Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12601) tekk


tekk
tag

Sziasztok!

Csere lesz nálam is, a következő kritériumoknak megfelelő notebookot keresek:

- sandy bridge i3 v. i5 proci
- háttérvilágításos magyar billentyűzet (numerikus nélkül)
- dell, hp vagy sony előnyben
- okés üzemidő, csendes, nem gamer
- cca 1000 EUR

Válaszokat - javaslatokat előre köszönöm.

(#12602) Devid_81 válasza zsombor22 (#12595) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ha a HP G6 1016s mellett döntesz akkor ipon-t javaslom.
133.400Ft neked, ha pesti vagy.

...

(#12603) cira válasza andrea_1224 (#12565) üzenetére


cira
csendes tag

Szia!

Ez is lehet:
http://laptopok.net/asus/asus-bamboo-u33jc
vagy:
http://www.asusnotebook.hu/notebook/U6V-2P055E
Szinte az összes létező méretű kijelzővel kapható.

(#12604) Z86 válasza tekk (#12601) üzenetére


Z86
őstag

Dell esetében pl. a vostro 3550 megfelelő lehet. Kisebb méretben a Latitude e5420

(#12605) pvt.peter válasza energy_ (#12599) üzenetére


pvt.peter
őstag

milyen lapost néztél ki a radiumnál?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#12606) krisz74


krisz74
tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Notebook-ot keresek mindennapi használatra (játék nem fontos).100 000 környékén mit tudnátok javasolni?
Előre is köszi.

(#12607) Z86 válasza krisz74 (#12606) üzenetére


Z86
őstag

Ez egy korrekt vétel.

(#12608) pvt.peter válasza PELI-KÁN (#12570) üzenetére


pvt.peter
őstag

az ITEM szám engem is érdekelne

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#12610) kerlac


kerlac
őstag

Sziasztok!

Pár hete itt jól kifórumoztam, hogy apósnak intézek laptopot irodai használatra. laptop.hu-n néztem ki nettó 100k-n belül a Dell AMD, 4gb ram, 500gb HD, és ATI 4250 videokari. Ez szerintem a célra kíváló, de nem tudom mi a különbség ill van-e lényeges különbség irodai (net, powerpoint, world stb) használat során, hogy AMD II vagy AMDv160 procit válasszak.

köszönöm.

(#12611) krisz74 válasza Z86 (#12607) üzenetére


krisz74
tag

Köszi szépen.Az integrált VGA milyen teljesítményű lehet, nem tudod véletlenül?

(#12612) Z86 válasza krisz74 (#12611) üzenetére


Z86
őstag

Nincs mit! Itt egy kis infó a gpu-ról.

(#12613) Z86 válasza kerlac (#12610) üzenetére


Z86
őstag

A V160 csak egymagos, irodai szöszmötölésre alkalmas, de inkább válassz egy Athlon II-vel szereltet. Az már 2 magos, szerintem mindenképp megéri azt a kis plusz kiadást.
A nemrég általam linkelt Fujitsu A530-at már nézted? Főleg a matt anyagok és kijelző miatt lehet jobb választás.

(#12614) energy_ :
Nekem ez mindenképp neccesnek tűnik a csupán 1 év gari miatt.
Függetlenül attól, hogy külföldi lokalizációs vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#12614) energy_ válasza pvt.peter (#12605) üzenetére


energy_
senior tag

ezt

szerk:az1 év gar nem zavar egy fél éven belül hosszabitanám,megszinte mindehol 1 év erre a gari

[ Szerkesztve ]

(#12615) LOTR


LOTR
addikt

Sziasztok (megint :D),

pont rendelés előtt állok pár nappal és a kiválasztott notebook -persze pont most- jelenleg nem rendelhető, de van alternatíva az n7010 helyett, tehát dell n7110 vs dell n7010
azt látom, hogy n7110 másik proci, másik vga és drágább kicsit, de jobb is?
Most a vásárlás átcsúszott a következő hétre, de ezek után azt hiszem nem is lesz már több kérdésem.
Köszi megint!

