Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#64001) BlacKSouL válasza lorcsi (#64000) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hát mi számít sűrűnek. Van hogy 3 napig nem ülök rá, de mikor nyaraltam akkor pl. egy hétig sem. Közte meg naponta, kétnaponta.
Télre leteszem, de leápolva megpucolva.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#64002) Pttypang válasza BlacKSouL (#63998) üzenetére


Pttypang
veterán

Jó lehetett a táj, ha észre se vetted addig :DDD

(#63999) EQMontoya
Mindenhova jo, ha esoben/nedves időben is szeretnél megállni rendesen.

Everybody lies.

(#64003) lenox válasza EQMontoya (#63999) üzenetére


lenox
veterán

Hat igen, annak idejen (kb. 20 eve) a jo kis xt v fekeket csereltem hayes tarcsafekre, de egy honap utan visszacsereltem.

(#64004) NoLF


NoLF
addikt

Udv mindenkinek a masodik 18. szulinapomon a cseh falubol! :)

Ui: errefele 2 eve nem esett, bleki, remelem erted a celzast ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#64005) parandroid válasza szőröscica (#63987) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Talán tavaly nyáron akadtam össze egy kedves barátom sok éve nem látott testvérével, ő győzködött, hogy nekünk ott Németországban fogalmunk sincs, milyen borzasztó a helyzet, mert a német kormány, ill. média mindent elkövet, hogy eltitkolják a migránsok mindennapos rémtetteit, az iszlamizációt, amit a zsidók irányítanak (ez kicsit homályos részlet volt), a temlomrombolásokat, meg mecsetté átépítéseket, no meg a buzilobbi tevékenységét, akik a mi gyerekeinket is homoszexuálissá, vagy transzneművé fognak nevelni, mert már beszivárogtak az iskolákba. Olyan szinten leblokkolt ezt így élőben hallani, hogy el is felejtettem megkérdezni, hogy amúgy mind meg leszünk-e kemtrélezve is?

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#64006) Dylen válasza fokukac (#63158) üzenetére


Dylen
aktív tag

Hú, ezt nem így terveztem :))
De végülis hamarabb jöttem, mint 2019.

Szia NoLF :)

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#64007) fokukac válasza Dylen (#64006) üzenetére


fokukac
nagyúr

Helló Sziszus..! :)
Idén nagyon korán jöttél... mi van veled, semmi? :B

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#64008) tbs válasza fokukac (#64007) üzenetére


tbs
addikt

"Ugye semmi sincs Veled? Na csa!"

(#64009) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#63976) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hmm, érdekes a mai hírfolyam

Gondolom semmi összefüggés nincs a korábbi hsz tartalma, és eközött a fészbukos "hirdetés" között.
Mert fura hogy most nem mosógépet, vagy P&G termékeket akarnak rámsózni.
A laborvizsgálatomról pedig csupán itt írtam, meg szóban beszélgettünk a barátaimmal előző este. Akkor ezek közül melyikből jött a sugallat a fésznek, hogy ezzel célozzon meg?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#64010) EQMontoya válasza NoLF (#64004) üzenetére


EQMontoya
veterán

Isten éltessen bokáig! :)

PeterkeT: hagyjuk meg a valóságot a hanyatló nyugat ópiumának! :)

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#64011) concret_hp válasza BlacKSouL (#64009) üzenetére


concret_hp
addikt

vagy bekapcsolt teló gps :F

vagy fullba vagy sehogy :D

(#64012) BlacKSouL válasza concret_hp (#64011) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az biztos hogy nem, legalábbis mondjuk úgy, hogy ha a kézzel kikapcsolható mód tényleg kikapcsolja, akkor ki volt kapcsolva már talán hetek óta. Max cellainformáció, de az is necces.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#64013) fokukac válasza tbs (#64008) üzenetére


fokukac
nagyúr

na jó, nem így gondoltam...
Sziszus, gyere vissza..! :DDD

-----

@Bleki: kapcsold ki a gugli személyre szabott hirdetéseit. ATtól talán még az idő is jobb lesz :D

[link]

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#64014) fokukac válasza szőröscica (#63992) üzenetére


fokukac
nagyúr

Szerintem nagyon rosszul teszed. Régen ez lehet, hogy működött, de ma már nagyon nem.
Az igazság / valóság már nem félúton van az index és az origo között.

