Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41001) tildy


tildy
nagyúr

Az osszes ejszakai buszsofor az N551 N15 vonalan elmehet a busba. MAsfel orat vartunk ejjel, mert felig tele levo buszok sem alltak meg, hanem huztak elfele. Na majd jovore leshetnek, jar hetvegen ejszaka is a metro.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#41002) fokukac válasza tildy (#41001) üzenetére


fokukac
nagyúr

Itt az ideje, hogy felvedd a londoni jól fizetett értelmiség szokásait: fogj egy taxit. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#41003) fokukac válasza Tim82 (#40998) üzenetére


fokukac
nagyúr

csak túlélem valahogy, főnök :D

A legnagyobb baj, hogy elfogyott a Nespresso kapszula is..! :(((
De mindegy, holnap szerzünk.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#41004) parandroid válasza Viszlát (#40995) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudom, én tizenéves korom óta minden könyvnek az utolsó oldalát olvasom el először, biztos én vagyok rosszul bekötve. Másrészt vannak könyvek, amiket gyakorlatilag végtelenítve képes lennék olvasni, de néhány évente mindenképpen előveszem őket (bár az utóbbi években jelentősen kevesebbet olvasok sajnos - nyomtatott anyagot legalábbis -, fene ebbe a rohadt internetbe). Ugyanígy vagyok a filmekkel is - szinte minden filmet meg tudok nézni 10 perc alatt, beletekergetve, aztán a filmek nagy részénél ennyiben is maradok, ami meg megtetszik, azt képes vagyok többször is megnézni egymás után. Sorozatoknál meg nagyon gyakran először elolvasom a hogyvolt blogot, és utána jön az adott epizód, és még így is képes vagyok élvezni. Szóval én személy szerint fel nem foghatom, hogy mi ez a spoiler alert hiszti.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41005) tildy válasza fokukac (#41002) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor mar inkabb uber, mint normal taxi.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#41006) fokukac válasza tildy (#41005) üzenetére


fokukac
nagyúr

mindig is egy überalles csaj voltál :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#41007) Viszlát válasza parandroid (#41004) üzenetére


Viszlát
addikt

Ha eddig nem a vilagtol elvonultan eltel, akkor nyilvan te is tudod, hogy a modszered tobb mint szokatlan. A linearitas elegge alapveto eleme a legtobb munek, persze mindenki ugy csinalja ahogy akarja, de ettol meg talan nem kene hisztinek titulalni a masok, neadjisten, a tobbseg igenyet. Nyilvan ezt az egesz spoiler alert dolgot is tulzasba lehet vinni (de ez nem a korabban emlitett lenyegi informaciok figyelmeztetes nelkuli kozzetetetele elleni titakozas), teszik is sokan, akarmikor lehulyezem oket is szivesen. :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#41008) tildy válasza fokukac (#41006) üzenetére


tildy
nagyúr

Szimplán csak fukar. :) nehéz abból kitörni, hogy mindig tartalékot kell képezni , vagy ha ugyanazt máshol olcsóbban megkapom, akkor ne affele tendaljak.

Talán az egyetlen kivétel a technikai kütyük. De valami kis hobbi csak kell mar, ha repülésre nincs se pénz se idő ( bár ahogy most kinezek az ablakon, ez mindkét értelemben igaz).

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#41009) fokukac válasza tildy (#41008) üzenetére


fokukac
nagyúr

Én ezt értem; de itt nem egy kütyüről van szó,hanem a Te idődről, energiádról, fáradtságodról és biztonságodról.
Nem dől össze a világ, és a tartalékképzés, ha egyszer hazataxizol. :-)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#41010) tildy válasza fokukac (#41009) üzenetére


tildy
nagyúr

Kivételesen most Esmein mondott nemet, én már épp néztem az ubert:) bár 60 fontért hazataxizni arra én is furán néztem volna. Mindegy, megoldottuk.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#41011) fokukac válasza tildy (#41010) üzenetére


fokukac
nagyúr

költözz haza, engem 1700 ft-ért szoktak hazahozni :-)

60 font az tényleg húzós

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#41012) tildy válasza fokukac (#41011) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak a reptérről 6000-8000 forint ( talán) bejutni a városba, ha nem a minibusszal, hanem normál taxival megy az ember...