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#12616) krisz74 válasza Z86 (#12612) üzenetére


krisz74
tag

Köszi.A Samsung notebook-ok milyenek?Konkrétan [link]

(#12617) LOTR válasza krisz74 (#12616) üzenetére


LOTR
addikt

[link] ;)

One Ring to rule them all

(#12618) blast3r


blast3r
csendes tag

Sziasztok!

Két notebookot szeretnék vásárolni és ebben kérném a segítségeteket!

1.) Egy alap laptop főleg netezésre,skypolásra. Fontos, hogy minél strapabíróbb legyen ,ha lehet ne müanyag legyen és, hogy minél hosszabb legyen a gari. max 150.e ft. Dell, Samsung,Asus,-okban gondolkoztam.

2.) Subnotbook lenne. 13-14 colos, sokat hordoznám. Komolyabb kép kellene, játékra nem használnám. Főleg különböző irodai programok(Office,SAS,SAP...) de jó lenne ha viruális gépek emulálásával is megbírkózna(virtualbox) Itt is fontos lenne a minél hosszabb gari és üzemidő valamint a súly. Max 170.e ft

köszi,
Balázs

Samsung N150,Nokia E51

(#12619) krisz74 válasza LOTR (#12617) üzenetére


krisz74
tag

Igen arra gondoltam. Valamit elszúrtam a linknél.Na tehát erről vélemény esetleg?

(#12620) LOTR válasza blast3r (#12618) üzenetére


LOTR
addikt

majd válaszolnak a hozzáértők is, de itt van egy [link]

One Ring to rule them all

(#12621) blast3r


blast3r
csendes tag

szerintetek ez kamu? Hogy tudja ilyen olcsón adni?

[ Szerkesztve ]

Samsung N150,Nokia E51

(#12622) cira válasza blast3r (#12621) üzenetére


cira
csendes tag

Szia!

Elég gyanús, már nagyon sok hirdetése megjelent, és az alatta lévő hozászolásokból az derül ki hogy hol válaszol hol nem, általában nem. Bár volt már valaki aki vett is tőle, nem panaszkodott, szóval ha sikerül elérned kiderül.... :F
Én is érdeklődtem nála gy másik gép kapcsán privátban, pár nappal később reagált csak az üzifalon hogy elkelt a gép. Arra én is kíváncsi lennék hogy tudja ilyen olcsón adni a vadi új gépeket.

(#12623) Z86 válasza cira (#12622) üzenetére


Z86
őstag

Szoktak lenni Thinkpadok máskor is, ez tényleg feltűnően jó ár, nem csoda ha hamar elkél. Ezek szerintem megrendelt, legyártott majd visszamondott így készleten ragadt készülékek lehetnek. Más is árul ilyeneket. Anno én is gondolkodtam hasonló gépet vételén, de vidékről esélytelen volt megelőzni azt aki Budapestről ment a gépért.

(#12624) Z86 válasza blast3r (#12618) üzenetére


Z86
őstag

Ha a szüttyögésre szánt gép esetén megelégszel a műanyag burkolattal is, akkor arra jó lehet egy ilyen Fujitsu, a másik gépre így maradna elég pénzed, és meg tudnád venni ezt a HP 2540p-t, ami viszont már valóban egy minőségi darab.

(#12625) Chaser válasza blast3r (#12621) üzenetére


Chaser
titán

Lacika még ennél is jobb áron szokott felrakni gépeket, hogy hogy csinálja hát passz...amennyiért fel szokta rakni boltban is többet adnának érte. Igazából egy ismert tagról se tudok, aki vett volna tőle valamit. Valaki azt mondta adásvételire egyből rázta a fejét, szóval ha valósak is az ajánlatok, a többit ki-ki intézze el a fantáziájával:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12626) Pavlovsdog


Pavlovsdog
csendes tag

Helú!

