Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
Télen tervezem egy DR 70ccm hengerszett beszerzését a Piaggio Typhoon-omba. Mit gondoltok, próbáljam meg először a katalizátoros gyári kipufogóval, vagy mindenképp vegyek hozzá valami "sportosat"? Igazából 0-60-ig a gyorsulás tetszik, csak 60 felett megy nagyon nyögvenyelősen, így a hidegben még a 68km/h is nehézkes(bemelegedve is), nyáron 70 körül volt a max önerőből. Fúvóka a gyári van benne(0,53mm, ha jól tudom), de nem hiszem, hogy nagyobb fúvókával sokkal többet érnék el az 50-es henger miatt. A kipun a vakcső már nincs rajta, illetve a varióban nincs benne a gyűrű, ennyi eddig az összes módosítás rajta.
Van egy Motoforce varióm is, a henger mellé azt is betenném(most azért nincs benn, mert kis fúvókával 40 felett megtorpant).
Hozzáértőre bíznám a szerelést, ha sikerül megbeszélni. Saját kézzel rakott össze több evo2 roxot, és most Piaggio-t nyúz, ha jól tudom.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#12002) DigitXT válasza runner 125 (#11985) üzenetére


DigitXT
félisten

Az első annyira nem tetszett, a másodiknak bejövős a volt a
hangja, csak ott meg a motor nem jön be egyáltalán: LOL.:DDD

[ Szerkesztve ]

(#12003) runner 125 válasza bajnokpityu (#12000) üzenetére


runner 125
nagyúr

Komolyan lemérem a hétvégén! Nem vagyok szar kondiban, de amikor a földön guggolva raktam fel, egyszer majdnem előrebuktam. :D

Akkor mi fogja vissza enyémet? Ha, csak logikusan végiggondoljuk.
Pl. megnyitsz egy csapot, a víz az egyenes csövön hamarabb / könnyebben átfolyik, mint egy össze vissza tekerten.
Az enyémet piszkosul visszafogja a gyári, az tuti.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12004) runner 125 válasza CHIPman (#12001) üzenetére


runner 125
nagyúr

A DR vashengerhez jó a gyári cső is.
Bár egy sportcső jobban pörgeti - ahogy az anyagiak engedik. Nem szükséges.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12005) CHIPman válasza runner 125 (#12004) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Hát most a henger egy nem tervezett kiadás, szal inkább próbálom lenn tartani a költségeket. Izé. Katalizátoros a puff, az nem gáz? Mondjuk haver a TOP versenyszettet használta katalizátorossal a roxon, és alig akart menni, csak tegnap óta megy rendesen a Leo Vince TT-vel. ;] Gyengébb ez a henger annyival, hogy nem lesz baj a katalizátor?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#12006) bajnokpityu válasza runner 125 (#12003) üzenetére


bajnokpityu
félisten

hidd el kellhet folytás 4Thez is.és annál több is,mint amennyit amit a nyitott végek biztositanak.te logikáddal a gyors gáz az nagyobb teljesitménnyel egyenlő. de ez nem igaz. meg nem mondom,honnan az infó,de - ne is hidd el, inkább próbálj utánanézni, aztán küldd át a linket- :))

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#12007) bajnokpityu válasza CHIPman (#12005) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ha túlfojtod,attól a hengernek sztem nemigen lehet baja.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#12008) DigitXT válasza runner 125 (#12003) üzenetére


DigitXT
félisten

Én is kíváncsi lettem, mennyi az annyi. 4,5-5 kg-nak sikerült
megmérni sima személymérleggel, kiput a kézbe véve...:R
Nem tudom, hogy a 4Road mondjuk mennyivel könnyebb, de
mindegy is: nem vártam teljesítmény-növekedést, elég az ha
nem megy rosszabbul, miközben állat módjára szól...:))

