Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102301) Dorien válasza Floydman (#102298) üzenetére


Dorien
veterán

A mosástól nem megy tönkre, csak pár napig szárítsd a felrakás előtt.
(Nekem is jön egy márvány mintás HD600 hamarosan... :) )

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#102302) Gzula[HUN] válasza Dorien (#102301) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Ami 1-2 napja volt fent aprón elég jó áron? Kíváncsi leszek a beszámolóra. Ezzel is jól járt valaki.

[ Szerkesztve ]

Eladó X2HR + Meze 99 Neo https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#102303) RetepNyaraB válasza Gzula[HUN] (#102300) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Én kifejezetten szeretem a hangzását, nem nagyon szeretném elváltoztatni. Ha több mély jön ki belőle az persze nem baj, de látom ennek ára a szűkülő középmagas. Az meg ne szűküljön.
Egyszerűen egy kényelmesebb párnára vágyom, mint a gyári rohasztós, olcsó műbőr. Ami ráadásul pár (3?) év alatt elkezdett megförmedni. Ha még jobban is szól, az bónusz. Rosszabb 40-80 dollárért ne legyen.

Na majd Ba cy lus erre talál remélem.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#102304) Dorien válasza Gzula[HUN] (#102302) üzenetére


Dorien
veterán

A HD580 Jubilee nagyon tetszett, így gondoltam kipróbálom a HD600-at is a Final III helyett. Az eladó meg épp zárt fejest keresett éjjelre. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#102305) bitrograde


bitrograde
senior tag

Lassan mindenki az igazhitre tér. ;]
Hát még akkor mi lesz, ha kijön a 660S2? Az állítólag a legeslegeslegjobb mind közūl. :Y

Eladó DIY OTL fejhallgató erősítő a hirdetéseim között.

(#102306) Dorien válasza bitrograde (#102305) üzenetére


Dorien
veterán

Azé' sok ganyét is gyárt a Sennheiser, nem hiába kapta a Szennyhejzer gúnynevet. :)
A Momentum 2 AE és a HD580 Jubilee viszont nagyon kellemes meglepetés volt.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#102307) fericske válasza RetepNyaraB (#102303) üzenetére


fericske
addikt

Nekem van egy Elite hibridem.
Ez [link] , vagy ez [link]
Mindegy, mert ugyanazok :DDD
Szivesen odaadom, hogy kipróbáld.
Kipróbálás erejéig volt használva pár perceket néhány fejesemen, szóval nincs kitaposva egyáltalán, teljesen új állapotú.

(#102308) :AMF: válasza RetepNyaraB (#102299) üzenetére


:AMF:
senior tag

Nekem DT880 van, annak is ilyen a gyári párnája. A gyári cserepárnát szerintem felejtsd el, semmi köze az eredeti párnához. Az eredetihez a German Maestro párnája hasonlít a legjobban. A DT880 is csak azzal szól normálisan, minden más felejtős. [link]

(#102309) btraven


btraven
őstag

Meghallgattam a Monolith M565C-t elektronikus(szintetizátor) zenével is. Jól szól vele. Ugyanaz az effekt mint a komolyzenénél, hihetetlen módon szétszedi (szeparálja) a hangszereket. Ráadásul Sony CD->Marantz integrált fejes kimenetről ami mindig az egyik legkompresszáltabb/"egybeminden" hangzású volt.

(#102310) RetepNyaraB válasza :AMF: (#102308) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Aha, ilyen volt az eredeti. Az szétmállott 25 év (!) becsület után. De azért ma már van modernebb megoldás ennél a nejlonzacskónál, remélem. Fericske, írok privit, kösz :R

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#102311) Ba cy lus válasza RetepNyaraB (#102303) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Sajnos nincs ötletem. Az apámnál lévő DT550 határozottan magashiányos fejhallgató (ahogy azt a hfm teszt is írta anno), annak a párnájával volt a legjobb a nálam vendégségben lévő vintage DT880. Még ha lenne is tuti, kipróbált tippem DT550-hez párnára, akkor sem feltétlen segítene neked, ha tényleg egy másik revíziójáról van szó, ami ennyire másképp szól. :R

[ Szerkesztve ]

(#102312) btraven válasza Ba cy lus (#102311) üzenetére


btraven
őstag

HE560 olyan jó a mély? [link] itt hallod vele 0:13-nál azt a nagy bass-drop-ot a dobpergés után?
M565C egész jól kiadja.
Persze CD-ről az igazi, mert ki tudja hogy ez a YT videjó milyen.