Lehet igazad van, sőt biztos. Én fejemben rosszul volt behatárolva ez a i5-2410m mikroprofesszor. Azt hittem jóval komolyabb, de kb. csak 20-25%-kal tud többet, azt is gondolom a turbó miatt. Úgyhogy, ezek fényében, nekem, mint egyszerű halandónak bőven elég az i3 is. Majd ha nem kell adózni vagy megnyerem a lottót akkor esetleg i5.

üdvözlettel

"kifordított világban élek, ahol minden megtörténhet"

(#12627) ScouserHUN


ScouserHUN
tag

Sziasztok!

Mint rajtam kívül annyian mások, én is laptopot szeretnék venni, de nem értek hozzá. A lényeg, hogy nem játékra kellene, hanem csak netezésre, és irodai alkalmazások használatára és filmnézésre, ezért viszont a hdmi kötelező. max 100ezer...

A segítséget előre is köszönöm!

(#12628) Chaser válasza ScouserHUN (#12627) üzenetére


Chaser
titán

Tegyél hozzá 9-10k-t és vegyél fujitsu A530-at, most az i3 330-as verziót adja ennyiért a fujishop. Korrektül összerakott gép matt kijelzővel és borítással.

szerk: 3 év garral

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12629) Chaser válasza energy_ (#12614) üzenetére


Chaser
titán

Akkor már mért nem inkább a tegnap linkelt hp g6-ot veszed?Ha jól emlékszem p360, 4GB ram, 750GB hdd, hd 6470, 2 év gar, 125k körül.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12630) isa08


isa08
csendes tag

sziasztok!
laptopot szeretne vásárolni egy rokonom és mondta, hogy nézzek már utána a témában. max. 100k-t szán rá. csak netezésre használná és filmnézésre. szóval nincs is nagyon szüksége erős gépre de azért gyors legyen. és legyen rajta hdmi kimenet. amit kinézett magának: HP 620 (XN591EA) erről esetleg vélemény? vagy az árkategóriájában hasonló de jobb gépet ajánlani tudnátok?

(#12631) 99lufi válasza andrea_1224 (#12565) üzenetére


99lufi
csendes tag

nem akarok hülyeséget mondani, de mintha az Asusnak lenne valami ilyesmije. De lehet rosszul emlékszem, járj utána!

(#12632) Chaser válasza isa08 (#12630) üzenetére


Chaser
titán

"Tegyél hozzá 9-10k-t és vegyél fujitsu A530-at, most az i3 330-as verziót adja ennyiért a fujishop. Korrektül összerakott gép matt kijelzővel és borítással." Hidd el nekem megfogja köszönni hogy rábeszélted arra, már csak a +1 v 2év gar miatt is megérné, de sok más szempontból is.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12633) PocokJuci


PocokJuci
csendes tag

hali.
mi a véleményetek erről a laptopocskáról? TOSHIBA Satellite C660D
csak alapfelhasználásra, netezés, fészbukk, meg ilyenek. max filmnézés :)

(#12634) blast3r válasza Z86 (#12624) üzenetére


blast3r
csendes tag

Szia!

Köszönöm a reagálásokat! A két laptop két külön kasszából menne... Fuji helyett esetleg még más ajánlat?

Samsung N150,Nokia E51

(#12635) bosston


bosston
tag

Sziasztok!
Videóvágás céljából lenne szükségem egy laptopra, ennek megfelelően legalább i5-ös, de inkább i7-es procival, nagyobbacska háttértárral, és tűrhető videokártyával, minél több RAM-mal.
A plafon 300k, melyik gépet ajánlanátok?
Kösz a választ!