Ha lesznek hosszabb távú tapasztalataim vele, beszámolok.
Nagybátyám pl. fékpadokat gyárt, de rákérdeztem: fékhatás
mérést tudnak csak a cuccaik, teljesítménymérést nem.:(

(#12009) CHIPman válasza bajnokpityu (#12007) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nem is volt baja, csak nem húzott. Vagyis de, hidegen. De akkor nagyon.
Ha meg a katalizátoros dolgomra jött, akkor köszi. :R

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#12010) runner 125


runner 125
nagyúr

50ccm-ben elért rekordok, kronológiai sorrendben.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12011) matyibalogh


matyibalogh
csendes tag

Sziasztok!

Van egy kis problémám....
Az Aerox-szal estem a plázaparkolóba...(de csak eldőlt a motor)
Utána jöttem ki és kezdett gyengülni a motor majd leállt!
Tettem bele benzint elment egy darabig.
Kevés olaj volt benne tettem bele azt is!

Elmondtam a problémám egy szerelőnek mondta hogy tuti a benzincső lehet megtörve mivel mindig ugyanaddig megy a gép, leáll és ha állnihagyom egy idő után megint megy de csak 1km-t!

Szétszedtem a hátát, benzincsőt leszedtem...semmi baja!
Visszatettem, ugyanúgy dadog és fullad...

Valami elképzelés, ötlet, valakinek? :F

●A lányok röpiznek, a fiúk fociznak..A Férfiak pedig EDZŐTEREMBE járnak!●

(#12012) runner 125 válasza matyibalogh (#12011) üzenetére


runner 125
nagyúr

Gyertya, gyertyapipa?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12013) matyibalogh válasza runner 125 (#12012) üzenetére


matyibalogh
csendes tag

Nemtudom..A gyertya nemrég lett beletéve...
Most vettem le újra a benzincsövet vízzel kimostam, megszáritottam..mégrosszabb! :(

●A lányok röpiznek, a fiúk fociznak..A Férfiak pedig EDZŐTEREMBE járnak!●

(#12014) runner 125 válasza matyibalogh (#12013) üzenetére


runner 125
nagyúr

Kipufogóba nem ment valami? Karbi nem csúszott le a szívócsonkról?

Vízzel mosni a benzincsövet?! :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12015) matyibalogh válasza runner 125 (#12014) üzenetére


matyibalogh
csendes tag

A szomszédom(elég precíz ember) és persze motoros, elkezdett foglalkozni vele!
Holnap veszek bele levegőszűrőt és oda a tömítést, a kiput holnap szétszedem, és amikor ő indította be semmi baja nem volt, többen nézték! (persze nálam baszik indulni,..tuti alien a csávó) :DDD

●A lányok röpiznek, a fiúk fociznak..A Férfiak pedig EDZŐTEREMBE járnak!●

(#12016) matyibalogh válasza runner 125 (#12014) üzenetére


matyibalogh
csendes tag

A szomszédom(elég precíz ember) és persze motoros, elkezdett foglalkozni vele!
Holnap veszek bele levegőszűrőt és oda a tömítést, a kiput holnap szétszedem, és amikor ő indította be semmi baja nem volt, többen nézték! (persze nálam baszik indulni,..tuti alien a csávó) :DDD

●A lányok röpiznek, a fiúk fociznak..A Férfiak pedig EDZŐTEREMBE járnak!●

(#12017) DigitXT válasza matyibalogh (#12015) üzenetére


DigitXT
félisten

Esetleg kérdezd meg tőle, hogy mi a trükkje: lehet, hogy ő pl. nem húzott
neki gázt az indításhoz, te meg igen, ennyi különbségtől simán nem indul.

(#12018) matyibalogh válasza DigitXT (#12017) üzenetére


matyibalogh
csendes tag

Figyeltem amúgy...
Húzta a gázt de szivatót nem húzta és simán ment a motor!
Nekem meg így nem indul csak szivatóval és egyből leáll!

