Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28001) norbiphu válasza ádyz (#28000) üzenetére


norbiphu
senior tag

szerintem írd le ide először mi a probléma, elég sok témát lefed a matek szó :)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#28002) ádyz válasza norbiphu (#28001) üzenetére


ádyz
addikt

Trigonometrikus szögfüggvények jellemzése. Jah, és ábrázolásban is gondban vagyok. :O
Nem az alap, hanem pl. 3sinx, 1/2ctgx, stb.

[ Szerkesztve ]

(#28003) 1010 válasza frame>24 (#27993) üzenetére


1010
őstag

nem kell
láttam rotten.cm-t vagy az ogrish.com-t

meg hány magyar katona halt meg eddig:1

amugy meg nem azt írtam hogy srácok holnap indulok afganistánba
majd írok a műholdas neten ersztül a logout ba
a borzalmakról

egyzserűen leírtam

hogy van egy ien elképzelésem

(#28004) Racecam válasza Thrawn (#27994) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Elit alakulat!
Díszdobozban itt van mellettem. (Ryan közlegény is.)
De a könyv is. És az író (Stephen E. Ambrose) többi könyve is.

Ezért este csoki!!
(Ha nincs küldök!!)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#28005) Thrawn válasza Racecam (#28004) üzenetére


Thrawn
félisten

Nagyon jó sorozat, egyik barátomnak megvan szintén díszdobozban, kb 20-szor néztük meg annyira tetszett. A Ryan közlegényt moziban látta, azt mondta, ha még egy pár perccel tovább tart az eleje, akkor kisétál, pedig erős gyomra van. DVD-n nézve is elég durva :K

Csoki van, de a hasam rendetlenkedik :((

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#28006) ádyz válasza ádyz (#28000) üzenetére


ádyz
addikt

Senki? :(

(#28007) venember83 válasza ádyz (#28006) üzenetére


venember83
nagyúr

[link]

Sajnos túlságosan régen tanultam én ezeket s az ismétlés valahogy kimaradt...

(#28008) norbiphu válasza ádyz (#28002) üzenetére


norbiphu
senior tag

felvettelek msnen, az alap dolgokban megpróbálok segíteni.

szia rarri! :)

[ Szerkesztve ]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#28009) Racecam válasza Thrawn (#28005) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Igen, én is legalább annyiszor láttam. Olvasd el a könyvet is. És ha gondolod tudok még ajánlani nagyon jó háborús könyveket. Egyébként maga a háború a legszörnyűbb dolog ami a világon létezik.

Látod, tegnap nem volt csoki és a szervezeted máris tiltakozik. (Én sem érzem valami jól magam... :U :D )

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#28010) rarri válasza Racecam (#28004) üzenetére


rarri
senior tag

Szia Race! :) Én meg pont most néztem meg nemtudom hányadszorra a Donnie Darkót. Hihetetlen, hogy mennyire tudok azonosulni vele.

Ádyz: én vagyok az utolsó, aki segíteni tud Neked sajnos, de megtenném ha tudnám. :)

Fehérholló: mihez kell a könyv ?

Amúgy szép estét Mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#28011) Racecam válasza rarri (#28010) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Szia Tündér!! :)

De korán itt vagy, kosarazni nem mentél Bettikével?
Kialudtad magad?

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#28012) Bubu79 válasza rarri (#28010) üzenetére


Bubu79
addikt

Szia kedves Rarri :)

Hollónak alighanem az élethez kellene az említett használati utasítás ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#28013) Thrawn válasza Racecam (#28009) üzenetére


Thrawn
félisten

Van Leon Uris-tól egy Meghalsz tengerész c könyvem, ronggyá olvastam :D
Háborúról olvasni szeretek, de nem szeretném a saját bőrömön megtapasztalni...

Csak csokipótlót találtam, de nem volt az igazi :(

(Ehh, ez a porszívó, a saját gépelésem alig látom...)

Szia rarri!

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#28014) rarri válasza Racecam (#28011) üzenetére


rarri
senior tag

Nem volt erőm. Bianka elhozta Bettikét az isiből, úgyhogy fel sem öltöztem, itt ülök pizsamában. :) Az túlzás hogy kialudtam magam, de aludtam.És most lustálkodok, mert Bettike a kedvenc sorozatát nézi.

Szia Bububaba! :) Ha az élethez kell neki utasítás, abban tudnék neki segíteni. :)

Robotka: Szia! :) Én nem olvasok el egyetlen háborús könyvet sem, és nem is nézek.

