Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#162082) CSD-Man


CSD-Man
csendes tag

Sziasztok!

Apósomnak kellene gépet összeraknom, az ő szempontjait írom. Én csak notebook vonalon mozogtam eddig, ezért is kérdeznék :)
1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok? Általános netezés, filmezés, otthoni használat. Illetve munka miatt Autocad, viszont lényegében csak 2D-ben, 3Dben nem igazán.
2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
Nincs ilyen.
3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
Perifériák nélküli komplett gép.
4. Mennyi a kereted rá? 230 ezer Ft
5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat?
1080p monitort használ. DVI és DSUB van rajta, viszont itt lehet, hogy majd lesz újítás. Nagyobb felbontás nem biztos, viszont HDMI vagy DP csatlakozó cél lenne.
+1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?
Inkább AMD proci integrált videokártyával ami szerintem elég lenne, a külön videokártyát nem használná ki szerintem, illetve a normálisabb VGA megdobja eléggé az árat is.
Semmi csicsa nem kell. Összerakás viszont igen.

Amit én néztem:
GIGABYTE B450M S2H alaplap
AMD Ryzen 5 PRO 4650G 3.70GHz AM4 OEM proci
HyperX 16GB Fury DDR4 3200MHz CL16 KIT memória
KINGSTON 500GB A2000 M.2 PCIe M.2 2280 SSD
COOLERMASTER Hyper 212 proci hűtő
COOLERMASTER CM Force 500 600W ház

Köszi előre is! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.