●A lányok röpiznek, a fiúk fociznak..A Férfiak pedig EDZŐTEREMBE járnak!●

(#12019) akos3 válasza matyibalogh (#12018) üzenetére


akos3
addikt

Csakúgy kiváncsi vok, h szerintetek milyen motor ez? [link]

(#12020) runner 125 válasza akos3 (#12019) üzenetére


runner 125
nagyúr

CBR koppintás, az sem egy erőművész, hát ez..

S amúgy is, szerintem az ilyen kínai csodákat tessék elfelejteni.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12021) akos3 válasza runner 125 (#12020) üzenetére


akos3
addikt

Jah nem gondoltam, h megveszem. Csak az árán megakadt a szemem. És hát a futott km alapján szinte még új. pár évet ez is elmenne gondolom. Legnagyobb gond az az erő igaz. cbr se egy irőművész sajna:S Bár annál nem lehet tudni pontosan. Mindenki mást mond. Vki 120at mond, vki azt mondta h sportdobbal 135/140et is ment. Ára miatt nekem elég esélyas a kis cbr amúgy...Nem nagyon találok még egy iylet ami megfelelne..

(#12022) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Nah, ha kell egy brutális gép valakinek, akkor eladom a kis Jawa Babettám, mivel talán összesen 3-4 m-t mehettem vele :B . Komolyan, volt két szerelőnél, kicserélték a benzincsövet, üzemanyagcsapot és pár tömítést mert ugye azért mégiscsak kb. 20 évet állt, persze azért 6 ezer forintot elkértek, míg két napig ott olt é s nézegették :U . Szóval most hétezerakárhány km-rel eladnám mondjuk 35 ezer magyar forintért :K .

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#12023) bajnokpityu válasza Tothgera30 (#12022) üzenetére


bajnokpityu
félisten

bunkózhatok?
gyári állpotú?mennyit meg? :))

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#12024) Tothgera30 válasza bajnokpityu (#12023) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Bunkózhatol ;] . Persze, olyannyira gyári hogy visszarepülsz vele az időben :DDD . Ha beindítod akkor akár átlépi a villanybicajok és 80 éves pilótájuk versenysebességét is, de csak ha erősen rádőlsz és 100-as oktánszámú benzinnel tankolsz, persze én 40-45km/h fölött még nem mentem vele ;] .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#12025) runner 125 válasza Tothgera30 (#12024) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hogy folytassam a sort;

Postázod is? :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12026) Tothgera30 válasza runner 125 (#12025) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Akár ;] ! Egyben kéred, vagy összerakósban :P ?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#12027) Gergello válasza Tothgera30 (#12022) üzenetére


Gergello
addikt

Nem volt egy jó kör ezekszerint., :(

(#12028) Gergello válasza matyibalogh (#12018) üzenetére


Gergello
addikt

Haverom is eljátszott egy ilyet. Nem volt rajta gyújtás. :W :O

(#12029) DigitXT válasza Gergello (#12028) üzenetére


DigitXT
félisten

A haveron?:DDD

(#12030) Gergello válasza DigitXT (#12029) üzenetére


Gergello
addikt

:DDD

(#12031) Gergello válasza CHIPman (#12001) üzenetére


Gergello
addikt

Ha úgy is hozzáértő rakja össze, akkor kérdezd meg tőle.
Ezt a kérdést itt már szerintem 5ször feltetted és mindig ugyanaz volt a válasz.

(#12032) Tothgera30 válasza Gergello (#12027) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nem is motorozom, meg az idő sem olyan volt, szóval nagy valószínűséggel eladom vagy elspájzolom az utókornak.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#12033) jasszer


jasszer
senior tag

Sziasztok,

Dilemma van: elkezdtem futarkodni (irat/kuldemeny, nem pizza) suli mellett egy 50-es Scaraval, de sajnos 3 nap utan kiderult hogy sajnos keves az ora szerint 70-es vegsebesseg. Egy 125-os 4T, nagy kerekekkel idealis megoldas lenne, de:

Bar nem szivesen mennek rendszam nelkul - ugye moralisan is kifogasolhato a dolog - ha rendszammal megyek akkor a fizetesem tobbszoroset biztosan buntetesre es parkolocetlikre kolthetem, ha rendszam nelkul az allando para, ha marad a Scara az eletveszely hosszutavon.

