Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35001) NoLF válasza philoxenia (#34999) üzenetére


NoLF
addikt

visszafelé sietnem kell hogy időben visszaérjek és a kollegának visszaszolgáltassam az autót mert nem az enyém... s bizonytalan mikor végzek, 2re megyek, fél1kor indulok, 5re legkésőbb itt kell lennem.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35002) NoLF válasza Xpod (#35000) üzenetére


NoLF
addikt

Ipolyon csak akkor kell átmennem ha át akarok menni szlovákiába, az út lerövidítéséhez Duna hídra lenne szükségem Visegrádnél, de az nincs.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35003) NoLF válasza NoLF (#35002) üzenetére


NoLF
addikt

még a végén az lesz hogy elmegyek esztergom felé, és párkányon át szlovákián keresztül közelítem meg a dolgot :)

na megútvonalterveztem, párkány felé szlovákián át és vissza 63 km, a 2es 12es úton 83 km, de mindkettőre kb 1:20at ír...

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35004) Xpod válasza NoLF (#35003) üzenetére


Xpod
addikt

Legalább lesz időd meginni a sört.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#35005) NoLF válasza Xpod (#35004) üzenetére


NoLF
addikt

hát alhololmentest nem veszek, a múltkor úgy cisnáltuk amikor csak sörért ugrottunk át haverral, én sofőrként alkoholmentest toltam hazafelé az úton, ő meg rendes sört, ehh...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35006) VladimirR válasza NoLF (#35005) üzenetére


VladimirR
nagyúr

alkoholmentes sor? az az elso lepesa gumino fele....

(#35007) NoLF válasza VladimirR (#35006) üzenetére


NoLF
addikt

igen, tudom. kérek a guminő mellé egy cukormentes kólát is, egy 1-0,1es cigit, és a füvet is füsztszűrővel szívom.

:DDD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35008) ádyz


ádyz
addikt

Üdv. :))

Szép napot mindenkinek, suliból. :DD

(#35009) 1010


1010
őstag

minjá dél

(#35010) Verus


Verus
senior tag

Na nekem mindjárt ideér a fokhagymakrémlevesem meg az almás sütim.... :)) Váá, de éhes vagyok már...

Hm... már itt is van :)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#35011) NoLF válasza Verus (#35010) üzenetére


NoLF
addikt

én is nagyon éhes vagyok, reggel egy szelet pirítóst tudtam csak enni, úgyhogy nemsoká megtámadom a kínait aztán elindulok messziföldre, párkányban meg bevásárolok sörből jól.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35012) ádyz válasza 1010 (#35009) üzenetére


ádyz
addikt

A Samurai Edition N82 az milyen? :F

(#35013) Verus válasza NoLF (#35011) üzenetére


Verus
senior tag

Reggel 2 csomag Jó reggelt kekszen kívül nem sokat ettem. Na jó még egy joghurtot.

Sörből jól? :D
Hozzám közel van Szlovákia, ismerősök járnak ki sörért. Én egyszer jártam odaát életemben, elég is volt.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#35014) Gambit


Gambit
őstag

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül, hogy hol tudnék hozzájutni egy hibátlan Lenny Kravitz koncertplakáthoz? (Nem nekem kéne.)

Köszi!

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#35015) Bubu79


Bubu79
addikt

Szép napot OFF Népe :)

Lassan itt is ebédidő van - jó étvágyat az éppen falatozóknak :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35016) ádyz válasza Gambit (#35014) üzenetére


ádyz
addikt

Internet és kinyomtatod? :U

bubu: Neked is. :)

[ Szerkesztve ]

(#35017) Gambit válasza ádyz (#35016) üzenetére


Gambit
őstag

Nem hinném, hogy bárhol olyan minőségben lenne fent, amit érdemes lenne A/3-ban kinyomtatni.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#35018) Racecam válasza Gambit (#35014) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Jegyirodákat már hívtad? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#35019) Gambit válasza Racecam (#35018) üzenetére


Gambit
őstag

Még nem, először ki szeretném deríteni, hátha el lehet intézni "ismerősön" keresztül. :B

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#35020) venember83 válasza Bubu79 (#35015) üzenetére


venember83
nagyúr

Főtt, pilított lizs meg csilkecomb. Nincs lossz illata.

(#35021) Verus válasza Bubu79 (#35015) üzenetére


Verus
senior tag

Sziaaa! :)

Két akkorra almás sütit pusziltam be az előbb, hogy nem is igaz. :D
Most a jól megérdemelt kávé van terítéken :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#35022) ádyz válasza Gambit (#35017) üzenetére


ádyz
addikt

http://www.oldhandbills.com/images/060807/Lenny_Kravitz-AutoWest.jpg

Bocsi érte, de nem lehet linkelni a suliban... :(((

(#35023) Bubu79 válasza venember83 (#35020) üzenetére


Bubu79
addikt

Jól hangzik ;)

Ittende moszt cak amolyan palasztleggeli jellegű ebéd lészesz - elszaladott az idő ügyek intézése közben és nem tudtam a konyhában tündélkedni :) Úgyhogy malad a kolbász, paladicom, paplika ( nem beszólni :U ) kifli kombó, melt kenyelet isz elfelejtettem venni :)

Verus: Helyes - a kávé feldob, a süti pedig boldoggá tesz :)

ádyz: Tessék a linked ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35024) 1010 válasza ádyz (#35012) üzenetére


1010
őstag

fekete ázsiából való n82 :)

(#35025) ádyz válasza 1010 (#35024) üzenetére


ádyz
addikt

Hehe :D

(#35026) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Nem tudja valaki hová a pékbe tettem az M2/Memorystick Pro Duo kártyaolvasóm??? :F

a táskámban nincs.

