Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) sittes79 válasza tyuli76 (#2050) üzenetére


sittes79
addikt

Végülis lemondtam, mert eltanácsoltak, hogy még friss a cucc meg vám meg, hogy nincs garancia stb.

(#2052) #79335424


#79335424
törölt tag

Azért nem kell mindjárt elásni a boltot. Símán el tudom képzelni azt is, hogy nem is tudnak a problémáról. Ezért kéne beazonosítani, és szólni nekik. Nem azt akarom látni, hogy zöld, vagy kék a panel, hanem azt, hogy mi van a modulokra írva! Kéretik ennek megfelelő minőségű képet feltölteni! Ha kell, akkor használjatok makró módot, vaku helyett vmi külső fényforrást, ne tükröződjön, legyen rajta a teljes panel és ne 30 fokos szögből készüljön a kép. Ne ide töltsétek fel, mert az oldal butít, hanem inkább valami tárra (pl. képfeltöltés) és ide csak linkeljétek!

(#2053) rudi77


rudi77
tag

Enyémen mint láthatod hűtőborda sincs rajta!
Van nekem eredeti t-r42 is! Látni hogy anyagbeli különbségek is vannak!

Ez egy clone erről tudniuk kellett!

[ Szerkesztve ]

(#2054) #79335424 válasza rudi77 (#2053) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én azt látom, hogy ahol dovei képén az AP6210 van, ott nálad üres. A másik oldalon lenne a modul? Vagy ha nincs ott, wifinek kell lennie. Hol van a wifi modul és mi a típusa? Na, ez az, amit a Te képeden már nem lehet kihámozni. Valamint dovei képén a lan modulon is jól látszik az AX88772. A Tieden ebből sem látni semmit sem.

[ Szerkesztve ]

(#2055) sittes79


sittes79
addikt

Ennyit tudok, nincs profi gépem, fotós sem vagyok sorry...

Kép1
Kép2
Kép3
Kép4
Kép5
Kép6
Kép7

(#2056) #79335424 válasza sittes79 (#2055) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez nem T-R42, vagy változtattak az eredeti felálláson. Az 5. képen jól látható, hogy az AP6210 helyett egy Realtek RTL8723as modul van. Ez még csak nem is az, mint ami pl. a K-R42 -ben, mert abban RTL8188 van. Na, mit szóltál volna, ha Kínából érkezik egy ilyen? Egyébként nem biztos, hogy ez rosszabb. Ha belegondolsz, az AP wifi csak 65Mbs -t tud, ez 150 -et. A kékfog ismeretlen, mert a 8723 -ban integrált van, nem a Mediateket társítják. Mivel neten rendelted, sztem használd, van 8 napod, hogy indoklás nélkül elállj a vételtől. Custom rommal viszont nem próbálkoznék, amíg konkrétan erre a verzióra nincs. De legalábbis az eredeti lementése, vagy egy gyári rom beszerzése nélkül. Én sajnos nem tudok angolul (olvasok, mert megszoktam, de az írás nem megy). Viszont ha valakinek megy az angol, akkor a típust ezekkel a képekkel publikálni kéne, mert nagy segítség lehet és a custom romok ügyét is előrébb viheti.

(#2057) Mike88 válasza #79335424 (#2052) üzenetére


Mike88
senior tag

Jobb felső sarokban a realtek logot felismerem, persze az már valóban nem látszik, hogy milyen...

(#2058) rudi77 válasza #79335424 (#2056) üzenetére


rudi77
tag

T-R42 v2.0 8723 van.
Szerintem neki pontosan v2.0 van!

(#2059) Zol77 válasza Mike88 (#2057) üzenetére


Zol77
aktív tag

Az 5. képen látszik szépen a tipusa.

