy lakáséval. :) A családi házban este tulajdonképp egy nesz sincs, max. ha kerti partiznak. Plusz ha este nekiállsz házimozit nézni, vagy kalapálni egy családi házban, gond nélkül megteheted, a szomszéd nem fogja hallani, mert elválaszt minimum 2 főfal, meg a zöldfelület. :) A nap közbeni flexezés, fűnyírózás zaját meg lecsillapíthatod megfelelő zöldségek ültetésével a telekhatárra. :)

[ Szerkesztve ]

(#55192) Studi válasza athomi (#55191) üzenetére


Studi
addikt

Azért nyáron még Maglódon is hallgathatod hajnali háromkor a nézését, meg a járását... :(
De alapvetően tényleg más világ, sokkal nyugisabb. Én a III. kerületben nőttem fel, családi házas részen, Duna felé volt a szobám, mégis azért behallatszott a Szentendrei út moraja. A XIII. kerületi albérleteimben meg gyakorlatilag lehetetlen volt nyitott ablaknál aludni, annyira voltak zajosak. :(

(#55193) Real_Necro válasza Studi (#55192) üzenetére


Real_Necro
veterán

"Azért nyáron még Maglódon is hallgathatod hajnali háromkor a nézését, meg a járását..."

Nyugi, hamarosan költözünk és válaszolunk egy kis "Bulibáró"-val... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#55194) t_a_m_a_s válasza athomi (#55191) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Tudom, falusi gyerek vagyok, de laktam 10 évet panelban. Nálunk egyébként speciel egész fasza volt a paneles korszak, pedig felettünk két kisgyerekkel laktak.

Szeretem én a családi házas életet, de azért az sem mindig méznyalás, csak ezt akartam mondani. Most pl kezdődik a heti fűnyírásos időszak a jurosportnézés helyett ;) Meg a kerítést is kéne fabrikálni, lefesteni ezt-azt, kis tereprendezés, garázstető javítás, ilyenek... Persze ettől még szeretem, nem mennék vissza a panelbe sosem.

A szomszédnénit meg fenyítsétek be a getszibe:) Szójatok ha kell, küldök segítséget: a 45 kilós unokahugom nagymester ebben, felveszi a versenyt akármelyik kétajtós szekrény termetű kopasz egybenyakúval ;] :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#55195) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#55194) üzenetére


Real_Necro
veterán

Anyóséknál úgy tudom rendeletben betiltották a hétvégi fűnyírást... Kollégámék a 17. kerületben nem gyújthatnak tüzet az udvaron, ellenben grillezni, bográcsozni meg lehet, szóval sokan bográcsoznak... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#55196) Lassú Víz válasza t_a_m_a_s (#55194) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Tesóm is tudna mesélni, hogy milyen az amikor egy 3000 fős faluban szembe költözik a dajdajozós, mindigotthonlévős nagycsalád, és kibaxák a Tesco gazdaságos múzikcenter hangszóróit 20%-os torzítással az ablakba. Vagy amikor az utca végében nyílik egy diszkó.

Az is fasza, amikor az állandóan otthon lévő nyugdíjas mintakertész baszogat, hogy irtsad a gazt, mert átmegy a kertjébe. Vagy amikor hol ez - hol az tűnik el a kertedből, mert míg melózol ellopja az, akinek a segílyét termeled. Laktam én is kertes házban, de a jelenlegi életvitelembe nem fér bele, hogy a kertet és a házat is gondozzam, sajnos annyit meg nem keresek, hogy kertészt alkalmazzunk. Meg akkor kellene szobalány is, hogy ne csak az asszony járjon jól :D

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#55197) daniduke


daniduke
tag

Kertesből lakásba költözéskor jó szomszédhoz illően szóltam a szomszédoknak hogy jöttek velem a madarak is, szóljanak ha zavaró a hangjuk. Meglepetésemre az lett a válasz hogy észre se vették, náluk meg egy sírós pár honapos kölök van ami meg nekem nem tűnt fel :)

https://www.flickr.com/photos/133492723@N03/

(#55198) athomi válasza daniduke (#55197) üzenetére


athomi
veterán

persze, mert a kölök sírása elnyomja a madaraid hangját és fordítva :D

t_a_m_a_s: majdnem mondtam neki, hogy hagyjon békén, mert repülni fog mint magdianyus :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55199) Real_Necro válasza daniduke (#55197) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ezek szerint annyira nem hangos, amikor a "tikok" kaparják a járólapot meg szedegetik fel a magot a laminált padlóról. :DDD ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#55200) Balinov válasza zool1 (#55187) üzenetére


Balinov
félisten

? :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.