fura.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#35027) 1010 válasza ádyz (#35025) üzenetére


1010
őstag

(#35028) Bubu79 válasza bolondember (#35026) üzenetére


Bubu79
addikt

Fütyülj neki, hátha előbújik ;) ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35029) Gambit válasza ádyz (#35022) üzenetére


Gambit
őstag

Köszi, de én nem erre gondoltam, hanem arra a koncertre, ami itt lesz júliusban. Meg ez is "csak" 1200 x 1600, ami azért A/3-hoz nem elég.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#35030) Racecam válasza Gambit (#35019) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

A koncerten tuti, hogy lehet majd kapni, de gondolom az már késő lenne, meg ha jól értem, nem is biztos, hogy Te mész. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#35031) Bubu79 válasza Gambit (#35029) üzenetére


Bubu79
addikt

Az elővételi jegyirodákban szerintem akadhat poszter - persze csak ha meg tudod oldani az odajutást :B

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35032) ádyz válasza 1010 (#35027) üzenetére


ádyz
addikt

Áhhá.... :))

(#35033) Gambit válasza Racecam (#35030) üzenetére


Gambit
őstag

Sőt, valószínűleg senki sem megy, viszont a plakát nagyon jól jönne ajándéknak. De már elkezdtem kigyűjteni a jegyirodák számait, majd rájuk mászok. ;)

bubu: Elővételi jegyiroda? Ez jól hangzik.

[ Szerkesztve ]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#35034) bolondember válasza Bubu79 (#35028) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

megvolt.

nincs meg.

mod: megvan. csak ahogy a táskámba nyúltam, azt hittem az is rágó. hát nem. :P

Most olvasom - fél Dél-Buda lezárva. Akkor most h is megyek haza???? :(((

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#35035) Bubu79 válasza Gambit (#35033) üzenetére


Bubu79
addikt

Ok - akkor szarkazmust félretéve a jegy elővételi irodákban ;) Alig 29 évesen még kicsit töröm a magyart :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35036) Gambit válasza Bubu79 (#35035) üzenetére


Gambit
őstag

Persze, ok, értettem elsőre is. :) Amúgy én is erre gondoltam, csak kissé sokáig tart kigyűjteni, hogy melyik irodák foglalkoznak egyáltalán ezzel a koncerttel.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#35037) Thrawn válasza bolondember (#35034) üzenetére


Thrawn
félisten

Ülj be VD barátunkhoz :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35038) neduddki válasza bolondember (#35034) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Mit panasz occ mi lesz velunk ha deli vajuallomany felrobban???:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#35039) Racecam válasza neduddki (#35038) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Semmi, észre sem fogjuk venni. ;]

u.i.: :DDD

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#35040) FehérHolló válasza bolondember (#35034) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nincs lezárva, csak a BME I épület, az ELTE két épülete, az Infopark és a Magyar Tudósok körútja.
A Lágymányosi és a Petőfi hídon lehet közlekedni. Legalábbis onnét jöttem most. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#35041) Tim82


Tim82
nagyúr

Szép napot Mindenkinek. Ez most nekem nagyon nem az.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35042) Neró


Neró
őstag

Szép napot OFF népe.

| www.diablohungary.hu

(#35043) bolondember válasza Tim82 (#35041) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tudom nem vígasztal, de remélem jobb lesz.

Nem leszek pár napot itt, de ha tudok segíteni... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#35044) Bubu79 válasza bolondember (#35043) üzenetére


Bubu79
addikt

Lesznek majd mások, akik segíthetnek ;)

Tim: Fel a fejjel - minden gödörből ki lehet mászni - sőt - ki kell mászni - ha tudok, szívesen segítek ;)

#35045: Ezen sajnos tényleg nem tudok - sajnálom :( :(

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35045) Tim82 válasza bolondember (#35043) üzenetére


Tim82
nagyúr

nem vigasztalás kérdése, és nem tudsz. :(

de nagyon szépen köszönöm. egyelőre várjuk a mentőket, hogy bevigyék nagyapámat a kórházba - ahova ha bekerül, 90%, hogy élve nem jön vissza.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35046) fokukac válasza Tim82 (#35045) üzenetére


fokukac
nagyúr

sajnálom. :- (((

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#35047) Neró válasza Tim82 (#35045) üzenetére


Neró
őstag

Részvétem. :(

| www.diablohungary.hu

(#35048) Thrawn válasza fokukac (#35046) üzenetére


Thrawn
félisten

+1

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35049) Tim82


Tim82
nagyúr

köszönöm.

de inkább csak a várakozás és a tehetetlenség idegtépő. arra rég fel vagyok készülve, hogy meg fog halni.

csak hát nincsenek jó döntések. mi nem tudjuk már gondozni, kórházat meg világéletében rosszul viselte.

szellemileg leépült az utóbbi fél évben, most meg fizikailag gyakorlatilag 2 nap alatt.

ez van.

annyi a történet egyébként, hogy bementem ma reggel dolgozni, egy óra múlva meg kaptam a telefonhívást anyámtól, hogy jöjjek, mert nagyon rosszul van. kihívtuk az orvosát, ő mondta, hogy igazából kórház, azóta várjuk a mentőket, akik elméletben 6 órán belül :Y jönnek...

Neró: azon kívül, hogy dementiája van, enyhe paranoiával, valamint az utóbbi napokban alig volt hajlandó enni/inni minden erőfeszítésünk ellenére, ennek köszönhetően kiszáradt és hasmenése van, semmi. egy 91 éves embernek ennyi is elég.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35050) Racecam válasza Tim82 (#35045) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

:(

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.