Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:29:23

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 970 / 980 (GM204)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19851) #16729600 válasza Asbee (#19849) üzenetére


#16729600
törölt tag

Én nem látok semmilyen régiós korlátozást a termékregisztrációnál a szériaszámok alapján...

(#19852) Asbee válasza #16729600 (#19851) üzenetére


Asbee
veterán

Promotion valid on EVGA GeForce GTX 980/970 graphics cards purchased from 19 September 2014 to 30 June 2015, or while supplies last, from online etailers in the following countries only: Denmark, Finland, France, Germany, Netherlands, Norway, Sweden, and United Kingdom, and only upon registration at EVGA.com.

(#19850) Puma K: Ugyanúgy mint máshol de az ingyenes 5 év gari a 970 és 980-ra tőlünk nincs.

[ Szerkesztve ]

(#19853) #16729600 válasza Asbee (#19852) üzenetére


#16729600
törölt tag

evga.de n a regisztráció visszaigazolása,Osztrák kisker vásárlás......Ami szintén nincs benne a listában...

[ Szerkesztve ]

(#19854) htc07


htc07
addikt

nekem 12 eurot írt asszem a 3-->5 év upgrade-re a gtx960-ra, szóval az sem egy nagy összeg szerintem.

(#19855) Asbee válasza #16729600 (#19853) üzenetére


Asbee
veterán

Nem mindenkinek engedik, szóval egyáltalán nem biztos. Másnak is volt itt akinek nem ment. Megpróbálni attól még mondjuk lehet, korrekt cég hátha bele mennek.

(#19856) Mate válasza #16729600 (#19853) üzenetére


Mate
nagyúr

Én is írtam nekik anno. Elhajtottak a francba.

(#19857) Archanon


Archanon
őstag

Csúcs, mire hazaértem, meg míg folyt a diskurzus a gariról, evgáról, ciripelésről, visszaugrott az ára 118 ezerre. Erről is lecsúsztam. Így viszont marad az Asus Black, csak akkor már házat is vehetek
vehetek, az is egy 20k. Miért csak néhány óráig tart egy ilyen akció.... :(((

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#19858) htc07 válasza Archanon (#19857) üzenetére


htc07
addikt

ha iponról beszélsz, ott lehet e-mail értesítőt beállítani ha adott ár alá megy, és hamar le kell rá csapni.

(#19859) Archanon válasza htc07 (#19858) üzenetére


Archanon
őstag

"hamar le kell rá csapni"

Ez maradt el. :)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#19860) katt777 válasza htc07 (#19858) üzenetére


katt777
félisten

Amikor bejelöltem a 970-emet értesítésre, folyamatosan ment fel az ára (pedig pont akkor derült ki a hiba, és szinte senki nem akart venni). Amikor megvettem drágábban, lement (10k bukó volt, végül 4-et ment le, és azóta is ott van). Nem szabad bejelölni semmit, de még gyakran megnézni sem. Ki lehet próbálni, csak lehetőleg ne a megvásárolni kívánt cuccon. :DDD Minél több az érdeklődő valami iránt, annál feljebb megy az ár. Tegnap megnéztem egy telót, ránéztem este, már drágább volt, ma megrendeltem, még feljebb ment (szerencsére csak pár 100Ft), míg egy másik színű, de azonos modell ára ezzel párhuzamosan csökkent. Nyilván ez a többszöri tapasztalat merő véletlen, és csak peches vagyok, mert pont így ingadozik az árfolyam napjában többször. :(((

Amúgy az érdeklődők kedvéért elmondom: sikerült tesztelnem a kártyát a Shadow Of Mordor c. játékkal, HD textúrákat feltelepítve, ezúttal is Ultra beállításokkal, 2560x1080-ban. Semmi lag, a RAM-használat 3600MB-nál megáll, mintha elvágták volna. Szóval lehet kismillió topikot teleírni hülyeségekkel, hogy szarok a 970-ek, nincs és nem is lesz semmiféle javítás RAM-problémát illetően, de a gyakorlatban megint itt egy ellenpélda. :P

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#19861) proci985 válasza katt777 (#19860) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

tudsz mutatni egy frametime plotot?

kieg: otthoni korulmenyek kozott meg mindig az afterburner statisztikaja ami talan a leghasznalhatobb. a validityje megkerdojelezheto, viszont nem tudok jobbrol.

8GB ram egyebkent lehet mar kezd keves lenni. legalabb nekem melos laptopban annyi van es bizonyos taskok kozben azert ugyelni kell mi fut mert rendszeresen kieszi magat a memoriabol.

