Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#149204) koszos91


koszos91
tag

Sziasztok!

Fél év olvasgatás ás gondolkodás utána oda jutottam, hogy veszek ismét egy asztali gépet sok év kihagyás után. Nagyon sok hozzászólást elolvastam és azután a következő konfigurációt raktam össze:

Alaplap : MSI B450 Tomahawk MAX
CPU : ryzen 5 3600
Ram : PATRIOT VIPER STEEL 3400 MHZ 2x8GB
GPU : AMD Radeon Rx 570 Mini ITX 4 GB
gépház : DeepCool Tesseract SW
táp : Bitfenix Formula 550W
ssd : Kingston A2000 500 Gb
HDD: Toshiba P300 1TB
+ a CPU-hoz egy Alphöfen Brocken ECO Advanced

Ezzel a konfigurációval kapcsolatban szeretném a véleményeteket kikérni.
Azért erre a videokártyára esett a választás, mert most nagyon jó áron meg lehet kapni és ezzel szerintem kezdésnek ellennék és majd jövőre fejlesztenék valami komolyabbra.

Azért a kérdésekre is válaszolok a biztonság kedvéért.

1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok?
Általános felhasználás (film, netezés, word stb.), Általában single játékok, néha egy kis multi (régebbi és új játékok is), később pedig AutoCAD

2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
Semmivel. Teljesen 0-ról kezdem.
3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
Mindenre!

4. Mennyi a kereted rá?
250.000 +/- 15.000
5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat?
22" Benq 1920x1080 felbontású monitor
+1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?
Nem vagyok elkötelezett

Segítségetek előre is köszönöm! :)

- Anya megyek cseresznyét szedni! - De hát tél van Pistike! - Tudom... sapka, sál!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.