Most amúgy tényleg vissza kell fogni a költést, lehet hamarosan lesz egy nagyobb kiadásunk

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#41013) Highground


Highground
aktív tag

Üdv mindenkinek! Igazából véleményekre lennék kíváncsi! :)
Történet a következő:
Még idén február végén elcseréltem a steam accountomat egy sráccal. Az enyémen volt COD BO2,COD MW3,COD Ghosts, MOH 2010, és még egy-két kisebb játék. Úgy hirdettem meg, hogy egy BF4-re egy az egyben elcserélem. Ez meg is történt.
Mostanság, mivel a bf szériában is eléggé csalódtam, gondoltam visszatérnék egy kicsit COD-ozni. Nézegettem a weben, 576-ban 5000-ért lett volna BO2. Gondolkodtam, eltelt 8 hónap, hátha a srác időközben megunta az accountomat. Megpróbálom felkeresni, hátha vissza tudom tőle vásárolni az egészet cakli-pakli és akkor nincs gond. El is kezdtem keresgetni az e-mailjeim között, meg a neten, hogy kinek is adtam el. A nagy nyomozásban rájöttem, hogy a hardveraprón cseréltem el egy sráccal. Meg is találtam a hirdetést amit akkor feltett: http://hardverapro.hu/apro/battlefield_4_cd_kulcs_kupon
Erre cseréltem el vele anno az én accountomat. Igen ám, de rögtön arra lettem figyelmes (amire bizonyára ti is), hogy "KITILTVA" éktelenkedett a felirat. Elkezdtem hát mélyebbre ásni! Találtam egy ilyet is: https://plus.google.com/109524671658377561906/posts
Idézem a tagot:
"Ezen besírtam ! Ennyit ér a bőröd Sityu. Ezek szerint nem csak tőlem loptátok el a pénzt, hanem mástól is lopsz ! Ennyit ér a bőröd, nagyra tartod magad, csak nem tudom mire.. Ásd el magad. Te LOW"
Ezek után felvettem a kapcsolatot azzal a sráccal aki jelentette a tagot (wowkocka18) a hardveraprón a "jelentsd a csalókat!" topikban.
http://prohardver.hu/tema/jelentsd_a_csalokat_es_az_uzletrontokat/hsz_16441-16441.html
Kérdeztem tőle, hogy mi a helyzet és, hogy fizetett-e neki, meg hogy azért kérdezem mert velem pont egy ilyen BF4 kulcsot cserélt egy accra. Tehát ha akarok akkor nagyon ki tudok vele szúrni, ugyanis meg van a BO2 és a Ghosts DVD-je is. Természetesen a cdkulcs papírokkal egyetemben. Tehát ha akarok akkor nagyon ki tudok vele szúrni. Hát a válasz csak ennyi volt: "Ahogy bírsz szúrj ki vele. :) ;)"
Még jó hogy nem küldtem el neki anno a dobozokat is. Azt mondta kifizeti a postát csak küldjem el a dobozokat. Én meg mondtam neki, hogy én nem megyek azért postára az tuti. :) De ezek után örülök, hogy nem tettem! Biztos kifizette volna...
Mindezek után én most elindítottam a steam-nél egy "retrieve hijacked steam account" support ticketet és várom a választ :) Közben megpróbálkoztam a steamen belül is visszaszerezni az accountot, természetesen erről ő is kapott értesítést. Már írt is, hogy: "Remélem nem el tulajdonítani akarod?" Még nem írtam neki vissza semmit.
Azért osztottam meg ezt itt mert szeretném tudni mások hogyan cselekedtek volna a helyemben. Én ezt teszem. Ezen már nem változtatok. Lehet, hogy nem jól döntöttem, de szerintem ennyit megérdemel egy megrögzött csaló! Szerintetek?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#41014) parandroid válasza Highground (#41013) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Accountot nem adunk-veszünk. Semmilyet. Soha. A többi részéről meg van véleményem, csak megtartom magamnak.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41015) Highground válasza parandroid (#41014) üzenetére


Highground
aktív tag

Könyörgöm... ezektől kíméljetek meg. Én sem ma kezdtem, és nem is erre irányult a kérdés. 30 éves vagyok de azért köszönöm a felvilágosítást! :R Ha a "többi részéről" nincs nyilvánosan is vállalható véleményed, akkor inkább ne. Kérlek. :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#41016) NoLF válasza Highground (#41013) üzenetére


NoLF
addikt

Ha nem ma kezdted volna, nem cserelted volna el :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#41017) NoLF válasza tildy (#41012) üzenetére


NoLF
addikt

London victoria - luton airport 100 font.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#41018) Highground válasza NoLF (#41016) üzenetére


Highground
aktív tag

Á hagyjuk srácok, nem megy ez :) Vagy csak szimplán nem értitek mire irányul a kérdésem. A hangsúly nem azon van, hogy el kellett volna-e cserélnem vagy sem. Hanem azon hogy ti mit tennétek a helyemben, vagy mennyire tartjátok helyesnek azt amit most teszek. (fiók visszaszerzése) Különben meg most is ugyanúgy megtenném. Sőt már megtettem máskor is. Már több fiókot is vettem és adtam is el. Nem volt gond. Ez is a kölcsönös bizalmi elven működik. Kb. olyan mint amikor a jobbkezes utcánál, csak jobbra nézel el. Szóval ezt a részét hagyjuk. Köszönöm, de nem erre irányult a kérdés/felmérés.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#41019) Viszlát válasza Highground (#41013) üzenetére


Viszlát
addikt

Mivel veled szemben teljesitette az egyezsegetek raeso reszet, igy te tulajdonkeppen meg akarod lopni. Raadasul mivel azzal probalod magad elott igazolni a lopast, hogy masokat megkarositott, ezert meg pitianer, onbiraskodo kis pocs is vagy. Remelem kielegito a valaszom.

