Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#7451) brumi1024 válasza MaxxDamage (#7434) üzenetére


brumi1024
veterán

A mobil gtx660m kicsit gyengébb mint az asztali hd5770. Ez a vga kb 20k innen az apróról, és elég gyenge asztali viszonylatban. 100k-ért ati 7950-et, vagy gtx670-et kapsz aminek notebookos párja nincs, esetleg a csúcs gtx680m/7970m sli/crossfire konfigok milliós összeg körül, brutális súllyal és fogyasztással, és a sli összes hátrányával.

(#7452) revibe


revibe
csendes tag

Na most már nekem is nagyon érik a vásárlás..
találtam probookot 152-ért ami elvileg jobban megéri a 140k-s változatnál, de ehhez meg 2 év gyári garit írnak. Van ilyen, hogy ezért olcsóbb kicsit?

[ Szerkesztve ]

(#7453) johndoe13


johndoe13
csendes tag

Szisztok
Egyik ismerősöm laptopvásárlás előtt áll és erről a masináról szeretnék véleményt kérni [link]
ár/érték arányban elég jó? illetve 3D-s tervezőprogramot is futtatna rajta, ahhoz nem lenne jobb egy i5-ös proci?
Köszi a segítséget

(#7454) Tikakukac válasza johndoe13 (#7453) üzenetére


Tikakukac
titán

Pontosan ő tudja, mit és mennyire akar tervezni, első körben találjátok ki a pontos gépigényt és akkor mondunk egy gépet.
Amúgy nem rossz gép.

johndoe13: Meg kéne őket kérdezni erről, emlékeim szerint bővített garival vannak a Probookok, lehet van kivétel, egy mailt vagy telefont megérne.

Zanotti: MSI-t inkább be. Plusz kérdés, hogy mire kell, mert így vakon vagyunk :U

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#7455) Zanotti


Zanotti
csendes tag

Pénzemhez mérten van 2 notebook, ami érdekel mindkettő garis.
a, HP ProBook 4520s

Intel Core i5-480M 2,66 2 Cores, 3M Cache, 2.66 GHz
4 GB DDR3
640 GB
ATI Mobility Radeon HD5470 512MB
15,6" matt 1366x768 (HD)
DVD S-MULTI 10/100/1000 Mbit/s
2,39 kg
1.5gar

90-95ezer kb

b, MSI CR640

Kijelző nagyság: 15.6" HD LED WXGA
Felbontás: 1366x768
Processzor típus: Intel® Core™ i3 Mobile i3-2310M
CPU MHz / FSB / Cache: 2.1GHz / 3MB SmartCache / 35W
Memória: 4GB / 1066MHz DDR3 (4GB-ig)
Merevlemez: 500GB SATA 5400 fordulat
Chipset: Mobile Intel® HM65 Express
VGA: Intel® GMA HD 3000
VGA kimenet: HDMI / DSUB
Webkamera: 1,3MPixel - 1280x800
WIFI: 802.11b, g, n
USB port: 2 x USB 2.0 és 2 x USB 3.0
Kártyaolvasó: 7 az 1
Akku (cella): 6
Akku (mAh): 4400
gari 1-év
kb 100-110ezer

Vélemény??? Köszi! :)

(#7456) Zanotti válasza Tikakukac (#7454) üzenetére


Zanotti
csendes tag

Szia!

Nem játékra és nem videovágásra. Munkára. Esetleg ha netán az Silent Hunter 5 kedvenc unaloműzőm elfut a má' nekem tökéletes, de nem cél.
A cél a munkára megbízható, jobban tűrje az igénybevételt, mind burkolatban, mind sebességben.

(#7457) Tikakukac válasza Zanotti (#7456) üzenetére


Tikakukac
titán

És mennyi a keret teteje? Valamint akkor használt gép jöhet ugye? Legalábbis úgy nézem.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#7458) Zanotti válasza Tikakukac (#7457) üzenetére


Zanotti
csendes tag

Használt, persze ha van rajta még gari.
100e a tető. :)

(#7459) mutyuru válasza johndoe13 (#7453) üzenetére


mutyuru
aktív tag

Nem tudom milyen 3D-s progit hasznalnatok rajta, de en vidaman mernem futtatni rajta az AutoCad-et, hogy meg mellette fut a torrent. ;)

Kiveszed a HDD-t es egy SSD-t rakol bele, akkor megvidamabb leszel.

egyebkent nezd meg ezt: olcsobban...

