Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10151) m3tr0 válasza Tothgera30 (#10150) üzenetére


m3tr0
senior tag

Azon vagyok... :DD
Csak találok valami jót.

(#10152) akos3 válasza m3tr0 (#10151) üzenetére


akos3
addikt

Én nem ajánlom az olaszból behozottakat. Próbálj olyat keresni aminek megvannak még a papírja, h itthon lett vásárolva. Vmivel drágábbak, de megéri! :K

(#10153) Tothgera30 válasza akos3 (#10152) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Azért nem minden olaszból behozott gép sz@r, vehet nyugodtan azt is, de csak papírokkal, és csak kiváló állapotút. A haverom is 3 évig keresett gyári Rs 125-öst, végül olaszból hozatott egyet, gyári hengerrel, ami nagy szó ezeknél a motoroknál, és "csak" 11000km volt benne, ja és hozzátenném hogy a hátsó lánckerék is gyári volt, pedig 12 ezrenként cserélni szokták, szóval nem járt rosszul (de ezt már kitémáztuk). Tehát a lényeg hogy bárhonnan hozathat, de a papírok fontosak, és az állapota is legyen tipp-top, máskülönben hagyja ott.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10154) akos3 válasza Tothgera30 (#10153) üzenetére


akos3
addikt

Persze, igazad van, ki lehet fogni jókat is. De azért ehhez elég nagy mázli kell! Sajnos több a gányolt, mint a használható a behozottakból. Az itthon vásároltakat én biztosabbnak tartom :K

(#10155) Tothgera30 válasza akos3 (#10154) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Mindkettő között sok a gányolt, igazán ritka szép motorért pedig küzdeni kell, addig keresni míg meg nem találod, mondjuk itt az én példám is (csak saját felelősségre nyisd meg, mert hirdetésre mutat a link) :D .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10156) Newyorker


Newyorker
addikt

Skacok egy nem működő lepukkant Suzuki Adress Tune típusú robogót mennyiért lehetne eladni, meghirdetni és hol érdemes?

köszönöm

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#10157) nLali válasza Tothgera30 (#10155) üzenetére


nLali
senior tag

Ez egy korrekt hírdetés ! :R

(#10158) Tothgera30 válasza nLali (#10157) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Tudom, ez a legeslegeslegutolsó ára, még rosszat is álmodom az alacsony ár miatt :U . Nem szívesen adom el, ha nem viszik ennyiért, marad, én így is, úgy is jól járok ;) .

Newyorker: Használtauto, Képesmotor, Expressz, Használtmotor, stb. Olyan 30 ezer forint körül hirdesd meg, talán egy kis alku belefér. Képeket tegyél fel róla, minél többet, hogy lássa a vevő melyik alkatrésze jó, melyik nem.

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10159) Newyorker válasza Tothgera30 (#10158) üzenetére


Newyorker
addikt

Köszönöm!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#10160) Gergello válasza akos3 (#10154) üzenetére


Gergello
addikt

Itthon kivett ilyet egyáltalán újonnan? Ami itthon fut annak szerintem 80% import.

(#10161) birdhouse


birdhouse
csendes tag

ma sikeresen vizsgáztam forgalomban, így hát megvan a jogosítványom A1-re!! :DD :DD :DDD már csak a vizsgaigazolást kell kiállítani, elmenni az okmányirodába, majd kivárni hogy kihozzák :W

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

(#10162) Tothgera30 válasza birdhouse (#10161) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Akkor kb. egy hét és a kezedben van a jogsi :D . Milyen motor lesz véve ;] ?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10163) Barell


Barell
senior tag

Üdv. Lenne egy Motowell Kid robogóm. 4. éve van meg lényegében bajom nincs vele, nem is volt 1 kivételével. Elég lomha. Nem igazán húz. Nem mostanában jött rá hanem egyszerűen ilyen. Próbáltam 98as benzinnel semmit nem változott. A hangja sem olyan mint pl egy Magnet Cityé hanem mélyebb meg nem pörög úgy egyszerűen. A lényeg ebben az lenne hogy van-e valaki aki ért annyira hozzá hogy mit lehetne benne cserélni? A motor 25-30nál felpörög 40ig aztán 65nél megint. Mondtak olyat hogy ezt kuplung rugóval lehet szabályozni meg ilyesmiket, nem vagyok nagy szakértő. De én a gyújtásra előbb gondolnék. De azon belül sem tudom hogy pontosan miket kell cserélni. Gondolom az is több részből áll. Na lényegében ennyi ha valaki tud segíteni azt megköszönném. Kipufogót kapna mindenképp valamit de az nemhiszem hogy rengeteget javítana a gyorsuláson max végsebességen de az meg elég amennyit megy. Jöhet olyan válasz is hogy egyszerűen cseréljem le a motort, az is tervben van de ha van valami egyszerű megoldás hogy pörögjön a kicsike akkor ez megfelelne nekem tökéletesen. :)