Szerk: kiszedtem a tipikust, mert optimista vagyok.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#41020) tiv83us válasza NoLF (#41017) üzenetére


tiv83us
veterán

Annak a felebol itt mar kocsit berlek egy napra... :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#41021) Highground válasza Viszlát (#41019) üzenetére


Highground
aktív tag

Teljesen! Végre valaki megértette...
Csak azt a kis apró részletet felejted el, hogy amit ő adott nekem az tulajdonképpen nem az övé, sőt soha nem is volt. Ugyanis ha jól megértetted a dolgot, akkor azt a kulcsot amit benyúlt/lopott a sráctól, azt adta nekem cserébe. Így konkrétan Ő nem adott nekem semmit ami az övé. Így kár abszolút nem éri. Szerencsétlen srác akitől lopta a kulcsot, na őt viszont igen. De ezt én el is mondtam neki. Mármint, hogy az a bizonyos lopott kulcs nálam kötött ki. És ha tehetném vissza is adnám neki.
Az önbíráskodást abszolút vállalom! Ez így van. Pontosan ezért is osztottam ezt itt meg. Tudom, hogy az sem túl szép dolog amit teszek, de el is sunnyoghatnám. Úgy érzem megérdemli, és én sem "teljesen feleslegesen" ugrálok. És nem hiszem, hogy ezek után szívesen bocsátkoznék vele üzleti kapcsolatba. Ugyanis az első terv az volt, hogy felkeresem és visszavásárolom tőle. De ezek után... hát nem szívesen. Nem tudom... biztos hogy szemét dolog, de valahogy nem tudom érte sajnálni.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#41022) NoLF válasza tiv83us (#41020) üzenetére


NoLF
addikt

Nem elore foglalt londoni taxi, baby ;) nem holmi csotrogany minimum 3,5 v6 cruisinverda egy napra :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#41023) tiv83us válasza NoLF (#41022) üzenetére


tiv83us
veterán

Egy telefon a rental company-nek es fel ora-ora max es odaviszik a cimre a rental kocsit ingyen es bermentve, addig meg beulok egy teara valahova. Persze ez csak akkor forduhatna elo, ha netan lerobbanna a 4.6-os V8-as Fordom :P

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#41024) tildy válasza NoLF (#41017) üzenetére


tildy
nagyúr

Azt (a forintot) Budapestre irtam:) ;)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#41025) fokukac


fokukac
nagyúr

ez a forma-1 olyan izgi, hogy mindjárt bealszom...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#41026) Integra válasza fokukac (#41025) üzenetére


Integra
titán

22:25-től new england - denver :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#41027) bobsys válasza fokukac (#41025) üzenetére


bobsys
addikt

Most, hogy mondod mindjart bekapcsolom az utolso 2 kort (eddig aludtam es most keltem fel a delutani phenesbol) ugyis olyan izgalmasak ezek a Tilke fele palyak

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#41028) fokukac válasza bobsys (#41027) üzenetére


fokukac
nagyúr

Kár, hogy Te nem látod Ármint, Hajdúdorogról :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#41029) Integra


Integra
titán

minden tech buzi álma itt egyszer egy pár hónapot eltöltneni :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#41030) EQMontoya válasza fokukac (#41025) üzenetére


EQMontoya
veterán

Én jót aludtam közben. Igaz, itt északa is volt. :)

Integra: techbuzinak ide is fun eljönni. Sok dolog van 60-70% áron az otthoni dolgokhoz képest, viszont van, ami még a fele sem. Illetve van olyan tech áruház, ami media-markt szerű, csak mondjuk 2 épület, mindkettőben 10 emeletet, emeltenként mondjuk 300m^2.

Same rules apply!

(#41031) bandus válasza EQMontoya (#41030) üzenetére


bandus
veterán

asus zenfone 5 nincs véletlenül? :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#41032) fokukac válasza bandus (#41031) üzenetére


fokukac
nagyúr

meg egy-két atomerőmű is beférne még a lexusba, hazafelé .
pár mangacsajjal együtt :-)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#41033) EQMontoya válasza bandus (#41031) üzenetére


EQMontoya
veterán

Kb. 65 rongy, és otthon nem lesz érvényes a garija.
Import cuccot nem érdemes venni szerintem, csak ami itt belpiacos.