Amúgy gyakorlatilag 0 infót találtam erről chipsetről custom rom ügyben.
Ami érdekesebb,hogy a geek már ki is emeli az oldalon,hogy ez van benne : [link] Rögtön a hardware spec fölött :
"WIFI/Bluetooth chipset is RTL8723AS"

A másik infó amit találtam a freaktabon ,hogy segítséget kértek beazonosítani egy T-R42-t,
mert amit rátett fw-t az emberke,azzal állandóan csak a boot képernyőig jutott,és válaszként kapta,
hogy az lehet a fő probléma,hogy az övében egy eltérő realtek chipset van,mint a többi eszközben.
[link]

(#2060) #79335424 válasza rudi77 (#2058) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem ismerhetem töviről - hegyire az egész palettát. Erre az esetre a mondatom második fele értendő:
"változtattak az eredeti felálláson". Hogy miért tették, az egy másik kérdés. Lehet, hogy sok volt a rendelés és elfogyott az AP modul.
Kíváncsi vagyok, az erre készült romokat hogy fogják azonosítani. Eddig az RTL volt az OLD WIFI, az AP meg a NEW WIFI. Ez lesz a NEW OLD WIFI.

[ Szerkesztve ]

(#2061) Mike88 válasza Zol77 (#2059) üzenetére


Mike88
senior tag

Utóbbit, amit linkeltél, ezt linkeltem kb. 4 órája. Rudi77 készülékére gondoltam, csak rossz hsz-ra válaszoltam.

(#2062) Zol77 válasza Mike88 (#2061) üzenetére


Zol77
aktív tag

Azt nem is néztem,beírtam a keresőbe,hogy "T-R42 RTL8723AS" és ez volt az első találat :)
Én nem bántam meg így utólag,hogy megvettem rögtön az elején,így legalább van normális custom fw,meg tudom milyen az eszközöm.
Ami ezután jöttek hw verziók,(meg még ki tudja mik jönnek) , lassan kezd követhetetlen lenni custom ügyben,
hogy minden(bt,wifi,lan) működjön fw csere után.

(#2063) RudY válasza rudi77 (#2053) üzenetére


RudY
addikt

A K-R42 és a T-R42 is több gyártótól kerül ki, magamtól idézek:
A noname helyett ezúttal az OEM megnevezés jobban hangzik, mivel ismert gyártók szorgoskodnak rajtuk (pl. a KINGNOVEL, [Eny Technology], [Artway]

Az alábbi hivatkozásokon már olyan példányok láthatók, amelyek már szitázásra, nevesítésre kerültek, így természetesen az áruk is eltérő lehet - tudásuk nyilvánvalóan nem -, hacsak egy módosított firmware nem került beégetésre.

[CHEERLINK]
[JESURUN]
[ESER]

Külsőre nem feltétlenül, de belül lehetnek és vannak is eltérések.

[ Szerkesztve ]

(#2064) rudi77 válasza RudY (#2063) üzenetére


rudi77
tag

Az enyém egy hűtőborda nélküli (fagyizik is) levonóval leragasztott készülék. (Klónok klónja! Mert kinába így működik)
Szerintem ha felszedném a levonót nem csodálkoznék rajta hogy "T" a proci!
De nem teszem inkább visszaviszem.
Meglátjuk milyen korrekt lesz a 220v!

[ Szerkesztve ]

(#2065) sittes79 válasza RudY (#2063) üzenetére


sittes79
addikt

Akkor azt mondjátok meg, hogy érdemes várnom CFW-re lesz erre a típusra, a bajom, hogy azt se tudjuk mi a típusa!? Én el lennék vele, csak zavar a 720p egy 46"-os 1080p-és tévén!

Meg tudjuk, hogy a CFW-ék csak jobbak mint a gyári FW-ék.

(#2066) RudY válasza sittes79 (#2065) üzenetére


RudY
addikt

Úgy tűnik, ez csak bonyolultabb lesz és nem letisztul a helyzet :F
Érdekes, hogy a belinkelt Shenzhen Artway oldalán már abszolút nincs se K, se T-R42. Ezek szerint valóban beigazolódhat az a gyanú, hogy egyes gyártók klónozzák mások normálisan összeállított példányait, majd xxx legyártott darab után ki is fújt, és már lépnek is tovább. :((

ahhh én néztem el, ott van az: [link]
ennek ellenére a klónozás biztos létező dolog sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#2067) gghrtz válasza RudY (#2066) üzenetére


gghrtz
őstag

Nekem jovoheten jon a 802IV. Remelem nem lesz ÁFA-s, es T-s se.

