Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46951) V/ válasza LudiDOK (#46950) üzenetére


V/
Topikgazda

Szerintem összeomlott a Voda rendszere abban az adótoronykörzetben, mert a DIGI mobil előfizetőket is ki kellene szolgálni és túl lehet terhelve, kilőtte a telefonod kapcsolatát és ezért nem kaptad meg. Nem valószínű hogy telefonodban lenne gond. Ha tudsz akkor adj meg biztonsági, másodlagos mobilszámot.

(#46952) slice14 válasza LudiDOK (#46950) üzenetére


slice14
veterán

Vagy akár valamely hitelesítő app is megoldás lehet a nem megjövő sms-ekre.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#46953) V/ válasza slice14 (#46952) üzenetére


V/
Topikgazda

Az is jó, de figyelni kell a használatára, mert ha nincs a biztonsági mentés (eszköz) aktiválva és a mobil fejre áll akkor egy kicsit macerás kikapcsoltatni hogy azután újból be legyen állítva

(#46954) slice14 válasza V/ (#46953) üzenetére


slice14
veterán

Az MS, de már a Google hitelesítő is tudja a felhőbe mentést. Mondjuk be kel hozzá kapcsolni. De ha az sms hitelesítő is be van kapcsolva, akkor nem lehet akkora probléma.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#46955) V/ válasza slice14 (#46954) üzenetére


V/
Topikgazda

Pont az a lényeg hogy legyen használva a biztonsági helyreállítás, sokan elfelejtik.

[ Szerkesztve ]

(#46956) slice14 válasza V/ (#46955) üzenetére


slice14
veterán

Úgy rémlik hogy a Google-s esetén alapból aktív a felhős mentés, Az MS hitelesítő esetén viszont utólag kell bebillenteni a kapcsolót.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#46957) NSmester válasza LudiDOK (#46945) üzenetére


NSmester
csendes tag

Szia.
Ma én is ebbe a hibába futottam, nem kaptam meg az sms-eket.A változatosság kedvéért a szolgáltatóm Yettel. Viszont engem már nem enged tovább, csak a telefonos ügyfélszolgálatot ajánlja. Neked sikerült belépned valahogy?

[ Szerkesztve ]

(#46958) V/ válasza NSmester (#46957) üzenetére


V/
Topikgazda

Kikapcsolta telefont és újraindítással megkapta a szolgáltatónál felgyűlt sms tömeget.
Te megnézted hogy nem a telefon vette spam sms-nek?
Ha a PayPal azt írja akkor nem valószínű hogy a rendszer beenged a biztonsági blokkolás miatt. Muszáj lesz beszélni velük.

[ Szerkesztve ]

(#46959) NSmester válasza V/ (#46958) üzenetére


NSmester
csendes tag

Telefon újraindítás nálam is megvolt, de nem segített, viszont most, hogy írod, a spam sms-ek között ott volt az összes. Eddig nem volt ilyen gondom, mindig megkaptam rendesen. Tényleg csak telefonon ( angolul ) tudom ezt elintézni, nincs más megoldás?

(#46960) V/ válasza NSmester (#46959) üzenetére


V/
Topikgazda

Esetleg várj a legutolsó próbálkozástól számolva legalább 24 órát és legyen próba a mobil app-on és böngészőben is. Mert van amikor csak ideiglenes a blokkolás, mondjuk nem kértél jelszócserét menet közben.
A belépési problémáknál nincs más mód.

[ Szerkesztve ]

(#46961) NSmester válasza V/ (#46960) üzenetére


NSmester
csendes tag

Gondolkodtam a jelszócserén is, de akkor még jó, hogy nem tettem. Köszi a válaszokat.

(#46962) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Üdv!
Múlt hét elején jött egy üzenet, hogy "egy új üzenet vár bent".
Másnap (és azóta) alap-urlt magam beírva a mailt elfogadja, a jelszót elfogadja, de azt írja, hogy "nem tud azonosítani".
Ha Jelszóhelyreállítást kérek, akkor SMS-t küld, átállítása után emailben, az adott címre megérkezik a visszajelzés hogy megtörtént.

