Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#89738) krumplikft


krumplikft
csendes tag

Sziasztok !
Új gép vásárlása elött állok.
Olyan gépet szeretnék, amin lehet futtatni tervező programokat és full hd-ben játszani.
A dolognak az a része nem tiszta, hogy nem igazán tudom, hogy a tervező programokhoz (elsősorban Autocad és Inventor) milyen gép lenne ideális, mert ezeknek a használatát most nyáron tervezem elsajátítani (nem hobbiból, munka miatt kell). A rendelkezésre álló keret kb 400-450e ft, amiben magának a gépnek, monitornak (lehetőleg 23" vagy fölötte) és egérnek kéne benne lennie.
A régi gépemből egy 1000gb-os 5400rpm-es samsung hdd-t tartok meg (3,5")
Esetleg ha tudnátok laptop-ot ajánlani az is érdekelne.

Én erre gondoltam :

i7 4790, 16gb 1600mhz ram, msi gtx 970 g1 gamer, msi h87-g43 gaming alaplap, xfx xtr 650 táp, antec ninehundred two ház, kingston v300 120gb ssd,

vagy asus g751 i7 4710hq, gtx980m, 16gb ram, 1000gb hdd

Nektek mi a véleményetek ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.