Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#94833) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Sziasztok!
Debrecenben tudnátok mondani egy céget/szakembert, aki be tudná vizsgálni a gépemet, mi lehet a baja?
A probléma az, hogy fagy, még cs:1.6-nál is, főleg amikor robbanás van, de több játéknál is probléma van(szinte mindnél). A wot pedig közepes grafikán fagy, de ha nem is, nagy FPS droppok vannak, néha szenved tőle a gép. Cs:1.6 alatt a proci max. 56-58, a VGA 48-50 fokos volt, egyszer volt csúcsérték Wot alatt, 81 fokos VGA.
A jelenlegi konfig:
Gigabyte 970A-DS3
AMD Phenom II X4 965BE
1x4 Gb 1333Mhz Kingmax RAM
Sapphire Radeon HD 7750 1Gb
GOLD MS-400 ATX P4 táp(több, mint 7 éves)
150 Gb Samsung SATA II HDD(7 éves dettó)
Cm Hyper TX3 procihűtő
Régi, felső tápos ATX ház
Amire szakember nélkül is rájöttem, az az, hogy a táp kuka, helyette FSP HEXA+ 400W-ot gondoltam. A jelenlegi HDD mellé pedig egy WD Blue EZEX 1Tb-ot tervezek, erre menne a rendszer is. De nem tudom, hogy esetleg nem e lehet VGA, esetleg alaplap hiba.
A következő gond a Windows. Azóta megszűnt az a szerviz, ahol utoljára, kb 3 éve járt és fogalmam sincs, hogy eredeti vagy tört Windowst tettek rá, mert szüleim vették, a számla nincs meg, ők meg nem tudják. :/
Előre is köszi a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.