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#28015) Bubu79 válasza rarri (#28014) üzenetére


Bubu79
addikt

Jobb segítséget el sem tudnék képzelni, mint Te ;)

Ezek szerint Te is a bagolyműszakosok társaságát gyarapítottad az éjjel - ma is mész még? :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#28016) ádyz válasza norbiphu (#28008) üzenetére


ádyz
addikt

Okés, bejelentkezek. :K

rarri: Semmi baj. Amúgy Szia!

[ Szerkesztve ]

(#28017) FehérHolló válasza rarri (#28010) üzenetére


FehérHolló
veterán

Hát most konkrétan ahhoz kellene, hogy a jelenlegi állapotból (ami az előzetes hatások alapján kialakult) milyen bemenetre van szükség, hogy a kívánt kimenetet adja és kívánt következő állapotba kerüljön egy specifikált női egyed.

ádyz: Egy tanács: Ha nagyon nem megy, de ismered az alap függvények képét, akkor próbálj meg az új függvénybe értékeket behelyettesíteni, majd a kapott pontokra ráilleszteni az alapfüggvényhez hasonló alakút. Így talán könnyebb megérteni.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#28018) rarri válasza Bubu79 (#28015) üzenetére


rarri
senior tag

Igen. Nekem hétfőtől péntekig kell mennem mindíg, és hétvégén túlóra. Most meg ledolgozás szombaton. Klassz lessz. Az éjjel végighallgattam az első Ossiánt / Acélszív / , és az / Emberi dolgok/, meg az /Árnyékból a fénybe / c. albumot. Ma Pokolgépet viszek, meg még egypár Ossiant. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#28019) ádyz válasza FehérHolló (#28017) üzenetére


ádyz
addikt

Ábrázolás ugy-ahogy megy, csak a jellemzése nem. :(

(#28020) Racecam válasza rarri (#28014) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Majd rászoktatlak. :)

Nem a borzalmak miatt, hanem az emberség, a bátorság, az önfeláldozás, az emberi kapcsolatok, belső értékek miatt. Sokszor éreztem már úgy, hogy voltam háborúban, talán egy előző életemben, nem tudom...

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#28021) Bubu79 válasza rarri (#28018) üzenetére


Bubu79
addikt

Azért hat éjszaka egymás után elég kemény, hétről nem is beszélve. Én négy után is kivagyok - immáron két és fél éve járok három műszakba, de az éjszakást még mindig nem sikerült semmilyen szinten megszoknom ( gyanítom soha nem is fogom )

Az jó, hogy közben tudsz zenét hallgatni - a rádió nálunk is prüntyög egész éjjel ( az egyik helyi rádiónak érdekes műsorrendje van éjszakánként - ma éjjel pl. komolyzenét nyomtak fél éjszaka, utána pedig jazz-t - ez utóbbit annyira nem bírom a különböző tülkölős hangszerek miatt, de van amikor az sem rossz :) )

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#28022) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Új részleg van

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#28023) rarri válasza FehérHolló (#28017) üzenetére


rarri
senior tag

Ha nem hülyeségnek szántad, akkor a Nőhöz egy olyan lelki bemenetre van szükség, ahol érezheti a szereteted, / nézés, szavak, gesztusok,kedvesség, érdeklődés, / utána kimutatod a szándékod, És ezálltal a Nő "olyan kimenetet ad " úgy viszonyul hozzád, hogy vágyik az újabb találkozóra, és ezt értésedre adja / nézés, szavak, gesztusok, kedvesség, érdeklődés / :) Ha ez megvalósul, jöhet a következő lépés. :) Van még kérdésed? :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#28024) FehérHolló válasza ádyz (#28019) üzenetére


FehérHolló
veterán

Azt sajnos nem tudom neten keresztül elmagyarázni. :(

Szerk.: Azzal, hogy simán leírom, hogy mi hogy van, nem érsz semmit, mert a léényeget nem fogod érteni, a miértet.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#28025) ádyz válasza Winner_hun (#28022) üzenetére


ádyz
addikt

Ideje volt. :U

Holló: Leírni se?