A szabad sajtó nem "elhallgatásról" szól, hanem arról, hogy bárki bármit megírhat. A sajtó fő szerepe a hatalom kontrolja a nyilvánosság útján, és hát ez már eléggé sérült kis hazánkban.
Ezen kívül egy dolog a tény, és egy másik a vélemény. Meg vannak úgynevezett sajtóetikai elvek, források ellenőrzése, stb.

Az origo - és a többi, hasonló befolyás alatt álló, kb. 120 db propagandatermék - már réges rég nem tényeket közöl, hanem álhíreket, a hatalom éppen aktuális érdekeinek megfelelően. Igazából kiépítettek egy teljesen alternatív valóságot. És ez már nem vélemény, hanem a tények megmásítása.
A stílusról pedig ne is beszéljünk, azok a jelzős szerkezetek magukért beszélnek.
És sajnos ez nagyon sok mindenkit eléggé befolyásol...

Igazából számomra egészen elképesztő az, ami ebben az országban történik. Nem tudom, hogy 2-4-8 év múlva lesz-e még olyan sajtóorgánum, ami független lesz.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#64015) concret_hp válasza fokukac (#64014) üzenetére


concret_hp
addikt

nagy neha nezem a kiralyi sportcsatornat es ugye toljak az egy perces hiradot, sajna nem mindig sikerul idoben pauset nyomni a streamre, de azt megfigyeltem, hogy a "hirek" fele az kb. az, hogy XY szerint / nyilatkozta / stb. ezmegazvan. es igy vegulis nem is hazudnak, csak velemenyrol adnak hirt, a velemeny valosaggal valo korrelaciojat pedig nem kell ellenorizni ugye :C

propaganda jozsi tart egy sajtotajekoztatot, ahol hulyesegeket beszel. ezt minden propagandaujsag / radio / tv hirul adja, hogy jozsi eztmegazt mondta.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#64016) BlacKSouL válasza concret_hp (#64015) üzenetére


BlacKSouL
addikt

vébé alatt én is néha belefutottam, utána meg már direkt néztem, aztán arra jutottam, hogy ki lett nekik adva: nem baj hogy véget ért a kampány, még mindig toljátok a sorosmigránsbrüsszelt, nehogy valaki azt higgye csak a kampány miatt toltuk. Úgyhogy az 1 perc 75%-a továbbra is folyamatosan a sorosmigránsbrüsszel volt.

Kukac: aszondod, ha kikapcsolom a gugli célzott hirdetéseket, akkor a telefon se fogja lehallgatni az élőszavas IRL baráti beszélgetéseimet, és a prohardveres fórumhozzászólásokból se válogatja ki a fészbukhirdetések potenciális témáit?

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#64017) parandroid válasza BlacKSouL (#64016) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

De, le fogja, ugyanúgy gyűjtenek tovább minden adatot, csak már nem szólnak eóla.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#64018) emvy válasza BlacKSouL (#64016) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem hallgatja le a beszélgetéseidet.

while (!sleep) sheep++;

(#64019) fokukac válasza emvy (#64018) üzenetére


fokukac
nagyúr

Blekit a TEK, az NSA és a KGB hallgatja le.
Hogy tudják, hogy mikor mit tervez, és mikor legyen rossz az idő. És hogy tudják, hogy milyen reklámtól lesz még paranoidabb :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#64020) erdey_a


erdey_a
őstag

A szegény boci panaszai (írta Donászi Magda verse)

Szabin voltam, nem vagyok hulla fáradt, a gyerekek is korán feküdtek, a sötétedésre se kell már 10-ig várni, hideg sincs, szél sincs, se eső, se felhő. Hát beöltöztem, kipakoltam és összeraktam a kis távcsövemet, hogy meglesem a Marsot, a Szaturnuszt, pár "nyári" gömbhalmazt meg galaxist.

A Szaturnusszal kezdtem. És azzal is fejeztem be. Mert a 200 méterre lévő szájbaQrt labdarugdosó pályán felQrták a hetvenmillió wattos reflektorokat, mert mint kiderült "a foci éjszakája" című rendkívül nívós (muhaha) sport(?) rendezvény van. Kábé környező 3 falu meg utána rég elfeledett (értsd sosem ismert) öregfiúk futkosnak a kísértetek órájába nyúlóan, ahelyett hogy beinnának valahol, aztán bucira vernék egymást egy széklábbal. Olyan világos van az udvarban, hogy lámpa nélkül lehet zöld zizi-kereső versenyt tartani a fűben.
Kellett ez a stadion ide a házak közé nagyon. (nem, nem Felcsút) Legközelebb arra szavazok, aki temetőt csinál a stadionokból. Akkor sípszó, meg hujjogás se lenne. Ezt speciel el lehet lesni Boszniától...