(#7460) mutyi


mutyi
őstag

A hozzászólásomhoz senki nem reagál?

(#7461) Gooffancs válasza mutyi (#7460) üzenetére


Gooffancs
tag

Mire használnád? Kell a dGPU, vagy csak valami lazább IGP is elég?

(#7462) ftc válasza Tikakukac (#7400) üzenetére


ftc
nagyúr

Sajna nem szállítanak külföldre...

(#7463) Tikakukac válasza ftc (#7462) üzenetére


Tikakukac
titán

Pedig jobb lenne a matt változat az A531-ből :U

Zanotti: alfa156 kollegánál néznék egy T400-T500 modellt. Fél év garit adnak mindenre és elég masszív gépek hosszabb távra is.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#7464) mutyi válasza Gooffancs (#7461) üzenetére


mutyi
őstag

Nem nekem lesz,hanem havernak,de úgy vélem nem kell dedikált GPU, elég egy HD4000 is core i3-as procival.

(#7465) ftc válasza Tikakukac (#7463) üzenetére


ftc
nagyúr

Itt i3-al van már csak....

esetleg:

Toshiba Satellite L750-1E3 440EUR
Toshiba Satellite L750-1PK 360EUR
Toshiba Satellite L750-1WW 410EUR

MSI,Acer,Asus nem ajánlott...
HP630-at nem ajánlottátok ..de 650-ről semmit se találtam
BackardBell?

De nem nagyon szeretnék 450EUR-t kiadni

ha igen még 1 lehetőség:
HP Pavilion G6-1280ec

(#7466) mutyuru válasza ftc (#7465) üzenetére


mutyuru
aktív tag

Nem Magyarorszagon veszed a notit?

(#7467) ftc válasza mutyuru (#7466) üzenetére


ftc
nagyúr

EE...mivel nem Mo-n élek...

(#7468) Gooffancs válasza mutyi (#7464) üzenetére


Gooffancs
tag

Meg akkor most 13.3" vagy 15.6" kell, esetleg 14", az sem mindegy...
i3 ivy-k még nincsenek itthon...
Azért linkelek párat:
[link]
[link]
[link]
[link]

(#7469) Zanotti válasza Tikakukac (#7463) üzenetére


Zanotti
csendes tag

Ok, köszi az infót! HP-t nem javasolnád? Belsőleg mégiscsak újabb generáció a T400-hoz képest

(#7470) randomface


randomface
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék laptopot venni. Megpróbáltam röviden összefoglalni a lényeget, hálás lennék ha tudnátok segíteni.

IGÉNY:
Leginkább netezésre használnám, de szeretném hogy gond nélkül vigyen HD videókat, gyorsan tudjam vele használni az Adobe Photoshop CS5-öt (olyan dolgokra, mint 10 megapixeles képek retusálása, vagy céges arculattervezés). Mindezt Windows 7 rendszeren, legjobb grafika mellett, minimális reakcióidővel. Webcam, bluetooth, N-es Wi-Fi, 15-ös képátló mindenképpen kell, VGA csatlakozó, USB 3.0 jó lenne, HDMI, e-SATA szintén nem ártana, de azok nélkül megvagyok. Csak új laptop érdekel, használt nem.

PÉNZÜGYI OLDAL:
Ingyen hitelre akarok vásárolni (THM 0%), a bruttó végösszegnek 130 eFt-nél kellene megállnia, de ha 10 eFt-ért van egy sokkal jobb gép, akkor az még talán belefér.

MEGJEGYZÉS:
Előre telepített Win7 oprendszer előny, de megoldom anélkül is, szóval nem ez az elsődleges szempont. Továbbá örülnék ha olyat sikerülne találni végül, amibe 5 év múlva tudok frissebb hardvert tenni, ha indokolt lesz.

ÖNERŐBŐL EDDIG JUTOTTAM:
A) HP Pavilion G6-2013SH - 130 eFt
http://euronics.vko.hu/iroda_es_szamitastechnika/notebook_netbook/notebook/hewlett_packard_g6_2013sh-p18157.html
B) Acer Aspire 5750Z-B964G75MNKK - 130 eFt
http://www.laptop-notebook-netbook.hu/acer-laptop-termekek/acer-laptop/acer-aspire-5750z-b964g75mnkk/2210/

A HP jobbnak tűnik GPU szempontból, az Acer-nél viszont csábít, hogy Intel cuccok vannak benne. Ennél viszont kérdőjeles a Bluetooth stb. Nem tudom, hogy egyáltalán jó szempontok-e ezek, nem tudom hogy milyen irányba lenne még érdemes keresgélnem, vagy hogy van-e ezeknek valami közismert buktatója. Objektív és szubjektív hozzászólások egyaránt érdekelnek. Előre is köszi! :)

(#7471) mutyuru válasza ftc (#7467) üzenetére


mutyuru
aktív tag

orszag?

