Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#157401) RoSSo3


RoSSo3
senior tag

Fiúk-Lányok!
Köszönöm a segítségeteket, már nálam a választott bivaly Lenovo Thinkpad P51-es. Szuper kis gép, a billentyűzete is kényelmes. Eddig minden ok, és még 2 év gyári garim is van rá, ami azért mindenképp megnyugtató :)
Szóval köszönet!

(#157402) kevepapa válasza Khelben (#157390) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Köszönöm!
Ezek mind 14"-osak... 15,6" méretben mi férne bele?
(masszív legyen, ne essen szét két év után)
Thinkpad E595-ről mi a véleményetek?
És az Ideapad 530s-ről?
A mai Dell Vostrok hogy muzsikálnak (a régebbiek elég gyengék voltak)?

[ Szerkesztve ]

(#157403) adolfka00 válasza Khelben (#157397) üzenetére


adolfka00
tag

Ezt szomorúan hallom :( És a fém burkolatosak közül melyik lenne a “legstrapabíróbb” ? Vagy esetleg a használtak közül 1-2 opció ?

[ Szerkesztve ]

Csak olyan emberekkel üzletelek akik komolyan is gondolják.... ;)

(#157404) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

1.) Napokban/hetekben lenne esedékes
2.) 60 ezer forint körül
3.) Böngészés,filmezés,
4.) Játékra nem használnám
5.) Mindegy a kijelző mérete
6.) Minimálisan, ritkán lenne hordozva.
7.) Windows 10-et szeretnék rajta használni.
8.) Lehetőleg egy 256GB-os SSD-t szeretnék bele, de ezt később is tudom upgradelni, ha ugy talalok gepet. 8GB RAM jo lenne ha lenne. ODD lényegtelen.
9.)HDMI vagy Displayport mindenképp legyen rajta meg USB 3.0
10.) Használt gép is szóba jöhet, sőt leginkább használt üzleti gépet szeretnék.

Köszönöm

Minden szinten,szinte minden.

(#157405) btudos válasza smallcurrant (#157392) üzenetére


btudos
veterán

A nagyságrendret jól mutatja az Apple hivatalos árazása. Hobbi projektekre a 13"-es Pro is elég lehet, de komolyabb vágáshoz mindenképp a 16-os modell kellene, ebben van kellő erőés elégséges hűtés ehhez.

Szürkeimportban megcsíphető olcsóbban is, de a megjelölt kereten belül maximum a korábbi évek modelljeiből válogathatsz használtan.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#157406) Loccze


Loccze
tag

Sziasztok!
Egy ismerősöm notebookot szeretne venni.

Csak újat. 150000Ft a felső határ.

Netezni filmezni kell, de ne pusztuljon meg 1 év múlva vagy, ha a gari lejár, meg ne essen szét.

Legyen gyors. Lehetőleg Intel.
15,6 kijelző
HDMi, SSD, 8gb ram.

Mit ajánlanátok?
Köszi előre is!

(#157407) Dhampir válasza Tikakukac (#157400) üzenetére


Dhampir
félisten

Sőt, sajnos még a mostani új "költséghatékonyakban" is előfordul borzasztó TN panel.

(#157408) Jared válasza Khelben (#157359) üzenetére


Jared
aktív tag

Hello!

Koszi a valaszt! :) Milyen "megbízható" üzleteket ajánlanátok vásárláshoz?

Üdv,

M.

Jared Soldier vagyok, Hendrix szellemi örököse. A szomszéd lakásban lakom.

(#157409) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Sziasztok!

200-230 ezer forintos sávban keresek új, Dell laptopot.

Számlás,garanciális kell. Irodai munkához, SSD-vel

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#157410) Graphics válasza Graphics (#157409) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Oprendszer nem szempont, kijelző Full Hd.

( Bocsi most mobilról több részletet nem találtam.)

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#157411) Haas01


Haas01
tag

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Mostanában.
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
200-300k
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
Hobbi: film, internet, játék
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
WOW Classic és 2-3 éves játékok menjenek rajta, de nem kell max grafikán.
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
15,6 FullHD, IPS Matt
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Sokat hordozva, főleg kocsival. Utazás közben nem használnám.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Nem kell.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
SSD 256GB elég, 8 GB memória, nem kell optikai meghajtó
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
Minél halkabb legyen és szolidabb külső előny.
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is?
Új gép kb. 3 évre tervezve.

(#157412) Looserke


Looserke
őstag

Sziasztok, segítséget kérnék!

