Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51301) Viszlát válasza bobsys (#51297) üzenetére


Viszlát
addikt

Gondolod egyforma a mérethatár? Ahány társaság annyi méret. :) Köszi, meglesem ezt a Travelpro-t.

emvy: esetleg pontos "típus"? Nagy bőröndöm nekem is Samsonite azzal elégedett is vagyok, de ahogy írtam is, amiket megtapogattam, azokért egy lyukas garast nem adnék...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#51302) bobsys válasza Viszlát (#51301) üzenetére


bobsys
addikt

Hehe az akkor szivas. Samsonitebol meg a Samsonite markat nezzed ne az olcso American Tourist vonalukat.
Samsonite Spinner
Travelpro Crew

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#51303) Viszlát válasza bobsys (#51302) üzenetére


Viszlát
addikt

Hát na, boltban azt tudtam nézni ami volt. Online nézelődöm most, ez a Travelpro szimpatikus, szerintem bepróbálom.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#51304) concret_hp válasza fokukac (#51293) üzenetére


concret_hp
addikt

ameddig a bankodat kötelezik, hogy adjon neked díj nélkül kp-t, addig ezen sem lepődnék meg :(

vagy fullba vagy sehogy :D

(#51305) fokukac válasza EQMontoya (#51294) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ez mind nagyon szép, de van olyan opció is, hogy utalod a zsét, és akkor is 980 Ft a "kényelmi díj".

szóval az édes anyjukat.

Ui. Közben Bolondember azon van kiakadva a fészbúkon, hogy ugyanez a felület csak Internet Explorerrel működik, 2016-ban :DDDD nos, én addig el se jutottam, majd veszek a benzinkúton, ez van.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51306) concret_hp válasza fokukac (#51305) üzenetére


concret_hp
addikt

tankolni úgyis kell néha, akkor hozzá lehet csapni azt' jóvan nem? persze ettől még anyjukat

vagy fullba vagy sehogy :D

(#51307) Viszlát válasza bobsys (#51302) üzenetére


Viszlát
addikt

Samsonite X'blade lett végül, Travelpro nem ért volna ide hétfőig.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#51308) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Blekinek küldöm ezt a képet,kitartás! :DDD

(#51309) BlacKSouL válasza ToBeY (#51308) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Á köszi, holnapra csak esőt mondanak

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#51310) ToBeY válasza BlacKSouL (#51309) üzenetére


ToBeY
nagyúr

De legalább meleg lesz.Olyan negatív vagy :)

(#51311) Pttypang válasza ToBeY (#51308) üzenetére


Pttypang
veterán

Miskolcon ez a lehetetlen kodos 1 fokos ido kesz. Pont nem lehet benne kb semmit csinalni, esetleg fesztivalozni, de az se a legjobb.

Everybody lies.

(#51312) BlacKSouL válasza ToBeY (#51310) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Itt csak a fokok negatívak, és meleg is csak néhány ember orientáltságban fedezhető fel. Node, bízom benne, hogy idén is legalább olyan nyár lesz, mint a tavalyi. :P

Spanyol nyelvterületre szakadt hazánkgyermekei nincsenek errefelé? Akikről most tudok hirtelen, azok angol vagy német. Sok angol, kevés német.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#51313) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Reggel 6-kor kelni nem gond de éjjel fél 12-kor még dolgozni már nem olyan mókás, pláne több napon keresztül. De túl lehet élni. Aztán mikor már nagyjából vége lenne akkor jön egy kis hó és hajnal fél 4-ig sikerül kutyával sétálni miután éjjel 3/4 1-re sikerül munkából hazaérni. Aztán lehet aludni, felkelni ebédelni majd 1-2 fuvar (haha), aztán árajánlatírás éjjel 2-ig, majd megint 6-kor kelni.

Néha nem viszek magammal fényképezőt munka elszállításakor. Ma vittem. Aztán sikerült nem hazahozni... nem mentem érte vissza, majd talán holnap..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#51314) Tothgera30 válasza Winner_hun (#51313) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...Éjszakás műszakot letolni, másnap reggel vizsgázni fél éves anyagból, még kellemetlenebb... :B

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#51315) ToBeY válasza BlacKSouL (#51312) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én bízom benne,hogy nyáron inkább 40fok közelében lesz a hőmérő,nem pedig 15fok körül. :K

(#51316) Pttypang válasza BlacKSouL (#51312) üzenetére


Pttypang
veterán

Hoho, mar negy foknal jar miskolcon az idojaras!

Szerencsere teli kabatban jottem...

Everybody lies.

(#51317) tope válasza Pttypang (#51316) üzenetére


tope
addikt

Itt meg 3, szóval arra ott Mordor mellett jobb idő van mint Szolnokon.

(#51318) EQMontoya válasza tope (#51317) üzenetére


EQMontoya
veterán

Miskolc, kérlek szépen, a mediterrán Ózd! Azért is van ilyen meleg. :)

Same rules apply!