(#7472) mutyi válasza Gooffancs (#7468) üzenetére


mutyi
őstag

Nagyon köszönöm a linkeket!
Azt esetleg tudod-e hogy a 4 típus közül valamelyik nem TN paneles vagy azt csak magasabb kategóriában lehet keresni?
Asus Zenbook milyen panellal készül?

(#7473) ftc válasza mutyuru (#7471) üzenetére


ftc
nagyúr

Szlovákia....

(#7474) decens


decens
tag

sziasztok, help pls... nehezen tudok választani.
mit ajánlanátok az alábbi háromból, és miért. illetve melyiket nem, és miért?
:-)

egyes játékos

kettes játékos

hármaska

főleg cad-re és fotók kidolgozására (ami esetemben raw-ok kidolgozását jelenti) kellene a gép.
játékra nem igazán használom, illetve 200k a felső keret. lényeges szempont, hogy ha melegszik is a gép, halkan fújja ki a levegőt... volt egy i7-es laptopom, de nem tudtam megszokni, hogy mennyire hangosan fújtatott, amikor forró volt.

a thinkpad-esek azt mondják, hogy az edge széria nem igazi thinkpad. miért?

köszi előre is.

(#7475) Dhampir válasza ftc (#7465) üzenetére


Dhampir
félisten

BackardBell?

Buligép, a Bacardi kombinációja a Packard Bellel. :)

(<*>..<*>)

(#7476) mutyuru válasza decens (#7474) üzenetére


mutyuru
aktív tag

Hi!

Ahogy latom a ket Lenovo kozel azonos arban mozog es a konfiuracio hasonlo.

kulonbseg: Lenovo E530-ba levo proci sztem meg Sandy bridge technologias es 1ev garanciat vallalnak ra, valamint a Z580-ba nagyobb a vinyo, Ivy bridge technologias procit irnak es alapbol 2ev garanciat vallalnak ra. VGA mindkettobe 630M.

Toshiba gyengebb es Sandy bridge technologias procival jon. Amennyire emlekszem 7670M Radeon egy korabbi 6640(v50)nek a rancfelvarrasa. es teljesitmenybe alatta van a 630M-nek, ami a masik kettoben van, viszont 30k-val olcsobb is az ara.

Szvsz a ket lenovobol a Z580-at vennem, hogy a Toshiba gyengebb konfiguracioval 30cal olcsobban megeri neked, azt nem tudhatom. (Esetleg abbol a 30bol vehetsz egy olusz ev garanciat es/vagy egy jo kis SSD-t.) Szerintem fotok szerkesztesere/CAD-re fontosabb a megfelelo sebesseg, megfelelo nagysagu memoria illetve jo iras/olvasas a merevlemezre.

Vki erositsen meg vagy cafoljon meg, ha nincsen/van igazam. ;]

[ Szerkesztve ]

(#7477) Tikakukac válasza Zanotti (#7469) üzenetére


Tikakukac
titán

Ütnivágni felhasználásban a T széria még mindig veri a Probookot. Ha nem kell az i5 teljesítmény akkor inkább azt.

ftc: G6 is kuka. Nem rossz amúgy a másik Fuji sem, amit néztél, csak az nem matt kijelzős és fényes a műanyag körülötte. 650-et nem ismerem, de gondolom ugyanúgy alsó kategória, ahol a HP eddig nem nagyon tarolt.

randomface: Amiket írtál kuka. Konkrét gépigényt mondj ami minimum kell. Mert mondjuk az én fejemben ilyen munkához rendes gép, újonnan nincs. Szóval mondj valami hardveres minimumot és próbálunk lőni valamit.

mutyi: IPS ennyiből nem nagyon lesz, max régebbi használt üzleti vonalon, de ott hardveresen azért már csoda nem lesz.

decens: Z580 talán a legjobb választás innen.

luimapeiz: Rendes dedikált karik saját rammal dolgoznak. Igaz, a 2giga túlzás is egy picit, de ez saját.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#7478) MaxxDamage válasza Gooffancs (#7446) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Elvileg bírja a napi pár hr üzemidőt a gép, vagy nem? (nem szándékom kihajtani belölle a lelket is :D ) az Asus -t kihajtottam rendesen míg volt rá gari és sokmindent cserélt is a szervíz :D

