Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:29:23

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 970 / 980 (GM204)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35757) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Lassan 2 hónap tesztelgetés után azt kell mondjam egészen jó ez az ASUS kari. Közepesen melegedős kártya, de ez a hűtés beállítása miatt van. Azaz 65 fok felett kapcsol csak be a venti ez azt hozza magával, hogy percenként felpörög majd leáll, de a legtöbb játékban ez több perc teljes némaságot jelent, mert nem éri el a 65 fokot.
68 fokot egyszer sikerül belőle kicsikarni azzal a trükkel, hogy tálcára leraktam a játékot visszahűlt olyan hőfokra, hogy már kikapcsolt a venti, de mivel a ház még nem szellőzött át így visszakúszhatott 60-62 fok körülire amíg nézelődtem a fórumban. Visszatérve a játékba ahogy megkaptam a terhelés pár másodperc után hirtelen felpörgött a venti, de csak pillanatokig lehetett hallani majd újra elhalkult. A logban láttam, hogy néhány másodpercig 68 fokos volt.

Nincs kiegészítő ventilátor a házban egyszerűen csak egy jól szellőző házba építettem bele és az oldallap is természetesen a helyén van. Nagyon haragszom viszont a winyókra, mert most már csak azoknak a hangját hallom ki, remélem elérhető áron lesz hamarosan nagyobb kapacitású SSD és ettől a hangtól is megszabadulhatok :D Majd ki fogom próbálni manuális hűtési beállításokkal, de szerintem úgy 1000-es fordulat körül még a 60 fokot sem fogja megcsípni.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.