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
1-2 hónapon belül
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
230K körül max
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
tervezés, filmezés, internetezés, irodai programok, nagyon kevés játék
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
-
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
17" lenne az ideális, de 15,6" is talán elég, IPS, fullHD
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
keveset lenne mozgatva
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
semmi, vagy Win10
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
256-512-es SSD elég először, de később tudjam bővíteni HDD-vel is
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
numerikus billentyűzet, minél több USB port, és lehetőleg hosszú akku idő
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
új gépben gondolkodom csak

[ Szerkesztve ]

(#157413) Looserke


Looserke
őstag

néztem az Acer Aspire 3 (A317-51G-56UC)
Acer Aspire 5 (A515-54G-3825)
Acer Aspire 5 (A515-54G-55GU)
típusokat.
Azt nem nagyon értem, hogy az Aspire 3-ban miért van kisebb akku, mint a másik kettőben annak ellenére, hogy nagyobb kijelző és ház áll rendelkezésre... :F

(#157414) #45687808 válasza Haas01 (#157411) üzenetére


#45687808
törölt tag

(#157415) #45687808 válasza Looserke (#157412) üzenetére


#45687808
törölt tag

A "nagyon kevés játék" mit jelent? Milyen játékok lennének futtatva?

(#157416) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

az új win 10-es (1909) lenovo thinkpad L490-en egy bizonyos berendezéssel nem működnek a soros-usb átalakítóink. routerekre gond nélkül rá tudunk lépni konzol porton.

tudtok ajánlani olyan új, üzleti laptopot, amin van gyárilag soros port?(dell, hp, lenovo, fujitsu)
nem játékra lesz, irodai és menedzsment sw-k futtatására, min. 8GB RAM, több magos cpu, 14"-os fHD kijelző, hosszú akku-s idő, optikai meghajtó se kell, dokkolható legyen.

köszi.

(#157417) Tikakukac válasza Sanyi.mTs (#157416) üzenetére


Tikakukac
titán

Nagyon speciális gépeket kivéve én ilyenről nem tudok sajnos. Pár havonta van ilyen kérés, Fujitsu és HP is feladta legalább 4-5 éve.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#157418) Jared


Jared
aktív tag

Sziasztok!

Ismét segítséget kérnék. :)
Két laptop közül melyik a jobb?

Az egyiket meg tudnám venni 166.000,- ert [link] HP Gaming Pavilion - 15-cx0000nh
Ez pedig 246.000,- lenne, de újabb [link] HP Pavilion 15-bc511nh

Mind a kettő normális boltból, újonnan, rendes magyarországi 3 éves garival lenne.

Az olcsóbbiknál kicsinek találom a 128GB ssd-t és 2 blokkban van a memória.

Köszönettel,

Máté

Jared Soldier vagyok, Hendrix szellemi örököse. A szomszéd lakásban lakom.

(#157419) Pyttawrx válasza Jared (#157418) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia!
az elküldött linkben a 2. link elég hiányos, nem látom a vga-t, illetve 512gb nvme ssd-t látok, ami jó, az első linknél meg 1tb hdd-t, nem 128gb ssd-t

(#157420) Looserke válasza #45687808 (#157415) üzenetére


Looserke
őstag

semmi 3d intenzív, max Hearthstone, vagy hasonló

(#157421) Khelben válasza Jared (#157418) üzenetére


Khelben
nagyúr

Paviliont nem vennék H-s cpu-val meg erős vga-val. 170-180k-ért jó gépek, de nem játékra valók. Nyilván 260-ért ami hasonló hardver, az hasonlóan gyenge lesz anyaghasználatban, hűtésben. Ha ekkora erő kell, akkor én inkább még gyűjtenék egy G531-re vagy Predatorra.

(#157422) Jared


Jared
aktív tag

Khelben és Pyttawrx köszönöm a választ!

A boltban, ahol venném 128GB os SSD vel is felszerelik.
Igazából már a 260 is nagyon sok lenne, 240 körül éppen, gondolom 166.000,- körül még megérné ez a pavilion, inkább a kicsi ssd-től tartok, meg a 2*4 es mem konfigtól. Feltételezem, hogy nagyobb ssd és új memória kit, kapásból 50k. :) Megérné szerintetek az újabb, a 80k pluszt? :U

Üdv,

Jared Soldier vagyok, Hendrix szellemi örököse. A szomszéd lakásban lakom.

(#157423) Haas01 válasza #45687808 (#157414) üzenetére


Haas01
tag

Szia!
Szuper lenne, csak sajnos nem SSD van benne.
Meg az ára is egy kicsit karcos már.

(#157424) #45687808 válasza Haas01 (#157423) üzenetére


#45687808
törölt tag

SSD-vel később is tudod bővíteni, ne az legyen a fő szempont, CPU + GPU-t viszont nem tudod cserélni. Ennél gyengébb CPU + GPU párost én nem használnék játékra. Egyébként WoW-on kívül a "2-3 éves játékok" mit jelent? Kéne pár konkrétum.