(#7451): kicsit elbizonytalanítottál, de nekem laptop kell , ez kb. olyan mint mikor 1 ember eldönti, hogy mobiltelefont vesz, nem peddig vezetékest, vagy fordítva. :K :D
A VGA megosztott memóriát használ? tehát a 8GB ram-ból csipi le a 2GB -ot magának?
Elvileg nem, mert akkor nem GDDR5-t írnának rá, a system RAM csak DDR3 (szerintem)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#7479) ftc válasza Tikakukac (#7477) üzenetére


ftc
nagyúr

Ha a matt kijelző melltt döntök akkor Samsung... Bár nem nagyon zavart eddig se...a lényeg jobb legyen mint a mostani Lenovo G555 AMD Athlon II M320 2.1 GHz-es procival

(#7480) Tikakukac válasza ftc (#7479) üzenetére


Tikakukac
titán

Szlovákban pedig a Probookok jó árban vannak, csopitársam is elég olcsón vett, igaz az 17" volt.
Belsőben mondjuk ezek gépek szerintem mind átugorják azt az Athlont.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#7481) ftc válasza Tikakukac (#7480) üzenetére


ftc
nagyúr

Ah 500feltt futkosnak...

Samsung AMD A6-os CPU vagy Intel B960 utolso kör :D teljesitmenyben kb egyforma

(#7482) Tikakukac válasza ftc (#7481) üzenetére


Tikakukac
titán

B960 kétmagos, relatíve magas órajelekkel. A6 meg alacsony órajeles, 4 magos. Átlagban talán az Intel jobban fog teljesíteni, de az A6 húzható és eléggé testre lehet szabni őket.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#7483) fogtunder válasza MaxxDamage (#7478) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az integrált kártya vesz le a rendszermemóriából magának, és mivel a switchable graphics megoldásoknál az integrált kártya adja a kimeneti képet mindig, ezért fog is foglalni. a dgpuknak mindig van saját memóriája.

a mobilos hasonlatnál maradva pedig ha a mobilt csak évente hatszor viszed magaddal, egyébként meg fekszik az asztalon, akkor tök fölösleges volt azt venni. ha nagyon kevés az igény a hordozásra, lehet érdemesebb egy tablettel, vagy netbookkal áthidalni ezt az időt (esetleg egy win8 tablet, dedikált billentyűzettel hamarosan). nekem sokáig egy netbookom volt hétvégi hordozásra asztali mellett (a kettő együtt nem tette ki egy i7 y580 árát), és tök jól elvoltam. most meló miatt kellett több teljesítmény hordozható vonalon és integráltam a kettőt egy z575be, ami még mindig könnyebb az y580-nál és így is 6 kiló körül van a napi pakkom, ami hosszú távon nagyon fárasztó, a hordozhatóság nagy kincs egy notebooknál

nem akarlak lebeszélni semmiről, mert alapvetően mindenki arra költi a pénzét, amire akarja, de nekem ez a tapasztalatom. ha nem akarod hurcolni sokat, akkor egy ugyanilyen teljesítményű gépet a feléből összeraksz, veszel egy kis hordozhatót használtan, amit lakáson belül tudsz használni, könnyen magaddal vihetsz, plusz az üzemideje is jobb lesz akkuról, és még marad valamennyi pénzed.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#7484) MaxxDamage válasza fogtunder (#7483) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszönöm a véleményed, jó gondolatok és igazag, kb. s478 3.0 GHz (P4) óta nincs PC-m csak Laptopom és sokat igaz nem viszem a Notit, de nem is hiányzik a PC , de viszont mikor vinnem kell a Notit akkor mégis jó, hogy táskába belerakom és víszem, meg ahogy néztem az Y580 akku-ja szép üzemidőt bír (tesztek alapján)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#7485) decens válasza mutyuru (#7476) üzenetére


decens
tag

köszönöm a válaszod, igaz, a thinkpad is ivy-s nem sandy-s, ahogy írod, viszont a 2 év garancia felett elsiklott a figyelmem és a 750gb vinyó is inkább az ideapad javára szól.

(a tesztek alapján egyébként a 7670 és a 630m kb egy liga...)