[ Szerkesztve ]

(#102313) Ba cy lus válasza btraven (#102312) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Ezt most így meg nem mondom, teljesen rpi-s zenehallgatásra vagyok berendezkedve. Mindent visszaad a szubtartományból a HE560 (miért lenne egy felvétel kivétel?), de sosem ez a kérdés, hanem a hogyan. A jó hangzást nem kilóra mérjük. :N :R

[ Szerkesztve ]

(#102314) Dorien válasza Gzula[HUN] (#100533) üzenetére


Dorien
veterán

Az én Fidelio X2 fejesem Gibson gyártású, mégsem ragasztott a párna hátulja. Ugyanúgy az a 4 pöcök tartja a párnát, mint az X2HR-en, X3-on. Lásd:


(Aminek nem volt cserélhető a párnája, az a Fidelio X1 volt.)

Szóval vettem hozzá 3 féle párnát (Golden velvet, Velvet & leather, Flanel) eBay-ről ~15k-ért.
Kíváncsi vagyok, milyen lesz a hatásuk a hangra és mennyire fér el bennük a fülem...

A Dekoni most egész emészthető áron van a Muzikernél, de elég vegyes a megítélésük hang szempontjából. A bőrt kihagynám, de a suede + elite velour így is 32k lenne.

Az ajánlott Aliexpress-es párnát megvetted végül? Milyen hatása van a hangra?

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#102315) Dhampir válasza btraven (#102312) üzenetére


Dhampir
félisten

A Creative Aurvana Live! SE + az ősrégi USB-re köthető Creative Sound Blaster PLAY! révén laptopról szépen lehet hallani, amint beledördül-mennydörög (nincs bekapcsolva semmilyen effekt, csak a régi alap drivert töltöttem le a kis DAC-szerűséghez).

[ Szerkesztve ]

(#102316) Gzula[HUN] válasza Dorien (#102314) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Nem rendeltem, csak elmentettem a hivatkozásokat későbbre (1 2). Egyelőre nem volt rá szükség. A TV nézős Sonymra rendeltem egy eredeti Pro-50-es párnát, a TAD-500-asra meg a piros-fekete Cloud párnát utoljára (még ősszel), azóta mást nem rendeltem. Holnap fogok a Gradora majd valamit nézni. Csütörtök-szombat a cégnél "teszeltem", de itthon még nem mertem az asszonynak megmutatni :D . Viszont holnap csak én leszek itthon, tudom a párnákat is próbálgatni hozzá. Valamit rendelek majd rá, egyelőre ezzel szemezek.

Aztán valami mosogatógépet kell taláni. Aztán "előkerülhet" a Grado is. De egyik régebbi fejes vsz. menni fog fel az apróra, túl sok lesz itthon már a nyitott.

[ Szerkesztve ]

Eladó X2HR + Meze 99 Neo https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#102317) Dorien válasza Gzula[HUN] (#102316) üzenetére


Dorien
veterán

Jól van, de én azért betegebb vagyok nálad... :D (Behúztam az Austrian Audio Hi-X15-öst is, max. árában eladom.)

A Fidelio X2 gyári párna még OK, csak egyiken feljött a plüss borítás és vissza kéne ragasztani. Ezt meg is fogom tenni, de a kíváncsiság nagy úr. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#102318) gretzky77 válasza Dorien (#102317) üzenetére


gretzky77
veterán

Majd a Hi x15 véleményre kíváncsi leszek, korábban én használtam egy darabig! :R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#102319) Dorien válasza gretzky77 (#102318) üzenetére


Dorien
veterán

Milyen volt?

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#102320) gretzky77 válasza Dorien (#102319) üzenetére


gretzky77
veterán

Hát én nem vagyok a ti szinteteken! ;]
[link]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#102321) :AMF: válasza RetepNyaraB (#102310) üzenetére


:AMF:
senior tag

A felülete nem olyan nejlonos, mint az eredeti. Valamilyen habosított cucc (stretch foam foil). Nyilván vannak modernebb anyagból készült párnák, csak azokkal a hang is megváltozik.

(#102322) Bogyó bá' válasza Dorien (#102317) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ilyet vettél? :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#102323) Gzula[HUN] válasza Bogyó bá' (#102322) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Ha tippelni lehet, akkor én erre tennék. Nem reklám helye lenne részemről, de érdemes most "aprózni", sok jó ajánlatot találni.
Például.
Vaterán is találni gyöngyszemet, csak nekem nincs mivel meghajtani. :U

[ Szerkesztve ]

Eladó X2HR + Meze 99 Neo https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#102324) RetepNyaraB válasza Ba cy lus (#102311) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Magashiányos dt550 
A hfm-ben anno nem szerették, arra emlékszem; de ők gyakorlatilag semmilyen fejest nem szerettek, alapból. Arra nem emlékeztem, hogy konkrétan mi volt vele a bajuk.
Ez viszont nem magashiányos, semmiképpen. Nincs is kellemetlen teteje, mint némely beyereknek.