Van valakinek infoja hogy mennyire necces manapsag Bp-en 125/50-nel menni? Vagy hogy miket neznek a rendorok egy kullemben egyezo tipusnal? (marmint ahol az otvenes es a nagytestvere is ugyanabban a vazban van)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#12034) runner 125 válasza jasszer (#12033) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ez necces. Sokszor volt már téma, régebben nagyobb biztonsággal volt bejátszható, de manapság már szerintem felejtős.
S igazság szerint, nem kell ahhoz nagy koponyának lenni, h megmondja az ember valójában mekkora.
Motorosrendőrnek, ha rosszabb kedve van a hangjából megmondja neked, h ez nem 50-es.
Illetve ugye létezik a KPM-sdi, ahol egyértelműen bevizsgálható, ez nyilván nagyon szélsőséges eset, de olvastam már olyat is, h felhívtak egy márkaszervizt, s váz/motorszám alapján megmondták, h mekkora.
Innentől fogva meg már alapból 3 szabályt szegtél meg. (Biztosítás, Jogsi hiánya, Műszaki hiánya, s esetleg amiért megállítottak.)

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12035) jasszer válasza runner 125 (#12034) üzenetére


jasszer
senior tag

Jah, kabe en is erre jutottam, ugyanakkor pl. a "segedmotorosokat" sem cseszegetik hogy nem 40-nel mennek a szelso sav jobb oldalan.

A masik fele viszont az hogy rendszamossal buszsav, parkolas, forgalom elol elzart utcakat megjatszani mennyire gond? A GS-emmel ket eve rendszeresen nyomtam a buszsavot, sosem volt belole gond, megalltam fizetoovezetben barhol/barmikor, mostansag nem fekudtek ra ezekre? (mondanom sem kell hogy ezek nem opcionalis dolgok ha idore kell menni) :(

[ Szerkesztve ]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#12036) akos3 válasza jasszer (#12035) üzenetére


akos3
addikt

Buszsávot lehet használni hivatalosan is!

(#12037) runner 125 válasza jasszer (#12035) üzenetére


runner 125
nagyúr

...jah, erről akkor lemaradtál, de már hivatalosan is tolahtod buszsávban, illetve hivatalosan előregurulhatsz autók között pirosnál. Így már nem is olyan rossz nem? :)

Ez a fizetőövezet motorral nálam kérdéses. ..én megmondom őszintén, h járda szélen / olyan helyen állok meg vele, ahol nem zavarok senkit, de parkolójegyet én még az életben nem vettem rá.
Meg úgy őszintén, hova rakod? Bárki leveheti.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12038) jasszer válasza runner 125 (#12037) üzenetére


jasszer
senior tag

Igen, errol csunyan. :)
Kulfoldon voltam egy evig, ezert vagyok ilyen tajekozatlan.

Igy mar nem is olyan rossz a helyzet, koszi a valaszokat. Akkor bakker ezert nem huzzak ram mostanaban annyian a kormanyt mikor eloresorolok...