[ Szerkesztve ]

(#28026) csapos2


csapos2
addikt

Tátátáááá, tátátáááá! Örül a hülye szamár! :-)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#28027) ádyz válasza csapos2 (#28026) üzenetére


ádyz
addikt

Hülye ló... :))

(#28028) Racecam válasza csapos2 (#28026) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Akkor én is Vele!!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#28029) Bubu79 válasza csapos2 (#28026) üzenetére


Bubu79
addikt

Az jó :-)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#28030) rarri válasza Racecam (#28020) üzenetére


rarri
senior tag

Én nagyon sok könyvet olvasok az emberi önfeláldozásról, a bátorságról, és az emberi kapcsolatokról. De nem háborús jellegűeket. Én pl: Lorenzó olaja, ami arról szól, hogy egy fiú szülei hogy találták meg fiuknak a gyógyszert emberfeletti küzdelemmel, orvossá képezve magukat. És a kutatókon túlnézve feltaláltak egy olyan olajat, ami a mai napig az egyetlen gyógyszer a világon az ilyen betegeknek. Én ilyen könyveket olvasok. Szerintem azért nem olvasok háborús könyveket, mert egyszerűen nem tudom felfogni hogy hogyan bánthatják egymást az emberek. Erre nincs mentség.

Nyuszika: Szia ! :) Örülök hogy örülsz. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#28031) VladimirR válasza csapos2 (#28026) üzenetére


VladimirR
nagyúr

oszt' minek orul a hulye szamar?

[ Szerkesztve ]

(#28032) FehérHolló válasza rarri (#28023) üzenetére


FehérHolló
veterán

Igazából nem vagyunk még olyan kapcsolatban, hogy éreztethessem vele a szeretetemet.

Röviden: 6 éve nem láttuk egymást, valamennyire van fogalmunk a másikról, de azóta sokat változtunk. Egyelőre az ismerkedés lenne a cél.
Írtunk már fejenként 2 emailt, de nem a legjobb kommunikációs forma. Azt nem tudom, hogy milyen körítéssel hívjam el személyes találkozóra, hogy igaz is legyen az indok, és ne értse félre. De ezt azt hiszem, nekem kell kitalálni, mert nem nagyon lehet ilyenben tanácsot adni.

Azért vagyok nagyon óvatos, mert nem is olyan régen veszítettem el egy barát-barátnőmet egy hasonló miatt. Nem akartam tőle semmit, de félreértette a találkozót, és elküldött elég csúnyán a búsba. Meg azt is közölte, hogy akkor ezek után úgy fog kezelni, mintha soha nem is léteztem volna.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#28033) csapos2 válasza VladimirR (#28031) üzenetére


csapos2
addikt

Egy nyamvadt kis, műanyag lapkának.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#28034) VladimirR válasza csapos2 (#28033) üzenetére


VladimirR
nagyúr

megkaptad a veszettseg ellni oltasodat?

(#28035) kicsitomi88 válasza rarri (#28030) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Mióta keresem az abból készült filmet :) 10 évesen összeizzadtam a takarót mikor néztem úgy izgultam, hogy sikerül-e nekik.

90 87.5 87.8 87.5

(#28036) Racecam válasza rarri (#28030) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ez nem ilyen egyszerű, hogy "hogyan bánthatják egymást az emberek", mert pl. azoknak az emberekenek egymással semmi bajuk nincs általában és mégis, mert parancsot kaptak, mert van egy "nemesebb cél", mert ezzel további milliókat mentenek meg, stb. Gondolj csak a második világháborúra. Mit kellett volna tenni? Nem akarok belemenni mélyebben, csak azt szerettem volna mondani, hogy a dolgok sokszor bonyolultabbak annál, aminek látszanak.
De teljesen megértelek, mert ismerelek és elfogadom ahogy erről (is) gondolkozol. :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#28037) Bubu79 válasza csapos2 (#28033) üzenetére


Bubu79
addikt

Sok örömet hozzá, legalább millió balesetmentes kilométert Neked és a Fókának ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#28038) csapos2 válasza VladimirR (#28034) üzenetére


csapos2
addikt

Nekünk olyan nem kell.
Bolha ellen kezelnek biokill-el.
Jah..meg néha a fülünket mossák ki.

Bub: Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#28039) venember83 válasza csapos2 (#28033) üzenetére


venember83
nagyúr

(#28040) rarri válasza FehérHolló (#28032) üzenetére


rarri
senior tag

A két -két emailból kiindulhatsz. Mi derült ki belőle a számodra? Ha semlegesek az emailok, akkor segítséget kérhetsz tőle abban pl. hogy segítsen neked venni mondjuk egy jó pólót, vagy inget. A lányok imádnak vásárolni. Ha komolyabbnak gondolod, akkor egy könyvet, vagy kinézel egy előadást, és megkérded, hogy elkísérne-e. Ha egy kicsit is szimpatikus vagy neki, akkor nem fog nemet mondani. Ha esélytelen, akkor hárítani fog, hogy nem ér rá. De lehet hogy célszerű lenne még egy két emailt váltanotok, amiben lehetőséget adsz neki arra, hogy beszéljen magáról, és így egy bizalmi viszony alakul ki, ami jó kezdet, és innen szép lassan tovább lehet majd lépni.