(#2068) #79335424 válasza gghrtz (#2067) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem T nem lesz, csak szoftveresen korlátozva a CPU.

(#2069) gghrtz válasza #79335424 (#2068) üzenetére


gghrtz
őstag

Probaltad mar 1080p kernellel? Menyire volt szmúsz a rendszer? :B

(#2070) #79335424 válasza gghrtz (#2069) üzenetére


#79335424
törölt tag

Gyárilag is 1080 -as. A smooth -al nem volt gond, csak a DVI miatt kihagyott a kép. Ezért lett CFW.

(#2071) gghrtz válasza #79335424 (#2070) üzenetére


gghrtz
őstag

Ez jo hir!

(#2072) sittes79 válasza RudY (#2066) üzenetére


sittes79
addikt

Hát igen tényleg igaz a mondás, hogy olcsó húsnak híg a leve. Lehet kifog az ember jó dolgokat a kis kínaiaktól, de most aztán tényleg össze van itt minden kutyulva. Akkor ki mondja meg nekem, honnét kapok tutira T-R42-őt :)

(#2073) #79335424 válasza sittes79 (#2072) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tudom, hogy úgy tűnik, hogy én könnyen ugatok, de én a helyedben nem dőlnék a kardomba a dologtól. Nem vagy egyedül, úgy tűnik, hogy váltás történt, nem egy klón verzióról van szó. A GB -n is megjelent, mint típusváltás. A csatlakozási sebessége gyorsabb, szóval jelenleg semmi nem igazolja, hogy egy rosszabb kütyüt kaptál. Ha ez egy v2.0 -ás panel verzió, akkor annak van topikja. Meg kell kérdezni, hogy az a rom jó -e konkrétan az RTL8723AS wifi/bt modulhoz. Júliusban a Riko is így váltott RTL -ről AP -ra és most a régi modulra szinte alig jön ki vmi új rom, a gyárin kívül.

[ Szerkesztve ]

(#2074) sittes79 válasza #79335424 (#2073) üzenetére


sittes79
addikt

Igen tudom én. Nem vagyok beszarva, csak már láttam a szemeim előtt az 1080p-és kernelt, megmondom őszintén szeretem birizgálni szoftveresen ezeket az androidos csodákat. Ezt a forumot olvasgatom, írok is majd. Az a gondom, hogy nem tudom pontosan mi van nálam és ez kicsit zavar. De amúgy minden oké vele eddig.

(#2076) #79335424 válasza sittes79 (#2074) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ahogy nézem, ez nem egy V2. Szerintem számodra a lényeg a topik 112 -es hozzászólása, amiben van egy kép. A 114 -esben megerősítik, hogy ez nem egy V2. A 112 -ben alul van egy link, ami a korábban, Mike88 által linkelt oldalra vezet. Itt konkrétan írják az RTL8723AS modult. Megnéztem azt a korábban linkelt GB -s T-R42 -t is. Ott is világosan írják a modult. Azzal nem reklamálhatsz a 220V -nál, hogy nem T-R42 -t kaptál. Tehát csak a 8 napon belüli elállás lehetősége marad, amennyiben inkább megválnál tőle. Ha a Freaktabon hivatkozni szeretnél a kütyüre, akkor a kulcsszó mindenképpen a wifi/bt modul típusa, esetleg mellékelve a GB -s link, és az általad készített 5. kép. Ez tökéletesen azonosítja a kütyüt. Az más kérdés, hogy tud -e rá bárki, bármilyen okosságot. Ha rootolt a kütyü, akkor egy mellékelt dmesg.txt nagy segítség lehet, mert abban elvileg megvan a partíciók pontos elhelyezkedése. Elvileg ezt root nélkül is meg lehet tenni PC -n, adb -n keresztül. Sőt, így a gyári romot is tudod dumpolni, ami szintén nagy segítség lehet nekik (meg neked is, ha már úgyis szeretsz szoftveresen mókolni :) ). Ezeket az infókat Lewy -nek is címezheted. Régebben volt egy kis tárhely gondja, akkor felajánlottam neki 1év korlátlan, prémium tárhelyet a data.hu -n. Végül nem kellett neki, de írta, hogy nagyon jól esett neki a felajánlás. Úgyhogy képben van velünk. Meg aztán "Polski-Vengri dva bratanki" :) . Ha egyezik a dumpban, vagy a dmesg -ben lévő partíciókiosztás vmi más CFW -vel, ami létezik 1080 -al, akkor az jó eséllyel el fog rajta indulni. Amíg nem lesz rá CFW, addig wifi és kékfog nélkül tudnád használni azt a romot.