Mit lehet egyebet tennem?
(Van adva egy telószám [17777944] így és ennyi... persze érvénytelen ebben a formátumában)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#46963) V/ válasza ledgeri (#46962) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez lenne az ügyfélszolgálati magyar vezetékes telefonszám: 06 1 777 7944, de itt is angolul beszélnek, viszont magyarországi percdíjjal számolnak a telefonszolgáltatók:

Van egy nem vagyok robot jelölési képernyő és ha ott nem jelölöd akkor jön ez az üzenet.
Ha nincs két lépcsős azonosítás beállítva és régebben léptél be, akkor a rendszer kérhet + megerősítést a telefonszámodra küldött sms-el.
Nem írtad hogy miről akarsz belépni így próbáld a mobill app-on de érdemes lenen a telefon újból indítani vagy egy másik böngésző úgy hogy új IP cím legyen és a PayPal sütik és böngésző gyorsítótár törlése után. Ha van valami reklámblokkoló, ip cím rejtő, oldalfordító akkor azt kapcsold ki.
Ha a jelszó lett volna a gond akkor azt írta volna, nem pedig azonosításos üzenet, szóval annak nem sok haszna volt.

(#46964) ledgeri válasza V/ (#46963) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Jó tudni, hogy egy gigacég kihagy dolgokat nemszetközi rendszerű elérhetőségeiből... (a 06/+36-ot leírni luxus ott)

Miért kéne nekem rányomnom, hogy "nem vagyok robot" ha a megadott belépésre feéjogosító dolgokat már megadtam!? Semmi más nem kér közvetlenül belépés után ilyet, max ha mailcímcsere van, és akkor is a héttérben fut a google cucca... Bárhogyan is néztem nem volt be nem töltött eleme a weboldalnak, sem olyan címet nem keresett fel betöltés során, ami blokkolva lett volna (a héten már biztos nem akasztotta meg azt semmi).
PC böngészőkről próbáltam belépni, mind úgy van beállítva, hogy sütit/ gyorsítórát töröl bezárásakor, modemem naponta indul újra, és az első óta nagy esélyel még új IP-t is kapott. Appozni paypalt nem fogok.
Igen, ha azt írja, akkor az a gond, míg most kapom a lényegében semmit, miközben minden megfelelően van megadva... Ennek így nincs sokkal több haszna. Míg mondjuk azért vitatkoznék, hogy megtudni, hogy a rendszerben minden elem a helyén, az account ilyen szinten meg egyben van ér valamit.

Majd akkor holnap kiderül.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#46965) V/ válasza ledgeri (#46964) üzenetére


V/
Topikgazda

Miért kéne nekem rányomnom, hogy "nem vagyok robot" ha a megadott belépésre feljogosító dolgokat már megadtam!?
Mert vagy 2 éve behozták ezt is és a random sms jóváhagyást azoknál akiknél nincs kétlépcsős azonosítás vagy ritkán lépnek be. Biztonsági szint emelése.

Országon belül más település esetén (ha nem 1-es a körzet) kell a 06, mivel ez köztudottnak tekinthető ezért nem szükséges kiírni, a +36 meg mobil számok esetén használatos elsődlegesen. Semmi köze egy cég nagyságához, rákéynszeríteté őket a maygarításra és akkik lefordították a szövegeket a magyar dolgokból indultak ki.
A mobil app csak javaslat volt hogy be tudj lépni, mert azután már esetleg a böngészős oldal is működik.

Nézd az hogy szerinted a böngésződ nem blokkolt semmit az egy dolog, én azt írtam le hogy ez az üzenet azonosítási elmaradása esetén jön, ami lehet ez a robot téma és az sms-ben kapott kód megadása. A háttérfolyamat engem nem érdekel, de ha szerinted ott minden rendben akkor sem változtat a hiba üzenet okán.

(#46966) NSmester válasza V/ (#46960) üzenetére


NSmester
csendes tag

Okulásul a többieknek, másnap rápróbálva már beengedett, miután az sms-t beállítottam, hogy nem spam.

(#46967) V/ válasza NSmester (#46966) üzenetére


V/
Topikgazda

Azért ne dőlj hátra elégedetten ;] el szokta "felejteni", de akkor legközelebb ezt nézed meg elsőként.

(#46968) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Lehet egyszerűt kérdezek, bocsánat, nincs tapasztalatom. Egy játékvásárlás után visszatérítést kértem, ami rendben meg is érkezett a PayPal számlámra.

Innen vissza fog érkezni az OTP számlámra az összeg, vagy marad a PayPal számlán?
Eddig 0 Ft volt a PayPal számlán, nem is akarok ott pénzt őrizgetni.