(#157425) knoxhu


knoxhu
senior tag

Sziasztok!
Édesanyámnak szeretnék vásárolni egy gépet kb. az alábbi paraméterekkel.
(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Nem sürgős, lehetőség szerint egy hónapon belül.
(2) A gépre szánt összeg forintban? 80 - 100 Ezer Ft
(3) Felhasználás? Semmi nagyobb erőforrást igénylő. Internetezés, szöveg szerkesztő futtatása, esetleg filmnézés.
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? Ami a keretbe belefér, minél jobb minőség. Sajnos erre nem tudok használható választ adni.
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Nagyon ritkán. Használnád-e utazás közben is? Nem.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) Nem szükséges hozzá.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? Min. 500 gb hdd, nem tudom SSD fér-e ebbe az árkategóriába és ha igen akkor mekkora méretben. Emellett 8 GB ram, ami még jó lenne.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…) HDMI
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) használt is szóba jöhet.

Köszönöm a segítséget!

(#157426) Haas01 válasza #45687808 (#157424) üzenetére


Haas01
tag

Régebbi Assassin Creed-ek, Far Cry-ok. Meg mégősibb játékok, amikhez nem kell semmi extra.
Erről vélemény, ugyanaz a config, csak 512-es SSD van benne: ASUS ROG Strix III G531GT-AL106

(#157427) #45687808 válasza Haas01 (#157426) üzenetére


#45687808
törölt tag

Ugyanezzel a konfigurációval a G531 is elbír. Hol nézted ki?

(#157429) #45687808 válasza Haas01 (#157428) üzenetére


#45687808
törölt tag

Azért ha van lehetőség próbáld ki, tapogasd meg, a laptop dobozán csekkold le a konfigurációt, hogy valóban azt kapod, ami az oldalon le van írva, garancia papír átnézendő stb.

(#157430) Chereiose


Chereiose
addikt

Sziasztok!

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
1 hónapon belül.
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
150e Ft.
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
Csakis internetezés és jegyzetelés.
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?

Igazából minél kisebb és könnyebb, annál jobb, nem feltétlenül kell IPS.
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Napi szinten hordoznám, esetenként út közben is használnám, 1.2kg alatt lenne jó a súlya.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Mac vagy windows 10.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
Nem szükséges nagy tárhely, de mindenképpen legyen ssd, RAM-ból talán elég 4 giga is ilyen felhasználásra, optikai meghajtó nem szükséges.

(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
Nincsenek.
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Akár szóba jöhet használt is, de azért nem több éves.

(#157432) fecaga21


fecaga21
aktív tag

Hordozható nem nagy igényű munkagépet tudnátok ajánlani ami IPS kijelzős, és olyan 140-150-ből megúszom, lehetőleg ne 3-4 kilós ha van rá mód, köszi.

(#157433) antatom


antatom
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget kérnék laptop vásárlásához.
1. 1 hónapon belül
2 . 165-200eFt
3. Általános felhasználás
4. Sims3 fhd -ban játszható legyen
5. fullhd
6 Nagyobb részt otthon , de hordozva is lesz
7 Op rendszer nem szükséges
8 ssd legyen mindenképp, jó lenne ha később szükség lenne rá, bővíthető legyen winchesterrel
9. -
10. csak új gép lehet.
Én az alábbi gépeket néztem ki elsősorban: [link]
Egy 4 éves DELL 5558 i3 as készüléket váltanék le , ha ez számít . Nem tudom , a 25eFT plusz megéri az i5 ös procit ? A videókártyából azért ezt választottam , mert az összefoglalóban lévő összehasonlító oldallal megnéztem a különböző kártyákat , és ez a mx 250-es jött ki nekem a legjobbnak. De persze lehet, hogy tévedek. Köszi

(#157434) Tikakukac válasza Chereiose (#157430) üzenetére


Tikakukac
titán

1.2kg és 150 rugó, az combos. Erre alszom egyet én is :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#157435) fecaga21


fecaga21
aktív tag

Az Ideapad-pkat miért nem ajánlják a Lenovok közül?Elég sokat lehet látni eladót amik eléggé kitűnnek jó állapotukkal a többi leharcolt laptop közül.

(#157436) Tikakukac válasza fecaga21 (#157435) üzenetére


Tikakukac
titán

Mert ott a jó állapot a mának szól, míg sok "leharcolt" gép még akkor is menni fog, amikor ezek már harmadjára vannak újrahasznosítva :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#157437) smallcurrant


smallcurrant
tag

Sziasztok!

Ez a Macbook, jó videóvágásra, képszerkesztésre, irodai programokhoz?
Lehetne a gépre számítani 3-4 év múlva is?