(#2077) #79335424 válasza #37305600 (#2075) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szép terv, de mi van, ha nem használok olyan Face -izét??? :) Remélem, azért levegőt még kapok nélküle, mert tőle legfeljebb csak hányingert kapok. Ja, meg böngésző összeomlást a rosszul implementált like -gomb javascript -jei miatt.

(#2078) anthrax68


anthrax68
csendes tag

Sziasztok!

MK908-as firmware frissítésnél upgradet nyomtam restore helyett a rockchip bach toolban.
Jelenleg a kütyüvel bármit csinálhatok pc-re kötve, firmware frissítések hiba nélkül lefutnak, de amint
tv-re kötöm meg sem nyikkan. A neten megoldás keresése közben csak annyi infót
talátam, hogy firmware frissítésnél ne nyomjunk upgradet, mert használhatatlan lesz a kütyü. A kérdés csak annyi, hogy ez végleges, vagy létezik megoldás erre a problémára?

(#2079) pusi1981


pusi1981
aktív tag

Nos én is vettem egy T-R42-t kb. 3 napja.
[képek itt a belsejéből]
Nyíregyházán vettem helyben a 220-boltból.
Magyar nyelvű tájékoztató nem volt a dobozban.

Kérlek benneteket nézzétek meg a képeket hogy én mivel állok szemben.
Át lettem e qrva??? :F

Köszi szépen!

(#2080) Zol77 válasza pusi1981 (#2079) üzenetére


Zol77
aktív tag

A tiedben is az van,ami a Sittesében (RTL8723AS),ami nem meglepő,ha ugyanaz a bolt,
így rád is a fentebb leírtak vonatkoznak.
Nem lettél átverve,most már csak ezt lehet kapni,a Geekbuying is ezt adja már.

Amúgy tőled is ,meg Sittestől is kérdezném,hogy a gyári fw-el nem használható?
Én amíg nem láttam a Wasser féle fw-t,a gyári is jó volt,csak egy rootot adtam neki.
Persze Wasser után már nem tennék fel gyárit.

[ Szerkesztve ]

(#2081) Mike88 válasza pusi1981 (#2079) üzenetére


Mike88
senior tag

Ez ugyanaz, mint amit sittes79 kapott!
Somatom! Tegnap kértem sittes79-et, hogy nézze meg az órajeleket, mivel panaszkodott arra, hogy nagyon melegszik xbmc használata közben, ami ugyebár önmagában nem annyira meglepő, mert eléggé letudja terhelni a kütyüt, ugyanakkor nálam kb. 40 fokig szokott melegedni. Aztán volt egy fagyás is, aminek persze számos oka lehet, lehet önmagában a justxbmc hibája is, lehet már most táp hiba stb....
Lényeg, hogy 1.4-en ketyeg a proci, kérdés, hogy vissza van-e véve 1.4-re vagy T-s proci van benne. Persze ezt Ő maga tudja csak megállapítani, ha megpróbálja feljebb venni az órajelet, s feljebb is tudja tolni, akkor meg is van a válasz, szal ez amolyan költői kérdés volt... csak azért mondom, hogy még ez is benne van a pakliban.
Az enyémben ugyebár v1.1 board van, s ugyan sokáig nem volt fent a gyári rom, de emlékeim szerint 1.6-on volt az órajel.

(#2082) #79335424 válasza anthrax68 (#2078) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az upgrade csak frissíti a romot, nem partícionál. a restore viszont radíroz. Ebből kifolyólag ha upgrade után újrakezded és restore -t nyomsz, az olyan, mintha előtte nem csináltál volna semmit. Radíroz, flashel.

Pusi 1981:
Ez ugyanaz, mint Sittes79 -é. A zöld alaplapon, a kép jobb oldalán van egy kék lapka, azon egy fekete téglalap. Az a wifi modul. Rajta a felirat: RTL8723AS.