:AMF:@ Na akkor berendelek valahonnan egy nejlonzacskósat, az legalább nem kerül többe, mint a fejes.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#102325) Ba cy lus válasza RetepNyaraB (#102324) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Sok-sok fejhallgatót teszteltek akkor, egyidejűleg a DT550-nel, többek között a DT990-t. Nálam a DT550 még a HD650 mellett is magashiányosnak hat, amin már én is meglepődtem. A hifi magazinnál esélyes, hogy ugyanazt a revíziót fogták ki, amit én is. Miután a DT990-ből biztosan készült több revízió teljesen azonos megjelenéssel, de eltérő hangzással, nem elrugaszkodott feltételezés, hogy ez a Beyer más, akkortájt kiadott fejhallgatóinál is előfordulhatott. :R

[ Szerkesztve ]

(#102326) Dorien válasza Bogyó bá' (#102322) üzenetére


Dorien
veterán

Igen, csak nem ennyiért. :) Én inkább fejhallgatókat, fülpárnákat próbálgatok, mint elektronikákat, kábeleket. Nyilván utóbbiak is vissza tudják fogni a láncot, de itt a jól bevált dolgokat ritkán piszkálom.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#102327) szakibá... válasza Ba cy lus (#102325) üzenetére


szakibá...
senior tag

A DT550 szerintem se magas hiányos, csak van határozottabb közepe az öreg 990-hez képest. Viszont én soha nem használtam műbőr párnával, csak olyannal, ami a 990-re is jó. Ekkor egy kicsit kevesebb a mélye, mint a 990-nek, vagyis számomra az 550 lineárisabb. Az 550 teljesen nyitottnak mondható hátrafelé, szemben a nagyobbak félig nyitott kivitelével. A műbőr párna nem tesz jót ennek a Beyer sorozatnak. (kivéve a 330-at, de az teljesen más konstrukció) Az 550 hangszóróját fejlesztették tovább a 770-990 vonalon.

[ Szerkesztve ]

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#102328) Ba cy lus válasza szakibá... (#102327) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Azzal a hálós DT990 párnával persze, hogy más (én is kipróbáltam vele), csak az nem az eredeti párna. Viszont a kollégának az eredeti párnával, illetve az EDT770S-sel olyan, amilyennek leírja, vagyis az mindenképpen egy másik revízió, nem lehet ugyanaz. :N

[ Szerkesztve ]

(#102329) RetepNyaraB válasza Ba cy lus (#102328) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Valszeg nem, mert elég vacak fülem van pont a kommersz magastartományban egy korai, füldugó nélküli Hobó koncertnek köszönhetően :W 6-8khz között van egy luk. 10khz felett meg már úgyis mindegy. Egyáltalán nem hallom pl. a mosogatógépet, ha készen van és csipog. Szóval ha valamire azt mondom van benne magas, akkor abban van :DDD

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#102330) Dhampir válasza Dhampir (#102290) üzenetére


Dhampir
félisten

Az HDEND: Audiophile Air1 - CD 2007 Track 9 felvételnél (Marvin Gaye – I Want You 1976, valószínűleg a Soul Purrfection Version) érdemes volt engedélyezni a CMSS-3D-t a térbeli távolság megtartása miatt.

[ Szerkesztve ]

(#102331) Joco_77 válasza Dhampir (#102330) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Eltelt egy hétvége, gondolom beszámolok... ez a 770 pro 80ohm tökéletes választás volt nekem...azt nem mondom milyen pl battlefield 1 ezni vele de számomra a zenék is "tökéletesen szólnak"....nem vagyok egy vájtfülű valaki , de ezt a "kis" mélykiemelést illetve amit írtatok a magasról korábban sokan az pont "tetszik" nekem. Ami nagyon tetszik (ezt is írta már valaki) az egész Fejhallgató prémiumérzetet kelt tényleg egy "tank"...fél nap (kis szünetekkel) használat sem volt fárasztó a fülemnek....imádom, kár hogy ennyire megy fel az ára, meglátjuk az évek meghálálják e majd ezt az árkülönbözetet ha értitek, hogy értem.
Egyelőre nem tervezek "erősítőt" hozzá, legtöbbször inkább halkítok kicsit mert túl hangosnak érzem PC vel. Főleg Jazzt hallgatok vele, de Metállal is próbáltam illetve Bluessal is(természetesen)... nagyon szépen elválnak a hangok, az én kommersz fülemnek a közép is... Utólag is nagyon köszönöm azoknak akik korábban írtak véleményt a fórumban erről a fülesről sokat segített számomra a választásban(illetve abban is, hogy hány Ohmos a megfelelő számomra).