Szaby59: ez az egyik. a masik meg hogy ez mind szep es jo, de memoria / frametime adatok nelkul ez sokat nem er. plusz kene egy 980 is osszehasonlitani.

FC4 alatt emlekeim szerint ugyanott ahol nekem szetesett a frametime a 970 3.6ot evett, a 980 es a 290x kb 3.8at. utobbi ketto folyamatos volt. viszont lassan ket honapja nincs meg a 970 szoval en mar nem tudok utannanezni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#19862) #85552128 válasza katt777 (#19860) üzenetére


#85552128
törölt tag

Az nem javítás, hogy "3600MB-nál megáll, mintha elvágták volna" hanem a minimum amit ezek után tehetnek (egyébként már a korábbi driverekben is élt ez a 3500-3600-as limit, csak nagyon extrém esetben engedte e fölé menni.).
Btw. 100x leírtuk már, hogy hardveres korlátot nemfognak tudni szoftveresen javítani - ez a limitáció sem nevezhető javításnak/megoldásnak hanem egy szükséges korlátozás.

[ Szerkesztve ]

(#19863) katt777 válasza proci985 (#19861) üzenetére


katt777
félisten

Eddig azzal jött mindenki, hogy ezek a mérőprogik nem érnek szar sem. :DDD De majd csinálok egy monitor-képmentést, csak egyelőre a fájlokat kellett létrehoznom és módosításokat végeznem, hogy ne dobjon ki random a friss update-es ipari hulladék, szóval eddig csak szemre tűnik OK-nak (no de az a lényeg :DDD ).
Egyébként ezzel párhuzamosan fullra megzabálja a 8GB rendszer RAM-ot. Ezt azért írom, mert nem tudom, 980-on milyen beosztással és kihasználtsággal dolgozik.

Szaby59: Ami ugye alapból hülyeség, mert éppen, hogy kiküszöbölik a hardveres korlátot a szoftveres szabályozással, ergo megszüntetik a hibajelenséget, azaz javítják a HIBÁT (gyengébbeknek: NEM A KÁRTYÁT :Y ). Minden józan user számára eleve világos, hogy egy hardveres hibát lehetetlen szoftveresen javítani. :P Persze lehet trivialitásokat unalomig hajtogatni, csak nevetséges.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#19864) katt777 válasza #85552128 (#19862) üzenetére


katt777
félisten

Megj: És a korlátozással javították a hibát, úgyhogy megint buktad. :P
Szerk: A HIBA az, hogy a felső 0.5GB-t használva akadoznak a játékok. A hiba OKA a lassú elérés. A hibát azzal javították, vazze, hogy nem hagyják a játékoknak elérni a hibát okozó szegmenst. Tehát hiába maradt hardveresen ua. a kártya (amely önmagában nem hibás), a hibát javították a 2 lehetséges mód közül az egyszerűbbel.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#19865) #85552128 válasza katt777 (#19863) üzenetére


#85552128
törölt tag

A hiba az, hogy hardveres hiányosság miatt az utolsó 512 MB lassabb elérésű. Mivel is történt meg ennek a javítása ? Gyorsabb lett talán az új drivertől ? :U
Azt eddigi s tudtuk, hogy korlátozva van és 3.5 GB ami első körben aktív, de ez továbbra is egy korlátozás a(z elsumákolt) hardveres hiányosságok miatt nem pedig javítás...

[ Szerkesztve ]

(#19866) katt777 válasza #85552128 (#19865) üzenetére


katt777
félisten

Nos, magad is megírtad végre, hogy a hiba nem azonos annak okával.
Szerintem minden játék gyorsabb lett, mivel az akadások okozta alacsony (nálam 10-15) FPS helyett 40-50FPS felett futnak a játékok. Szerintem ez jelentős gyorsulás.
A hardveres hiányosságokat senki nem vitatta soha, ahogy a sumákolást sem, fölösleges ide keverni. A lényeg, hogy a 970 egy használható kártya lett, amelyik jóval kevésbé lassabb a teljes értékű nagy tesónál, mint amennyivel olcsóbb. De lehet venni R9 280-at, amely teljesen kihasználja a mindössze 3GB RAM-ot, vagy 290(X)-et, amely mind a 4-et, csak éppen még minidig jóval lassabb, és az első PX számításnál kifekszik. :DDD Vagy 980-at, amely 1.5X ennyibe kerül, és jó esetben 20%-kal gyorsabb (de gyakran ennél kevesebbel). Szóval a 970-nek nincs alternatívája.
Ráadásul, akik ismernek, tudják, hogy ha hibát tapasztalnék, tele lenne vele a topic. ;]