(#7486) Tikakukac válasza MaxxDamage (#7484) üzenetére


Tikakukac
titán

A legjobb kérdés:mikor viszed a notit akkor feltétlen kell az y580 teljesítménye, vagy csak szimplán noti funkciókra használod? Utóbbi esetben épp egy valag pénzt fogsz kidobni azért, hogy évi 8 alkalommal vihess gépet. Erre vegyél egy rendes hosszú üzemidejű, könnyű notit. Lehet, hogy bírja ez a gép is, de ez már DTR szinten van, eléggé a notik legteteje rendes használhatóságban. De nem az én pénzem, ha futja rá akkor percig se gondolkodj. Ha lenne jobb helye is a pénznek akkor pedig mélyedj el a dologban.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#7487) Tikakukac válasza MaxxDamage (#7484) üzenetére


Tikakukac
titán

dupla

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#7488) Иван


Иван
őstag

Na uraim, megrendeltem a picikét ma délután.

Ez lett a szerencsés nyertes.

Majd mihelyst megjön, beszámolok róla részletesebben (bár vasárnaptól nem leszek öt napot, szóval lehet csúszik egy picit). Eldől elég-e CSGO-ra a HD6490, meg hogyan is muzsikál a gép, milyen. Köszönöm előre is azoknak, akik effelé tereltek meg a sok segítséget, de majd kiderül, mit is sóztatok rám ;]

:R

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#7489) MaxxDamage válasza Tikakukac (#7486) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Thanks ! :)
Megfontolom rendesen mielött megveszem :) (ez biztos)
Mai világba közel 300k HUF-ot meg kell becsülni :D (megkell érte dolgozni)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#7490) MaxxDamage válasza Иван (#7488) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szép darab !

Gratula hozzá és használd ki minden adottságát a kicsikének ! :C

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#7491) Kasya


Kasya
nagyúr

Sziasztok. 1700-800 euro korul keresek megbizhato, jo eu-s garanciaval ellatott legalabb 15 colos notebookot, aminek kielegito az uzemideje es a legfontosabb, hogy hordozhato legyen, mivel nonek lenne.

(#7492) Иван válasza Иван (#7488) üzenetére


Иван
őstag

JA igen, elfelejtettem: ha kell esetleg még bele egy kis plusz RAM, ez bővíthető mondjuk 6 gigára?

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#7493) Gooffancs válasza Иван (#7492) üzenetére


Gooffancs
tag

Igen, pár ezer forintból meglehet csinálni, garanciavesztés nélkül, HDD-t is cserélheted SSD-re... Ha nem futna rajta az CS:GO, akkor ha minden igaz van 8 napod elállni a vásárlástól...

(#7494) ftc válasza Tikakukac (#7482) üzenetére


ftc
nagyúr

Néztem pár videot AH531-ről...sajnos ez a ujlenyomat fogo...meg a por fogó...marad a samsung ... pedig fusinak bejön a garanciaja

samsung garirol meg nem nagyon irnak

(#7495) Tikakukac válasza ftc (#7494) üzenetére


Tikakukac
titán

No igen. Remek kérdés, itthon ismerjük a szervizt stb. odakintről viszont én konkrétan semmit. 1-2 garis ügyintézést tudok, az is HP volt. Határon belül szoktam maradni.

Kizárásos alapon marad a Samu.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#7496) Majkee84


Majkee84
aktív tag

Sziasztok!
Az egyik ismerősöm szeretne notebookot venni, és segítséget kért tőlem.
Sajnos inkább az asztali gépek terén vagyok otthon, így lövésem sincs, hogy mit tanácsoljak neki. Amire használná: webtervezés, photoshop. Játék nem lenne. Első nekifutásra ezt nézte ki: [link]. A keret max olyan 200 körül lenne, de szeretné szűkíteni, mert elképzelhető hogy 1-2 éven belül cserélni fogja. A segítségeteket előre is köszönöm! :R

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#7497) spyduck válasza Tom1939 (#7287) üzenetére


spyduck
nagyúr

És jobb is, azt kihagytad ;]

(#7498) Tikakukac válasza Majkee84 (#7496) üzenetére


Tikakukac
titán

Kuka.

Muszáj a 17" ?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#7499) Majkee84 válasza Tikakukac (#7498) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Azt mondja, hogy nem muszáj.
Esetleg ez?

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#7500) AxBattler válasza Tikakukac (#7482) üzenetére


AxBattler
félisten

Viszont az A6-osnak használhatóbb az igp-je, ezt előbb fogja észrevenni, mint a cpu-különbséget.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.