[ Szerkesztve ]

(#102332) bitrograde válasza gretzky77 (#102318) üzenetére


bitrograde
senior tag

Ez ugye az AKG-ból kivált mérnökök cége, akik nem szerettek volna a H/K-nak dolgozni?

Eladó DIY OTL fejhallgató erősítő a hirdetéseim között.

(#102333) gretzky77 válasza bitrograde (#102332) üzenetére


gretzky77
veterán

Tudomásom szerint igen

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#102334) fericske válasza bitrograde (#102332) üzenetére


fericske
addikt

Igen.
A honlapjukon leirják a sztorit.

(#102335) Digitalis válasza bitrograde (#102332) üzenetére


Digitalis
senior tag

Sőt, ez a hangmérnök srác tesztelte, illetve levelezett is velük. [link]

[ Szerkesztve ]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#102336) Dhampir válasza Joco_77 (#102331) üzenetére


Dhampir
félisten

Komoly fejhallgatónak tűnik, én sajnos nem ismerem. :)

Hasonló formában a régebben kapható Audio Technica ATH-A700 tetszik, aminek nem tudom, hogy mi az utódja, ha van olyan.

(#102337) Gzula[HUN]


Gzula[HUN]
őstag

Délelőtt írtam pár sort a Grado GW100-asról a vezeték nélküli tocsikban, ha valakit érdekel. Délutánom meg elment a párna tesztelésekkel. Az összes itthon lévő párnát rápróbáltam (nyilván mindegyik nagyobb volt 1-2 kivétellel), ami közös volt bennük, hogy aminek a belső része műbőrös volt, tökmindegy, a teteje műbőr vagy textil volt, sötétített rajta sokat. A legjobb hangzás az OneOdio Monitor 80-as párnájával jött össze, ott belül nagy lyukak vannak. Ezután jött ami teljesen textil/plüss kívül-belül. 2 párnát rendeltem hozzá. Mivel ilyen nagy belső lyukasat nem találtam, ezért maradt a totál plüss, meg egy olyan, ami kis lyukas belül. Ezeken kívül perforált bőrösön is gondolkodtam, de elvetettem, mert látszólag belül nem lyuggatott műbőr van. Aztán ha mégje jön be valamelyik, majd jó lesz a kisebbik fiam TDK-jára (méret ugyanaz, 70mm).

[ Szerkesztve ]

Eladó X2HR + Meze 99 Neo https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#102338) Ba cy lus válasza Joco_77 (#102331) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Egyelőre nem tervezek "erősítőt" hozzá, legtöbbször inkább halkítok kicsit mert túl hangosnak érzem PC vel.

Nem feltétlenül emiatt kell erősítő, hanem pl. a mélyek minősége miatt. Sokkal dinamikusabb egy valamire való fejhallgató erősítővel, mint alaplapi jack kimenetről. :K

[ Szerkesztve ]

(#102339) Bogyó bá' válasza Gzula[HUN] (#102337) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Írtad, hogy "PC-ről hallgatva sincs "vödör" hangja" - na én most kíváncsiságból bedugtam a 600 ohmos Beyer DT990-et a PC-be, és jelentem: ennek így tipikus vödörhangja lett. :DDD Aztán átdugtam a kínai DAC fejhallgató portjába - "normálisan" szól, de picit kemény, picit "nazális". Megnyugtató volt vissza dugni a csöves rettenetembe, egész más világ. :K

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#102340) Dhampir válasza Bogyó bá' (#102339) üzenetére


Dhampir
félisten

Melyik kínai DAC?

(#102341) Bogyó bá' válasza Dhampir (#102340) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A BKercso topiktárs által is javasolt filéres FXAUDIO X-6 (november végén 22k volt szállítással együtt): a DAC része nagyon jó alapból, a fejhallgató erősítője már nem annyira (bár tuningolható egy pár jumper áthelyezésével nagy ohmos fejhallgatókhoz).