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#12039) runner 125 válasza jasszer (#12038) üzenetére


runner 125
nagyúr

:D

Látod, érdemes volt idetévedned. :)
..nem beszélve arról, h kb. kevesebbet fog enni a 125-ös 4t-d. Jók ez a Scara-k, bírják a strapát.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12040) jasszer válasza runner 125 (#12039) üzenetére


jasszer
senior tag

Helyi pizzerianal dolgozni, varosban maszkalni amugy tokeletes lenne, de igy hogy naponta 10 orat kell rajta tolteni elegge "keves", sokat kivesz az emberbol a menekules az autok elol, kulonosen az idegesito mikor latom hogy par pillanat mulva valtani fog a kovetkezo lampa pirosra, cammogok fele a vegsebesseggel es pont telibekapom, pedig kis plusszsebesseggel siman aterhettem volna.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#12041) bajnokpityu válasza jasszer (#12033) üzenetére


bajnokpityu
félisten

csáá Jasszer!

rég láttalak,kb 3 éve?UKban jártál?
GS megvan még?

figy,nekem az 50es vizes roxi megy bő 80at-valóságban.
szal nem kell feltétlen 125,és extra rizikó.
én mindenhonnan azt hallom,h a motoros rendőrök erőteljesen rá lettek állítva a kis-nagymotorokra

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#12042) DigitXT válasza jasszer (#12033) üzenetére


DigitXT
félisten

Én egy évet lehúztam így: soha nem igazoltattak... Persze rögtön az elejétől
rendszámoztatni akartam a gépet, mert a feeling nem volt az igazi: ha rendőr
került a látómezőmbe, mindjárt rosszabbul éreztem magam... És alapvetően
nem vagyok "olyan": lelkiismeretileg is zavart ez az egész, hogy nem legális.
Noha nagymotoros jogsim nekem is volt, szóval runner 125 megállapításának
egy része rám sem volt igaz.:R Viszont tény, hogy ha valakinek van hozzá
szeme, akkor már ránézésre megmondja, hogy az adott gép nem 50-es: egy
motorosrendőrnek azért biztos van ebben tapasztalata. (Ettől függetlenül mai
napig rengeteg nagynak látszó robogót lehet látni Bp-en rendszám nélkül.) Na
nem mintha a rendszám annyi plusz költséggel járna, ha már megcsináltattad:
pl. ezt a parkolócetlit nem is tudom értelmezni, mert nincs zárt szekrény, ami
"megvédené" a cetlit, tehát gyakorlatilag esélytelen, hogy rárakd a motorra, és
az alapján ne büntessen a parkolóőr... Ebből viszont arra következtetek, hogy
nem is nagyon szabadna foglalkoznia veled. Jó, mondjuk egy mélygarázsban,
ahol beléptetőrendszer van valószínűsíthető, hogy fizetni kell, de az meg már
az üzemeltetőn múlik, hogy milyen konstrukcióban engedi be a motorokat.:)

Egyéb büntetés meg értelemszerűen akkor merülhet fel, ha megállítanak (de
ez rendszám nélkül használt nagyrobogó esetén sokkal neccesebb), vagy ha
fotóznak, de az meg viszonylag ritka (jó esetben: pláne, hogy hátulról kell;]).
Btw. most meg más miatt "izgulhatok", ha rendőrt látok, az egyik a xenon, a
másik meg az elég hangos kipufogó.:DDD De mindkettő közlekedésbiztonsági
jelentőséggel bír (az én életem védi), szóval alapvetően felvállalom ezeket.:)
A xenon pl. tökig le van tekerve, ráadásul csak 4300K: nem villantottak még
rám, hogy vakítanám őket: csak szimplán jól látok vele... A kipu meg elvileg
"E" szabványos, más kérdés, hogy ezt hangtompítóval, vagy nélküle teljesíti.
A LED-es izzók meg tökéletesen látszódnak: innentől asszem nincs kérdés.