(#10164) Barell válasza Barell (#10163) üzenetére


Barell
senior tag

Esetleg még variátor csere. :F

(#10165) birdhouse válasza Tothgera30 (#10162) üzenetére


birdhouse
csendes tag

még semmi sem biztos, de a befutók: ybr, xt, ,xr, cbr, cbf. legesélyesebb a cbr(előző széria)

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

(#10166) Tothgera30 válasza birdhouse (#10165) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Látom, majdnem használt árlista szerint rendezted őket növekvő sorrendben. Amúgy egy régebbi szériás kiscibbert most adtak el innen Tuzsérról, szegény kapott eleget a gazdájától, de az egy másik sztori. Én az XT-t és az XR-t nézegetném elsősorban, az YBR meg nagy kedvenc, csak gyengébb mint az MZ-m így olyanra már nem ülök át. A CBR nagyon tetszik, főleg az új, a CBF meg olyan rovarszerű, az nem nagyon jön be.

Barell: Nézz szét itt is, ezekkel a modellekkel gondolom megegyező altrészek vannak benne (licensz Honda levegős blokk, stb).

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10167) birdhouse válasza Tothgera30 (#10166) üzenetére


birdhouse
csendes tag

hát igazából nekem a cbf nem annyira tetszik, meg annyira nem is olcsó még, mer viszonylag új modell. ybr-t nagyon szerettem hajtani oktatáson is, kényelmes meg minden csak csúnyácska. Xt-x nagyon tetszene, nemtom még mi lesz vele, mer jobbak már megin 500nál kezdődnek. Xr sem az ami nagyon bejönne, csak ő is egy alternatíva. előző szériás cbr lesz sztem befutó, mer ugye árához képest nagyon jó, megbízható, sőt vizes, és elől hátul tárcsás is. 320ér néztem most egyet, de mintha azt elvitték volna. Na mind1, majd ha van fejlemény, vagy ha megyek motort nézni, majd szólok.

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

(#10168) Barell válasza Tothgera30 (#10166) üzenetére


Barell
senior tag

Az rendben van hogy milyen cuccok vannak ezt az oldalt nézegetem én is de nekem az kéne hogy pontosan mivel érhetnék el valamit. Nem akarok fölöslegesen bevásárolni.

(#10169) runner 125


runner 125
nagyúr

Mire nem képes egy robogó?! ;] :DDD

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10170) nLali válasza runner 125 (#10169) üzenetére


nLali
senior tag

Tiszta hülye, aki nemnormális...Ennél még a görkori is jobb lett vna.

(#10171) runner 125 válasza nLali (#10170) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nagy a gyanúm, h már az elején nem stimmelt valami, biztos nem poénból tologatta körbe-körbe, mind1, OMG kategória.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10172) nLali válasza runner 125 (#10171) üzenetére


nLali
senior tag

De miért kellett tologtani? Egyáltalán robeszt lehet tolva indítani? Fegyverre van pénz, de olyan gépre, ami indul már nem tellik...

(#10173) hoby36


hoby36
senior tag

Hellotok!Valakinek van tapasztalata erről a robogóról?:[link]
Apám nézegeti nagyon.Tudtok róla valamit?Csak munkábajárni használná végül is.

A logikában semmi sem véletlen!

(#10174) nLali


nLali
senior tag

A hátsó sárvédő kötelező tartozéka a motornak? Én egy elegáns mozdulattal levágtam :DDD
Remélem a rendőr nem akar belekötni. Én hátam lesz vizes, de vállalom, mert sokkal jobban mutat a gép.

(#10175) birdhouse válasza hoby36 (#10173) üzenetére


birdhouse
csendes tag

Én el se mennék megnézni. Apukád ne vegyen ilyet, ha csak nem szervizbejárós motort akar :D

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

(#10176) hoby36 válasza birdhouse (#10175) üzenetére


hoby36
senior tag

Rendben.A Motowell-ről mit tudsz?Az is hasonló?Állítólag magyarországon szerelik és jó a szerviz.

A logikában semmi sem véletlen!