De kapott egy combos tuningot: MKS kondik a bipolár elkó csatolók helyett, AD827N IC a kimenetére, és ami talán a legfontosabb: kapott egy magánál sokkal drágább analóg tápot, a megfelelő minőségi kábelezéssel és hálózati szűrővel együtt. Pöpec lett! :K

De hamarosan jön az utódja (8 napja rendeltem, de a kurva kis kínai nem hajlandó feladni! :Y ), ehhez is jó lesz a drága analóg táp, direkt 12V-osat vettem. Bízom benne, hogy némi IC-tuning után jobb lesz a picikénél.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#102342) Dhampir válasza Bogyó bá' (#102341) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm, hogy megírtad. :R

Amennyiben nem tévedek, ez tuningoláshoz lehet jó.

Ha jól látom, ez ugyanaz az FX-AUDIO DAC-X6, csak kicsit olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

(#102343) s4tch válasza Dhampir (#102342) üzenetére


s4tch
veterán

Ezt sajnos nem hallottam a fejes talin, de akinek jutott rá ideje, az mind jókat mondott róla. Az egy tuningolt példány volt; érdemes lehet megnézni a fejes tali topikban, hogy ki hozta magával, hátha tudja, milyen tuning van benne pontosan. Lehet, hogy ennek a topiknak a keresője is kidobná a megfelelő infókat.

(#102344) Bogyó bá' válasza Dhampir (#102342) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Igen, ez ugyanaz. Ősszel a másik kereskedő akciózta, nála volt éppen a legolcsóbb.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#102345) Dhampir válasza s4tch (#102343) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi a tippet, néhány hozzászólást kidobott a kereső, habár sokkal okosabb nem lettem tőle, de valóban nem volt róla rossz vélemény.

Bogyó bá'

Akkor érdemes figyelgetni őket, hátha a nyuszi és a bari a festett tojások közé rejt egy ilyen csodaszerkentyűt vagy valami más jó ár-érték arányú DAC-olót. :)

[ Szerkesztve ]

(#102346) gg72 válasza gg72 (#102197) üzenetére


gg72
veterán

Tegnap megjött az Audio Technica AD700X, kényelmes és szépen is szól, de sajnos annyira kihallatszik minden, hogy pl. filmek esetén zavarja a családot és én elsősorban arra használnám, hogy esténként zenét hallgassak, filmezzek az ő zavarásuk nékül. A Yamaha MT220 esetén nyílván ez annyira nem észrvehető, így most ahhoz rendeltem fülpárnákat és fejpántot, nem adom el, megtartom. Egyelőre. :-)
Viszont a kisördög nem alszik és azért csak jó lenne egy új fejes (is), gondoltam kiróbálok egy MT5-öst, vagy mit javasolnátok zártban hasonló árkategóriában? A Fidelio X2HR is birizgálja a fantáziám, de nyitott lévén gondolom ott szintén kihallatszódna minden.

(#102347) Gzula[HUN] válasza gg72 (#102346) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Az X2HR nem kifelé ordibálós (ha hangosan hallgatod, az is szól azért kifelé), de nem is olyan középre hangolt, mint egy nyitott AT. Az egy teljesen más karakter.

A Audio Technica ATH-GDL3-al egyébként mi volt a gond? Én tuti azzal kezdenék valamint. Mint észre vettük, szabvány 4,4mm-es dugó van hozzá. Én tuti ahhoz csináltatnék valamin 4.4mm - 4.4mm costum (vagy DIY) kábelt, és keresnék hozzá valami szimmetrikus forrást. Lehet ezzel a kábellel adott esetben a mikrofon funkciót lehetne hanyagolni, de ha az kell, arra meg ott lenne a gyári "draót".

Eladó X2HR + Meze 99 Neo https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#102348) gg72 válasza Gzula[HUN] (#102347) üzenetére


gg72
veterán

Az ATH-GDL3 megvan, nagyon szeretem, de azt a PC-n használom leginkább (online) tanításra és zenére egy Sharkoon DAC Pro S V2-vel. Mellé keresek a házimozi erősítőmhöz (Pioneer SC-LX87) fejest zenére és filmekhez.

Akkor megpróbálom az X2HR-t, a Yamaha MT5 gondolom amúgy is hasonló lenne az egyelőre megmaradó MT220-asomhoz.

(#102349) Gzula[HUN] válasza gg72 (#102348) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

X2HR-re akkor érdemes rácuppanni, ha 100€ alatt van akciózva valamelyik európai amazon oldalon. Most 140€ fölött van az ára. Ha sürgős, inkább EZ.

Eladó X2HR + Meze 99 Neo https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#102350) HELLAFLUSH válasza gg72 (#102348) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Fényévekkel jobb az X2HR, az MT-5 ráadásul még kényelmetlen is a gyári párnáival.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.