Már csak azért kérdezem, mert a PayPal fizetés után percekkel, már le is vonódott az összeg az OTP számlámról, viszont a visszatérítés összege 12 órája jóváírásra került a PayPal számlán, látom is a + előjelű tételt, de az OTP számlán még nem jelentkezett.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#46969) V/ válasza VGYke (#46968) üzenetére


V/
Topikgazda

1-3 banki munkanap, ha az 5. napon sincs a bankkártyához tartozó számlán, hívni kell a bankot.
A visszatérítés - refund - automatikusan, ahonnan indult a pénz, oda fog visszakerülni. Ha az egyenlegről, akkor oda, ha bankkártyáról, akkor arra bankszámlára, amelyhez a kártya tartozik.
Nem lehet a kártyás fizetés pénzét a PayPal egyenlegre irányítani, ott parkoltatni.
Ha viszont a PayPal egyenlegre küldenek visszatérítést, nem a bankkártyás fizetés van visszafordítva, akkor az egyenleged összege lesz annyival több és azt neked kell kiutaltatni a bankszámládra. Összefoglalóban említve ez is.

Nem pontos az információd, mert nem azonnal vonódik le bankszámláról egy kártyás fizetés összege, a bank zárolja az összeget és pár napon belül utalják csak el.
A PayPal csak könyveli a pénzmozgást, a szövegük szerint a xxxx számú bankkártyára továbbítják ami nem pontos megfogalmazás mert számlára utalással történik, de ez nem az azonnali utalási rend szerint történik és ezért hosszabb az átfutása.

[ Szerkesztve ]

(#46970) VGYke válasza V/ (#46969) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm! Igen, az lehetséges hogy nem azonnal utalja a bank a kifizetett összeget, de a telefonos applikációban "azonnal" megjelent a mínusz összeg és az egyenlegem is kevesebb lett...

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#46971) Lordus


Lordus
senior tag

Sziasztok, rég óta használom a Paypalt.
Pár napja lett egy Online bankszámlám az N26 nevű banknál. virtuális kártyám is van.

Elvileg a paypal számla hozzáadásánál ugye azt írja, hogy csak magyar szlát adhatok hozzá, ennek ellenére elfogadta az N26-os német szlámat és a bankkártyát is.
Megtörtént az 1 usd-s teszt is.

Megpróbálnék a paypalról áttenni eurót rá, de nem az egészet, nehogy elvesszen, ha mégsem tetszik neki a német szla. Viszont nem látok erre opciót, az összeset áttenné a paypal...

Valaki járt hasonló cipőben? akár N26, akár nem magyar szla társítása.
köszi!

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#46972) V/ válasza Lordus (#46971) üzenetére


V/
Topikgazda

A bankkártya az rendben van, hozzáadható.
A számla megy egyértelműen magyar forintos bankszámla, az adatokat elfogadhatja, bár nem világos hogy az IBAN számost hogy, mert nem lehet megadni, ami meg csak a számsoros az magyar belföldi bankszámlaszám lehet, az hogy te megadtál egy német belföldi bankszámlaszámot az sem jó hiszen magyar-német az már nemzetközi utalási irány és IBAN szám használatos
Magyar regisztráció a forintos bankszámla miatt csak forintra konvertálva utal ki más devizát, szóval a német.
Tehát ez bankszámlaszám nem jó és nem tudsz EUR-t kiutalni.
HA kint élsz, van kinti lakcímed meg valami közszolgáltatás a neveden akkor regisztrálsz németként és azutn átküldöd az EUR-t és ha ez megtörtént megszüntetetd a maygar PayPal fiókot vagy üzletoire minősíted át, mert csak egy azonos fajta lehet egy embernek.

Vagy használod a Xoom-ot ahol EUR pénzforrásként a PayPal egyenleg is használható pénzküldésre és akkor át tudod mozgatni az EUR-t a N26 bankszámlára

[ Szerkesztve ]

(#46973) Lordus válasza V/ (#46972) üzenetére


Lordus
senior tag

köszönöm szépen a gyors választ!
Van kinti lakcímem, de nem szeretném megszüntetni a magyart.
Szóval akkor kapufa, marad a magyar, csak szomorú, hogy a paypal egyenlegemen levő eurót nem tudom euroként kifizetni saját magamnak, csak forintban (és ő konvertál)

köszi!

@edit: hoppsz, ez a Xoom ez a paypalomról az eurót át tudja tenni n26-ra? :DDD
És ennek van valami költsége? vagy minimális?

[ Szerkesztve ]

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#46974) V/ válasza Lordus (#46973) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem azt írtam hogy használhatod pénzküldésre a PayPal egyenleg igénybevételével? Nem írtam volna ha nem oldaná meg a problémádat. Pár EUR vagy ingyenes, regisztrálj és írja költségeket. Ha a PayPal EUR egyenleget akarod használni akkor biztonság kedvéért az legyen az alapértelmezett, ne a HUF.