(#10177) birdhouse válasza hoby36 (#10176) üzenetére


birdhouse
csendes tag

ismerek olyat akinek nem volt vele baja, de több olyat aki szOp vele rendesen, szóval ha tanácsolhatom maradjatok a rendesebb márkáknál. Egy régi yamaha jog pl kimegy a világból, igénytelen motor, és olcsó is. Munkába járásra tökéletes :K

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

(#10178) Gergello válasza nLali (#10174) üzenetére


Gergello
addikt

Le se ... nálunk. Ilyet még nem is hallottam.

(#10179) runner 125 válasza nLali (#10174) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10180) Tothgera30 válasza hoby36 (#10176) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Szerintem nyugodtan nézegetheted, de előtte nézd még a Keewayeket. Viszont én szívem szerint nem kínai gépet ajánlanék, hanem egy Kymco-t, mondjuk egy Agility-t, az 4 ütemű, levegős, keveset eszik, és kimegy a világból ha akod.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10181) DigitXT


DigitXT
félisten

Ma a következő kis üzenetet találtam a robogómon, egy kedves,
és intelligens bringástól, idézem: "Mi a faszért kell a biciklitároló
elé állni te fasz, ha nem használod?!"
Persze az a tény, hogy a
kb. 10-15 elemű tárolóban egy bringa sem állt az érkezésemkor,
de a távozásomkor is csak ~ három, ráadásul nem is álltam rá a
tárolóra, maximum egy bicikli kényelmes (!) útját (nem a helyét!)
álltam el nem számít semmit, így kell a dolgokat elintézni: fasza.
Kíváncsi vagyok, hogy akkor is emberkedett volna, ha ott vagyok?

De nem ez a gond. A gond az, hogy hogy veszi magának bárki
is a bátorságot, hogy hozzányúljon más motorjához, s elkezdje
tologatni, feszegetve a kormányzárat; a tárcsafékzárat meg úgy
rácsapva a telóra/fékre, hogy rászorul, alig bírom utána leszedni!

Kicsit felbaszta az agyamat: ha kárt tesz a motoromban, akkor
kit jelentsek fel? Hab a tortán, hogy mellettem (a biciklitárolótól
még messzebb parkoló) Kawasaki Ninja is kapott ilyen fecnit...
(Nem olvastam el, csak rápillantottam, valami faszozás azon is
volt, pedig szegény csaj (!) biztos nem állt rá arra a szarra.:R)

És vazze, ha éppen én is hozzálakatoltam volna egy lánccal a
cuccot ahhoz a rohadt vaskarikához, akkor az okés lett volna?
Vagy ha totál ráállok, és elfoglalom a "helyét", akkor ő nekiáll,
és félretolja a cuccot? A más cuccát? Mondjuk más bringáját?
Autóját? Eszem-faszom megáll: csalódtam a biciklisekben.:(((

(#10182) Dízeles válasza DigitXT (#10181) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Atomot neki :(((

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#10183) Gergello válasza DigitXT (#10181) üzenetére


Gergello
addikt

Kb. ennyit tudok mondani rá én is.

Rakd oda legközelebb is, egyszer csak sikerül összetalálkozni azzal aki rárakja. :K

(#10184) m3tr0


m3tr0
senior tag

Na sziasztok ismét.
Azt hiszem megvan a kiszemelt motor.
Egy Benelli 491 Superbike Replica,persze közel sem hibátlan...
Baromi jól megy, jók a fékek, nagyon sok rajta az eredeti cucc, persze van olyan is ami már nem az.

A legnagyobb baj az,hogy hiányzik róla 2 kis idom, a hátsó nagy idom két végén van 1-1 kis "légbeömlőt" formáló idom..ezek hiányoznak. Az árat is így alkudtam ki.:)
De mondtam a srácnak,ha tud, akkor az kell nekem.

Szóval ha esetleg valaki tudna ilyet szerezni, akkor az szóljon, meghálálom. :C

Még nem hoztam el, nem is foglaltam le, de srác volt osztálytársam..szóval,sztem tuti megveszem. :DD :))

(#10185) DigitXT válasza Gergello (#10183) üzenetére


DigitXT
félisten

:DDD Az a vicc, hogy nem szoktam ott állni, sőt:
most is csak egy rendezvény miatt voltam ott,
így össz-vissz három órát voltam a környéken,
fel sem merült bennem, hogy esetleg túl közel
álltam a biciklitárolóhoz... Már az első "méreg"
lement, legközelebb inkább kerülöm a helyet...

(Érdekes, hogy a bringás topikban is baromnak
tartják az illetőt, de azért csak volt egy arc, aki
ki akarta hozni belőle, hogy én vagyok a hibás.)