(#12043) jasszer


jasszer
senior tag

Aha, UK volt. :K

A 125/50-et mar teljesen elvetettem, a 80 km/h mar nem rossz, de ma pl. Budaorsre es Torokbalintra kellett mennem, oda mar inkabb egy 100 km/h-s vegsebesseg lenne jo. Lehet hogy a GS-sel kellene dolgozni es atallni E85-re... :)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#12044) runner 125 válasza DigitXT (#12042) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jah, ezek miatt kicsit én is fosok, de itthon _még_ nem foglalkoznak vele. Ausztriában annál inkább, azóta nem is voltam kint motorral. :D

..ezek megint nagy fasságok', s én is így gondolom. A xenon jól veret, sötétben 2x úgy látni vele, mellesleg világosban is sokkal nagyobb presztízsed lesz tőle, s teszem azt - papi nem jön ki eléd, ha éppen kilóötven környékén mész, mert arra néz és vakítja"", s inkább megvár.
A hang valóban ismét király dolog, de az enyém már tényleg túlesik egy ponton, nem tagadom, ha valaki pl. mellettem menne el vele nagy gázzal gyalogosként, én is anyáznék. (Ha nem lennék motoros, de az vagyok, így csak mosolygok. :D )
De nem gáz, ettől leszek még egészségesebb. ;]

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12045) bajnokpityu válasza jasszer (#12043) üzenetére


bajnokpityu
félisten

diosdrol jártam be a városba.nincs fél perc sztem időben,ha ezzel vagy a CBRel mék be.
országúton az aeroxszal legalább annyi loosert előzök meg,mint ahányan engem.és ez még csak 50es.tavaszra fentlesz a 70es henger végre,akkor sztem nyujtott végsebbel meglesz a 100sik uton óra szerint.hozzá tartozik,hogy ilyen tempóval,ennyire felhúzva 4-5litert eszik.

sztem nem érsz semmit az E85el.buzukival vagy 5000km-en keresztül teszteltem,elektronika nélkül.(elektronikával jobban menne,de még többet enne)igy simán annyival evett többet,amennyit spórolhattam volna.gyakorlatilag tök mindegy mit csináltam,a végére ugyanannyi forintra jött ki 1 km.ellenben úgy ment,mintha 3 henger járna

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#12046) jasszer válasza bajnokpityu (#12045) üzenetére


jasszer
senior tag

Jah, kozben utanaolvastam az E85 kerdesnek, hat sokkal nem lennek elorebb. Marad a 125/4T nagykereku robi rendszammal, csak meg a tipust kell megalmodni.

Az Aerox sebessegre mondjuk mar teljesen jo lenne, csak egy heten 40-50 orat vegigtolni rajta (hosszabb utakkal) az azert kemeny lehet, mint ahogy a Scaraval is ez a masik baj.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#12047) bajnokpityu válasza jasszer (#12046) üzenetére


bajnokpityu
félisten

roxi nem alkalmas sztem sem heti 50órára...
szoktam látni futárokat ezzel a tipussal,ezzel együtt.

de fél év alatt olyan kilométermennyiségnél már megérné a 124-4T.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#12048) runner 125 válasza jasszer (#12046) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ha a külső nem számít, akkor mindenképpen valami nagy kerekűt nézz szvsz. Bár ízlések és pofonok..., de nekem nem jönnek be ezek a retro formák.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12049) jasszer válasza runner 125 (#12048) üzenetére


jasszer
senior tag

Jah, irtam is hogy csak nagykereku johet szoba. Az hogy hogy nez ki meg egyaltalan nem erdekel, nem hobbieszkoz lesz ugysem, plussz ha ronda akkor nem lopjak. :U

bajnokpityu: Amennyire megfigyeltem a kiskerekuekkel inkabb a pizzasok dolgoznak, ott annyira talan nem veszes mert egy joval kisebb teruletet jarnak be, annak minden negyzetcentimeteret ismerik (azaz tudjak merre vannak a katyuk) es sokat szallnak le a motorrol, olyankor kicsit atmozgathatjak az elmacskasodott tagjaikat.

[ Szerkesztve ]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#12050) runner 125 válasza jasszer (#12049) üzenetére


runner 125
nagyúr

Igaz, Bp.-n így kell gondolkodni, sajnos. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.