Egy embernek egy magán és egy üzleti fiókja lehet, még ha más országra van regisztrálva valamelyik, ennek megfelelően lehet gazdálkodni. Magyarként a PayPal nem igazán praktikus más devizák folyamatos fogadására, mert ha nem elvásárolod akkor körülményes a felhasználása devizaként.

[ Szerkesztve ]

(#46975) Lordus válasza V/ (#46974) üzenetére


Lordus
senior tag

de-de, bocsánat, még reggel volt eléggé... köszönöm szépen, ahogy írod, sajnos magyar fiók elég xar, ha usd-t/eurt kapsz külföldről és nem vásárolod le... de akkor ezzel a xoommal legalább kimenthető anélkül, hogy forintra kelljen váltani! :C

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#46976) V/ válasza Lordus (#46975) üzenetére


V/
Topikgazda

[ Szerkesztve ]

(#46977) xcvbxcvb válasza V/ (#46976) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Ó jó hogy erre felhívtad a figyelmet.
Wise-ra is ki lehet utalni ezzel dollárt, eurot ?

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#46978) V/ válasza xcvbxcvb (#46977) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, de az USD-nél mindenkinél van valami + költség, ezért inkább a PayPal egyenleg váltással csinálj belőle EUR-t (ennél nincs nagy veszteség mint HUF-ra váltás) és EUR menjen ki, mert akkor kevesebbe kerül, aztán majd Wise-on csinálsz belőle USD-t ha arra lenne szükséged.
Az EUR próbálva és működik.

[ Szerkesztve ]

(#46979) xcvbxcvb válasza V/ (#46978) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

:R Köszi a választ. Megpróbálom majd.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#46980) kyle_


kyle_
tag

Sziasztok
A mai napon a paypal nem enged be, reseteljem a jelszót
smsben jön a kód, majd pedig válaszoljak a biztonsági kérdésekre
egyetlen gond van, nem jók a válaszok
hiába próübáltam már egy párat semmi
mit tudok ilyenkor tenni?
írni nem enged nekik mert nem tudok belépni
köszi a segítséget

Ha már írok neked, ne legyél már bunkó és tisztelj meg egy válasszal hogy te paraszt, már nem aktuális!!!

(#46981) Rick4 válasza kyle_ (#46980) üzenetére


Rick4
félisten

Szia!
Másik eszköz, másik net, másik böngésző esetén mi történik?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46982) kyle_ válasza Rick4 (#46981) üzenetére


kyle_
tag

sajnos semmi változás

Ha már írok neked, ne legyél már bunkó és tisztelj meg egy válasszal hogy te paraszt, már nem aktuális!!!

(#46983) V/ válasza kyle_ (#46980) üzenetére


V/
Topikgazda

Csak telefonon tudod elintézni. A magyar percdíjas telefon szám az Összefoglalóban vagy keress rá a topikban. Angol a beszéd nyelve

(#46984) kyle_ válasza V/ (#46983) üzenetére


kyle_
tag

köszönöm

Ha már írok neked, ne legyél már bunkó és tisztelj meg egy válasszal hogy te paraszt, már nem aktuális!!!

(#46985) Rick4 válasza V/ (#46983) üzenetére


Rick4
félisten

Érdkees, régeben tőlem is kérdezték, hol születtem, mi volt az első kutyám neve, melyik városban jártam általános iskolába, stb stb, és azt nem telefonon kellett intézni! Talán még kisbetű- nagybetű is számított!

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46986) V/ válasza Rick4 (#46985) üzenetére


V/
Topikgazda

Több éve a belépési problémák csak "személyhez köthető" módon lehetséges intézni, mert az írásos az biztonsági problémás. A felsorolt biztonsági kérdéseket mi választjuk és természetesen a válaszokat is, olyat érdemes használni amit nem felejtünk el.

