Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#65815) tikshow válasza Roland78 (#65812) üzenetére


tikshow
addikt

Ha LGA-2011-ben gondolkozol, akkor csak és kizárólag 4930k. A 4820k semmivel sem tud többet, mint egy 1150-be szánt 4770k. 32 Giga memóriára nem biztos, hogy szükséged van, kezdésnek vegyél 2*8as memória blokkot, aztán ha szükséged lesz többre akkor majd veszel, most úgyis csillagászati összegbe kerül a memória. 2 SSD, tényleg feleges, 1 db 120-as elég a rendszernek a programoknak és egy kis cachnek. HDD-ről nem tudok véleményt mondani, én a WD Redet olvastam, hogy nagyon jó, de akkor a Black is vszeg az.

A videokártya kérdőjeles egy kicsit, igazából én is ezt használom, mert a GTX-670 = GTX-760-al egy az egybe, gondom még nem volt vele, de nem nagyon renderelek filmeket, és utána kellene nézni, hogy az általad említett progik, Premier/Vegas OpenCL-ből vagy Cuda-ból profitálnak többet, ha OpenCL akkor AMD R290. Én főleg 2D grafikákat csinálok PS-be, Illustratorba, Indesignba, néha egy kis 3D, Maxbe. - Grafikus lennék

Tápból én inkább egy FSP Aurum Goldot javasolnék.

A hűtő nem rossz, de el lehetne gondolkozni egy ALPENFOEHN Brocken-en.

Illetve, ha sokat vágsz videot, lehet nem ártana egy jó külső vagy belső hangkártya sem.

Kicsit hosszú lett, de remélem tudtam segíteni. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.