Same rules apply!

(#41034) fokukac válasza EQMontoya (#41033) üzenetére


fokukac
nagyúr

térjünk a lényegre: mit hozol nekünk? :) :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#41035) Integra válasza EQMontoya (#41030) üzenetére


Integra
titán

jaja, jó hely japán, nekem még várat magára a felfedezése, de akkor huzamosabb időre megyek.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#41036) kraftxld válasza fokukac (#41034) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Én egy jóféle Yamazaki-t kérnék :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#41037) EQMontoya válasza kraftxld (#41036) üzenetére


EQMontoya
veterán

Jó is az!

Integra: összesen hét hét lesz nekem is, jelen tervek szerint Nov22-én repülök haza.

@: trippert, kankót, minden frankót! :)

Same rules apply!

(#41038) Integra válasza EQMontoya (#41037) üzenetére


Integra
titán

királyság, azért ennyi idő alatt már lehet látni egyet s mást, plusz ott vannak a hétvégék, gondolom meló után, mint a meszes mész mindenfelé :))
kollégák visznek magukkal, vagy tök egyedül mész mindig?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#41039) kraftxld válasza EQMontoya (#41037) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Majd ha legközelebb megyünk Mo-ra, mi is be akarunk ugrani a japókhoz pár hétre enni egy raklap kígyós-békás szusit meg mindenféle cifra dolgot.

Én most épp ebbe folytom a náthámat :)
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#41040) NoLF válasza tiv83us (#41023) üzenetére


NoLF
addikt

Itt ez 30 font egy napra kb, Bristolban

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#41041) 7 válasza EQMontoya (#41037) üzenetére


7
addikt

"Tripper, kanko, szifilisz,
Monti mindent hazavisz"

(#41042) EQMontoya válasza Integra (#41038) üzenetére


EQMontoya
veterán

Oldalborda is kint van, szóval ketten, illetve egy darabig volt még egy kolléga is, akkor hárman. Helyiek ennyire nem barátkozósak. :) Fedezd fel Japánt magadnak program.

Ezen viszont besírtam :))

Same rules apply!

(#41043) bobsys


bobsys
addikt

I can't get on the website, let me email it to you and you can try.
Elkuldte a website cimet ami
akarmi@cegnev.com
Ez viccess is lenne ha nem a bank hitel ugyintezoje kuldte volna

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#41044) Diego!


Diego!
senior tag

Helló!

Használ valaki Picasa szoftvert?
Ha újrarakom a gépet elvesznek a fotók?

(#41045) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Mai lightos munkanap végetért: 9:45AM-2:15AM.
Najó, közben ettem kétszer. Illetve offline voltam arra a 15 percre, ameddig az irodából az apartmanig taxiztam. :)
Asszem, ideje aludni.

Same rules apply!

(#41046) Integra válasza EQMontoya (#41042) üzenetére


Integra
titán

ááá, csak bekell rúgni velük :K :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#41047) bandus


bandus
veterán

amennyiben személyre szólóan elküldöm egy fejvadásznak a cv-met bele lehe írni a levélbe, hogy a telefonos interjú időpontját egyeztessük már személyesen, mert mégiscsak dolgozok és nem biztos, hogy ráérek napközben. főleg mostanában, amikor egy szekrényben őrzik a telómat 8-tól 6ig :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#41048) BlacKSouL válasza bandus (#41047) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Bármennyire farkastörvények vannak a munkaerőpiacon, ennyi józan megértés kell, hogy szoruljon akár leendő munkáltatóba, akár fejvadászba. Ha valahol nem, akkor ott én már nem is erőltetném tovább.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#41049) Integra válasza bandus (#41047) üzenetére


Integra
titán

a kísérőbe írd bele, hogy a kapcsolatfelvételt a jelenlegi munkaköröd erősen korlátozza, x és y óra között vagy elérhető telefonon, vagy pedig emailen. ha akarnak veled beszélni, fognak, ez ilyen egyszerű. de ne mutasd, hogy de mindenáron hívjanak és hogy itt vagy és nehogy elfelejtsenek. azt érezzék, hogy az állás, amire jelentkeztél, valóban egy lehetőség, nekik és neked is, de nem minden áron. egészséges önbizalmat érezzenek.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#41050) fokukac válasza EQMontoya (#41037) üzenetére


fokukac
nagyúr

"trippert, kankót, minden frankót! :)"

Izé. Tudom, hogy konzervatív vagyok, de én nem szeretnék veled olyan közeli viszonyba kerülni, oké? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.