(#2083) #79335424 válasza Mike88 (#2081) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sajnos, ez sem így van. A nem T -nél sem tudod ilyen egyszerűen húzni. Sőt, az enyémen jelenleg ugyanúgy nincs semmilyen lehetőség a húzásra. A különbség az, hogy a T -nél valószínűleg nem is lesz, a 3188 -nál viszont van rá esély, hogy megtalálják az ellenszert. De már az sem biztos, hogy kellene. Bob nemrég írta, hogy valamelyik kütyün tesztelte és ha az 1,4 mellett 1080 -as kernelnél bekapcsolta az overlay -t és a denzitást visszaállította 240 -ről, 160 -ra, akkor megszűnt a vibrálás. Na, így legyünk okosak, hogy most mi a tuti!
Közben megtudtam, hogy az enyémen lévő XBMC variáns egy Semper nevű lejátszó, ami az Ouya -buildből lett átörökítve.

(#2084) pusi1981 válasza Zol77 (#2080) üzenetére


pusi1981
aktív tag

Igen használható.
Én a gyári fw-el használom tesztelem és minden ok,nem fagy hálózatban is szépen viszi a 1,54 Gigás 1080p filmet is.
Az órajel 1400 mhz és nem húzható fentebb.

(#2085) anthrax68 válasza #79335424 (#2082) üzenetére


anthrax68
csendes tag

Köszi,
Már nem tudom mit gondoljak. 2 napja bújom a netet, rengeteg firmwaret kipróbáltam, de döglött volt mind. Egy fórumos hozzászólás alapján az imént kipróbáltam egy csomagot: MK802IV_NEWWIFI_720p_NEOTVCROM_1_3_20130809
Ezzel elindult, de igazából semmi nem működik és borzasztóan lassú.

(#2086) #79335424 válasza anthrax68 (#2085) üzenetére


#79335424
törölt tag

Valami nekem nem kerek. Update és restore a Batchtool -ban van. Ezt azokhoz a romokhoz használják, amik 1db img kiterjesztésű fájlban vannak. Ezek általában a gyári romok. A többihez (mint pl. a Neomode) a Flashtool -t kell használni, amit a romhoz szoktak mellékelni. 908 -hoz inkább Finless való. De nem mindegy, hogy I (a régebbi), vagy II (külső antennás) és ezeken belül is kell az alap panel verziószáma. Az MK802IV -rom nem 908 -ra való. Csodálom, hogy egyáltalán elindul rajta. Nekem 802IV -em van, de van itt sok 908 tulaj, ők biztos tudnak segíteni.

(#2087) anthrax68


anthrax68
csendes tag

Azt hiszem az én MK908-asom nem az, aminek mondja magát.Nem megy fel rá egyetlen 908-as ROM sem. Az egyetlen ami eddig működött az a Rikomagices MK802IV.
Amíg a gyári cucc volt rajta, bootolásnál Rikomagic logót
mutatott. Van esetleg tipp, hogy hogyan tudnám kideríteni mit is kaptam? Vagy
próbálgassam a világ összes ROM-ját rátenni?

(#2088) gghrtz


gghrtz
őstag

Orulj neki! Olcsobban kaptal egy jobb cuccot! Egy fenykepet mutatnal a hazarol?

(#2089) pusi1981


pusi1981
aktív tag

Az miért van hogy T-R42-nél egy 42" Pana plazmára nem tudja kiadni az 1080p képet- csak ide oda vibrál a kép próbálna váltani de nem megy neki,míg egy 32" Samu lcd-nél meg vígan átkapcsol 1080p felbontásra?
Táp? :F

(#2090) #79335424 válasza pusi1981 (#2089) üzenetére


#79335424
törölt tag

Viselkedhetnél kicsit felnőttesebben is. Ne higgy el minden mesét! :D A menüben levő felbontásváltó nem azért van, hogy felbontást váltson, hanem..... na, erre még nem jöttem rá. A kínaiak ezzel etetik a világot. Szerinted miért írogatunk 720 -as és 1080 -as kernelekről. Mert kernelt kell cserélni a fullHD -hez. Nézd meg a websopok mutogatott screenshotjain a felbontást! Mindegyiken 1280x672 (plusz a tálca). Kattints rá erre:
whatismyscreenresolution.com
Aztán válts felbontást és kattints rá megint!