Ma sem lettem fodballrajongó.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#64021) tildy


tildy
nagyúr

No, most pár hónapig elrakhatoak a nyári szoknyacskak és sortok, itt az ideje a nyaralást befejezni. És lassan vágni a centit. Már csak 3 hét ‘lablogatas’ egy kis ovis beszoktatassal fűszerezve , utána vissza a mókuskerékbe. Kar, most élvezem az otthonletet , de első a család, beleértve imádott férjemet is.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#64022) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Egyébként érdekes volt,hogy a törökök rosszabbul beszélik az angolt (szállodában,boltokban) mint a magyar átlag. pl öt percet aktvizitem a pincérrel,hogy kapjak szénsavas vizet.már mindenhogy mondtam neki, - erre rávágja soda?yes,soda! - többet nem kértem szénsavas ásványvizet :N

(#64023) Dylen válasza fokukac (#64013) üzenetére


Dylen
aktív tag

Hogy mi van velem? Rengeteg minden, hosszú lenne... :D
És veled mivan?
Ó a régi szép idők, amikor még PH talik voltak, te jó ég, mikor volt már az.
Egyedül Rafival tudom, hogy mivan, mert volt szerencsénk egy helyen dolgozni :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#64024) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Tudtok esetleg ajánlani egy nagyobb ékszer üzletet Budapesten?

Nyaklánc, nem gyűrű. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#64025) Tothgera30 válasza ToBeY (#64022) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ma indulunk arra (Alanyába), kíváncsi leszek, bár állítólag a turisták miatt inkább német (szavakat) nyomják. Az átlag magyar nyelvtudás meg elég siralmas, nem használom az english-t és sajna én is sokat felejtettem.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#64026) ToBeY válasza Tothgera30 (#64025) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Alanyában még nem voltam így nem tudom milyen lehet,de Antalya-Side környéke elég jó.(arra már voltunk párszor)
Eddig mi is főleg német szót hallottuk szállodákban,de ahol most voltunk inkább oroszok voltak nagy számban.Ami a szabálykövető németek után kiábrándító volt...

Eddig én is azt gondoltam,hogy magyar átlag angol tudás sz@r,de akkor a törököké a turisták által látogatott helyein egyenesen botrányos.

[ Szerkesztve ]

(#64027) Tothgera30 válasza ToBeY (#64026) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ott szállunk le, szóval megfogadom tanácsod, és szét fogunk nézni. Nyelvismeretem még a németre korlátozódik, de erősen alapszintű, tehát angollal próbálok majd barkóbázni.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#64028) fokukac válasza parandroid (#64017) üzenetére


fokukac
nagyúr

Na, hogy megölték a törökök a topicot... :D

De más téma: Katica profilt váltott..? :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#64029) parandroid válasza fokukac (#64028) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Fosik mindenki, hogy lehallgatják. Profilváltásról nem tudok, de ideje sem lenne rá. Két hete költözünk, élni nincs időnk. Sőt, futni sem. :(. Ma szabadnapos vagyok, nekiálltam feldolgozni a karton- és ládatornyokat. Épp most raktam össze a gépet, de a hangfalak kábelét pl. nem találom, pedig pont valami háttérzenét akartam csinálni a pakoláshoz.

De ha valamennyire végre készen leszünk, és leülni is lesz hova, akkor felbontjuk az üveg bort!

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#64030) BlacKSouL válasza parandroid (#64029) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nemtom, ha beírom, hogy pina, akkor holnaptól a fészbukhirdetésekben is megjelenik? ;] Mos'má' mindegy, kipróbáljuk.

Amúgy ja, mindenki törökbe megy nyaralni, úgy látszik most törlesztünk a 150 megszállt évért?