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#19867) Televan74 válasza #85552128 (#19865) üzenetére


Televan74
nagyúr

De legalább már nem lassulnak be a játékok a utolsó (elbaltázott) 512 MB miatt.És ez már eredmények lehet tekinteni. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#19868) katt777 válasza Televan74 (#19867) üzenetére


katt777
félisten

Hát ez az. :C De ez nekik nem javítás. :(((
Ennél többet csak akkor hozhattak volna ki a dologból, ha a felső 0.5GB-ot felhasználják a tartós adatok tárolására, de már az elején is erre a korlátozásra tippeltem, mert a másik irdatlan munkába kerülne.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#19869) #85552128 válasza katt777 (#19868) üzenetére


#85552128
törölt tag

Magyarázd már el nekem milyen javítás az ami a 4 GB-os kártyát lekorlátozza 3.5 GB-re mert az amúgy specifikációkban is megadott 4 GB-t utolsó 0.5 GB-os része használhatatlanul lassú ?
Ez nem javítás hanem tűzoltás az elbaltázott GPU design miatt - amit egy percig nem vitattam, hogy nem lenne szükséges, de egy butításhoz, egy visszalépéshez nem kéne még tapsolni is és főleg nem javításnak titulálni...

[ Szerkesztve ]

(#19870) rapidsquirel


rapidsquirel
aktív tag

Látom megy a show megint. Nem kezd egy kicsit unalmas lenni? 99milliomodszor ugyanazt áttaglalni? Más hülyesége miatt egymásnak estek? Körben meg röhög a nép.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#19871) katt777 válasza #85552128 (#19869) üzenetére


katt777
félisten

Ha eddig nem értetted meg, ezután sem fogod. :(((
Senki nem tapsolt annak, hogy így javították ki a hibát, de másképp nem lehetett.
Egyébként sincs lekorlátozva a 4GB-os kártya 3.5GB-ra, az most is 4GB-os. Magad mondtad, hogy lehetetlen szoftveresen javítani a hardvert. :P És ha még mindig nem érted, milyen konkrét dolgokat és fogalmakat keversz össze folyton, nézz vissza a suliba. :((
Én kiszálltam ebből az értelmetlen társalgásból.

rapidsquirel: Kiszálltam, nem esek én neki senkinek, csak azt hittem, meg lehet értetni vele, miről van szó. :(((

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#19872) andromedae


andromedae
tag

Pár napja használom az új Asus gtx970 dcii Blackemet. Max 3600mb a memóriahasználat. Még nem hallottam cicergést és nagyon halk a hűtése is, a korábbi Asus gtx560Ti dcii-m nagyon hangos volt max terhelésen.

(#19873) #85552128 válasza katt777 (#19871) üzenetére


#85552128
törölt tag

"Egyébként sincs lekorlátozva a 4GB-os kártya 3.5GB-ra"

Megint idézek tőled: "3600MB-nál megáll, mintha elvágták volna" - tehát nincs, értem...

"Magad mondtad, hogy lehetetlen szoftveresen javítani a hardvert. "

Pontosan, te állítottad, hogy driverből "javították" azzal, hogy beraktak egy limitet 3600 megára - ezzel a 3.5 GB-s résszel eddig sem volt baj tehát nem értem mitől javult a helyzet...

"És ha még mindig nem érted, milyen konkrét dolgokat és fogalmakat keversz össze folyton, nézz vissza a suliba. "

Ne kioktató stílusban reagálj, hanem érvelj. Attól nem kellene lassulni a játéknak hogy 3600 fölé megy a vram használat, attól lassul mert szar az utolsó 512 MB az pedig nincs és nem is lehet javítani. Ha elromlik/rossz valami azzal nem javul meg ha nem használod... És ennek a dolognak a későbbiekben lesz negatívuma (egyes esetekben már most is).