(#2091) wazo


wazo
aktív tag

sziasztok szerintetek az IPPLI Mars I2C RK3188 érdemes megvenni? Erre még az van írva hogy sima 3188 van benne. Köszi

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#2092) egykettő válasza #79335424 (#2090) üzenetére


egykettő
aktív tag

Ez az oldal rossz felbontást ír a tetlómon meg az asszonyén is.

[ Szerkesztve ]

(#2093) gghrtz válasza egykettő (#2092) üzenetére


gghrtz
őstag

Tabletemen jo volt. 1920x1280. Milyen telefonotok van?

[ Szerkesztve ]

(#2094) Zol77 válasza gghrtz (#2093) üzenetére


Zol77
aktív tag

egykettő-nek akart menni, nem gghrtz-nek :)
gondolom a státuszsor miatt,meg ha nincs fizikai gomb a telefonon,hanem a képernyőn van,akkor az is lejön a felbontásból.

[ Szerkesztve ]

(#2095) poli27


poli27
veterán

[link] ezekről van valakinek tapasztalat? valami ilyet akarok venni, a lények a spdif kimenete legyen, és menjen az xbmc rajta, ha van valami ötlet másik azt is fogadom szívesen :)

[ Szerkesztve ]

(#2096) Shader válasza #79335424 (#2086) üzenetére


Shader
aktív tag

Akkor az nem értem, ha a restore legyalul mindent, én miért nem tudtam Batchtoolllal 4.4 KK-ról "visszafelé" 4.2.2-re flashelni. A load-nál mindig megakadt. A flashtoollal kellett betallóznom a "régebbi" 1.24 load.bin-t, ífy ment csak. Vagy ezek a load-ok nem kerülnek leradírozásra?
Ui.: Az X7 eddig parádés a FB 1.8 ROM-mal.
KK-et én egyenlőre nem ajánlom.

--- Sent from mobile device ---

(#2097) #79335424 válasza wazo (#2091) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az nekem is tetszik. Csak nem tudunk róla semmit. Sztem ugyanazok az extrák vannak benne, mint a Measy -mben. A mikrofonnak semmi értelme, mert senki sem akar a TV hátuljába beszélni. A kamera is ruppótlan. Custom firmek nem nagyon kezelik ezeket a plusz hardverelemeket. Egy usb hangkártya mikrofonja, egy webkamera, vagy egy beszélbetős távirányító többre lehet jutni. Marad az antenna, de az meg van ismertebb kütyüben is. Bár úgy tűnik, hogy már nincsenek ismert kütyük.

(#2098) #79335424 válasza Shader (#2096) üzenetére


#79335424
törölt tag

Lehet. Én még nem jártam így. Igaz, nem sűrűn használtam a Batchtool -t. A 4.4 -et pedig legkevésbé sem szeretnék.

(#2099) Mike88


Mike88
senior tag

No! A maximum, amit sikerült kihoznom az mk908-ból, HD filmlejátszás témában... Finless 1.7a rom + 720p_cpu1704h_gpu798h_ddr667 OC kernel. HD filmek gyári lejátszóval 720p felbontásig (NAS-ról) problémamentesen mennek, de csak a gyári file explorerből tudom elindítani a lejátszást. XBMC-ből csak a februári hardveres dekódolású megy, de első indítás után advancedsettings.xml filet a megfelelő helyre kell másolni, máskülönben akadoznak a videók. XBMC-vel viszont 1080p-s mkv-k is "mennek", csak 720p-s kernellel teljesen felesleges. Még esetleg kipróbálok egy 1080p-s OC kernelt, hátha lesz belőle végre valami, s akkor tiszta lelkiismerettel tudok megválni tőle.

(#2100) gghrtz


gghrtz
őstag

Azert az 1080p-vel vigyazz, nehogy tulmelegedjen a cucc, mert akkora felbontason nem gyengen dolgozik a gep. Eloszor probald meg csak a RAM+CPU tuningot, es nezd meg mennyire melegszik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.