(#12636) szamovar


szamovar
tag

Sziasztok!
Sajnos nincs időm elolvasni a topikot, úgy hogy előre is elnézéseteket kérem. :R
SOS, tehát ma kell vennem egy laptopot. Amire használni fogom:
Internet, szövegszerkesztés, zene, skype, tv-re kikötve HD filmek lejátszása. Játszani nem fogok. Fontos, hogy minden gördülékenyen legyen, tehát az előbb felsoroltak mindegyike fussunk párhuzamosan, zökkenőmentesen. Kis gépben gondolkozok és hosszú távra tervezek. Anyaghasználatában legyen minőségi, nagy tárhely, akár később bővítési lehetőséggel. Ár mondjuk 140 000 Ft.
Várom ajánlásaitokat!
szamovár

[ Szerkesztve ]

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#12637) Drughi válasza szamovar (#12636) üzenetére


Drughi
addikt

Fuji A530.
[link] Matt kijelző, 4Gb ram, i5 proci, 3év garancia.
megéri a felárat.

Pixel 7a

(#12638) freddyadu


freddyadu
senior tag

Sziasztok!

Egyenlőre egy asztali gépben gondolzozom, de ha találnék megfelelő hordozható gépet, lehet, hogy meggondolnám magam.

Amire kellene JÁTÉK! és HD filmek...
HDMI kimenetet szeretnék!

Max 240 körüli a keretem, ebbe jó lenne, ha beleférne egy dokkoló is hozzá.
Bill, egér és monitor van.

Előre is köszönöm!

(#12639) szamovar válasza Drughi (#12637) üzenetére


szamovar
tag

Köszönöm, ezt tényleg jól hangzik. Csak Fujit nem akartam, mert csak rosszat hallottam róla, de most olvasgatva a siemenses vonal a cég részéről lepattintva. Jöhetnek még ajánlatok, illetve a kifogásomra is várom a véleményt.
Tesztet sem találok sehol. :F

[ Szerkesztve ]

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#12640) Jazz


Jazz
veterán

Üdv!

Olyan notit keresek, aminek kifejezetten szép, jó minőségű a kijelzője (egy notihoz képest), viszonylag jó betekintési szögekkel, színhűséggel, matt legyen mindenképpen, és ha lehet 16:10-es. Emelett persze jó gép is legyen...
Képernyő méret 15.6"-17"-ig, teljes kiosztású billenytűzet, nem árt van rajta sok usb csati és nem kell hozzá külön hub. Erős proci, jó Vga, felbontás max 1920x1200-ig, de a legfontosabb kirtérium az első bekezdés, a többi majd jön magától.:)

Akinek van ilyennel tapasztalata, vagy tud ilyet ajánlani és megosztaná, azt megköszönném.

free your mind

(#12641) rizso válasza szamovar (#12639) üzenetére


rizso
addikt

Esetleg ez a HP? Szerintem a Fujinál jobb gép...
Az én gépemben is "csak" egy i3-2310m van, de általában megy a netezés, letöltés, skype, valamilyen dokumentum olvasás/szerkesztés, néha zene (vagy éppen youtube), meg ugye a háttérben ilyen olyan amolyan "kiegészítő" programok, és nem veszek észre lassulást. Mondjuk azzal kezdeném, hogy a 2GB-ot bővíteném, és akkor nálad sem lesz gond. Ja és általában az Intel 3000 vga aktív, csak komolyabb feladatokhoz kapcsolom át a vga-t 555m-re, szóval a vga is elég a fenti feladatok ellátására.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#12642) szamovar válasza rizso (#12641) üzenetére


szamovar
tag

Köszönöm ajánlatod. Olvasgatok picit és döntök, az általad javasolt gép is szimpatikus. :R Bocsánat a kérdésért, a válasz biztos egyértelmű, de én nem vagyok képben. Szóval ha veszek egy Fujit, vagy HP-t, rákötöm hdmivel tv-re, a hangot hogy tudom kitolni 5.1-es házimozira? :F