(#51319) mark!


mark!
őstag

Na, felcsaptatok meteorológusnak? ;] Át kéne nevezni ezt a topikot ,,Egész napos időjárásjelentés''-nek :DDD

[ Szerkesztve ]

>

(#51320) Pttypang válasza tope (#51317) üzenetére


Pttypang
veterán

Mire omassarol visszafele gurultam, mar csak egy fok es nagyon durva kod volt.

Everybody lies.

(#51321) trialboj


trialboj
őstag

Ez szerintem elég off topik, viszont nem reklám, és a hétköznapi emberek véleményére lennék kíváncsi, akikből, gondolom itt is akad egy néhány.

Ha van 1 fölös perced, tudnál segíteni?

Ez egy rövid, "kérdőív" amin a számodra legkevésbé tetsző logókat kell kiválaszd.
Egyszerre több képet is meg lehet jelölni.

Köszönöm, hogy segítettél, és remélem hogy nem volt nagy oFF :D

[ Szerkesztve ]

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#51322) Winner_hun válasza trialboj (#51321) üzenetére


Winner_hun
félisten

Like-gyűjtő, szavazatgyűjtő, kérdőív ezős stb. topik

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#51323) mark! válasza trialboj (#51321) üzenetére


mark!
őstag

Végigszaladtam rajta. Hát, nemtudom megérte-e :p

>

(#51324) mark!


mark!
őstag

Ónos eső, hó, aztán megint ónos eső. Témánál vagyok ;]

>

(#51325) tildy válasza bobsys (#51276) üzenetére


tildy
nagyúr

Neked meg mi ez a csillag a neved mellett?

Kicsit más : külföldön véglegesen letelepedok , akiknek a szemelyijet korábban elvették, Jan 1-től megint kaphatnak személyit ( ezt az új típusút)

Na meg ingyenes lett a pótlás is:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#51326) kraftxld válasza tildy (#51325) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#51327) fokukac válasza tildy (#51325) üzenetére


fokukac
nagyúr

Hát ő mostantól a kiscsillagunk..! :))

Na, most nézem, hogy már van egy csillagos kecskénk is... :P

Más téma : itt egész nap köd volt, talán délután 2-re már látszott a szemben lévő ház... De már megint rosszabb. Persze most kell lemennem Szolnokra... Csodás lesz.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51328) bobsys válasza fokukac (#51327) üzenetére


bobsys
addikt

Ha nem lenne kod akkor latnad Szolnokot? :DDD

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#51329) fokukac válasza bobsys (#51328) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nem, mert a Föld gömbölyű. Mint a cici.
más most nem jut eszembe.
na megyek, ma én leszek a ködmön, elvégre szögedi is vagyok félig.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51330) tope válasza fokukac (#51329) üzenetére


tope
addikt

Szólj mikor érsz ide, integetek :D

(#51331) EQMontoya válasza fokukac (#51327) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nyugi, m3-on is nagy köd volt végig.

Same rules apply!

(#51332) lenox válasza EQMontoya (#51331) üzenetére


lenox
veterán

Es az rtl-en?

(#51333) EQMontoya válasza lenox (#51332) üzenetére


EQMontoya
veterán

Melyiken? ;]

Same rules apply!

(#51334) Viszlát válasza tildy (#51325) üzenetére


Viszlát
addikt

Ne már... És azt tudtad, hogy kikapcsolják neked a reklámokat meg az idegesítő fórumozókat?

Ha akarod! :))

Szerk.: előttem lebeg a PH elragadtatás képe, amikor eltűnik az összes idegesítő fórumozó egyszerre. :D

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#51335) mark! válasza Viszlát (#51334) üzenetére


mark!
őstag

Üres maradna a PH!, ember! :D

[ Szerkesztve ]

>

(#51336) EQMontoya válasza Viszlát (#51334) üzenetére


EQMontoya
veterán

Szerk.: előttem lebeg a PH elragadtatás képe, amikor eltűnik az összes idegesítő fórumozó egyszerre.

De hat akkor ki kattintana a reklamokra? :))

Same rules apply!

(#51337) mark!


mark!
őstag

Hogy mennyi baj van a lányokkal... Osztálytársam most öntötte ki nekem a lelkét, én meg csak szomorú smilekat küldözgettem, mert a csét nemlehet otthagyni ugye. Most olyan bunkóparasztszarnak érzem magam. Persze tudom miről írt, csak nem igazán figyeltem oda.