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#64031) ToBeY válasza fokukac (#64028) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Már welness van,40 fokos medencével (valami termál izé) és finn szaunával :K

(#64032) bitpork válasza ToBeY (#64031) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Finn szauna a 40+ fokban?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#64033) ToBeY válasza bitpork (#64032) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem,szauna után hideg vizes merülő van van.medence az csak úgy közben. :U

(#64034) fokukac válasza bitpork (#64032) üzenetére


fokukac
nagyúr

hogy átmelegedjen végre :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#64035) bitpork válasza ToBeY (#64033) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Hát milyen helyen vagy te? Nálunk a merülőt a víz forralására használják! Ott meg a 40-re hűtésre?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#64036) ToBeY válasza bitpork (#64035) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem olyan jó,de próbálom maxot kihozni a dologból pl felmelegíteni jó melegben magam (végre)

(#64037) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Alanya, végül is, 31fok, 53% páratartalom. De most nem érezni melegnek. Viszont az internet elérhetőség valami borzalom, talán 2mbps-el eldöcög a Speedtest.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#64038) fokukac válasza Tothgera30 (#64037) üzenetére


fokukac
nagyúr

biztos lelassítja az internetes cenzúra... :U

[link]

szóval jól gondold meg, hogy mit írsz, és mit olvasol, különben lehet, hogy hosszabb ideig tart a nyaralás.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#64039) ToBeY válasza Tothgera30 (#64037) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Mi szállodánkban is sz@r volt a free wifi.Ezért kénytelen voltam fizetősre váltani, az korrekt volt (simán ment róla youtube,insta) viszont 15juró/ hét vagy 3€/nap
Gondolom nem véletlen van ez így kitalálva,hogy van ugyan free wifi,de tök halott. :U

[ Szerkesztve ]

(#64040) tbs


tbs
addikt

Komoly kerdes: bresaola-t hol lehet venni (attetszore szeletelve) Budapesten..? Valodi forras kene, nem "talan a culinarisban" (ott pl. nem). Nolfie bebi..? Pls ask you most beauty half! :B

(#64041) bitpork válasza tbs (#64040) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Csinálni kell nem venni ;)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#64042) tbs válasza bitpork (#64041) üzenetére


tbs
addikt

:R aggya, kerlekkerlek! :DDD

(#64043) bitpork válasza tbs (#64042) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A LidLben és Aldiban szokott lenni olasz nap. Ott van szép vékonyra szelt védőgázas. Valami 700Ft per acskó

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#64044) tbs válasza bitpork (#64043) üzenetére


tbs
addikt

Hmmmm. Olyan a culinarisban is van... Kocce, eszbentartom. :R

(#64045) Tothgera30 válasza fokukac (#64038) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Höh... Be se tölt. "A biztonságos kapcsolat sikertelen" ;]

#64039 ToBeY: Nekem annyit nem ér a dolog, majd otthon feltöltöm felhőbe a képeket, addig elvan kártyán is. Alap Ebay/PH/térkép-hez ez is elég, máskülönben jobb néha elkószálni telefon nélkül is, és reménykedünk hogy a veseturizmus Tropojë-ból nem ér utol. :B

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#64046) fokukac válasza Tothgera30 (#64045) üzenetére


fokukac
nagyúr

lol, a cenzúráról szóló wikipédia-cikket is lecenzúrázták, váó. Tiszta 21. század...

Na mindegy, én igazából kerülöm az ilyen illilberális államokat, elvi okokból.

Lehet, hogy hamarosan ezt is kerülnöm kell. :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#64047) EQMontoya válasza fokukac (#64046) üzenetére


EQMontoya
veterán

Most arattunk kétharmados győzelmet az EP-ben is, tiszta sikertörténet. :)

Same rules apply!

(#64048) concret_hp válasza EQMontoya (#64047) üzenetére


concret_hp
addikt

leesett néhány saller :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#64049) Tothgera30 válasza fokukac (#64046) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ez nem fekete/fehér. Mindennek van előnye, és hátránya. Este a parton és tengerben csoportokba verődve a nyugati nép fehér gyermekei... Takbírt követően Allāhu akbar ima szólt a mecset felől. A tájat szépen betöltötte az ima, óriási csönd lett. Ilyenkor a túrista még mindig összesz@rja magát. Utolsó mondat pedig szerintem a szerzőjét is elbizonytalanítja, nem mindegy hová születünk, milyen vallást vagy nézetet követünk. Számomra az itt élő emberek barátságosak, kedvesek és segítőkészek.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#64050) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Az infraszauna kifogott rajtam.30p kellett volna eltölteni 60fokon,de 22percnél feladtam...
Mondjuk előtte pár órával rendes finn szaunában voltam vagy 10-12percet.
Lehet,a szervezetem azt monda 'nyád, utána már nem is próbálkoztam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.