2.4GHz quad-core 8th-generation
Intel Core i5 processor Turbo Boost up to 4.1GHz
Intel Iris Plus Graphics 655
8GB 2133MHz LPDDR3 memory
256GB SSD storage¹
Retina display with True Tone

Válaszokat előre is köszönöm!

(#157438) Graphics válasza smallcurrant (#157437) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Bármely jó minőségű gépre lehet számítani 3-4 év múlva is, ha kellően erős a hardvere és jól megtervezett maga a gép.

Viszont a jósgömb nem segít sokat, felhasználás mennyiségétől és még sok dologtól is függ.

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#157439) smallcurrant válasza Graphics (#157438) üzenetére


smallcurrant
tag

Értem, a windowsos gépeket ismerem is, csak a Mac még teljesen új nekem.
Vagy agyon dicsérik, vagy "én biztos, hogy nem vennék" verziókat hallottam eddig.

A fenti gép kellően erős?
Videóvágásra, képszerkesztésre, irodai programokhoz ajánlott?

(#157440) Graphics válasza smallcurrant (#157439) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ahhoz erős, igen.

Memóriát lehet szeretik ezek a programok, a Mac-ről infókat szerintem biztos tudsz ebben a topicban: [link]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#157441) smallcurrant válasza Graphics (#157440) üzenetére


smallcurrant
tag

Szuper, meg is nézem majd.
Köszönöm a gyors segítséget! :))

(#157442) Tikakukac válasza smallcurrant (#157437) üzenetére


Tikakukac
titán

Teljesen jó, akár 3-4 év múlva is. Más kérdés, hogy a RAM része már most éppen üti a szintet és mivel nem bővíthető így enyhén szopórollernek tűnik a dolog most is, de ha alma, akkor alma.

Azt majd nézd meg az adott géped típusán milyen szérihibák vannak, számold bele a költségvetésbe, nehogy véletlen letöröld az anti reflex réteget csak úgy, aztán ott állsz a gépeddel amihez 200k a javítás :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#157443) Nogren


Nogren
csendes tag

Sziasztok,

Érdekelne a javaslatotok, mit ajánlotok:

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Elkövetkező 1 hónap
(2) A gépre szánt összeg forintban? 300-350k
(3) Felhasználás? netezés (több böngésző egyszerre több lappal megnyitva), zenehallgatás, youtube, Office programok, napi átlag 10 óra használat
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? Nem, vagy csak ritkán.
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 13" és 14", mindkettő méretre kérnék javaslatot, full hd, matt lehetőleg
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Sokat. Használnád-e utazás közben is? Igen
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) Nem kell.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? Min 250 GB SSD, kiegészítő HDD nem szükséges. Minimum 8 GB RAM, Optikai meghajtó nem kell, gigabites Ethernet kell
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…) HDMI kimenet
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) Csak új


Köszi előre is

(#157444) smallcurrant válasza Tikakukac (#157442) üzenetére


smallcurrant
tag

Igen, a nem bővíthetőség az nagyon bosszantó. :U

Esetleg tudnál ajánlani valami hasonló képességekkel rendelkezőt windowsosban? 450 k a plafon.

(#157445) fecaga21


fecaga21
aktív tag

A HP 250 G6-al amúgy hosszú Í-t nem is lehet írni?Ahogy nézem a HP Pavilon X360 ugyanez billentyűzet kioszásban....

[ Szerkesztve ]

(#157446) Khelben válasza fecaga21 (#157445) üzenetére


Khelben
nagyúr

AltGr mellett van a hosszú í.

(#157447) ManUnited válasza Tikakukac (#157434) üzenetére


ManUnited
aktív tag

820 g3?

[ Szerkesztve ]

(#157448) Tikakukac válasza ManUnited (#157447) üzenetére


Tikakukac
titán

Gyanúsan ez lesz a plafon, még kicsit nehezebb, mint a kiírás, de nekem is subnoti tippeim lesznek. Vagy kellően használt Air, ami meg, erős lutri.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#157449) Levo96


Levo96
csendes tag

Sziasztok!
Valaki akinek van rálátása a laptopokra, ezáltal kellő tudása, rám tudna írni privátban, hogy kérdezzek tőle párat?
Laptop vásárlás előtt állok, egy számomra komolyabb összeget szánok rá, így mindenképp szeretnék egy hozzáértővel beszélgetni.
Illetve tipp/tanácsot is elfogadok hová érdemes mennem ilyen kéréssel, mert jàrtam màr pár laptop szaküzletben de sajnos a legtöbb esetben nem tudtam meg plusz információt.

Előre is nagyon köszönöm, üdv Levi

(#157450) Graphics válasza Levo96 (#157449) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Itt tedd fel a kérdésed, azért van a topic :)

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.