Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14219) nasinas


nasinas
tag

Vettem egy Panasonic V770-et a fórumban olvasottak alapján választva ki a számomra legjobb ár-érték arányú kamerát.
124.000 Ft volt, ennél többet semmiképpen nem akartam kiadni érte, mivel csak néha-néha, hobbiból és utazáskor használom, utazás meg sajna nem sok van... :DDD

Készítettem egy esti videót, Duran Duran zenére vágtam össze (már ahol sikerült zenére vágni... :DDD ), a felvétel AVCHD 1080/50p-ben készült 28 megán, ezt a Pinnacle Studio 21-gyel vágtam és exportáltam eredeti felbontásban és rátával H264.-ben és mp3 192 kb/s hanggal, amit aztán lekonvertáltam a HandBrake programmal 720/50p-re, H264-ben 9000 kb/s képrátával, 4.1 értékre állítva az izét ( Level 4.1 ), ezt a beállítást gyakran használom mert nagyon jó képet ad, szerintem - legalábbis látszatra - jobb mint az eredeti, még full HD monitoron és tévén is, persze ezen lehet vitatkozni, de én tényleg valahogy szebbnek látom, ja és a hang AAC-lett 192 kb/s-mal, mer" a jútúb ezt szereti.

Utólag már eszembe jutott, hogy kapásból ezt a hangot kellett volna választani, ne legyen agyonkonvertálva, de a hang eredetiben is mp3 volt 320kbs-on, bár most a hang nem annyira lényeges, egyébként így is jó lett, célnak bőven megfelel.

Megnézhető ehun e .

Ja, a kamera automatán volt hagyva ( iA+ ), biztos ami biztos alapon. :))

Gondoltam megosztom, példának a választás előtt állóknak. :R

Ami ami, az az !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.