>

(#51338) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Van itt valaki, aki tud kitiltani topikból? :U

Szeretném kipróbálni, milyen az, ha kitiltanak egy topikból. Tehetnénk egy próbát? :D

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#51339) fokukac


fokukac
nagyúr

"Magányos így a nyeregben, mióta meghalt ló" :U
...És mindenkit letiltottam. Ha mindenki letilt mindenkit, akkor lesz a legjobb a beszélgetés...
:P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51340) BlacKSouL válasza fokukac (#51339) üzenetére


BlacKSouL
addikt

hogy mina?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#51341) fokukac válasza BlacKSouL (#51340) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nem látom, mert biztos azt is letiltottam :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51342) Viszlát válasza EQMontoya (#51336) üzenetére


Viszlát
addikt

Ki reklámra kattint idegesítő fórumozó nem lehet. Nem lesz tökéletes a tisztogatás, de én már csak azon izgulok, hogy vajon kinek kell ezt akarni? Illetve hol kell szólni ha akarom? :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#51343) fokukac válasza Viszlát (#51342) üzenetére


fokukac
nagyúr

inkább kattints szorgosan...!

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51344) parandroid válasza fokukac (#51339) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jah, én is utána szüntettem meg a facebook-profilomat, amikor rájöttem, hogy az ismerőseim 90+%-a úgyis le van tiltva, így meg tényleg minek? Félek, a Ph!-n is hasonló fejlemények következnének be, úgyhogy inkább nem leszek VIP. Izé. Prémium.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#51345) tiv83us


tiv83us
veterán

Hello-bello,

Venni szeretnek egy PC laptopot, de 13 ev Mac-ezes utan, halvany lila fingom nincs PC-krol.
Talaltam egy jo dealt, - legalabbis amire amerikai embertarsak mondjak, hogy jo - egy Dell Vostro.
Na most amire hasznalnam (mivel a Macem mar fel keyboarddal a sirban van), Netflix streaming, HD filmek, nagyon lajtos video editing, interaktiv online college tanulas es esetleg egytrilliard eves jatekok futtatasa, 2004-2005-os idoszakbol, (pl KOTOR).

Valakinek van tapasztalata ezzel a modellel? 750USD-rol van leertekelve 500-ra. Low-end business modellnek tunik, legalabbis abban a kategoriaban van a honlapon. Family lapotpot nem akarok - ugyan a tablet/laptop combo nagyon fancy, meg a touch screen - de az akksi idok es a ficsorok nagyon fingok.

Koszi ha raneztek :)

[link]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#51346) EQMontoya válasza tiv83us (#51345) üzenetére


EQMontoya
veterán

Régebbi Vostroja van barátnőmnek és nekem is.
Alapvetően beváltak. Kicsit zajosak terhelve, illetve az enyémben 1x meghalt az alaplap, de egész olcsón cserélte a hivatalos szervíz is. (40e körül).
Akkuidő frankó, és tartósak is az akkuk, minőség abszolút rendben: nem kopnak, nem nyöszörögnek.

Ami miatt most már másfélét vennék, az az, hogy nem dokkolható. Az a Latitude-ok privilégiuma.

Same rules apply!

(#51347) tiv83us válasza EQMontoya (#51346) üzenetére


tiv83us
veterán

Koszi! :R
Igen. neztem Latitude-oket is, de azok mar tul vannak az 5-600 dollaros hataron, amit max ra szeretnek szanni.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#51348) parandroid válasza tiv83us (#51345) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tapogasd meg élőben, még mindig az a legjobb teszt. Ha műanyagnak tűnik, akkor az is, és nem csak kívül. Prociból én azért egy i5-öt bevállalnék, nem mintha kevés lenne az i3, de mégiscsak feleannyi mag. RAM egyelőre lehet csak 4GB, de legyen később bővíthető, gondolom nem egy évre veszed. És mindenképpen SSD legyen benne a HDD helyett, ez viszont kb elsődleges szempont legyen. És nem hibrid SSHD, hanem igazi SSD, inkább használj hozzá egy USB3-as külső merevlemezt, ha kell a tárhely. Ha tanuláshoz is kell, és cipelgeted is, akkor tényleg max 14", ez jó irány, a képernyőfelbontáson viszont érdemes lenne még kicsit növelni. HP-nek még mindig vannak refurbished modelljei, azokat is nézd meg, árulják őket így felétek is. Ezek az új integrált videóvezérlők egyébként elég combosak a régebbiekhez képest, persze egy kicsi-vékony laptop továbbra sem játékra való.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#51349) EQMontoya válasza parandroid (#51348) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ha már így konkrét hw.: I5, 8g, ssd alá nem adnám.
4g szerintem nagyon vékony, főleg hogy pl. a browserek, skype elég alaposan szeretik zabálni a ramot.

Same rules apply!

(#51350) fokukac válasza parandroid (#51348) üzenetére


fokukac
nagyúr

" Prociból én azért egy i5-öt bevállalnék, nem mintha kevés lenne az i3, de mégiscsak feleannyi mag."

Csak halkan jegyezném meg, hogy a mobil i5 procikban is csak 2 mag van, tehát ebben nincs különbség az i3 és i5 között, mind 2 magos és 4 szálas, az órajel, a cache és az igp különbözik. A 4 magosok az i7-nél kezdődnek, de még abból is van csak 2 magos.

Amúgy csalódtam benned, azt vártam, hogy kifejted, hogy vegyen egy használt üzleti kategóriásat (Latitude-ot/Thinkpad-et).

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.