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#12643) szeszab válasza rizso (#12641) üzenetére


szeszab
tag

Ha most vennél újra gépet, akkor is az i3-ast választanád, vagy elgondolkoznál az i5-ös verzión? Melyiket éri meg jobban megvenni? A héten már laptopot kell vennem és még mindíg nem döntöttem el,hogy Lenovo Y570 i3-as verzió, vagy Y570 i5-ös verzió, vagy Acer 5750G (sb i5,4GB, 640Gb winchester, Gt540 videókártya). Az acer mellett szól az alacsonyabb ár, és az elméletileg hosszabb akku idő, de mivel játszani is fogok rajta, nem tudom melyik lenne jobb választás.

Segítsetek választani mert én egyszerűen már nem tudok. Megköszönném ha többen is leírnátok véleményeteket! Köszönöm

(#12644) rizso válasza szeszab (#12643) üzenetére


rizso
addikt

Minden csak pénz kérdése...Ha lenne pénzem, akkor természetesen megvenném az erősebbet. De "szerencsémre" ez nálam nem volt kérdés, tudtam, hogy mennyi a keret, és abba "csak" az i3-as Y570 fért bele - ami nem is akkora gond, mert számomra talán ez is elég...A hétköznapi feladatok során nem érzek hátrányt, és szerintem játékokkal sem lesz gondom (bár még nem játszottam időhiány miatt).
Van az 5750, az i5-ös Y570, és az arany középút meg az i3-as Y570 lesz szerintem :)

szamovar: nem vagyok otthon a témában, sőt még nem is próbáltam a hdmi-t, de ha minden igaz, akkor a hdmi a képet és a hangot is áttolja...vagy nem??

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#12645) szamovar válasza rizso (#12644) üzenetére


szamovar
tag

Én sem tudom. De a képet kitolom tv-re, és a hang? Azt meg a házimozi erősítőjével kellene összekötni nem? :D

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#12646) _core válasza bosston (#12635) üzenetére


_core
aktív tag

Videovagashoz i7-es processzoral szerelt gepet ajanlanek Full HD kijelzovel.En egy ASUS N53SN tipusu gepet vettem erre a celra 8giga rammal: [link]

Kuldtem privat uzenetet!

(#12647) energy_ válasza Chaser (#12629) üzenetére


energy_
senior tag

mert gyengébb proci de rájöttem mégsem merem bevállalni a kockázatot :) 5470 és 6470 között mennyi különbség van ? mert akkor van a p6100 hd5470es g62 és a p360 6470es g6 windows nélkül amit még valahonnan bekéne szereznem meg még az is ellen szól hogy fényes mig a g62 matt

szerk: meg g6ot még nem tudtam megnézni élőben,vagy 3 mediaban kerestem de sehol :S

[ Szerkesztve ]

(#12648) ciry válasza freddyadu (#12638) üzenetére


ciry
őstag

Sokan ajánlják ezt a szériát, itt meg az i3-as változata.
A videókároly is rendben van [link]

Picit drágábban ez se rossz.

[ Szerkesztve ]

"Csak semmi buzulás!"...

(#12649) freddyadu válasza ciry (#12648) üzenetére


freddyadu
senior tag

Köszönöm!

A két i5-ös jöhet szóba...
Ezeken mennek majd az új játékok egy darabig???

Dokkolót kapok hozzájuk?
Hol lehet tájékozódni arról, mit kapok a csomagban?

(#12650) rizso válasza freddyadu (#12649) üzenetére


rizso
addikt

Lenovohoz nem kapsz semmi extrát, csak a szükséges papírokat, akksit és töltőt. Msi-hez ha minden igaz jár egy táska és egy egér is. Mondjuk érdemes a kiszemelt boltnál érdeklődni, mert lehet, hogy valahol kapsz még valamit "ajándékba".
Y570 nem dokkolható, hacsak nem valami usb/esata megoldást nem találsz...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.