(#10186) Gergello válasza DigitXT (#10185) üzenetére


Gergello
addikt

ááá biciklisek...
épp ezért nem engedem át soha ;]

(#10187) runner 125 válasza m3tr0 (#10184) üzenetére


runner 125
nagyúr

Benelli-vel az a szívás, h nem kapsz hozzá idomot.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10188) m3tr0 válasza runner 125 (#10187) üzenetére


m3tr0
senior tag

nem baj, de nagyon tetszik,minarelli blokkos,vízes,karbis, elöl-hátul tárcsás, ha minden kötél szakad,akkor az ismerősökkel hozatok Olaszországból hozzá idomot...

(#10189) Tothgera30 válasza m3tr0 (#10188) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Vedd meg nyugodtan, amúgy mennyiért adná oda?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#10190) m3tr0 válasza Tothgera30 (#10189) üzenetére


m3tr0
senior tag

Nem lesz olcsó, kb. pont piaci áron, 160 ezret kér érte.
Ahogy néztem a hasonló évjáratúakat ás állapotúakat, ilyen árban mennek.

(#10191) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Sziasztok! Suzuki Sepia robogóm van. Tavaly nyáron úgy tettem le, hogy semmi baja nem volt, most hogy elő akartam venni nem indul... A karbiba fröcsköltem egy kis benzint, na az amig tartott addig ment is, de mihelyt elfogyott leállt... Sőőt olyan is volt, hogy beindult ezzel a módszerrel és mentem is vele, (bár nehezen kezdett el húzni) aztán mikor lassitani kellett akkor leállt a motor és nem lehetett már rúgásra se inditani. Szerelő szerint iugy látatlanba valami baj lehet a karburátorral. Szerintetek mi lehet vele? Én leszedtem kitakaritani a karbit. Eleve ilyen fehér trutyi volt benne, azt kimostam, a két kis fúvókát at piszkáltam tűvel de csak az egyik megy át a másik nem. Mit tegyek? használt karbit 5-6ezerért adnak egyenlőre nem szeretnék venni ha meg lehetne oldani a problémát. Valami tipp?? :R

(#10192) hoby36 válasza Bull Boss (#10191) üzenetére


hoby36
senior tag

Nekem is sepiam van.Mindenképp takarítsd ki a karbit rendesen.A fuvókát sürített levegővel fujasd ki,vagy vezetékből huzz ki egy szál drótot és úgy.A vákumos csapod működik rendesen?

A logikában semmi sem véletlen!

(#10193) Bull Boss válasza hoby36 (#10192) üzenetére


Bull Boss
senior tag

az a vákuumos csap az hol van? mert lehet az a baja, mert ha beindul " szivni " a benzint akkor megy rendesen. Igy is 70esre van felfúrva úgy húz mint a bolond ha beindul.

(#10194) Gergello válasza Bull Boss (#10193) üzenetére


Gergello
addikt

Tank alján. Oda szokott menni 2 cső. Ha az egyiket szívod, akkor a másikon jön a benzin.

(#10195) bajnokpityu válasza m3tr0 (#10190) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ennyiért már roxit is kapni,hasonlóan romos külső állapotút.
alkatrész tenger,és zseniális élménymasina.egyébként én épp gondolkodom rajta, h eladom.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#10196) runner 125 válasza bajnokpityu (#10195) üzenetére


runner 125
nagyúr

Na, és h h? Mi lenne helyette?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10197) bajnokpityu válasza runner 125 (#10196) üzenetére


bajnokpityu
félisten

egy uj roxi,vagy ha találnék esetleg hibátlan 4T normális villás runnert rendszámmal.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#10198) akos3


akos3
addikt

Hú ha most egyből el tudnám adni a bws-t komolyan megvenném ezt, ez elég jó árban van. Mondhatni, h kihagyhatatlan..Csak hát pénz nélkül ... :U

(#10199) akos3


akos3
addikt

Gergő!
Ugye jól láttam, h a sportmotoron Te szoltál hozzá egy fehér vespa gallériához, mert érdeklődtél iránta?! Tessék feltette a hirdetést ma! Eléggé egyben van :K

(#10200) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Vettem egy Igol STS-R 100% szintetikus 2T olajat viszont aztán utánaolvastam és rájöttem hogy ez az olaj inkább versenymotorokba való mivel az olajnak nagyobb hő kell ezzel együtt ugyebár nagyobb a fordulat is ami eltudja égetni ezt az olajat. és nemtudom hogy beleöntsem-e robogómba szerintetek? ha beleöntöm nemfog eldugulni a kipum illetve henger besülni stb? vagy szerezzek bele scooter-t ami télleg robogóba való olaj?

iPhone 13 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.