Tomi: a film is nagyon jó, a végén látszik, hogy a fiú életben van, de sajnos nagyon beteg. Mert ez az olaj csak megállítja a folyamatot, visszafordítani nem tudja. De ha a betegség kezdetén kezdik inni azt az olajat, akkor egészségesek maradnak az így született emberek.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#28041) Janoska26 válasza VladimirR (#27953) üzenetére


Janoska26
addikt

vesémbe lácc mester :R de asszem jobb lenne ha mi nem kommunikálnánk egymással, nincs annak jó vége, Te is egy más világ vagy, és Én is, és ez így van jól. Én ezt hajlandó vagyok tiszteletben tartani, és tartalak annyira műveltnek, hogy Te is képes vagy erre :R

(#28042) FehérHolló válasza rarri (#28040) üzenetére


FehérHolló
veterán

Természetesen semlegesek a emailek. Eddig a levelezés arról szólt, hogy megpróbáltunk egy-két értelmes kérdést feltenni a másiknak, és válaszolni a másik kérdéseire. (Ő inkább a magánéletemre koncentrált, én a jelen- és jövőbeli elképzeléseire.)
De az utolsó levelében nem volt kérdés. Ebből körülbelül arra következtetek, hogy most nem ér rám, ezért majd kicsit később fogok neki írni. Mondjuk vasárnap este. :)

Köszi a tanácsot! Egy baj van: utálok vásárolni. :D

Előadás, színház, mozi (valami normálisabb film), teázás, séta/kirándulás jöhet legfeljebb szóba.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#28043) rarri válasza Racecam (#28036) üzenetére


rarri
senior tag

Én vagyok a hülye, de akkor sem tudom felfogni. :)

Holló: gondolj azért arra is, hogy lehet hogy ő is bizonytalan, hogy tetszik-e neked, és arra vár, hogy te éreztesd vele, hogy tetszik neked. Én a helyedben nem várnék vasárnapig. Egy kedves email jólesik mindenkinek. :) Pl: "Szia, épp Rád gondoltam, mikor olvastam ezt / a könyv címe / a könyvet. gondoltam Te is elolvasnád. Ha akarod, szívesen kölcsönadom " :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#28044) VladimirR válasza Janoska26 (#28041) üzenetére


VladimirR
nagyúr

most miert?
hisz ugyanabban latjuk mindketten az off topic-beli szorakozast: lejaratunk teged

(#28045) tildy válasza rarri (#28043) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez szerintem kicsit erőltetett....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28046) Racecam válasza rarri (#28043) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Senki nem mondta, hogy hülye lennél, egyáltalán nem erről szólt amit írtam. De inkább most be be is fejezem.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#28047) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Jó estét Offolók !
Olvasnivaló Felnőtteknek. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28048) FehérHolló válasza rarri (#28043) üzenetére


FehérHolló
veterán

Psszt! BME-n nem szabad senkinek megtudnia, hogy könyvet is szoktam olvasni. Elveszne a kocka image-em. ;]

Legutóbb (=1 hónapon belül) a következő könyveket olvastam: Az ember tragédiája; Bűn és bűnhődés; 1984. Legfeljebb az elsővel kapcsolatban juthatott volna eszembe. Egyébként majd lesz valami. Csak adódik majd a helyzetből.

Könyveket hagyjuk a fent említett barát-barátnő miatt. Mielőtt még leírta volna azt, amit leírt, adtam az édesapjának egy könyvet, hogy adja majd oda neki 2 nap múlva. Sejtettem, hogy ez lesz. Eléggé furán jött ki, hogy a könyv a Végtelen történet volt Ende-től, az utolsó mondatom a lányhoz pedig így hangzott: "Vége.". Ez van.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#28049) rarri válasza tildy (#28045) üzenetére


rarri
senior tag

Szia! :) Én csak magamból indultam ki, hogy nekem jólesne, ha gondolnának rám ilyen formában, hogy egy könyv kapcsán eszébe jutok valakinek. Azért bennem lenne hogy így akar közelebb kerülni hozzám, de ha tetszene az illető, akkor örülnék neki. Szerintem mindenképp kedves gesztus. :)
Te mit tennél Holló helyében ? :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#28050) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

csókolom!

a hét utolsó munkaéjszakája - erre mizu? :F :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.