[ Szerkesztve ]

(#19874) blu79 válasza rapidsquirel (#19870) üzenetére


blu79
addikt

+1 ez már rég ki lett tárgyalva :O

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#19875) rapidsquirel válasza blu79 (#19874) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Egyelőre igencsak meg vagyok elégedve a 970 SLI-vel, és nem érdekel, hogy mit kántálnak itt össze-vissza a majdnem 4gb-ról. Attól még hibátlan. Eszméletlen jó kis kártya ez. Ebben az árfekvésben nincs jobb alternatíva, ennyi az egész.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#19876) blu79 válasza rapidsquirel (#19875) üzenetére


blu79
addikt

- +1 árában nincs jobb, és ugye nem sül meg a felső kártya? :DDD mert volt aki ez miatt aggódott

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#19877) akoska07 válasza rapidsquirel (#19870) üzenetére


akoska07
nagyúr

+1

Ezerszer lerágott csont.

Így van,ebben az árban nincs jobb kártya.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#19878) rapidsquirel válasza blu79 (#19876) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Még mindig aggódik :DDD De jelentem: minden oké. ;)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#19879) katt777 válasza proci985 (#19861) üzenetére


katt777
félisten

Tessék, itt van. Ultra grafikával (még amit High-on hagyott, azt is felhúztam) ezt teljesíti a kártya:

A játék a zöld nyíl végéig tartott, az is látszik, hol korlátoztam le 60FPS-re (csak mert viszi ez a 970, mint Zállat), VSync nincs. A frametime-ok felugrása videók váltásakor ( intro-t kivéve átléptem) következett be. (Ami a végén van, azt a képmentő progim csinálta.)

Sajnos sokáig nem tudok játszani vele 1x-re, mert random kivág, eddig egyetlen neten talált megoldás sem vezetett eredményre, a cfg beállítások pl. nem is működnek. Benchmarkból is kivág, talán majd új driverben javítják, nem tudom. Elég gáz, az AMD-s időket idézi. Nem ezt szoktam meg nV-tól. Bár jó eséllyel a játék sara a dolog, elég csak a CPU-használatát megnézni, siralmas. Esetleg a MS támogatja, hogy térjünk DX12-rer (és W10-re). :((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#19880) rapidsquirel válasza katt777 (#19879) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Mi is ez a játék tulajdonképpen? Milyen benchmarkból vág ki? Kicsit zavaros amit írsz, ikonográfiával kell összerakosgatni a képet. :DDD

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#19881) katt777 válasza rapidsquirel (#19875) üzenetére


katt777
félisten

Mi, 970-tulajok tudjuk. ;) Az mondjuk kérdéses, hogy az SLI (CF) kiiktatásával mennyire lesz bejövős a konfig. Egy tavalyi gama (legújabb update-tel), amely rohadtul optimalizálatlan, és zabálja a VRAM-ot, jó "+0,5GB" tesztre (amíg ki nem dob). 100 féle leírás van, hogyan küszöbölhető ki a crash (grafika butításától saját fájlok létrehozásán, játékéi átírásán keresztül nV profilig), de egyik sem működik. Nálam már az 1920x1080-as beállítás nem működik, a legextrémebb felbontásokat ajánlja fel, de mind 21:9-es, bármilyen képernyőt állíthatok. :(( :W

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#19882) rapidsquirel válasza katt777 (#19881) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Node mi az a "gáma"? Ejnye de rejtélyes. :((( :D

andromedae : 3Dmark 13, innen: [link]

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#19883) andromedae


andromedae
tag

Van olyanom hogy 3dmark 11 Advanced Edition. De ez csak sima teszt.
A fire strike-ot hol találom? Melyik verziót töltsem le?

[ Szerkesztve ]

(#19884) pkornel válasza katt777 (#19879) üzenetére


pkornel
aktív tag

Mi ez a játék?? Mert erre nem kaptunk választ :P

(#19885) rapidsquirel válasza andromedae (#19883) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

A Fire Strike teszt a 3Dmark 13-ban van benne, az imént linkeltem. Azt töltsd le. De sok az off.

pkornel Lehet mán nem is fogunk, akkora nagy titok. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#19886) proci985 válasza katt777 (#19879) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

na, ez teljesen jo, koszi!

btw lehet valamit tweakeltek par jatekon, ujraneztem far cry 4et, par hete meg biztosan felment 3.8ig highon, ma ultran 3600 fole nem ment, de jellemzoen 3400 korul mozgott.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#19887) andromedae


andromedae
tag

i7 4790K + asus gtx 970 black

tuning nélkül

(#19888) andromedae


andromedae
tag

tuning nélkül

i7-2600K + Asus GTX 560Ti

i7-2600K + Asus Radeon HD7970

i7-2600K + Asus GTX 690

i7-4790K + Asus GTX 970 Black

[ Szerkesztve ]

(#19889) rapidsquirel válasza andromedae (#19888) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Hékás, ezt ne ide linkelgesd, itt semmi helye, a 3Dmark topicba. Használd a google-t.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#19890) brumi1024 válasza rapidsquirel (#19882) üzenetére


brumi1024
veterán

A kép címéből és a korábbi említéséből a Shadow of Mordor lenne a tippem.