(#46987) Rick4 válasza V/ (#46986) üzenetére


Rick4
félisten

Nem lehetetlen, 3-4 éve tuti nem kellett ilyesmivel törődnöm! Nyilván életszerűbb a telefonos megoldás, pötyögni bárki tud...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46988) Lordus válasza V/ (#46976) üzenetére


Lordus
senior tag

Szia,

küzdök a Xoommal...
sajnos az van, hogy folyamatosan elutasítja ha bankkátyával fizetnék pénzt a magyar számlámról a németre.
A magyar bank (erste) azt mondja, hogy valami erős ügyfélbiztonság miatt a bankkártyát átállították, hogy ez a kereskedő használhassa, de csak akkor, ha valami azonosító mindig ugyan az. namost a banknál mondták, hogy ez az azonosító a két próbálkozásnál eltérő volt, így valszeg a harmadiknál is más lesz, és akkor megint elutasítják...
És ez esetben fel kell vennem a kapcsolatot a xoommal és ott kérni valamit.
Namost elvesztem, nekem ez sok...
Mit csinálok rosszul, laikus nyelven el tudod mondani, mit/hogyan csináljak, hogy végre tudjak rá pénzt tenni?
köszönöm!

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#46989) Lordus válasza Lordus (#46988) üzenetére


Lordus
senior tag

Sikerült!
A baj az volt, hogy telefonos appal amikor fizetnék, és átirányít hitelesítéshez a georg apba, akkor ott sikeresnek jelzi a tranzakciót, de amikor visszatérek a xoom appba, ott nem vált át "befejezés"-re a fizetés. Ha pedig a folytatásra kattintok, akkor sikertelent ír.
Na, most pc-ről megoldottam, ott sikerült! :)
(csak azért írtam le, hátha másnak is segít, ha hasonló gondja van)

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#46990) V/ válasza Lordus (#46989) üzenetére


V/
Topikgazda

Azt kell választani hogy a böngésző kezele az át irányítást, az Erste esetén szándékosan nem használom az appjukat mert ilyenbe én is belefutottam amikor kitalálták, sms móka van beállítva.

(#46991) kyle_ válasza V/ (#46983) üzenetére


kyle_
tag

sikerült megoldani köszönöm a segítséget

Ha már írok neked, ne legyél már bunkó és tisztelj meg egy válasszal hogy te paraszt, már nem aktuális!!!

(#46992) fjudors válasza kyle_ (#46991) üzenetére


fjudors
aktív tag

nem tudok, mi bajuk, de velem is eljátszották a hét elején..
az én biztonságom érdekében...
A tudnám minek van az sms, meg a kód generátor.nekem nem volt beállítva kérdés, máris kérte.
A kezd nevetséges lenni, a folyamatos jó szándék...a teletón, ami el akarja venni a jogokat a régen használt programtól (telefonkereső), a telekom program ami kijelenekeztet..

(#46993) kyle_ válasza fjudors (#46992) üzenetére


kyle_
tag

én is ideges lettem, 10éve fene tudja mit irtam be.....
ráadásul van egy ilyen futó őanaszom is, mondom fasza lesz ha nem birok belépni......

Ha már írok neked, ne legyél már bunkó és tisztelj meg egy válasszal hogy te paraszt, már nem aktuális!!!

(#46994) borges7 válasza V/ (#46986) üzenetére


borges7
aktív tag

A belépés nélküli chat-es megoldás már nem létezik? Mikor egy ügyintéző beazonosít pár kérdés alapján. Nekem anno azzal sikerült, mikor a 2FA nem működött.

(#46995) V/ válasza borges7 (#46994) üzenetére


V/
Topikgazda

Van még, de nagyon rövid időszak és inkább munkanap, munkaidő az USA PayPal máshogy működteti az ügyfélszolgálatot, így lehet eltérés az elérhetőség terén. De a telefonos a biztonságosabb még mindig.

(#46996) Robyka


Robyka
aktív tag

Külföldi eladónak pl Marketplace stb Paypal vagy wise a biztonságosabb előre fizetni?

(#46997) V/ válasza Robyka (#46996) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem azonos módon fizetsz így nem lehet összehasonlítani a PP javasolt kereskedelmi fizetésre úgy hogy Wise kártya a pénz forrás a PP- n

(#46998) Robyka válasza V/ (#46997) üzenetére


Robyka
aktív tag

Én ha fizetek a Wise-al akkor a rendes Gránit bankos kártyám adatait adom meg.

(#46999) Rick4 válasza Robyka (#46996) üzenetére


Rick4
félisten

Paypalnál a wise kártyám van megadva, céges és magán account esetében is, kifogástalanul működik, a wise vált kedvező áron, a paypal rejti a kártyaadatokat a másik fél előtt, és garantálja a biztonságot!

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#47000) Robyka válasza Rick4 (#46999) üzenetére


Robyka
aktív tag

PP-nál a fizikai wise vagy digitálisat adtad hozzá?
Hogy a legolcsóbb tegyek eurót a wise-ra és úgy fizessek PP-al?

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.