(#19891) daveoff


daveoff
veterán

GeForce Hotfix driver 350.05
-Battlefield Hardline - crash with Direct X error message on some systems
-Dragon Age: Inquisition - TDR crash

Nálam hozott egy kis gyorsulást is ez a driver!
347.88 vs 350.05

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#19892) mcwolf79 válasza daveoff (#19891) üzenetére


mcwolf79
veterán

100 pont a 3dMark-ban nem hiszem hogy számottevő sztem.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#19893) daveoff válasza mcwolf79 (#19892) üzenetére


daveoff
veterán

De, az már az. Azért is írtam, hogy hozott egy kis gyorsulást.
Graphics Score-ban, és Combined Test-ben is hozott, tehát a GPU gyorsult, annak ellenére, hogy a Physics Test még rosszabb is lett...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#19894) katt777 válasza proci985 (#19886) üzenetére


katt777
félisten

Örülök, hogy végre elégedett valaki. :R
Megvan a hiba oka:hibás volt a HD textúra csomag. Retöltöttem, OK lett. Itt az eredmény, csak a menükben/töltésnél van kiugrás:

Elmegy 3684MB-ig, 17-24ms a frissítés ideje, teljesítmény 59-74FPS. A hülye progi még biztosan nem hallott a 3584MB fölötti problémákról.
Nyomtam képmentést is benchmarkról, de a hülye win a 2. monitorról mentett. :W Én is hülye voltam, mert menthettem volna AB-ből is. :B

Far Cry 4 FXAA mellett 3200MB körül eszik VERY high-on, persze 2560x1080-ban, TX4-gyel tudtam csak felvinni 3400 fölé (javítás előtt 3800 fölé ment), de arra neked nincs esélyed (mármint a TX4-re 290X-szel). ;)

pkornel: Tényleg nincs kereső a böngészőtökben? :F (Ha már nem hallottatok a játékról, amikor 1 éve minden tele van a hibáival. :B )

daveoff: Komolyan ugyanazt a szart nyomták újra? Már BF4-ben is folyton DX crash-ek voltak, aztán Mantle-ben is ugyanaz (mondjuk utóbbit az nV biztosan nem fixálja :DDD ).

Nem tudom, miért nem figyelted meg az elmúlt... hm... 1x évben (amióta PX van), hogy ha jobb a GPU eredmény, MINDIG gyengébb lesz a PX. Ezt még AMD kártyán is produkálni tudják a dmarkok. Pár tucat pontot egyébként a háttérben futó alkalmazások is generálhatnak (vagy éppen elvehetnek), nálam elég a tuner figyelőjét kilőni, máris szignifikáns a különbség.

De az.ért majd ránézek, nálam mit hoz v. visz.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#19895) pkornel válasza katt777 (#19894) üzenetére


pkornel
aktív tag

Mire keresek rá a böngészőben? Te sem vagy százas hogy itt titkolni kell a játék nevét az is biztos :DDD

(#19896) daveoff válasza katt777 (#19894) üzenetére


daveoff
veterán

Én most úgy teszteltem, hogy restart 347.88 teszt, utána 350.05 feltelepít, restart és újra teszt. Így teljesen azonos feltételek mellett futottak a tesztek, természetesen beállítások ugyanazok, így jött ki az eredmény.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#19897) pkornel válasza daveoff (#19896) üzenetére


pkornel
aktív tag

Valaki fel tudna tenni egy afterburner képet hogy hogy is kellene kinéznie grafikonon egy normális vga kihasználtságnak? (ha 100% megy vga)

(#19898) yodamester10


yodamester10
őstag

Olyan gondom van,hogy a shadowplay nem veszi fel az fps értéket amit kirakok a képernyőre.Van erre megoldás?

(#19899) daveoff válasza yodamester10 (#19898) üzenetére


daveoff
veterán

Mivel iratod ki az értékeket?

pkornel: képet most nem tudok mutatni, egy nagyjából konstans vonalnak kell lennie 99% GPU kihasználtság mellett

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#19900) yodamester10 válasza daveoff (#19899) üzenetére


yodamester10
őstag

Itt kapcsolom be de felvétel visszanézésénél nem látszik a képernyőn.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.